2020-06-01   16:35:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Knattesimmet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 100m Ryggsim/SU F/T13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
557  Gustavsson Agnes  2005  TÄBY SIM  AV3405  25 m  1:17.42   
545  Björklund Amanda  2006  TÄBY SIM  AF1606  25 m  1:17.96   
579  Sandberg Mathilda  2005  TÄBY SIM  BR2805  25 m  1:18.13   
573  Nyblom Moa  2005  TÄBY SIM  AA5605  50 m  1:18.99   
380  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  1:20.25   
495  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  25 m  1:20.77   
569  Lundberg Tuva  2006  TÄBY SIM  AJ6406  25 m  1:23.09   
497  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  1:24.99   
364  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  1:26.21   
10  494  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  25 m  1:26.58   
11  487  Ellonen Emmi  2005  PUS  05A117  25 m  1:26.64   
12  659  Tepsa Janna  2005  UiKaa  05A214  25 m  1:26.64   
13  590  Westerdahl Clara  2005  TÄBY SIM  BG4605  25 m  1:26.99   
14  514  Juhola Jenna  2006  RaUS  06A573  50 m  1:27.08   
15  554  Emtemo Filippa  2005  TÄBY SIM  BB5605  25 m  1:27.45   
16  496  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  1:27.94   
17  585  Thermaenius Ella  2005  TÄBY SIM  BB7405  25 m  1:28.33   
18  372  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  1:30.12   
19  651  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  1:30.21   
20  551  Degerbalkan Deniz  2006  TÄBY SIM  AP3406  25 m  1:30.53   
21  410  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  1:30.57   
22  414  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  1:30.94   
23  522  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  25 m  1:30.99   
24  591  Wiberg Linnea  2006  TÄBY SIM  AV1406  25 m  1:32.30   
25  502  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  1:32.62   
26  345  Flöjt Bianca  2005  ÅSF  05A975  25 m  1:33.48   
27  568  Lindqvist Ida  2005  TÄBY SIM  BH5205  25 m  1:33.94   
28  519  Sandelin Bettina  2005  RaUS  05A234  25 m  1:34.19   
29  366  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  1:34.98   
30  515  Koppel Kätrin  2005  RaUS  05A771  25 m  1:35.35   
31  489  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  1:36.72   
32  402  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  1:37.55   
33  575  Olsson Sande Emma  2005  TÄBY SIM  AU5205  25 m  1:37.77   
34  567  Lindberg Amanda  2006  TÄBY SIM  AP7206  25 m  1:38.39   
35  340  Bäckman Ella  2005  ÅSF  05A979  25 m  1:38.87   
36  395  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  50 m  1:38.94   
37  433  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  1:39.06   
38  486  Ahmaoja Amanda  2005  PUS  05A778  25 m  1:39.90   
39  624  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:40.04   
40  584  Svärd Tilda  2005  TÄBY SIM  BB9405  25 m  1:40.38   
41  349  Lindholm Theresia  2006  ÅSF  06A732  25 m  1:40.79   
42  660  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  1:41.98   
43  355  Sjöström Tindra  2005  ÅSF  05A965  25 m  1:42.88   
44  356  Topoeva Anna  2005  ÅSF  05B060  25 m  1:42.98   
45  341  Danielsson Wilma  2005  ÅSF  05A985  25 m  1:45.49   
46  381  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m  1:47.24   
47  403  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  50 m  1:48.16   
48  535  Rantala Anna  2006  SWIM  06A721  25 m  1:48.27   
49  432  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m  1:51.90   
50  654  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  1:55.17   
51  465  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  1:56.29   
52  652  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  1:57.58   
53  548  Carlsson Tilda  2006  TÄBY SIM  BQ4806  25 m  1:58.12   
54  463  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:59.00   
55  358  Wahlstedt Mathilda  2006  ÅSF  06A800  50 m  2:02.59   
56  382  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  50 m  2:29.90   
57  342  Eriksson Julia  2005  ÅSF  05B111  25 m     
58  357  Tymoshenko Veronika  2006  ÅSF  06A983  25 m     
59  437  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m     
60  441  Karjalainen Sani  2005  AUi  05B153  25 m     
61  442  Karling Jessica  2006  AUi  06A975  25 m     
62  445  Koskinen Netta  2005  AUi  05B144  25 m     
63  479  Eriksson Emilia  2006  NORRTÄLJE  BN2606  25 m     
64  481  Hultin Agnes  2005  NORRTÄLJE  BO3605  25 m     
65  482  Lifvendahl Iris  2006  NORRTÄLJE  BH5606  25 m     
66  484  Sipinen Embla  2005  NORRTÄLJE  BP5805  25 m     
67  488  Harjula Kaisa  2005  PUS  05A647  25 m     
68  492  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m     
69  499  Rantanen Ronja  2005  PUS  05A927  25 m     
70  503  Tall Veera  2005  PUS  05A638  25 m     
71  512  Hellmann Pia  2006  RaUS  06B009  25 m     
72  513  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m     
73  589  Wang Anna  2005  TÄBY SIM  BK1805  25 m     
74  615  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m     
75  647  Birkstedt Anni  2006  UiKaa  06A900  25 m     
76  667  Taberman Clara  2004  TÄBY SIM  BC9204  25 m  1:38.28  EXT 
77  668  Almert Emilia  2003  TÄBY SIM  BY7403  25 m    EXT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 april 2018 
Licensierad till: Ålands Simförening  Utskriftstid  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner