Program för Umestänket 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 feb 2018 till den 25 feb 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Women
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Millie Eriksson |
2007 |
SKELLEFTEÅ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Amanda Hedberg |
2004 |
BUREÅ SS |
3:46.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
5 |
|
Tyra Wickman |
2006 |
UMEÅ SS |
3:53.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Women |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Vendela Eriksson |
2004 |
UMEÅ SS |
3:29.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
3 |
|
Agnes Löfgren |
2005 |
UMEÅ SS |
3:16.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Ronja Widell |
2004 |
HÄRNÖSAND |
3:13.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Josefin Karlsson |
2003 |
HÄRNÖSAND |
3:16.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Julia Söderholm |
2005 |
LULEÅ SS |
3:16.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
7 |
|
Fanny Landstedt Aldengren |
2006 |
LULEÅ SS |
3:35.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Women |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
1 |
|
Elvira Ögren |
2002 |
UMEÅ SS |
3:12.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Lilly Cramer Johnsson |
2005 |
UMEÅ SS |
3:02.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
|
Emelie Ohlin |
2003 |
UMEÅ SS |
2:59.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Wilma Wenden |
2002 |
BUREÅ SS |
2:51.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Linn Lidström |
2001 |
UMEÅ SS |
2:58.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
6 |
|
Tyra Östberg |
2004 |
UMEÅ SS |
3:01.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Johanna Persson |
2003 |
HÄRNÖSAND |
3:05.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
8 |
|
Ella Ohlsson |
2005 |
UMEÅ SS |
3:13.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Women |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
|
Astrid Gustafsson |
2003 |
UMEÅ SS |
2:47.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2 |
|
Tindra Norling |
2003 |
UMEÅ SS |
2:42.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Tuva Larsson |
2002 |
LULEÅ SS |
2:39.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
4 |
|
Maja Byström |
2003 |
Ö-VIKS ASS |
2:31.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
5 |
|
Ingrid Sälg |
2002 |
UMEÅ SS |
2:36.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Klara Lindqvist |
2005 |
LULEÅ SS |
2:40.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
7 |
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
UMEÅ SS |
2:42.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
8 |
|
Alice Moberg |
2003 |
HÖGAKUSTEN |
2:47.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-02-24 10:08:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|