2020-02-23   16:00:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017-2018, Malmö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:19.61   
128  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  2:29.01   
317  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:29.40   
323  Hansson Olivia  2003  KIVIK  AP5403  25 m  2:29.67   
54  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:30.59   
120  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  2:30.60   
116  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  2:31.54   
74  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:33.41   
198  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  2:33.47   
10  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  2:33.73   
11  208  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:33.77   
12  315  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  2:33.85   
13  215  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  2:34.28   
14  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:35.30   
15  11  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
16  24  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  2:36.51   
17  325  Olsson Julia  2004  KIVIK  AL0804  25 m  2:36.78   
18  278  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  2:37.31   
19  55  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:38.96   
20  305  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  2:39.97   
21  26  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:40.10   
22  239  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:40.69   
23  263  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:41.50   
24  276  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:42.08   
25  310  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  2:42.43   
26  244  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  2:43.44   
27  192  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:43.65   
28  31  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  2:44.79   
29  52  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  2:45.43   
30  312  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  2:45.50   
31  289  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:45.60   
32  94  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:45.73   
33  301  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  2:45.77   
34  109  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:46.91   
35  61  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  2:47.15   
36  36  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  2:47.83   
37  134  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:47.86   
38  124  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:48.18   
39  253  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  2:49.26   
40  130  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:49.76   
41  65  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:52.57   
42  282  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  2:52.86   
43  313  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  2:55.08   
44  160  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  2:55.35   
45  136  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:56.15   
46  53  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  2:56.33   
47  241  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  2:56.90   
48  242  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  2:57.04   
49  294  Mårtensson Hilma  2003  YSTADS SS  BF5403  25 m  2:57.13   
50  243  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  2:58.15   
51  70  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  3:04.20   
52  321  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  3:04.78   
53  249  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  3:06.60   
54  184  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  25 m  3:07.45   
55  96  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  3:07.59   
56  190  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  3:09.70   
57  151  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  3:09.86   
58  306  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  3:10.90   
59  209  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  3:12.09   
60  71  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  3:12.76   
61  245  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  25 m  3:14.20   
62  254  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  3:15.07   
63  172  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:16.55   
64  168  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  3:20.26   
65  202  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  3:22.80   
66  80  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  3:38.27   
67  197  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:42.16   
68  163  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  3:44.58   
69  207  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  3:51.43   
70  148  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 mars 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  20:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner