2020-02-18   09:16:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017-2018, Malmö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 3    Utskriftsdatum  10 mars 2018   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  18:27   
  Arrangör  Malmö Kappsimningsklubb         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  10 mars 2018         
 
 
 
Gren 20, 800m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
136  Johanna Andersson Medhanie  2005  AG0405  POSEIDON    50m   
312  Ella Persson  2004  AJ2604  ÄNGELHOLM    50m   
217  Mollie Dalengran  2004  BT1604  SK TRITON    50m   
306  Klara Harrysson  2004  AM3604  ÄNGELHOLM    50m   
231  Mica Nolén  2004  AG1204  SK TRITON    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
288  Marina Jönsson  2004  BB0804  YSTADS SS    25m  12:05.08 
321  Felicia Zander  2004  BK9804  ÄNGELHOLM    25m  11:16.94 
285  Julia Frederiksen  2001  AD4801  YSTADS SS    25m  10:35.46 
74  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LÖDDE    25m  10:30.83 
308  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  10:33.25 
146  Sofia Hake  2003  BD4403  POSEIDON    25m  10:40.38 
64  Emilia Berg  2005  AJ2605  SK LÖDDE    25m  11:24.11 
303  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    50m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
305  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  10:24.63 
270  Alice Skoglund  2003  BO5603  VELLINGE-N    25m  10:21.52 
322  Thea Brünjes  2004  BF3604  KIVIK    25m  10:18.67 
Astrid Nilsson  2004  AA3604  SS DELFIN    25m  10:18.23 
292  Sara Melgar  2002  AA8602  YSTADS SS    25m  10:18.38 
29  Ella Gutenwik  2004  AQ1804  SK HAJEN    25m  10:21.33 
251  Tyra Öhlin  2004  AX5204  SK TRITON    25m  10:22.45 
11  Emma Ragnarsson  2004  AI4203  SS DELFIN    25m  10:30.31 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
267  Frida Rödin  2000  AI3800  VELLINGE-N    50m  10:02.86 
264  Ida Larsson  2002  AL8202  VELLINGE-N    25m  9:47.68 
22  Sara Wilhelmsson  2001  AO6201  ESLÖVS SS    25m  9:39.64 
317  Filippa Sundström  2001  AG4201  ÄNGELHOLM    25m  9:11.73 
323  Olivia Hansson  2003  AP5403  KIVIK    25m  9:14.22 
85  Lovisa Bjurnemark  2003  BG9603  MKK    25m  9:42.47 
76  Carolina Åsberg  2002  AJ1802  SK LÖDDE    25m  9:50.45 
65  Filippa Dihle  2003  AR6203  SK LÖDDE    25m  10:14.55 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 mars 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  18:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner