Startliste for Suðuroyar Sparikassi Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Suðuroyar Sparikassa Stevna |
|
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
|
|
Stævne by |
Vágur |
|
Udskriftstidspunkt |
19:02 |
|
|
Arrangør |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 februar 2018 |
|
|
|
|
Løb 29, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (3) |
Føroyskt met (junior): Sára R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 |
Føroyskt met (senior): Sára R. Nysted (2001) 2:42.03 2017-05-25 |
|
Heat 1 (3) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Anna Højgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
|
59 |
2 |
Bjørg Ólavsdóttir |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
|
55 |
3 |
Bára D. Nattestad |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
|
105 |
4 |
Sára Thomsen |
2005 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
40 |
5 |
Signa Vár Dávadóttir |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
|
101 |
6 |
Krista T Justinussen |
2005 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
54 |
1 |
Miriam Mortensen |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
3:45.35 |
91 |
2 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
3:29.07 |
73 |
3 |
Bjørt A. Sigurðsson |
2004 |
|
REYSTI |
|
50m |
3:23.80 |
44 |
4 |
Jóhanna H. Eidesgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
3:27.46 |
66 |
5 |
Kristina Í Skála |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
3:32.13 |
41 |
6 |
Beinta Poulsdóttir Debes |
1997 |
|
Havnar |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Nancy N. Dam |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
3:19.97 |
21 |
2 |
Petra A. Nielsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
2:57.01 |
92 |
3 |
Rebekka Trygvadóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
2:54.62 |
87 |
4 |
Sólva A. Sigurðsson |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
2:55.29 |
16 |
5 |
Lilja D Jacobsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
2:57.16 |
42 |
6 |
Ronja Ró Í Dímun |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
3:22.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
Licens til Suðuroyar Svimjifelag |
Udskriftstidspunkt |
19:02 |
|