Program för Falkenberg Race 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Falkenberg Race 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
08:49 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Medley Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
952 |
1 |
Love Näs |
2005 |
AN2905 |
S 02 |
|
25m |
3:00.52 |
|
721 |
2 |
Anton Windeman |
2006 |
AM5906 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:57.43 |
|
933 |
3 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
25m |
2:50.19 |
|
722 |
4 |
Gustaf Wänt |
2004 |
AT8304 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:50.02 |
|
949 |
5 |
Oscar Löfdahl |
2004 |
AA0504 |
S 02 |
|
25m |
2:50.07 |
|
732 |
6 |
Filip Håll |
2002 |
AT5702 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:56.02 |
|
536 |
7 |
Albin Tallbäck |
2005 |
AG3705 |
ANDERSTORP |
|
50m |
2:57.75 |
|
1098 |
8 |
Anton Olsson |
2004 |
AF2104 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:10.46 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
686 |
1 |
Fredrik Ekholm |
2004 |
AN2904 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:49.45 |
|
706 |
2 |
William Olsson |
2002 |
AT7502 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:47.62 |
|
555 |
3 |
Max Lidbom |
2004 |
AC0104 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:46.07 |
|
694 |
4 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:45.15 |
|
757 |
5 |
Oscar Bjering |
2004 |
AN6504 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:45.42 |
|
907 |
6 |
Axel Sandberg |
2004 |
AA7307 |
POSEIDON |
|
25m |
2:46.38 |
|
570 |
7 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:48.02 |
|
643 |
8 |
Love Mellegård Fastén |
2003 |
AS9503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:49.97 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
1077 |
1 |
Hugo Ringblom |
2004 |
AB2104 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:43.56 |
|
925 |
2 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:42.07 |
|
760 |
3 |
Albin Ekstrand |
2004 |
AG5104 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:41.41 |
|
696 |
4 |
Alexander Johansson |
2004 |
AV1504 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:38.84 |
|
752 |
5 |
August Anderud |
2004 |
AC1904 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:40.97 |
|
900 |
6 |
Jakob Lindskoug |
2004 |
AN8704 |
POSEIDON |
|
50m |
2:41.84 |
|
559 |
7 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:42.60 |
|
799 |
8 |
Simon Swedblom |
2004 |
AN9504 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:44.85 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
583 |
1 |
Viktor Johansson |
1998 |
AL7798 |
FALKÖPING |
|
25m |
2:34.83 |
|
874 |
2 |
Max Swegmark |
2004 |
AE2504 |
MASS |
|
25m |
2:33.17 |
|
953 |
3 |
Linus Olofsson |
2003 |
AL6503 |
S 02 |
|
25m |
2:31.26 |
|
893 |
4 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
POSEIDON |
|
25m |
2:30.59 |
|
908 |
5 |
Ivan Sivolov |
2003 |
AH0903 |
POSEIDON |
|
25m |
2:31.05 |
|
839 |
6 |
Alexander Fredholm |
2001 |
AE2301 |
MASS |
|
25m |
2:31.60 |
|
892 |
7 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
25m |
2:34.07 |
|
1140 |
8 |
Mats Rehn |
2002 |
AW8902 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:35.22 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
1141 |
1 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:29.95 |
|
1070 |
2 |
Anton Bäckman |
2003 |
AD7103 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:28.86 |
|
974 |
3 |
Peter Hagedorn-Novik |
2002 |
AK2902 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:28.64 |
|
1100 |
4 |
Elias Robertsson |
2004 |
AE8904 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:27.91 |
|
868 |
5 |
Karl Skogsberg |
2003 |
AF2103 |
MASS |
|
25m |
2:28.08 |
|
685 |
6 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:28.65 |
|
831 |
7 |
Torsten Bohlin |
1999 |
AX5999 |
MASS |
|
25m |
2:29.26 |
|
951 |
8 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
25m |
2:30.40 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
602 |
1 |
Karl Bohlin |
2001 |
AV6301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:27.27 |
|
873 |
2 |
Marcus Sundblad |
2003 |
AF4103 |
MASS |
|
25m |
2:26.58 |
|
958 |
3 |
Felix Wrakén |
2003 |
AB8903 |
S 02 |
|
25m |
2:22.48 |
|
546 |
4 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:16.59 |
|
592 |
5 |
Simon Svedberg |
2001 |
AK5701 |
FALKÖPING |
|
25m |
2:21.93 |
|
716 |
6 |
Sebastian Svensson |
2001 |
AU3101 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:23.78 |
|
897 |
7 |
Hugo Leandersson |
2002 |
AT9102 |
POSEIDON |
|
25m |
2:27.17 |
|
941 |
8 |
Daniel Clasén |
2003 |
AL1503 |
S 02 |
|
25m |
2:27.72 |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
Utskriftstid |
08:49 |
|