Program for UGP 3 2017-2018, Täby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag Pass 2
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 446 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 52.87 | |
2 | 317 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 54.12 | |
3 | 373 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 25 m | 54.27 | |
4 | 463 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 55.58 | |
5 | 404 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 55.79 | |
6 | 349 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 55.95 | |
7 | 314 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 56.35 | |
8 | 403 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 57.30 | |
9 | 67 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 57.48 | |
10 | 456 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 57.52 | |
11 | 449 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 57.60 | |
12 | 54 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 57.70 | |
13 | 495 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 25 m | 57.76 | |
14 | 396 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 57.80 | |
15 | 75 | Thörn Linus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AN6102 | 25 m | 58.30 | |
16 | 68 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 58.31 | |
17 | 133 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTÄLJE | AK2301 | 25 m | 58.86 | |
18 | 367 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 59.16 | |
19 | 398 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 59.74 | |
20 | 468 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 59.97 | |
21 | 353 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 1:00.35 | |
22 | 69 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:00.60 | |
23 | 467 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:00.78 | |
24 | 424 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:00.79 | |
25 | 438 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:00.98 | |
26 | 622 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:01.20 | |
27 | 405 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:01.28 | |
28 | 141 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 1:01.70 | |
29 | 496 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 25 m | 1:01.87 | |
30 | 136 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 1:01.88 | |
31 | 410 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 1:02.84 | |
32 | 401 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 1:02.88 | |
33 | 29 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 1:03.01 | |
34 | 460 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:03.05 | |
35 | 626 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | 1:03.66 | |
36 | 80 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:03.78 | |
37 | 356 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:03.98 | |
38 | 327 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 1:05.16 | |
39 | 391 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:05.43 | |
40 | 498 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 1:05.55 | |
41 | 478 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:06.53 | |
42 | 134 | Broström Oscar | 2002 | NORRTÄLJE | AX8502 | 25 m | 1:06.54 | |
43 | 464 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 1:06.76 | |
44 | 469 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:06.82 | |
45 | 386 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 1:07.72 | |
46 | 443 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:07.74 | |
47 | 307 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 1:07.99 | |
48 | 26 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 1:08.00 | |
49 | 397 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 1:08.26 | |
50 | 306 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 1:08.60 | |
51 | 73 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 1:08.63 | |
52 | 374 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 1:08.88 | |
53 | 629 | Bostani Hussain | 2000 | ÅKERSBERGA | BA7100 | 25 m | 1:09.02 | |
54 | 491 | Glassel Kalle | 2003 | ÅKERSBERGA | AS5303 | 25 m | 1:09.10 | |
55 | 28 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 1:09.17 | |
56 | 384 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 1:09.95 | |
57 | 484 | Barkarö Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AI7904 | 25 m | 1:10.09 | |
58 | 25 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 1:10.18 | |
59 | 56 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 1:10.96 | |
60 | 459 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 25 m | 1:11.10 | |
61 | 379 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 1:13.19 | |
62 | 485 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | 1:13.56 | |
63 | 499 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 25 m | 1:13.92 | |
64 | 57 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 1:14.37 | |
65 | 49 | Eriksson Elijas | 2005 | JÄRFÄLLA S | AG6905 | 25 m | 1:14.62 | |
66 | 358 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TÄBY SIM | AR8705 | 25 m | 1:15.35 | |
67 | 509 | Westerlund Felix | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ2704 | 25 m | 1:15.41 | |
68 | 318 | Jansson Victor | 2004 | TUREBERG | AF6904 | 25 m | 1:15.81 | |
69 | 487 | Elg Simon | 2000 | ÅKERSBERGA | AO7500 | 25 m | 1:19.10 | |
70 | 376 | Haux Oliver | 2005 | TÄBY SIM | AR4705 | 25 m | 1:22.41 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 07 mars 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:49 |