2020-02-27   15:15:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 100m Frisim Flickor D-E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
67  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:10.09   
11  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  1:11.83   
131  Burman Kajsa  2007  SUNDSVALL  AE1607  25 m  1:15.69   
21  Nyström Olivia  2006  BORLÄNGE  BA7406  25 m  1:16.64   
138  Norlander Nike  2007  SUNDSVALL  AE8407  25 m  1:16.87   
139  Sjöberg Tilde  2006  SUNDSVALL  AZ3806  25 m  1:18.37   
80  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  1:19.02   
162  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m  1:22.82   
147  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m  1:24.43   
10  79  Lönn Astrid  2008  HARNÄS SKU  AI4608  25 m  1:25.01   
11  140  Sjödin Alva  2006  SUNDSVALL  AG8806  25 m  1:25.29   
12  86  Östlund Hillevi  2007  HARNÄS SKU  AX0807  25 m  1:25.33   
13  89  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  1:26.57   
14  122  Söderlund Enya  2006  SANDVIKEN  BE8406  25 m  1:27.26   
15  150  Biller Linn  2006  SÖDERHAMN  BQ2206  25 m  1:27.50   
16  18  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  1:27.80   
17  129  Persson Alma  2006  SOLLEFTEÅ  BH4806  25 m  1:28.47   
18  37  Hedlund Loman Stina  2006  GÄVLE SS  BM8406  25 m  1:29.97   
19  71  Harnesk Elsa  2007  HARNÄS SKU  AX4607  25 m  1:30.31   
20  160  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m  1:30.57   
21  175  Jonsson Matilda  2006  HÄRJEDALEN  AN3806  25 m  1:32.54   
22  126  Engström Freja  2007  SOLLEFTEÅ  AA8807  25 m  1:32.96   
23  157  Karlsson Märta  2007  SÖDERHAMN  AV4407  25 m  1:33.75   
24  143  Zell Milla  2008  SUNDSVALL  AJ4608  25 m  1:36.61   
25  22  Tägtström Alice  2006  BORLÄNGE  AJ6606  25 m  1:38.85   
26  146  Aminiyan Emitis  2006  SÖDERHAMN  BH7806  25 m  1:38.87   
27  105  Modin Maja  2008  NJURUNDA  AG5408  50 m  1:43.54   
28  102  Grafström Tuva  2007  NJURUNDA  AH1207  25 m  1:47.70   
29  173  Wästberg Miriam  2006  ÖSTERBY SS  AM6606  25 m  1:51.95   
30  110  Sundholm Emilia  2007  NJURUNDA  AG8807  25 m  1:52.52   
31  54  Sundberg Ebba  2006  GÄVLE SS  BQ5206  25 m  2:05.45   
32  104  Larsson Elsa  2008  NJURUNDA  AG9208  50 m  2:19.57   
33  88  Björkman Mira  2010  HEDEMORA  AB0610  25 m     
34  100  Bergqvist Emma  2008  NJURUNDA  AG7208  25 m     
35  103  Grönlund Josefine  2008  NJURUNDA  AB3608  25 m     
36  107  Neuman Elma  2008  NJURUNDA  AB2608  25 m     
37  108  Olsson Isabel  2008  NJURUNDA  AG1408  25 m     
38  111  Sundström Anna-Klara  2007  NJURUNDA  AH8207  25 m     
39  112  Utterström Lilly  2007  NJURUNDA  AQ2407  25 m     
40  180  Byqvist Tindra  2008  BOLLNÄS SS    25 m     
41  198  Oppgård Jennie-Lie  2008  SUNDSVALL    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 mars 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  08:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner