Ohjelma Hillerød Langbane Cup / DOM-L 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 9:49.01 | |
2 | 289 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 9:51.68 | |
3 | 207 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 10:00.14 | |
4 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 10:27.86 | |
5 | 252 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 13:15.00 | |
6 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | ||
7 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 2, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 50 m | 9:07.67 | ||
2 | 219 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | ||
3 | 223 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | ||
4 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | ||
5 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:20.02 | |
2 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 6:34.27 | |
3 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | ||
4 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | ||
5 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | ||
6 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | ||
7 | 309 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:44.71 | |
2 | 241 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:46.10 | |
3 | 271 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:48.25 | |
4 | 194 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 2:52.95 | |
5 | 206 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:54.98 | |
6 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:55.12 | |
7 | 242 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 3:01.67 | |
8 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:03.48 | |
9 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:21.26 | |
10 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 3:37.23 | |
11 | 250 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:54.61 | |
12 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 4:07.51 | |
13 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:31.63 | |
2 | 246 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 2:49.59 | |
3 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:51.07 | |
4 | 292 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 2:51.83 | |
5 | 223 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 3:03.60 | |
6 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 3:31.77 | |
7 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 3:32.06 | |
8 | 219 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | ||
9 | 304 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | ||
10 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.51 | |
2 | 259 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:09.45 | |
3 | 195 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:09.66 | |
4 | 163 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
5 | 240 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:10.12 | |
6 | 267 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:10.38 | |
7 | 260 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:10.96 | |
8 | 208 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 1:14.48 | |
9 | 258 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:14.96 | |
10 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:17.68 | |
11 | 309 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
12 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:33.65 | |
13 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:33.72 | |
14 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:38.25 | |
15 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:54.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 55.26 | |
2 | 200 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 56.81 | |
3 | 335 | Andersen Magnus | 1995 | ALLERØD | 9565AQ | 50 m | 57.21 | |
4 | 262 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 58.18 | |
5 | 264 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 59.61 | |
6 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:00.85 | |
7 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:01.95 | |
8 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 1:02.98 | |
9 | 176 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:03.09 | |
10 | 263 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:03.54 | |
11 | 205 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:04.87 | |
12 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:05.87 | |
13 | 279 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:06.12 | |
14 | 348 | Schøning Adrian | 2000 | HILLERØD | 50 m | 1:09.72 | ||
15 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 1:09.76 | |
16 | 300 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:09.82 | |
17 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:11.35 | |
18 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:14.79 | |
19 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:15.08 | |
20 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:15.92 | |
21 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 1:27.46 | |
22 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:30.52 | |
23 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:01.07 | |
2 | 270 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:04.30 | |
3 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:10.97 | |
4 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:13.65 | |
5 | 271 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:18.86 | |
6 | 207 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 2:19.96 | |
7 | 225 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:23.76 | |
8 | 174 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:27.78 | |
9 | 303 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 2:33.16 | |
10 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 2:37.64 | |
11 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:38.24 | |
12 | 172 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:38.30 | |
13 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:39.20 | |
14 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:42.48 | |
15 | 178 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:44.65 | |
16 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 2:57.32 | |
17 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | ||
18 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 1:50.38 | |
2 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:53.67 | |
3 | 274 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:54.66 | |
4 | 201 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:59.61 | |
5 | 334 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 2:00.11 | |
6 | 263 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:03.68 | |
7 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:05.82 | |
8 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:07.24 | |
9 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:09.68 | |
10 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 50 m | 2:10.09 | ||
11 | 179 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 2:13.28 | |
12 | 227 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:14.66 | |
13 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:16.63 | |
14 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:20.45 | |
15 | 165 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:22.66 | |
16 | 226 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:33.15 | |
17 | 173 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 2:33.71 | |
18 | 235 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | ||
19 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 50 m | |||
20 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 30.73 | |
2 | 273 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 30.73 | |
3 | 193 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 31.76 | |
4 | 272 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 31.83 | |
5 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 33.09 | |
6 | 190 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 33.16 | |
7 | 175 | Laigaard Natascha | 2002 | FARUM | 0246AR | 50 m | 33.51 | |
8 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 33.87 | |
9 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 33.91 | |
10 | 240 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 34.04 | |
11 | 260 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 34.63 | |
12 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 34.70 | |
13 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.83 | |
14 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.04 | |
15 | 251 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 35.18 | |
16 | 248 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 35.31 | |
17 | 208 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 35.44 | |
18 | 209 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 35.72 | |
19 | 196 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 37.20 | |
20 | 309 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 37.39 | |
21 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 37.88 | |
22 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.47 | |
23 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 38.53 | |
24 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 38.83 | |
25 | 245 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 39.10 | |
26 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 41.08 | |
27 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 42.71 | |
28 | 294 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 43.95 | |
29 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 46.04 | |
30 | 306 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 46.76 | |
31 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 47.25 | |
32 | 336 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 48.07 | |
33 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 27.12 | |
2 | 293 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 27.39 | |
3 | 200 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 28.13 | |
4 | 198 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 29.71 | |
5 | 168 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.79 | |
6 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 32.80 | |
7 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 32.82 | |
8 | 247 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 33.28 | |
9 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 33.47 | |
10 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 33.60 | |
11 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 33.67 | |
12 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 34.21 | |
13 | 223 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 35.20 | |
14 | 219 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 35.53 | |
15 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 35.98 | |
16 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 36.10 | |
17 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 36.26 | |
18 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 37.83 | |
19 | 304 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 44.68 | |
20 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 45.53 | |
21 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 46.42 | |
22 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 47.85 | |
23 | 337 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 50 m | 50.85 | ||
24 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.88 | ||
25 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | ||
26 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 13, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Lyngby Piger | 1998 | LYNGBY | 50 m | 4:23.00 | ||
2 | 185 | Helsingør Damer | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:36.93 | ||
3 | 192 | Helsingør Damer 2 | 1999 | HELSINGØR | 50 m | 4:39.02 | ||
4 | 317 | Hils Dame 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 5:07.77 | ||
5 | 345 | Herlev Piger | 2004 | HERLEV | 50 m | 5:20.42 | ||
6 | 318 | Hils Damer 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 5:42.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 14, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Lyngby Drenge | 1997 | LYNGBY | 50 m | 3:59.00 | ||
2 | 197 | Helsingør Herrer | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 4:08.36 | ||
3 | 321 | Hils Herrer 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:23.77 | ||
4 | 275 | Stv Drenge | 2002 | SLAGELSE | 50 m | 4:35.00 | ||
5 | 342 | Herlev Knægte | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:44.42 | ||
6 | 322 | Hils Herrer 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 5:05.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 268 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:17.00 | |
2 | 259 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:24.51 | |
3 | 241 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:27.33 | |
4 | 270 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:28.89 | |
5 | 195 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:30.98 | |
6 | 267 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:34.86 | |
7 | 260 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:38.81 | |
8 | 206 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:41.15 | |
9 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:42.48 | |
10 | 303 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:46.58 | |
11 | 242 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:47.52 | |
12 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:50.22 | |
13 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 2:56.24 | |
14 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:01.87 | |
15 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:04.56 | |
16 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | 3:07.39 | |
17 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 3:10.00 | |
18 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:11.97 | |
19 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 3:18.54 | |
20 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:37.77 | |
21 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:40.24 | |
22 | 250 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 50 m | 3:56.01 | |
23 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Andersen Magnus | 1995 | ALLERØD | 9565AQ | 50 m | 2:07.87 | |
2 | 293 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:15.56 | |
3 | 184 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:18.74 | |
4 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:26.01 | |
5 | 205 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:29.23 | |
6 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:30.37 | |
7 | 247 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:31.25 | |
8 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:32.67 | |
9 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:39.26 | |
10 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 2:55.78 | |
11 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 3:07.02 | |
12 | 235 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 17, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 27.02 | |
2 | 193 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 27.75 | |
3 | 182 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 27.90 | |
4 | 272 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 28.17 | |
5 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 28.40 | |
6 | 188 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 28.53 | |
7 | 240 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 28.88 | |
8 | 170 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.95 | |
9 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 29.16 | |
10 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.69 | |
11 | 208 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 29.92 | |
12 | 191 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 29.95 | |
13 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.23 | |
14 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 30.30 | |
15 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 30.33 | |
16 | 225 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.55 | |
17 | 207 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 30.60 | |
18 | 209 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 30.67 | |
19 | 174 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.15 | |
20 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 31.34 | |
21 | 242 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 32.12 | |
22 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 32.62 | |
23 | 172 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 32.69 | |
24 | 178 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 32.76 | |
25 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 33.12 | |
26 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 33.16 | |
27 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 33.37 | |
28 | 245 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 35.08 | |
29 | 306 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 37.15 | |
30 | 336 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 39.78 | |
31 | 294 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 22.07 | |
2 | 274 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 23.66 | |
3 | 334 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 24.78 | |
4 | 200 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.09 | |
5 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 25.19 | |
6 | 279 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 25.48 | |
7 | 201 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 25.77 | |
8 | 179 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.16 | |
9 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 26.22 | |
10 | 176 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.23 | |
11 | 235 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 26.24 | |
12 | 292 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 26.78 | |
13 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 50 m | 27.08 | ||
14 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 27.57 | |
15 | 300 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 27.78 | |
16 | 246 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 27.83 | |
17 | 231 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 28.00 | |
18 | 227 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 28.14 | |
19 | 226 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 28.32 | |
20 | 219 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 28.55 | |
21 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 28.61 | |
22 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 28.65 | |
23 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 28.67 | |
24 | 223 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 28.76 | |
25 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 28.93 | |
26 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 29.38 | |
27 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 29.58 | |
28 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 29.92 | |
29 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 30.00 | |
30 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 30.56 | |
31 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 31.28 | |
32 | 173 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 31.33 | |
33 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 32.56 | |
34 | 304 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 33.75 | |
35 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 34.13 | |
36 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 34.59 | |
37 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 35.02 | |
38 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 35.46 | |
39 | 337 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 50 m | 39.76 | ||
40 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 25 m | 40.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:05.93 | |
2 | 193 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:08.65 | |
3 | 259 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:10.50 | |
4 | 175 | Laigaard Natascha | 2002 | FARUM | 0246AR | 50 m | 1:12.76 | |
5 | 225 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:14.41 | |
6 | 251 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:14.75 | |
7 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:14.80 | |
8 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:15.71 | |
9 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:16.57 | |
10 | 196 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:16.59 | |
11 | 248 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:16.76 | |
12 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 1:16.89 | |
13 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:17.18 | |
14 | 190 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:19.09 | |
15 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:19.41 | |
16 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:23.07 | |
17 | 229 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:23.42 | |
18 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:25.30 | |
19 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:25.46 | |
20 | 245 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.37 | |
21 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:26.96 | |
22 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:29.47 | |
23 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:31.27 | |
24 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:35.64 | |
25 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:37.49 | |
26 | 250 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:44.22 | |
27 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:47.07 | |
28 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 54.44 | |
2 | 264 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 56.94 | |
3 | 261 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 57.09 | |
4 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 57.38 | |
5 | 335 | Andersen Magnus | 1995 | ALLERØD | 9565AQ | 50 m | 1:00.11 | |
6 | 200 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:02.33 | |
7 | 198 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:04.22 | |
8 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:09.35 | |
9 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.28 | |
10 | 348 | Schøning Adrian | 2000 | HILLERØD | 50 m | 1:11.12 | ||
11 | 168 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:11.69 | |
12 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:11.96 | |
13 | 231 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:12.04 | |
14 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:12.08 | |
15 | 235 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:13.19 | |
16 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.19 | |
17 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:16.68 | |
18 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 1:22.54 | |
19 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 1:25.22 | |
20 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:26.03 | |
21 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:29.23 | |
22 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:57.89 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 21, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Helsingør Mix | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 3:49.22 | ||
2 | 204 | Helsingør Mix 2 | 1999 | HELSINGØR | 50 m | 3:58.80 | ||
3 | 324 | Hils Mix 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:05.77 | ||
4 | 325 | Hils Mix 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:20.77 | ||
5 | 343 | Herlev Mix 1 | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:30.42 | ||
6 | 326 | Hils Mix 3 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:32.77 | ||
7 | 344 | Herlev Mix 2 | 2004 | HERLEV | 50 m | 4:50.42 | ||
8 | 327 | Hils Mix 4 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
9 | 328 | Hils Mix 5 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
10 | 329 | Hils Mix 6 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 56.56 | |
2 | 164 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 57.87 | |
3 | 270 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 58.61 | |
4 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:00.92 | |
5 | 183 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 1:01.11 | |
6 | 259 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:01.12 | |
7 | 188 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:01.28 | |
8 | 193 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:01.32 | |
9 | 190 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:01.65 | |
10 | 272 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:01.76 | |
11 | 182 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:01.80 | |
12 | 267 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:01.93 | |
13 | 195 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:02.21 | |
14 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:02.39 | |
15 | 237 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:02.56 | |
16 | 271 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:02.75 | |
17 | 260 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:03.78 | |
18 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.79 | |
19 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:04.15 | |
20 | 170 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.38 | |
21 | 207 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 1:05.62 | |
22 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:06.51 | |
23 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:06.63 | |
24 | 285 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 1:07.13 | |
25 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:08.04 | |
26 | 174 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:08.94 | |
27 | 251 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:08.97 | |
28 | 221 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:10.64 | EFT |
29 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:11.10 | |
30 | 248 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:11.24 | |
31 | 172 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:11.34 | |
32 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:12.20 | |
33 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:13.88 | |
34 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 1:13.91 | |
35 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:15.39 | |
36 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:15.41 | |
37 | 229 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:15.73 | |
38 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:15.75 | |
39 | 178 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:18.24 | |
40 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:20.76 | |
41 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:33.98 | |
42 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 50 m | ||
43 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | ||
44 | 303 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | ||
45 | 306 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | ||
46 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 49.32 | |
2 | 262 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 50.17 | |
3 | 274 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 51.92 | |
4 | 201 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 54.65 | |
5 | 334 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 56.32 | |
6 | 176 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 56.54 | |
7 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 57.37 | |
8 | 263 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 57.48 | |
9 | 279 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 58.05 | |
10 | 179 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 58.08 | |
11 | 198 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 58.70 | |
12 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 59.82 | |
13 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 50 m | 1:00.09 | ||
14 | 300 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:00.61 | |
15 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:00.66 | |
16 | 171 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:01.57 | EFT |
17 | 231 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:01.87 | |
18 | 348 | Schøning Adrian | 2000 | HILLERØD | 50 m | 1:02.39 | ||
19 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:02.46 | |
20 | 313 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:02.89 | |
21 | 226 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:02.99 | |
22 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:04.15 | |
23 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:04.15 | |
24 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:04.16 | |
25 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.08 | |
26 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:05.84 | |
27 | 239 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:06.20 | |
28 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 1:07.31 | |
29 | 173 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 1:07.72 | |
30 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:07.77 | |
31 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 1:08.08 | |
32 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:14.52 | |
33 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:16.64 | |
34 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 1:17.10 | |
35 | 304 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.77 | |
36 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:17.88 | |
37 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:18.34 | |
38 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 1:18.86 | |
39 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:19.72 | |
40 | 253 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 1:24.02 | |
41 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:34.25 | |
2 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:22.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:22.47 | |
2 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:29.45 | |
3 | 205 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:32.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
2 | 258 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.18 | |
3 | 215 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 36.88 | |
4 | 234 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 36.89 | |
5 | 257 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 37.38 | |
6 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 37.50 | |
7 | 194 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 37.52 | |
8 | 206 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 38.05 | |
9 | 237 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 38.51 | |
10 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 38.87 | |
11 | 273 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 38.99 | |
12 | 251 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 40.46 | |
13 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 40.82 | |
14 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 41.36 | |
15 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 42.47 | |
16 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 43.79 | |
17 | 294 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 43.88 | |
18 | 245 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 43.89 | |
19 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 44.71 | |
20 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 46.00 | |
21 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 46.01 | |
22 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 46.40 | |
23 | 221 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 48.77 | |
24 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 49.29 | |
25 | 254 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | ||
26 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 50 m | ||
27 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | ||
28 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | ||
29 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 31.73 | |
2 | 265 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 32.43 | |
3 | 293 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 32.72 | |
4 | 279 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 32.94 | |
5 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 34.29 | |
6 | 292 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 34.53 | |
7 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 34.77 | |
8 | 236 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 35.68 | |
9 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.16 | |
10 | 226 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 37.75 | |
11 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 37.96 | |
12 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 38.07 | |
13 | 231 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 38.28 | |
14 | 313 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.28 | |
15 | 243 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 39.31 | |
16 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 40.93 | |
17 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 41.25 | |
18 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 41.64 | |
19 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 41.82 | |
20 | 239 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 50 m | 42.00 | |
21 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 42.45 | |
22 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 44.14 | |
23 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 45.90 | |
24 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 49.20 | |
25 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 50.70 | |
26 | 337 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 50 m | 54.97 | ||
27 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | ||
28 | 253 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 50 m | ||
29 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Lyngby Piger | 1998 | LYNGBY | 50 m | 4:03.00 | ||
2 | 185 | Helsingør Damer | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:04.94 | ||
3 | 192 | Helsingør Damer 2 | 1999 | HELSINGØR | 50 m | 4:11.01 | ||
4 | 317 | Hils Dame 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:27.77 | ||
5 | 318 | Hils Damer 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:44.77 | ||
6 | 319 | Hils Damer 3 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:54.77 | ||
7 | 320 | Hils Damer 4 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Lyngby Drenge | 1997 | LYNGBY | 50 m | 3:35.00 | ||
2 | 197 | Helsingør Herrer | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 3:46.12 | ||
3 | 321 | Hils Herrer 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 3:52.77 | ||
4 | 275 | Stv Drenge | 2002 | SLAGELSE | 50 m | 4:05.00 | ||
5 | 322 | Hils Herrer 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:20.77 | ||
6 | 323 | Hils Herrer 3 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:40.77 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:27.14 | |
2 | 254 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:33.90 | |
3 | 237 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:34.82 | |
4 | 221 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:44.02 | |
5 | 234 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:45.71 | |
6 | 285 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 25 m | 2:50.74 | |
7 | 248 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:55.40 | |
8 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:57.59 | |
9 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:00.42 | |
10 | 310 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | 3:01.22 | |
11 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 3:01.62 | |
12 | 309 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 3:01.63 | |
13 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 3:02.19 | |
14 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 3:12.87 | |
15 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 3:31.39 | |
16 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 2:05.13 | |
2 | 264 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 2:06.26 | |
3 | 335 | Andersen Magnus | 1995 | ALLERØD | 9565AQ | 50 m | 2:07.63 | |
4 | 293 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:08.02 | |
5 | 198 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 2:22.17 | |
6 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:30.29 | |
7 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:30.32 | |
8 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:36.91 | |
9 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 25 m | 2:55.96 | |
10 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 3:00.50 | |
11 | 253 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 25 m | 3:12.10 | |
12 | 313 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 33, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:14.78 | |
2 | 267 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 4:55.05 | |
3 | 207 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 50 m | 4:57.51 | |
4 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 4:59.66 | |
5 | 174 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:14.17 | |
6 | 172 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 5:30.52 | |
7 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 5:41.26 | |
8 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 5:48.35 | |
9 | 229 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 5:53.54 | |
10 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:11.09 | |
2 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:30.60 | |
3 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 4:43.12 | |
4 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 25 m | 4:50.14 | ||
5 | 173 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 5:10.91 | |
6 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 5:41.57 | |
7 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 6:17.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:14.28 | |
2 | 258 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.36 | |
3 | 166 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:16.64 | EFT |
4 | 191 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:18.62 | |
5 | 271 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:18.80 | |
6 | 194 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:19.06 | |
7 | 234 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:19.27 | |
8 | 215 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:20.89 | |
9 | 206 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:21.88 | |
10 | 311 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:22.82 | |
11 | 237 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:25.43 | |
12 | 303 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:26.08 | |
13 | 251 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:27.95 | |
14 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:28.46 | |
15 | 315 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:32.97 | |
16 | 245 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:36.78 | |
17 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 1:37.33 | |
18 | 233 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:40.77 | |
19 | 298 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:45.48 | |
20 | 301 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:49.15 | |
21 | 238 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:52.48 | |
22 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:53.69 | |
23 | 294 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:05.22 | |
2 | 184 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:09.93 | |
3 | 277 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 1:14.05 | |
4 | 292 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:15.42 | |
5 | 236 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 1:16.62 | |
6 | 226 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:21.53 | |
7 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 1:21.60 | |
8 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 50 m | 1:21.71 | |
9 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:22.01 | |
10 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:24.14 | |
11 | 243 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:26.95 | |
12 | 302 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:27.31 | |
13 | 282 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 50 m | 1:27.97 | |
14 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 50 m | 1:31.91 | |
15 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:34.12 | |
16 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:37.70 | |
17 | 312 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:37.83 | |
18 | 304 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:51.81 | |
19 | 307 | Meiland Noah | 2005 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 37, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 183 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 28.34 | |
2 | 260 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 29.58 | |
3 | 188 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.99 | |
4 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 30.09 | |
5 | 190 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 30.40 | |
6 | 182 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.59 | EFT |
7 | 195 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 30.80 | |
8 | 169 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 31.56 | |
9 | 208 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 50 m | 31.62 | |
10 | 209 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 31.88 | |
11 | 196 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 32.69 | |
12 | 167 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 32.93 | |
13 | 287 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 33.09 | |
14 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 33.26 | |
15 | 244 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 33.27 | |
16 | 285 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | SLAGELSE | 0518AB | 50 m | 33.73 | |
17 | 284 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 50 m | 34.33 | |
18 | 254 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 34.82 | |
19 | 221 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 34.83 | |
20 | 248 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 36.29 | |
21 | 295 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 36.40 | |
22 | 305 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 37.15 | |
23 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 37.16 | |
24 | 309 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 37.44 | |
25 | 214 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 37.54 | |
26 | 178 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 37.65 | |
27 | 299 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 38.60 | |
28 | 290 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 39.33 | |
29 | 296 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 39.60 | |
30 | 308 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 42.66 | |
31 | 229 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 44.69 | |
32 | 249 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 48.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 38, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 23.96 | |
2 | 335 | Andersen Magnus | 1995 | ALLERØD | 9565AQ | 50 m | 25.02 | |
3 | 200 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 25.51 | |
4 | 274 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 26.37 | |
5 | 293 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 27.02 | |
6 | 218 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 25 m | 27.28 | |
7 | 278 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 27.42 | |
8 | 202 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 27.48 | |
9 | 334 | Blomgaard Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 27.60 | |
10 | 235 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 50 m | 27.65 | |
11 | 279 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 27.98 | |
12 | 176 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 28.09 | |
13 | 300 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 28.78 | |
14 | 205 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 29.29 | |
15 | 171 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 29.91 | |
16 | 231 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 50 m | 30.11 | |
17 | 168 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 30.24 | |
18 | 348 | Schøning Adrian | 2000 | HILLERØD | 50 m | 30.39 | ||
19 | 280 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 30.92 | |
20 | 276 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 31.43 | |
21 | 232 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 31.49 | |
22 | 222 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.60 | |
23 | 239 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 50 m | 32.15 | |
24 | 216 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 32.47 | |
25 | 313 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 32.58 | |
26 | 281 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 50 m | 32.78 | |
27 | 288 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 33.51 | |
28 | 224 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 50 m | 33.84 | |
29 | 291 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | HILLERØD | 0429AI | 50 m | 35.28 | |
30 | 314 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 37.19 | |
31 | 220 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 37.34 | |
32 | 243 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 38.20 | |
33 | 217 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 39.18 | |
34 | 177 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 40.03 | |
35 | 297 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 43.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 39, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 324 | Hils Mix 1 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:39.77 | ||
2 | 325 | Hils Mix 2 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 4:51.77 | ||
3 | 326 | Hils Mix 3 | 2002 | HILLERØD | 50 m | 5:10.77 | ||
4 | 283 | Stv Mix | 2002 | SLAGELSE | 50 m | 5:45.00 | ||
5 | 327 | Hils Mix 4 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
6 | 328 | Hils Mix 5 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
7 | 329 | Hils Mix 6 | 2002 | HILLERØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 101, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Nicolaisen Rikke Møller | 1980 | HILLERØD | 50 m | 10:35.01 | ||
2 | 106 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 50 m | 11:19.87 | |
3 | 105 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 11:28.92 | |
4 | 95 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | VATCPH-STT | 4322AA | 25 m | 13:41.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 102, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Carstensen Jacob | 1978 | ESBJERG | 7833AA | 25 m | 9:00.00 | |
2 | 134 | Dessau Thomas | 1972 | GENTOFTE | 7275AA | 50 m | 9:44.52 | |
3 | 5 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 25 m | 10:21.60 | |
4 | 63 | Stokholm Henry Lykke | 1969 | ESBJERG | 6911AA | 25 m | 10:30.00 | |
5 | 109 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 50 m | 10:40.17 | |
6 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 11:30.99 | |
7 | 44 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 7271AB | 50 m | 12:50.01 | |
8 | 346 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 6809AA | 50 m | 13:40.01 | |
9 | 34 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 50 m | 14:00.01 | ||
10 | 35 | Gessø Thomas | 1971 | HILLERØD | 50 m | 14:00.01 | ||
11 | 42 | Knudsen Lars | 1967 | HILLERØD | 50 m | 15:00.01 | ||
12 | 40 | Jensen Flemming | 1952 | HILLERØD | 5241AA | 50 m | 19:00.01 | |
13 | 81 | Stanton Bill | 1956 | H2Odense | 5653AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 103, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 6:46.35 | |
2 | 72 | Møller Else | 1958 | HOVEDSTAD | 5812AA | 25 m | 8:45.00 | |
3 | 97 | Pedersen Berit Marx | 1950 | VATCPH-STT | 5012AA | 25 m | 9:38.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 104, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 50 m | 5:06.00 | |
2 | 65 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 5:10.00 | |
3 | 84 | Hansen Kaj | 1974 | GSK | 7461AA | 50 m | 6:30.00 | |
4 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 6:45.22 | |
5 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 7:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 105, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 2:37.97 | |
2 | 68 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:41.95 | |
3 | 127 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 50 m | 2:59.14 | |
4 | 99 | Thulstrup Pia | 1961 | VATCPH-STT | 6144AA | 25 m | 3:01.70 | |
5 | 48 | Shakoor Line Rønn | 1974 | HILLERØD | 7474AA | 50 m | 3:08.01 | |
6 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 3:29.63 | |
7 | 97 | Pedersen Berit Marx | 1950 | VATCPH-STT | 5012AA | 25 m | 3:54.01 | |
8 | 18 | Haugaard Kirsten | 1965 | KORSØR | 6524AA | 25 m | 4:14.00 | |
9 | 57 | Larsen Liselotte | 1958 | KØGE | 5844AA | 50 m | 4:19.36 | |
10 | 71 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 4:20.00 | |
11 | 96 | Lundgaard Sinne | 1966 | VATCPH-STT | 6664AA | 25 m | 4:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 106, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Carstensen Jacob | 1978 | ESBJERG | 7833AA | 25 m | 2:30.00 | |
2 | 27 | Eriksen Michael | 1979 | AGF | 7961AA | 50 m | 2:40.00 | |
3 | 139 | Toft Christian | 1968 | GENTOFTE | 6827AA | 50 m | 2:46.43 | |
4 | 124 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 2:47.97 | |
5 | 121 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 50 m | 2:50.00 | |
6 | 65 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 50 m | 2:50.83 | |
7 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 2:53.60 | |
8 | 32 | Mortensen Rune Dahl | 1974 | HILLERØD | 7881AB | 50 m | 2:59.01 | |
9 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 3:00.00 | |
10 | 82 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 3:02.49 | |
11 | 113 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 50 m | 3:02.71 | |
12 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 3:10.19 | |
13 | 1 | Halgreen Jens | 1954 | RINGSTED | 5401AA | 50 m | 3:27.87 | |
14 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 3:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 107, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | KU-SVØM | 9578AK | 50 m | 1:10.00 | |
2 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:19.89 | ||
3 | 43 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 8238AA | 50 m | 1:21.01 | |
4 | 80 | Pii Anne-Sofie | 1970 | H2Odense | 7014AA | 25 m | 1:23.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 108, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Eriksen Emil | 1983 | KØGE | 8301AA | 25 m | 56.61 | |
2 | 114 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 56.72 | |
3 | 66 | Kilen Anders | 1975 | GLADSAXE | 7531AA | 25 m | 1:05.00 | |
4 | 108 | Dalsgaard Anders | 1970 | BIRKERØD | 7055AA | 25 m | 1:09.57 | |
5 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 1:14.65 | |
6 | 9 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 1:17.00 | |
7 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 1:17.13 | |
8 | 144 | Krogh Peter | 1961 | GENTOFTE | 6115AA | 50 m | 1:19.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 109, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 2:16.81 | |
2 | 90 | Ballegaard Kit | 1988 | VATCPH-STT | 8886AB | 25 m | 2:26.38 | |
3 | 45 | Nicolaisen Rikke Møller | 1980 | HILLERØD | 50 m | 2:28.01 | ||
4 | 105 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 2:32.84 | |
5 | 106 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 50 m | 2:38.94 | |
6 | 2 | Engberg Louise Green | 1978 | RINGSTED | 7866AA | 50 m | 2:45.00 | |
7 | 123 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 2:46.08 | |
8 | 94 | Jørgensen Marie-Louise R. | 1972 | VATCPH-STT | 7228AA | 25 m | 3:05.00 | |
9 | 36 | Gross Lene | 1962 | HILLERØD | 50 m | 3:45.01 | ||
10 | 77 | Metzsch Annie | 1945 | H2Odense | 4522AA | 25 m | 3:59.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 110, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Carstensen Jacob | 1978 | ESBJERG | 7833AA | 25 m | 1:56.00 | |
2 | 53 | Christensen Peter | 1965 | KØGE | 6543AA | 25 m | 2:06.83 | |
3 | 112 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 2:06.96 | |
4 | 134 | Dessau Thomas | 1972 | GENTOFTE | 7275AA | 50 m | 2:09.24 | |
5 | 122 | Nissen Ole Garm | 1978 | BIRKERØD | 7841AB | 25 m | 2:18.10 | |
6 | 93 | Johansen Dan Ole | 1960 | VATCPH-STT | 6075AA | 25 m | 2:19.22 | |
7 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 2:20.00 | |
8 | 58 | Larsen Mads Bo | 1964 | KØGE | 6465AA | 25 m | 2:20.80 | |
9 | 109 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 50 m | 2:21.05 | |
10 | 5 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 25 m | 2:21.57 | |
11 | 32 | Mortensen Rune Dahl | 1974 | HILLERØD | 7881AB | 50 m | 2:23.01 | |
12 | 12 | Petersen Anders | 1979 | KU-SVØM | 7985AA | 25 m | 2:25.00 | |
13 | 85 | Hornskov Søren | 1973 | GSK | 7365AA | 50 m | 2:28.00 | |
14 | 98 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | VATCPH-STT | 6201AA | 25 m | 2:40.00 | |
15 | 81 | Stanton Bill | 1956 | H2Odense | 5653AA | 25 m | 2:55.65 | |
16 | 24 | Wallmark Ivar | 1943 | ELFSBORG | AA6343 | 50 m | 3:09.00 | |
17 | 25 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 50 m | 3:18.81 | |
18 | 67 | Aziz Nabil | 1943 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 111, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Kvisgaard Jeanet Herløv | 1985 | KØGE | 8566AB | 25 m | 34.09 | |
2 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 34.22 | |
3 | 103 | Jørgensen Nina | 1985 | ALLERØD | 8524AA | 25 m | 35.88 | |
4 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 36.37 | ||
5 | 120 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 37.84 | |
6 | 338 | Svanberg Annika | 1962 | S 77 | AA7462 | 50 m | 38.30 | |
7 | 99 | Thulstrup Pia | 1961 | VATCPH-STT | 6144AA | 25 m | 38.74 | |
8 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 39.00 | ||
9 | 95 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | VATCPH-STT | 4322AA | 25 m | 40.60 | |
10 | 118 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 25 m | 41.51 | |
11 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 41.91 | |
12 | 30 | Bruhn Charlotte | 1969 | HILLERØD | 50 m | 42.50 | ||
13 | 26 | Andersson Carina | 1961 | SK SYDSIM | AA4661 | 50 m | 44.37 | |
14 | 91 | Damberg Inge-Lise | 1957 | VATCPH-STT | 5762AA | 25 m | 47.83 | |
15 | 21 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 47.88 | |
16 | 57 | Larsen Liselotte | 1958 | KØGE | 5844AA | 50 m | 49.00 | |
17 | 116 | Kostecki Anja | 1973 | BIRKERØD | 7366AA | 25 m | 50.00 | |
18 | 73 | Johansen Majken | 1958 | HOVEDSTAD | 5842AA | 25 m | 52.00 | |
19 | 70 | Johansen Kirsten | 1944 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 112, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Vogel Mark | 1970 | BIRKERØD | 50 m | 29.00 | ||
2 | 117 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 29.08 | |
3 | 63 | Stokholm Henry Lykke | 1969 | ESBJERG | 6911AA | 25 m | 32.00 | |
4 | 101 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 33.89 | |
5 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 34.76 | |
6 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 36.13 | |
7 | 83 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 50 m | 38.00 | |
8 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 39.50 | |
9 | 104 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 50 m | 40.90 | |
10 | 100 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 25 m | 41.49 | |
11 | 1 | Halgreen Jens | 1954 | RINGSTED | 5401AA | 50 m | 41.60 | |
12 | 4 | Larsen Jan Hyldegaard | 1967 | LYNGBY | 6713AA | 50 m | 44.40 | |
13 | 67 | Aziz Nabil | 1943 | HOVEDSTAD | 25 m | 45.00 | ||
14 | 25 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 50 m | 45.76 | |
15 | 17 | Birch Jørn | 1959 | KORSØR | 5903AA | 25 m | 51.30 | |
16 | 20 | Larsen Hans | 1943 | KORSØR | 4311AA | 25 m | 1:03.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 113, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Medley B Sigma | 152 | SIGMA | 50 m | 5:17.60 | ||
2 | 92 | Stt E E Damer | 279 | VATCPH-STT | 50 m | 6:09.00 | ||
3 | 69 | Old Ladies Hermes Masters | 240 | HOVEDSTAD | 25 m | 7:44.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 114, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Medley B Sigma | 153 | SIGMA | 50 m | 4:17.00 | ||
2 | 156 | Medley D Sigma | 204 | SIGMA | 50 m | 4:35.00 | ||
3 | 130 | Gentofte Herrer D | 239 | GENTOFTE | 50 m | 4:35.27 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 115, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 2:37.99 | |
2 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 3:00.23 | |
3 | 88 | Sørensen Kate | 1961 | GSK | 6142AA | 50 m | 3:10.00 | |
4 | 338 | Svanberg Annika | 1962 | S 77 | AA7462 | 50 m | 3:10.00 | |
5 | 123 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 50 m | 3:15.00 | |
6 | 26 | Andersson Carina | 1961 | SK SYDSIM | AA4661 | 50 m | 3:42.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 116, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 2:35.00 | |
2 | 113 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 50 m | 2:35.10 | |
3 | 139 | Toft Christian | 1968 | GENTOFTE | 6827AA | 50 m | 2:37.36 | |
4 | 12 | Petersen Anders | 1979 | KU-SVØM | 7985AA | 50 m | 2:38.00 | |
5 | 85 | Hornskov Søren | 1973 | GSK | 7365AA | 50 m | 2:48.00 | |
6 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 2:53.21 | |
7 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 2:59.03 | |
8 | 74 | Nielsen Flemming | 1954 | HOVEDSTAD | 5411AA | 25 m | 3:20.00 | |
9 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 3:24.00 | |
10 | 25 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 50 m | 3:59.65 | |
11 | 20 | Larsen Hans | 1943 | KORSØR | 4311AA | 25 m | 4:58.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 117, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | KU-SVØM | 9578AK | 50 m | 28.00 | |
2 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 29.39 | |
3 | 56 | Kvisgaard Jeanet Herløv | 1985 | KØGE | 8566AB | 25 m | 30.59 | |
4 | 103 | Jørgensen Nina | 1985 | ALLERØD | 8524AA | 25 m | 30.61 | |
5 | 115 | Juul Tilde | 1974 | BIRKERØD | 7426AA | 50 m | 30.93 | |
6 | 80 | Pii Anne-Sofie | 1970 | H2Odense | 7014AA | 25 m | 31.58 | |
7 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 31.70 | ||
8 | 2 | Engberg Louise Green | 1978 | RINGSTED | 7866AA | 50 m | 32.00 | |
9 | 45 | Nicolaisen Rikke Møller | 1980 | HILLERØD | 50 m | 32.01 | ||
10 | 43 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 8238AA | 50 m | 32.50 | |
11 | 120 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 32.69 | |
12 | 55 | Hartmann Helle | 1985 | KØGE | 8516AB | 25 m | 33.00 | |
13 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 33.60 | ||
14 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 34.28 | |
15 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 35.20 | |
16 | 110 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 36.26 | |
17 | 91 | Damberg Inge-Lise | 1957 | VATCPH-STT | 5762AA | 25 m | 36.96 | |
18 | 118 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 25 m | 37.00 | |
19 | 30 | Bruhn Charlotte | 1969 | HILLERØD | 50 m | 39.01 | ||
20 | 97 | Pedersen Berit Marx | 1950 | VATCPH-STT | 5012AA | 50 m | 40.42 | |
21 | 21 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 42.00 | |
22 | 57 | Larsen Liselotte | 1958 | KØGE | 5844AA | 50 m | 44.19 | |
23 | 77 | Metzsch Annie | 1945 | H2Odense | 4522AA | 25 m | 49.95 | |
24 | 96 | Lundgaard Sinne | 1966 | VATCPH-STT | 6664AA | 25 m | 54.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 118, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 25.33 | |
2 | 66 | Kilen Anders | 1975 | GLADSAXE | 7531AA | 25 m | 25.47 | |
3 | 53 | Christensen Peter | 1965 | KØGE | 6543AA | 25 m | 25.66 | |
4 | 121 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 50 m | 26.55 | |
5 | 58 | Larsen Mads Bo | 1964 | KØGE | 6465AA | 25 m | 27.42 | |
6 | 122 | Nissen Ole Garm | 1978 | BIRKERØD | 7841AB | 25 m | 27.45 | |
7 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 27.87 | |
8 | 108 | Dalsgaard Anders | 1970 | BIRKERØD | 7055AA | 50 m | 28.02 | |
9 | 32 | Mortensen Rune Dahl | 1974 | HILLERØD | 7881AB | 50 m | 28.50 | |
10 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 29.00 | |
11 | 12 | Petersen Anders | 1979 | KU-SVØM | 7985AA | 50 m | 29.00 | |
12 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 29.24 | |
13 | 82 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 29.54 | |
14 | 5 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 25 m | 29.69 | |
15 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 29.90 | |
16 | 10 | Clausen Rasmus Prætorius | 1969 | KU-SVØM | 6939AA | 25 m | 30.00 | |
17 | 87 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 50 m | 30.00 | |
18 | 49 | Starcke Bjørn | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 50 m | 30.20 | |
19 | 98 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | VATCPH-STT | 6201AA | 25 m | 30.50 | |
20 | 111 | Føyn Anders | 1961 | BIRKERØD | 6135AA | 25 m | 30.89 | |
21 | 1 | Halgreen Jens | 1954 | RINGSTED | 5401AA | 50 m | 31.62 | |
22 | 38 | Hansen Peter | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 50 m | 33.01 | |
23 | 81 | Stanton Bill | 1956 | H2Odense | 5653AA | 25 m | 33.84 | |
24 | 346 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 6809AA | 50 m | 34.01 | |
25 | 104 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 50 m | 34.90 | |
26 | 34 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 50 m | 35.01 | ||
27 | 42 | Knudsen Lars | 1967 | HILLERØD | 50 m | 35.01 | ||
28 | 31 | Jensen Michael Bruhn | 1962 | HILLERØD | 6285AA | 50 m | 37.01 | |
29 | 50 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6661AB | 50 m | 37.01 | |
30 | 67 | Aziz Nabil | 1943 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.50 | ||
31 | 17 | Birch Jørn | 1959 | KORSØR | 5903AA | 25 m | 37.75 | |
32 | 29 | Bruhn Alan | 1968 | HILLERØD | 50 m | 38.01 | ||
33 | 47 | Olsen Per | 1954 | HILLERØD | 50 m | 42.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 119, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 1:13.65 | |
2 | 56 | Kvisgaard Jeanet Herløv | 1985 | KØGE | 8566AB | 50 m | 1:18.00 | |
3 | 90 | Ballegaard Kit | 1988 | VATCPH-STT | 8886AB | 25 m | 1:19.20 | |
4 | 43 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 8238AA | 50 m | 1:20.01 | |
5 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:21.52 | ||
6 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 1:25.63 | |
7 | 338 | Svanberg Annika | 1962 | S 77 | AA7462 | 50 m | 1:28.30 | |
8 | 95 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | VATCPH-STT | 4322AA | 25 m | 1:34.85 | |
9 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 1:35.35 | |
10 | 26 | Andersson Carina | 1961 | SK SYDSIM | AA4661 | 50 m | 1:38.42 | |
11 | 21 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 1:46.00 | |
12 | 116 | Kostecki Anja | 1973 | BIRKERØD | 7366AA | 25 m | 1:50.00 | |
13 | 70 | Johansen Kirsten | 1944 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:11.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 120, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 1:00.27 | |
2 | 117 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 1:00.34 | |
3 | 128 | Vogel Mark | 1970 | BIRKERØD | 50 m | 1:05.00 | ||
4 | 124 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 1:09.01 | |
5 | 63 | Stokholm Henry Lykke | 1969 | ESBJERG | 6911AA | 25 m | 1:10.00 | |
6 | 86 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 50 m | 1:10.00 | |
7 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 1:15.89 | |
8 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 1:20.53 | |
9 | 101 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 1:20.75 | |
10 | 8 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 1:21.20 | |
11 | 83 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 50 m | 1:25.00 | |
12 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 1:25.04 | |
13 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 1:31.00 | |
14 | 25 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 50 m | 1:43.14 | |
15 | 100 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 50 m | 1:44.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 121, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Mix C Sigma | 167 | SIGMA | 50 m | 4:07.00 | ||
2 | 161 | Mix D Sigma | 206 | SIGMA | 50 m | 4:22.50 | ||
3 | 51 | Køge Masters Mix | 155 | KØGE | 25 m | 4:30.00 | ||
4 | 158 | Mix B Sigma | 156 | SIGMA | 50 m | 4:45.00 | ||
5 | 23 | Mix Korsør E | 258 | KORSØR | 50 m | 6:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 123, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:00.48 | |
2 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | KU-SVØM | 9578AK | 50 m | 1:02.00 | |
3 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 1:04.45 | |
4 | 90 | Ballegaard Kit | 1988 | VATCPH-STT | 8886AB | 25 m | 1:05.49 | |
5 | 56 | Kvisgaard Jeanet Herløv | 1985 | KØGE | 8566AB | 50 m | 1:06.00 | |
6 | 115 | Juul Tilde | 1974 | BIRKERØD | 7426AA | 25 m | 1:07.55 | |
7 | 105 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 1:08.79 | |
8 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:10.25 | ||
9 | 80 | Pii Anne-Sofie | 1970 | H2Odense | 7014AA | 25 m | 1:11.68 | |
10 | 2 | Engberg Louise Green | 1978 | RINGSTED | 7866AA | 50 m | 1:13.48 | |
11 | 136 | Feld Katrine | 1993 | GENTOFTE | 9318AN | 50 m | 1:14.33 | |
12 | 107 | Bøgsted Anette | 1962 | BIRKERØD | 6234AA | 50 m | 1:16.00 | |
13 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 1:17.25 | |
14 | 110 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 1:20.54 | |
15 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 1:21.00 | |
16 | 95 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | VATCPH-STT | 4322AA | 25 m | 1:22.55 | |
17 | 72 | Møller Else | 1958 | HOVEDSTAD | 5812AA | 25 m | 1:40.00 | |
18 | 77 | Metzsch Annie | 1945 | H2Odense | 4522AA | 25 m | 1:50.28 | |
19 | 96 | Lundgaard Sinne | 1966 | VATCPH-STT | 6664AA | 25 m | 1:55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 124, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 51.99 | |
2 | 112 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 56.91 | |
3 | 134 | Dessau Thomas | 1972 | GENTOFTE | 7275AA | 50 m | 59.12 | |
4 | 86 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 50 m | 59.99 | |
5 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 1:01.89 | |
6 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 1:03.00 | |
7 | 5 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 25 m | 1:04.85 | |
8 | 10 | Clausen Rasmus Prætorius | 1969 | KU-SVØM | 6939AA | 25 m | 1:05.00 | |
9 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 1:05.09 | |
10 | 82 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 1:06.28 | |
11 | 125 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | BIRKERØD | 6837AA | 50 m | 1:08.43 | |
12 | 8 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 1:09.50 | |
13 | 44 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 7271AB | 50 m | 1:12.01 | |
14 | 346 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 6809AA | 50 m | 1:14.01 | |
15 | 104 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 50 m | 1:14.90 | |
16 | 119 | Madsen Mads | 1973 | BIRKERØD | 50 m | 1:15.00 | ||
17 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 1:17.00 | |
18 | 42 | Knudsen Lars | 1967 | HILLERØD | 50 m | 1:17.01 | ||
19 | 50 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6661AB | 50 m | 1:23.01 | |
20 | 29 | Bruhn Alan | 1968 | HILLERØD | 50 m | 1:25.01 | ||
21 | 31 | Jensen Michael Bruhn | 1962 | HILLERØD | 6285AA | 50 m | 1:25.01 | |
22 | 47 | Olsen Per | 1954 | HILLERØD | 25 m | 1:29.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 125, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:57.59 | ||
2 | 123 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 50 m | 3:27.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 126, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Krogh Peter | 1961 | GENTOFTE | 6115AA | 50 m | 3:05.88 | |
2 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 3:15.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 127, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 34.23 | |
2 | 68 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 34.83 | |
3 | 127 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 35.28 | |
4 | 88 | Sørensen Kate | 1961 | GSK | 6142AA | 50 m | 40.00 | |
5 | 2 | Engberg Louise Green | 1978 | RINGSTED | 7866AA | 50 m | 42.57 | |
6 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 43.62 | |
7 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 46.34 | |
8 | 30 | Bruhn Charlotte | 1969 | HILLERØD | 50 m | 47.01 | ||
9 | 97 | Pedersen Berit Marx | 1950 | VATCPH-STT | 5012AA | 25 m | 47.48 | |
10 | 71 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 47.50 | |
11 | 96 | Lundgaard Sinne | 1966 | VATCPH-STT | 6664AA | 25 m | 1:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 128, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Eriksen Emil | 1983 | KØGE | 8301AA | 25 m | 30.17 | |
2 | 145 | Kærsgaard Jon | 1984 | HORSENS | 8447AA | 25 m | 30.74 | |
3 | 27 | Eriksen Michael | 1979 | AGF | 7961AA | 50 m | 31.50 | |
4 | 86 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 50 m | 31.50 | |
5 | 64 | Sørensen Martin Utiger | 1977 | ESBJERG | 7753AA | 25 m | 31.83 | |
6 | 102 | Henriksen Jonas | 1975 | ALLERØD | 7581AB | 25 m | 32.77 | |
7 | 121 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 25 m | 33.83 | |
8 | 58 | Larsen Mads Bo | 1964 | KØGE | 6465AA | 25 m | 34.99 | |
9 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 35.00 | |
10 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 35.40 | |
11 | 124 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 50 m | 35.93 | |
12 | 82 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 36.54 | |
13 | 9 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 37.05 | |
14 | 49 | Starcke Bjørn | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 50 m | 37.20 | |
15 | 108 | Dalsgaard Anders | 1970 | BIRKERØD | 7055AA | 25 m | 37.90 | |
16 | 87 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 50 m | 39.00 | |
17 | 10 | Clausen Rasmus Prætorius | 1969 | KU-SVØM | 6939AA | 25 m | 40.00 | |
18 | 83 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 50 m | 40.00 | |
19 | 111 | Føyn Anders | 1961 | BIRKERØD | 6135AA | 50 m | 40.50 | |
20 | 38 | Hansen Peter | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 50 m | 41.01 | |
21 | 1 | Halgreen Jens | 1954 | RINGSTED | 5401AA | 50 m | 41.79 | |
22 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 42.88 | |
23 | 74 | Nielsen Flemming | 1954 | HOVEDSTAD | 5411AA | 25 m | 45.00 | |
24 | 119 | Madsen Mads | 1973 | BIRKERØD | 50 m | 45.00 | ||
25 | 29 | Bruhn Alan | 1968 | HILLERØD | 50 m | 46.01 | ||
26 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 46.40 | |
27 | 100 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 50 m | 46.98 | |
28 | 50 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6661AB | 50 m | 47.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 129, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Fri D Sigma | 202 | SIGMA | 50 m | 5:02.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 130, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Fri B Sigma | 155 | SIGMA | 50 m | 3:54.00 | ||
2 | 60 | Gentlemen C | 199 | ESBJERG | 25 m | 4:00.00 | ||
3 | 151 | Fri D Sigma | 200 | SIGMA | 50 m | 4:04.40 | ||
4 | 148 | Fri C Sigma | 183 | SIGMA | 50 m | 4:18.50 | ||
5 | 89 | Glostrup Masters D | 239 | GSK | 50 m | 4:30.00 | ||
6 | 130 | Gentofte Herrer D | 239 | GENTOFTE | 50 m | 4:46.08 | ||
7 | 6 | Ku Herrer E | 279 | KU-SVØM | 25 m | 4:50.00 | ||
8 | 152 | Fri E Sigma | 243 | SIGMA | 50 m | 5:03.70 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 131, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:52.59 | ||
2 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:10.00 | ||
3 | 95 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | VATCPH-STT | 4322AA | 25 m | 3:22.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 132, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Lianee Thomas | 1985 | BIRKERØD | 8593AA | 50 m | 2:08.65 | |
2 | 128 | Vogel Mark | 1970 | BIRKERØD | 50 m | 2:25.00 | ||
3 | 63 | Stokholm Henry Lykke | 1969 | ESBJERG | 6911AA | 25 m | 2:32.00 | |
4 | 109 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 25 m | 2:32.18 | |
5 | 122 | Nissen Ole Garm | 1978 | BIRKERØD | 7841AB | 25 m | 2:39.54 | |
6 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 2:57.46 | |
7 | 8 | Rasmussen Ebbe | 1949 | KU-SVØM | 4901AA | 25 m | 3:00.10 | |
8 | 100 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 50 m | 3:46.02 | |
9 | 67 | Aziz Nabil | 1943 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 133, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Metzsch Susanne | 1968 | H2Odense | 6832AA | 25 m | 4:58.00 | |
2 | 136 | Feld Katrine | 1993 | GENTOFTE | 9318AN | 50 m | 5:22.55 | |
3 | 123 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 5:47.77 | |
4 | 106 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 50 m | 5:51.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 134, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 50 m | 4:01.81 | |
2 | 61 | Carstensen Jacob | 1978 | ESBJERG | 7833AA | 25 m | 4:10.00 | |
3 | 134 | Dessau Thomas | 1972 | GENTOFTE | 7275AA | 50 m | 4:36.18 | |
4 | 112 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 4:39.00 | |
5 | 63 | Stokholm Henry Lykke | 1969 | ESBJERG | 6911AA | 25 m | 4:56.00 | |
6 | 5 | Mindemark Conny | 1957 | NYKÖPING | AA7757 | 25 m | 5:00.84 | |
7 | 109 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 50 m | 5:04.06 | |
8 | 132 | Andersen Jens Bjørn | 1966 | GENTOFTE | 6649AA | 50 m | 5:15.12 | |
9 | 126 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 5:27.49 | |
10 | 81 | Stanton Bill | 1956 | H2Odense | 5653AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 135, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Mass Isabel | 1998 | JYLLINGE | 9848AA | 50 m | 1:14.21 | |
2 | 68 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:14.31 | |
3 | 127 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 50 m | 1:22.06 | |
4 | 48 | Shakoor Line Rønn | 1974 | HILLERØD | 7474AA | 50 m | 1:26.01 | |
5 | 79 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 1:34.39 | |
6 | 36 | Gross Lene | 1962 | HILLERØD | 50 m | 1:37.01 | ||
7 | 97 | Pedersen Berit Marx | 1950 | VATCPH-STT | 5012AA | 25 m | 1:44.81 | |
8 | 71 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 1:45.00 | |
9 | 110 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 50 m | 1:45.00 | |
10 | 341 | Gäbler Nahid Pachai | 1967 | OPNØR | 6726AA | 50 m | 1:47.55 | |
11 | 96 | Lundgaard Sinne | 1966 | VATCPH-STT | 6664AA | 25 m | 2:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 136, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Carstensen Jacob | 1978 | ESBJERG | 7833AA | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 145 | Kærsgaard Jon | 1984 | HORSENS | 8447AA | 25 m | 1:07.28 | |
3 | 54 | Eriksen Emil | 1983 | KØGE | 8301AA | 25 m | 1:08.94 | |
4 | 27 | Eriksen Michael | 1979 | AGF | 7961AA | 50 m | 1:11.00 | |
5 | 64 | Sørensen Martin Utiger | 1977 | ESBJERG | 7753AA | 25 m | 1:11.23 | |
6 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 1:15.00 | |
7 | 139 | Toft Christian | 1968 | GENTOFTE | 6827AA | 50 m | 1:15.53 | |
8 | 59 | Olsen Jacob | 1972 | KØGE | 7229AA | 25 m | 1:18.12 | |
9 | 58 | Larsen Mads Bo | 1964 | KØGE | 6465AA | 25 m | 1:19.38 | |
10 | 82 | Wulff Mark | 1972 | H2Odense | 7217AA | 25 m | 1:22.69 | |
11 | 9 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 1:24.00 | |
12 | 87 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 50 m | 1:28.00 | |
13 | 125 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | BIRKERØD | 6837AA | 25 m | 1:28.40 | |
14 | 111 | Føyn Anders | 1961 | BIRKERØD | 6135AA | 50 m | 1:32.18 | |
15 | 119 | Madsen Mads | 1973 | BIRKERØD | 50 m | 1:35.00 | ||
16 | 34 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 50 m | 1:35.01 | ||
17 | 7 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 1:49.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 137, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Schmidt Julie | 1995 | KU-SVØM | 9578AK | 50 m | 30.50 | |
2 | 68 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 31.26 | |
3 | 90 | Ballegaard Kit | 1988 | VATCPH-STT | 8886AB | 25 m | 33.70 | |
4 | 75 | Pedersen Carola | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 34.04 | ||
5 | 105 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 34.16 | |
6 | 88 | Sørensen Kate | 1961 | GSK | 6142AA | 50 m | 36.00 | |
7 | 80 | Pii Anne-Sofie | 1970 | H2Odense | 7014AA | 25 m | 36.11 | |
8 | 76 | Roslyng Anne | 1983 | HOVEDSTAD | 25 m | 37.00 | ||
9 | 30 | Bruhn Charlotte | 1969 | HILLERØD | 50 m | 42.01 | ||
10 | 72 | Møller Else | 1958 | HOVEDSTAD | 5812AA | 25 m | 55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 138, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Eriksen Emil | 1983 | KØGE | 8301AA | 25 m | 25.70 | |
2 | 86 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 50 m | 27.42 | |
3 | 135 | Eriksen Thomas | 1975 | GENTOFTE | 7549AA | 50 m | 27.87 | |
4 | 62 | Jacobsen Bo | 1967 | ESBJERG | 6781AA | 25 m | 28.06 | |
5 | 14 | Vestergaard Thomas | 1989 | KU-SVØM | 8997AB | 50 m | 28.50 | |
6 | 112 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 28.80 | |
7 | 121 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 25 m | 29.22 | |
8 | 124 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 29.62 | |
9 | 122 | Nissen Ole Garm | 1978 | BIRKERØD | 7841AB | 25 m | 29.85 | |
10 | 11 | Michelsen Michel | 1994 | KU-SVØM | 9431AB | 50 m | 31.00 | |
11 | 101 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 31.11 | |
12 | 138 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 50 m | 31.40 | |
13 | 9 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 32.00 | |
14 | 49 | Starcke Bjørn | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 50 m | 32.20 | |
15 | 3 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 32.55 | |
16 | 10 | Clausen Rasmus Prætorius | 1969 | KU-SVØM | 6939AA | 25 m | 35.00 | |
17 | 38 | Hansen Peter | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 50 m | 37.01 | |
18 | 104 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 50 m | 39.00 | |
19 | 74 | Nielsen Flemming | 1954 | HOVEDSTAD | 5411AA | 25 m | 41.00 | |
20 | 67 | Aziz Nabil | 1943 | HOVEDSTAD | 25 m | 44.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |
Løb 139, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Gentofte Mix D | 239 | GENTOFTE | 50 m | 4:46.08 | ||
2 | 162 | Mix D Sigma | 200 | SIGMA | 50 m | 4:49.40 | ||
3 | 52 | Køge Masters Mix | 161 | KØGE | 25 m | 4:50.00 | ||
4 | 160 | Mix C Sigma | 170 | SIGMA | 50 m | 5:03.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 15 juni 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:16 |