2023-01-29   07:38:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
96  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  50 m  4:43.28   
528  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  4:44.52   
262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  4:53.48   
252  Odin Fanny  2000  SPRVGEN  AR7200  25 m  4:54.13   
153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  4:55.77   
466  Holmstrm Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  4:56.08   
465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  4:56.51   
644  Jrgensen Hege Solberg  2002  TS&LK    50 m  4:57.86   
676  Somby Mariela Nordsletta  2005  Karasjok    25 m  4:58.15   
10  311  Teljstedt Linna  2003  SDERTLJE  AZ6203  25 m  4:58.34   
11  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  5:03.43   
12  535  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  5:06.44   
13  128  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  5:06.82   
14  673  Eikjok Lone Charlotte  2004  Karasjok    50 m  5:06.90   
15  397  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  50 m  5:07.40   
16  436  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  5:07.65   
17  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  5:10.89   
18  658  Jenss Vrin  2003  TS&LK    50 m  5:11.25   
19  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  5:13.52   
20  739  Kristengrd Silje  2000  Skjetten    50 m  5:13.90   
21  394  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  5:13.92   
22  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  5:14.83   
23  724  Hagymasi Vivian  2005  Skjetten    50 m  5:15.66   
24  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  5:15.79   
25  516  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m  5:15.79   
26  731  Fremstad Prven Victoria  2005  Skjetten    50 m  5:16.84   
27  213  Niska Sderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  5:21.07   
28  218  stlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  50 m  5:21.21   
29  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  5:22.48   
30  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  5:25.37   
31  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  5:25.38   
32  65  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  5:26.09   
33  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  5:27.43   
34  622  Helene Hildrum Cora  2006  SPEED    50 m  5:28.25   
35  445  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  50 m  5:30.40   
36  719  Vinje Ida  2003  Brum    50 m  5:30.99   
37  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  5:32.86   
38  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  5:33.24   
39  214  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  5:33.39   
40  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  5:34.21   
41  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  50 m  5:34.32   
42  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  5:35.76   
43  674  Somby Julia  2004  Karasjok    25 m  5:38.69   
44  457  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  5:39.53   
45  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  5:39.74   
46  105  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  5:41.18   
47  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  5:43.25   
48  75  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  5:48.72   
49  398  Borgfors Amanda  2004  TBY SIM  AS1804  25 m  5:50.35   
50  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  5:50.83   
51  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  5:51.10   
52  424  Lingham Maja  2004  TBY SIM  BC8204  50 m  5:51.53   
53  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  5:52.07   
54  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Brum    50 m  5:54.55   
55  593  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  5:55.33   
56  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  50 m  5:55.79   
57  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  50 m  5:56.44   
58  491  Svegrdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  5:58.02   
59  100  Homnr Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  6:00.36   
60  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  6:01.74   
61  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  6:05.26   
62  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  6:09.84   
63  519  Eklund Cecilia  2005  VSBY SS  BF0205  25 m  6:14.72   
64  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  6:18.17   
65  474  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  6:34.36   
66  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  50 m  6:37.36   
67  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  50 m     
68  27  Tengvall Williams Ida  2005  FALUN  BM6405  50 m     
69  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m     
70  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  50 m     
71  196  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJB  AK1206  50 m     
72  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  50 m     
73  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
2_S
Gren 2, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
582  Eriksson Niclas  1998  SPIF SF  AL2398  25 m  4:05.37   
611  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  4:12.23   
522  Halldn Victor  2000  VSBY SS  AP7300  25 m  4:20.24   
647  Barstad Jonas Fiskaa  2000  TS&LK    50 m  4:26.08   
433  Pllnen Andres  2001  TBY SIM  AM5901  25 m  4:32.54   
672  Johansen Alexey Koryachko  2003  Karasjok    25 m  4:33.46   
471  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  25 m  4:35.03   
515  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  25 m  4:40.27   
670  Somby Kurt Mortelmans  2005  Karasjok    25 m  4:41.00   
10  653  Amundsen Sebastian  2004  TS&LK    50 m  4:43.30   
11  115  Martin Morris  2004  SK NEPTUN  AH0504  25 m  4:46.23   
12  716  Norheim Henrik  2003  Brum    50 m  4:48.24   
13  656  Skjervold Vegard  2002  TS&LK    50 m  4:53.50   
14  721  Soelberg Henning  2003  Skjetten    50 m  4:54.17   
15  227  Dahlberg Viktor  2005  SPRVGEN  AQ7105  25 m  4:54.19   
16  723  Breang Hagen Martin  2004  Skjetten    50 m  4:56.10   
17  129  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m  4:56.55   
18  678  Fagervik Robert  2005  Brum    50 m  4:57.60   
19  183  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  5:00.05   
20  314  Thorm Rova Johan  2004  SDERTLJE  AK7504  25 m  5:01.06   
21  726  Grnlie Marius  2004  Skjetten    50 m  5:01.19   
22  651  Gorodkov Maxim  2005  TS&LK    50 m  5:01.67   
23  63  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  50 m  5:02.10   
24  219  Alexanderson Aron  2003  SPRVGEN  AT0103  25 m  5:04.68   
25  423  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  50 m  5:05.32   
26  101  Hrmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  5:06.36   
27  415  Humble Caspian  2005  TBY SIM  AO6705  25 m  5:10.40   
28  79  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  50 m  5:13.12   
29  305  Runfjll Casper  2002  SDERTLJE  AJ7102  25 m  5:14.79   
30  419  Kappling Albin  2003  TBY SIM  AS2503  25 m  5:15.88   
31  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  50 m  5:16.05   
32  247  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPRVGEN  AE5706  25 m  5:17.41   
33  216  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  5:17.68   
34  59  Steijner Andreas  1988  LUDVIKA SS  AP7388  25 m  5:18.43   
35  157  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  5:25.20   
36  364  Vainio Lucas  2004  SDERTRN  AN2504  50 m  5:26.32   
37  679  Kalv Dalby Sindre  2005  Brum    50 m  5:27.27   
38  540  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  5:31.23   
39  733  Sigvartsen Fillip  2005  Skjetten    50 m  5:32.49   
40  409  Hanna Jousef  2003  TBY SIM  AS3503  25 m  5:32.52   
41  735  Hansrud-Kjaer Adam  2003  Skjetten    50 m  5:33.35   
42  428  Nilsson Samuel  2003  TBY SIM  AR9703  25 m  5:34.96   
43  732  Haugland Patrick  2004  Skjetten    50 m  5:38.62   
44  341  Hamzehnejad Alvin  2004  SDERTRN  AV9304  25 m  5:41.85   
45  462  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  5:42.04   
46  682  Hagen Sebastian  2006  Brum    50 m  5:43.85   
47  575  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  5:47.50   
48  737  Sand Sander  2004  Skjetten    50 m  5:51.11   
49  563  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  50 m  5:55.47   
50  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  6:06.39   
51  203  Brnstrm Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  6:06.50   
52  10  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  6:09.24   
53  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  6:09.90   
54  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  6:11.65   
55  287  Berg Emil  2003  SDERTLJE  AK4903  25 m  6:16.18   
56  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  50 m  6:29.66   
57  274  Alveskr Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  6:46.65   
58  468  Hgstrm Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  50 m  6:50.33   
59  30  Westman Oscar  2005  FALUN  AD9505  25 m  6:58.69   
60  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  50 m     
61  236  Geaney Oliver  2006  SPRVGEN  AH0506  50 m     
62  392  Bebenek Daniel  2006  TBY SIM  AC4706  50 m     
63  408  Gleryz Leo  2006  TBY SIM  AA4906  50 m     
64  447  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TBY SIM  AM7706  50 m     
65  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
91  Glimmerud-Gullbjrk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  25 m  1:04.49   
99  Hippi Jaqueline  1996  SK NEPTUN  AJ8496  25 m  1:04.52   
442  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  1:10.36   
168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:10.49   
296  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  1:10.69   
460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  1:11.08   
Granholm Jemina  2002  BOTK-RNN  BB9802  25 m  1:11.95   
708  Borchgrenvik Una  2003  Brum    50 m  1:12.66   
479  Lding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:13.33   
10  104  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:13.40   
11  12  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:13.54   
12  573  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:13.65   
13  623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  1:13.75   
14  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:14.56   
15  204  Bckstrm Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:14.96   
16  712  Holberg Lisa  2002  Brum    50 m  1:15.06   
17  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:15.14   
18  607  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:15.33   
19  407  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  1:15.36   
20  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:16.18   
21  332  Ehn Gabriella  2003  SDERTRN  BE5403  25 m  1:16.45   
22  386  Trnqvist Ella  2003  TYRES SS  AQ1603  25 m  1:16.46   
23  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  1:16.49   
24  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  1:16.59   
25  740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  1:16.73   
26  260  Thunberg Alma  2005  SPRVGEN  AV1605  25 m  1:16.91   
27  262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  1:16.99   
28  153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  1:17.08   
29  343  Hanikat Filippa  2007  SDERTRN  AK7207  25 m  1:17.18   
30  654  Aadahl Silje  2002  TS&LK    50 m  1:17.32   
31  675  Somby Stine Lise Nordsletta  2004  Karasjok    50 m  1:17.32   
32  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNS SKU  BO6204  25 m  1:17.35   
33  186  Sjsten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:17.37   
34  718  Tjugum Nora  2003  Brum    50 m  1:17.44   
35  684  Kvadsheim Carina  2003  Brum    50 m  1:17.55   
36  358  Persson Alice  2003  SDERTRN  BP2403  25 m  1:17.67   
37  709  Dahl Elde Nora  2002  Brum    50 m  1:17.82   
38  717  Sauthon Tia  2003  Brum    50 m  1:17.82   
39  127  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  1:17.96   
40  396  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  1:17.96   
41  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:18.07   
42  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  25 m  1:18.16   
43  728  Lkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  1:18.17   
44  720  Walker Marina  2005  Brum    50 m  1:18.24   
45  642  Baarholm Embla  2004  TS&LK    50 m  1:18.99   
46  710  Grape Anna  2004  Brum    50 m  1:19.02   
47  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  1:19.15   
48  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  1:19.33   
49  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  1:19.38   
50  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  1:19.90   
51  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:20.10   
52  366  Olavi Tindra  2003  TIMR SK  AH6403  25 m  1:20.38   
53  677  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  1:20.49   
54  146  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  1:20.51   
55  707  Bjrkengren Clara  2004  Brum    50 m  1:20.61   
56  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  25 m  1:20.85   
57  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Brum    50 m  1:21.01   
58  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:21.06   
59  141  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  1:21.22   
60  334  Eldh Ellinor  2006  SDERTRN  BA0206  25 m  1:21.28   
61  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Brum    50 m  1:21.31   
62  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:21.42   
63  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  1:21.56   
64  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  1:21.59   
65  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  25 m  1:21.61   
66  687  Holmann Malin Rike  2006  Brum    50 m  1:21.62   
67  652  Skar Nina  2003  TS&LK    50 m  1:21.75   
68  337  Flink Maria  2005  SDERTRN  AP8205  25 m  1:21.79   
69  715  Mrne-Thomassen Hedda  2004  Brum    50 m  1:21.82   
70  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  1:22.02   
71  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  1:22.08   
72  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  1:22.10   
73  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:22.55   
74  355  Nygren Elin  2003  SDERTRN  BP3203  25 m  1:22.82   
75  683  Bjrnlund Agnes  2004  Brum    50 m  1:23.02   
76  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  1:23.12   
77  147  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:23.16   
78  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  1:23.37   
79  424  Lingham Maja  2004  TBY SIM  BC8204  25 m  1:23.40   
80  685  Norheim Ingrid  2005  Brum    50 m  1:23.41   
81  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  1:23.42   
82  226  Claesson Johanna  2006  SPRVGEN  AY2406  25 m  1:23.55   
83  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  1:23.83   
84  469  Hgstrm Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:24.04   
85  547  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  50 m  1:24.11   
86  400  Davies Alice  2004  TBY SIM  BH5404  25 m  1:24.19   
87  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  1:24.46   
88  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  1:25.23   
89  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  1:25.28   
90  626  Andersen Nordli Maja  2005  SPEED    50 m  1:25.40   
91  689  Tamburplass Amelia  2004  Brum    50 m  1:25.72   
92  201  Bergstrm Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  1:25.76   
93  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  1:26.07   
94  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Brum    50 m  1:26.19   
95  527  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  25 m  1:26.27   
96  316  Tshibanda Emilia  2004  SDERTLJE  AL2404  50 m  1:26.29   
97  478  Lng Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:26.40   
98  697  Heim Sofia  2005  Brum    50 m  1:26.45   
99  632  Wold Andrea  2006  SPEED    50 m  1:26.67   
100  534  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  1:26.76   
101  431  Osund-Ireland Ida  2007  TBY SIM  BH0607  50 m  1:27.01   
102  694  Dragsund Selma Flage  2005  Brum    50 m  1:27.05   
103  248  Loqvist Frida  2006  SPRVGEN  BB6806  25 m  1:27.08   
104  730  Kristengrd Victoria  2004  Skjetten    50 m  1:27.18   
105  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  1:28.00   
106  391  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  1:28.10   
107  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RNN  BM6605  50 m  1:28.11   
108  64  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  1:28.32   
109  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  50 m  1:28.39   
110  477  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:28.77   
111  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  25 m  1:28.82   
112  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  1:29.00   
113  46  Nilsson Matilda  2004  HARNS SKU  BP1804  25 m  1:29.28   
114  350  Lindberg Lovisa  2007  SDERTRN  AK0407  25 m  1:29.39   
115  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RNN  BD2606  50 m  1:29.47   
116  432  Pedersen Stina  2007  TBY SIM  AN5807  25 m  1:29.50   
117  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:29.89   
118  315  Tshibanda Elina  2007  SDERTLJE  AB7407  25 m  1:30.91   
119  351  Lundberg Malva  2007  SDERTRN  AM6207  25 m  1:31.16   
120  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  1:31.18   
121  368  strm Isabelle  2004  TIMR SK  AJ2404  25 m  1:31.33   
122  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  1:31.49   
123  564  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:31.49   
124  361  Stenbacka Juni  2007  SDERTRN  AV7607  25 m  1:32.49   
125  150  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  1:32.54   
126  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNS SKU  AM4607  25 m  1:32.69   
127  711  Hammerling Linette Frida  2004  Brum    50 m  1:32.72   
128  493  Trnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  1:32.92   
129  586  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  25 m  1:33.18   
130  696  Hegstad Anna Elise  2005  Brum    50 m  1:33.86   
131  699  Johansen Milla Saus  2004  Brum    50 m  1:33.88   
132  49  stlund Hillevi  2007  HARNS SKU  AX0807  25 m  1:33.99   
133  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  1:34.15   
134  430  Olsson Sande Emma  2005  TBY SIM  AU5205  25 m  1:34.76   
135  734  Vu Lin-Na  2005  Skjetten    50 m  1:34.81   
136  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Brum    50 m  1:34.82   
137  548  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  50 m  1:34.90   
138  472  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  25 m  1:35.23   
139  750  Berg Moa  2006  SDERTLJE  AC7206  50 m  1:35.61   
140  15  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:36.21   
141  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  1:36.35   
142  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  25 m  1:36.59   
143  412  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  25 m  1:36.80   
144  576  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  1:37.48   
145  278  Eklf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  1:37.84   
146  365  Jansson Linnea  2005  TIMR SK  BD0805  25 m  1:38.06   
147  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  1:38.21   
148  422  Lindberg Amanda  2006  TBY SIM  AP7206  25 m  1:38.39   
149  25  Sadeghi Karin  2005  FALUN  BU9805  25 m  1:38.41   
150  526  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  1:39.29   
151  280  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  1:40.20   
152  26  Strmse Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  1:40.43   
153  440  Sommar Hannah  2007  TBY SIM  AV9407  25 m  1:41.24   
154  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  25 m  1:41.57   
155  276  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  1:43.37   
156  458  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  50 m  1:43.37   
157  32  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  25 m  1:43.72   
158  240  Gustafson Agnes  2008  SPRVGEN  AT3608  50 m  1:43.73   
159  588  Ignatjovic Sandra  2007  SPIF SF  BA4207  25 m  1:43.95   
160  701  Lossius Josefine  2005  Brum    50 m  1:44.07   
161  66  Berg Felicia  2007  SK NEPTUN  AZ1407  25 m  1:44.21   
162  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SDERTLJE  BS7604  25 m  1:45.38   
163  475  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  1:45.73   
164  538  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m  1:46.65   
165  520  Engberg Felicia  2005  VSBY SS  BI7205  25 m  1:48.08   
166  373  Brnesson Fidelie  2007  TYRES SS  AZ8207  25 m  1:48.21   
167  595  Markowicz LIndn Andrea  2004  SPIF SF  BS7804  25 m  1:48.36   
168  159  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  1:49.71   
169  244  Hellberg Julia  2007  SPRVGEN  AR8607  25 m  1:49.72   
170  273  Alveskr Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  1:50.05   
171  258  Sundbom Ida  2007  SPRVGEN  BF4607  50 m  1:50.35   
172  382  Pahln Ella  2007  TYRES SS  AZ0407  25 m  1:50.39   
173  518  Edin ngla  2006  VSBY SS  BE2606  25 m  1:51.73   
174  279  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  1:53.62   
175  413  Hlawatsch Beatrice  2007  TBY SIM  AN1807  50 m  1:56.94   
176  21  Karsberg Carla  2007  FALUN  AJ1407  50 m     
177  34  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  50 m     
178  74  Duit Hedvig  2008  SK NEPTUN  AM4608  50 m     
179  112  Lfstrm Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m     
180  275  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  50 m     
181  284  strm Ofelia  2008  SKK  AO6808  50 m     
182  524  Johansson Saga  2008  VSBY SS  AH7208  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
102  Hkfelt Gustav  1994  SK NEPTUN  AS1594  50 m  54.76   
583  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  57.60   
297  Illanes Guillermo  2000  SDERTLJE  AE8100  25 m  1:00.24   
716  Norheim Henrik  2003  Brum    50 m  1:03.19   
713  Holmann Mathias Rike  2004  Brum    50 m  1:04.13   
199  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:04.73   
328  Camacho Alexis  2001  SDERTRN  AE5301  25 m  1:05.48   
404  Forsberg Anton  2001  TBY SIM  AM4901  25 m  1:06.39   
640  Fossmo Sundby Gard  2000  NORDLYS    50 m  1:07.74   
10  60  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  1:09.37   
11  488  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:09.84   
12  655  Gilbu Tobias  2002  TS&LK    50 m  1:10.85   
13  572  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:11.60   
14  515  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  25 m  1:11.80   
15  418  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TBY SIM  AI2505  50 m  1:11.87   
16  441  Stein Tor  2003  TBY SIM  AR2903  25 m  1:11.90   
17  318  Vrbanus Valentino  2006  SDERTLJE  AG9106  25 m  1:11.97   
18  738  Srensen Emil Mathias  2004  Skjetten    50 m  1:12.03   
19  467  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:12.04   
20  225  Backlund Nils  2002  SPRVGEN  AX9302  50 m  1:12.47   
21  300  Lange Jacob  2002  SDERTLJE  AR5702  25 m  1:12.88   
22  646  Storstad Johan Hjelseth  2003  TS&LK    50 m  1:13.75   
23  408  Gleryz Leo  2006  TBY SIM  AA4906  25 m  1:13.80   
24  681  Windel Stang August  2005  Brum    50 m  1:14.49   
25  314  Thorm Rova Johan  2004  SDERTLJE  AK7504  25 m  1:14.77   
26  585  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  1:14.80   
27  305  Runfjll Casper  2002  SDERTLJE  AJ7102  25 m  1:14.81   
28  124  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  25 m  1:14.87   
29  680  Mendez Johannessen Sebastian  2005  Brum    50 m  1:15.07   
30  216  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:15.14   
31  393  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  1:15.40   
32  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  1:15.69   
33  423  Lingham Karl  2002  TBY SIM  AM0502  50 m  1:15.78   
34  29  Werkmstar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:16.22   
35  98  Hillerstrm Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  1:16.49   
36  345  Hgglund Filip  2004  SDERTRN  AV5304  25 m  1:16.80   
37  544  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:17.11   
38  537  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  1:17.22   
39  700  Klafstad Kristian  2005  Brum    50 m  1:17.23   
40  428  Nilsson Samuel  2003  TBY SIM  AR9703  25 m  1:17.26   
41  243  Hellberg Adrian  2005  SPRVGEN  AJ3105  25 m  1:17.49   
42  363  Storell Gustav  2006  SDERTRN  AL4106  25 m  1:17.73   
43  182  Mrvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  1:17.98   
44  304  Pytsi Rafael  2003  SDERTLJE  AL2103  25 m  1:18.22   
45  627  Red Herman  2005  SPEED    50 m  1:18.87   
46  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  1:19.19   
47  295  Karlstrm Huerta Spencer  2004  SDERTLJE  AV5504  25 m  1:19.77   
48  497  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:19.95   
49  671  Dalseng Ivar Aigin Schanche  2006  Karasjok    25 m  1:20.33   
50  409  Hanna Jousef  2003  TBY SIM  AS3503  25 m  1:20.74   
51  103  Hrberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  50 m  1:21.54   
52  721  Soelberg Henning  2003  Skjetten    50 m  1:21.66   
53  379  Lundvall Love  2004  TYRES SS  AK8504  50 m  1:22.54   
54  704  Strande Lukas  2006  Brum    50 m  1:22.80   
55  227  Dahlberg Viktor  2005  SPRVGEN  AQ7105  25 m  1:22.81   
56  135  Rundstrm Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  25 m  1:23.30   
57  238  Goulet Lucas  2008  SPRVGEN  AB0708  25 m  1:23.72   
58  162  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  1:23.73   
59  113  Lfstrm Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  25 m  1:23.92   
60  81  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  1:24.23   
61  536  Takala Theo  2007  VSBY SS  AC5907  25 m  1:24.87   
62  90  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  25 m  1:24.88   
63  736  Kristiansen Daniel  2003  Skjetten    50 m  1:25.00   
64  568  Nmm Malkolm  2005  SS04  AT6905  50 m  1:25.31   
65  621  Heydari Pedram  2005  SPEED    50 m  1:25.35   
66  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  1:25.70   
67  484  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:26.27   
68  403  Ersson Sixten  2007  TBY SIM  AD5307  25 m  1:26.38   
69  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  1:26.40   
70  463  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  1:26.65   
71  298  Kndell Lennon  2004  SDERTLJE  AO3104  25 m  1:26.82   
72  294  Engqvist Arvid  2005  SDERTLJE  AM6505  25 m  1:26.87   
73  348  Karlsson Moritz  2008  SDERTRN  AC8908  25 m  1:26.92   
74  85  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  25 m  1:27.45   
75  732  Haugland Patrick  2004  Skjetten    50 m  1:27.74   
76  702  Nordquist Martin Srlie  2006  Brum    50 m  1:28.29   
77  703  Riiser Waldemar  2007  Brum    50 m  1:28.79   
78  543  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  1:29.09   
79  356  Nygren Niklas  2006  SDERTRN  AL1106  25 m  1:29.43   
80  705  von Krogh Fredrick  2006  Brum    50 m  1:29.53   
81  693  Birkeland Even Littorin  2006  Brum    50 m  1:29.57   
82  202  Brnstrm Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  1:29.60   
83  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  25 m  1:29.86   
84  241  Gustafson Oscar  2005  SPRVGEN  AR6705  25 m  1:33.03   
85  188  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  1:33.23   
86  631  Wang Alexander  2006  SPEED    50 m  1:33.31   
87  411  Haux Oliver  2005  TBY SIM  AR4705  25 m  1:33.68   
88  525  Khattab Junes  2006  VSBY SS  AK0106  25 m  1:33.91   
89  613  kesson Justin  2006  SPIF SF  AJ6106  25 m  1:35.14   
90  42  Glaas Albin  2006  HARNS SKU  AN4706  25 m  1:37.41   
91  437  Sevonen Troy  2008  TBY SIM  AE6708  25 m  1:38.06   
92  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  1:38.13   
93  459  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  1:38.71   
94  44  Horn Aston  2007  HARNS SKU  AM4907  25 m  1:39.35   
95  48  Pagard Axel  2006  HARNS SKU  AM1506  25 m  1:39.93   
96  123  Nordlander Vincent  2007  SK NEPTUN  AF2707  25 m  1:40.68   
97  414  Holmgren Albin  2009  TBY SIM  AA9309  50 m  1:41.19   
98  312  Tetli Albin  2005  SDERTLJE  AR9705  25 m  1:41.56   
99  449  Watson Edward  2008  TBY SIM  AC8108  50 m  1:42.20   
100  307  Selander Sixten  2006  SDERTLJE  AF3906  25 m  1:42.25   
101  11  Bondensson Gustav  2007  FALUN  AD7307  25 m  1:42.70   
102  587  Hagberg Oliver  2006  SPIF SF  AO9906  25 m  1:42.71   
103  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  1:42.84   
104  267  stling Hugo  2007  SPRVGEN  AK8107  25 m  1:43.18   
105  136  Sandstrm Zacharias  2007  SK NEPTUN  AL7307  25 m  1:45.49   
106  429  Olsson Carl  2008  TBY SIM  AE5708  50 m  1:46.13   
107  220  Alexandersson Nathanael  2006  SPRVGEN  AJ7706  25 m  1:47.77   
108  256  Shewa Japheth  2007  SPRVGEN  AL1507  25 m  1:50.37   
109  609  Timen Ludvig  2005  SPIF SF  AP3106  25 m  1:51.84   
110  266  st Rasmus  2007  SPRVGEN  AE3507  25 m  1:52.92   
111  187  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  50 m  2:00.97   
112  692  Arneson Aksel Wium  2005  Brum    50 m  11:27.48   
113  255  Sahifi Aydin  2002  SPRVGEN  AF6702  50 m     
114  371  Andersson Otto  2008  TYRES SS  AG5308  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
5_S
Gren 5, 50m Fjrilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
99  Hippi Jaqueline  1996  SK NEPTUN  AJ8496  25 m  27.88   
637  Norbye Kaia Viktoria  1996  NORDLYS    50 m  28.96   
708  Borchgrenvik Una  2003  Brum    50 m  29.99   
296  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  30.39   
675  Somby Stine Lise Nordsletta  2004  Karasjok    25 m  30.57   
61  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  30.61   
638  Strand Haugen Emma  2000  NORDLYS    50 m  31.03   
556  Hglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  31.18   
327  Aspberg Michelle  2002  SDERTRN  AT8402  25 m  31.32   
10  712  Holberg Lisa  2002  Brum    50 m  31.43   
11  665  Mooro Anette  2003  KEILA    50 m  31.51   
12  636  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  31.56   
13  252  Odin Fanny  2000  SPRVGEN  AR7200  25 m  31.57   
14  442  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  31.90   
15  573  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  32.11   
16  740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  32.20   
17  168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  32.26   
18  643  Andersen Frdis Vatn  2001  TS&LK    50 m  32.28   
19  397  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  50 m  32.33   
20  260  Thunberg Alma  2005  SPRVGEN  AV1605  25 m  32.39   
21  209  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  32.49   
22  676  Somby Mariela Nordsletta  2005  Karasjok    50 m  32.68   
23  717  Sauthon Tia  2003  Brum    50 m  32.76   
24  Granholm Jemina  2002  BOTK-RNN  BB9802  25 m  32.77   
25  639  Sipliae Naess Siiri  2001  NORDLYS    50 m  32.85   
26  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  32.95   
27  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  33.15   
28  186  Sjsten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  33.16   
29  311  Teljstedt Linna  2003  SDERTLJE  AZ6203  50 m  33.16   
30  479  Lding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  50 m  33.34   
31  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNS SKU  BO6204  25 m  33.40   
32  465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  33.40   
33  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  33.41   
34  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  33.48   
35  358  Persson Alice  2003  SDERTRN  BP2403  50 m  33.55   
36  654  Aadahl Silje  2002  TS&LK    50 m  33.59   
37  436  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  50 m  33.60   
38  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  50 m  33.65   
39  652  Skar Nina  2003  TS&LK    50 m  33.67   
40  674  Somby Julia  2004  Karasjok    25 m  33.71   
41  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  33.76   
42  142  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  25 m  33.78   
43  316  Tshibanda Emilia  2004  SDERTLJE  AL2404  25 m  33.82   
44  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  33.89   
45  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  33.90   
46  594  Lindstrm Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  33.94   
47  76  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  33.97   
48  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Brum    50 m  34.04   
49  38  Edvinsson Agnes  2006  HARNS SKU  AP5606  25 m  34.09   
50  106  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  34.10   
51  127  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  34.14   
52  343  Hanikat Filippa  2007  SDERTRN  AK7207  25 m  34.16   
53  516  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  50 m  34.24   
54  644  Jrgensen Hege Solberg  2002  TS&LK    50 m  34.24   
55  210  Hjalt Klara  2003  SKURU IK  BL4603  25 m  34.36   
56  710  Grape Anna  2004  Brum    50 m  34.46   
57  714  Johannessen Ella Kristine W.  2002  Brum    50 m  34.50   
58  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  34.50   
59  466  Holmstrm Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  34.51   
60  490  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  34.57   
61  724  Hagymasi Vivian  2005  Skjetten    50 m  34.57   
62  687  Holmann Malin Rike  2006  Brum    50 m  34.67   
63  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  34.73   
64  739  Kristengrd Silje  2000  Skjetten    50 m  34.77   
65  623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  34.94   
66  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  35.00   
67  367  strm Cornelia  2002  TIMR SK  BE5802  25 m  35.00   
68  666  Sikk Aliise  2003  KEILA    50 m  35.05   
69  339  Frejd Maja  2004  SDERTRN  BL8404  50 m  35.07   
70  396  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  35.18   
71  720  Walker Marina  2005  Brum    50 m  35.18   
72  394  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  50 m  35.20   
73  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  35.24   
74  684  Kvadsheim Carina  2003  Brum    50 m  35.27   
75  46  Nilsson Matilda  2004  HARNS SKU  BP1804  25 m  35.33   
76  608  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  50 m  35.42   
77  658  Jenss Vrin  2003  TS&LK    50 m  35.42   
78  204  Bckstrm Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  35.54   
79  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m  35.58   
80  718  Tjugum Nora  2003  Brum    50 m  35.66   
81  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  35.67   
82  707  Bjrkengren Clara  2004  Brum    50 m  35.73   
83  412  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  50 m  35.82   
84  527  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  25 m  35.95   
85  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  35.99   
86  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  36.11   
87  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Brum    50 m  36.15   
88  719  Vinje Ida  2003  Brum    50 m  36.18   
89  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  36.24   
90  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  36.28   
91  407  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  36.33   
92  337  Flink Maria  2005  SDERTRN  AP8205  50 m  36.37   
93  673  Eikjok Lone Charlotte  2004  Karasjok    50 m  36.54   
94  145  Unden Clara  2004  SK NEPTUN  AW6404  50 m  36.61   
95  535  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  50 m  36.69   
96  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  36.71   
97  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  50 m  36.71   
98  Nordstrm-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RNN  AZ4205  50 m  36.74   
99  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  36.74   
100  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  50 m  36.75   
101  605  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  50 m  36.83   
102  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  36.84   
103  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  50 m  36.89   
104  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  50 m  36.93   
105  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  36.98   
106  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNS SKU  AM4607  25 m  36.99   
107  332  Ehn Gabriella  2003  SDERTRN  BE5403  25 m  37.02   
108  625  Helsingeng Navelsak Sirin  2005  SPEED    50 m  37.17   
109  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  37.29   
110  565  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m  37.32   
111  130  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  37.38   
112  105  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  50 m  37.44   
113  669  Madar Kirke  2007  KEILA    50 m  37.58   
114  128  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  50 m  37.64   
115  292  Bckstrand Cheyenne  2005  SDERTLJE  AY8205  25 m  37.64   
116  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  50 m  37.65   
117  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  37.66   
118  340  Gunnarsson Ella  2006  SDERTRN  AT5206  25 m  37.82   
119  141  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  37.87   
120  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  38.00   
121  47  Olsson Tyra  2003  HARNS SKU  BZ6803  25 m  38.18   
122  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Brum    50 m  38.19   
123  731  Fremstad Prven Victoria  2005  Skjetten    50 m  38.27   
124  315  Tshibanda Elina  2007  SDERTLJE  AB7407  25 m  38.31   
125  697  Heim Sofia  2005  Brum    50 m  38.33   
126  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  25 m  38.34   
127  391  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  38.46   
128  728  Lkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  38.67   
129  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  38.79   
130  730  Kristengrd Victoria  2004  Skjetten    50 m  38.85   
131  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RNN  BM6605  50 m  38.88   
132  374  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRES SS  BB3805  25 m  38.93   
133  361  Stenbacka Juni  2007  SDERTRN  AV7607  25 m  39.08   
134  368  strm Isabelle  2004  TIMR SK  AJ2404  25 m  39.15   
135  97  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  39.21   
136  259  Thunberg Agnes  2007  SPRVGEN  AD8807  25 m  39.25   
137  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  39.26   
138  519  Eklund Cecilia  2005  VSBY SS  BF0205  25 m  39.31   
139  600  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  39.42   
140  683  Bjrnlund Agnes  2004  Brum    50 m  39.45   
141  147  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  39.69   
142  491  Svegrdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  39.69   
143  469  Hgstrm Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  39.71   
144  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Brum    50 m  39.74   
145  226  Claesson Johanna  2006  SPRVGEN  AY2406  25 m  39.77   
146  589  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  50 m  39.78   
147  285  Adielsson Cecilia  2006  SDERTLJE  BC6406  50 m  39.80   
148  612  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  50 m  39.81   
149  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  39.84   
150  534  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  39.86   
151  445  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  25 m  39.96   
152  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  39.98   
153  26  Strmse Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  40.08   
154  668  Rogatkin Aila Ly  2007  KEILA    50 m  40.26   
155  132  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  25 m  40.32   
156  630  Skogstad Tuv Ane  2006  SPEED    50 m  40.49   
157  694  Dragsund Selma Flage  2005  Brum    50 m  40.50   
158  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  40.67   
159  478  Lng Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  40.76   
160  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  50 m  40.83   
161  248  Loqvist Frida  2006  SPRVGEN  BB6806  25 m  40.94   
162  576  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  50 m  41.05   
163  310  Teljstedt Clara  2006  SDERTLJE  AL7806  25 m  41.18   
164  432  Pedersen Stina  2007  TBY SIM  AN5807  25 m  41.27   
165  83  Farrar Linnea  2006  SK NEPTUN  BK8206  25 m  41.29   
166  699  Johansen Milla Saus  2004  Brum    50 m  41.46   
167  475  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  50 m  41.53   
168  95  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  41.62   
169  564  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  41.97   
170  586  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  42.06   
171  431  Osund-Ireland Ida  2007  TBY SIM  BH0607  25 m  42.08   
172  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  50 m  42.25   
173  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  42.26   
174  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RNN  BD2606  50 m  42.31   
175  355  Nygren Elin  2003  SDERTRN  BP3203  25 m  42.34   
176  286  Andersson Sara  2005  SDERTLJE  BQ2405  25 m  42.53   
177  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RNN  AQ2605  25 m  42.83   
178  350  Lindberg Lovisa  2007  SDERTRN  AK0407  25 m  42.93   
179  134  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  50 m  42.94   
180  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  50 m  43.10   
181  49  stlund Hillevi  2007  HARNS SKU  AX0807  25 m  43.11   
182  384  Ridhagen Elma  2004  TYRES SS  BS9804  25 m  43.17   
183  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  25 m  43.22   
184  119  Mueller Signe  2007  SK NEPTUN  AZ5207  25 m  43.38   
185  159  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  43.62   
186  472  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  50 m  43.72   
187  114  Lf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  50 m  43.85   
188  629  Srensen Sofie  2005  SPEED    50 m  44.00   
189  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  44.13   
190  701  Lossius Josefine  2005  Brum    50 m  44.45   
191  493  Trnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  50 m  44.53   
192  111  Lundstrm Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  44.70   
193  334  Eldh Ellinor  2006  SDERTRN  BA0206  25 m  44.98   
194  734  Vu Lin-Na  2005  Skjetten    50 m  45.00   
195  21  Karsberg Carla  2007  FALUN  AJ1407  25 m  45.07   
196  347  Johanson Emma  2008  SDERTRN  AL9608  50 m  45.22   
197  378  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRES SS  BR7804  50 m  45.41   
198  667  Aloe Elisabeth  2006  KEILA    50 m  45.46   
199  144  Ullenhag Clara  2004  SK NEPTUN    50 m  45.50   
200  351  Lundberg Malva  2007  SDERTRN  AM6207  25 m  45.55   
201  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  45.59   
202  526  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  45.59   
203  561  Jntti Amelie  2005  SS04  BS8605  25 m  45.65   
204  538  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m  45.82   
205  Nordstrm Renlund Mimmi  2007  BOTK-RNN  AO8207  25 m  45.89   
206  689  Tamburplass Amelia  2004  Brum    50 m  45.91   
207  413  Hlawatsch Beatrice  2007  TBY SIM  AN1807  25 m  46.00   
208  541  Bckstrm Sofia  2004  SS04  CA7404  50 m  46.16   
209  477  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  46.96   
210  422  Lindberg Amanda  2006  TBY SIM  AP7206  25 m  47.03   
211  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  47.18   
212  109  Lundgren Julia  2007  SK NEPTUN  AZ2207  25 m  47.34   
213  365  Jansson Linnea  2005  TIMR SK  BD0805  50 m  47.42   
214  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Brum    50 m  48.30   
215  524  Johansson Saga  2008  VSBY SS  AH7208  25 m  48.42   
216  278  Eklf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  48.92   
217  276  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  49.01   
218  550  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  25 m  49.33   
219  280  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  49.88   
220  273  Alveskr Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  51.89   
221  458  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  25 m  52.47   
222  696  Hegstad Anna Elise  2005  Brum    50 m  53.24   
223  150  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  53.86   
224  750  Berg Moa  2006  SDERTLJE  AC7206  50 m  54.20   
225  72  Brodd Molly  2008  SK NEPTUN  AF1208  50 m  55.02   
226  244  Hellberg Julia  2007  SPRVGEN  AR8607  25 m  57.29   
227  279  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  57.81   
228  744  Ek Noa  2008  SDERTLJE  AA8108  50 m  1:08.23   
229  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  50 m     
230  32  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  50 m     
231  34  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  50 m     
232  74  Duit Hedvig  2008  SK NEPTUN  AM4608  50 m     
233  112  Lfstrm Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m     
234  140  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  50 m     
235  165  Wallin Saga  2007  S 77  AW7207  50 m     
236  237  Goulet Emma  2006  SPRVGEN  BB5806  50 m     
237  275  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  50 m     
238  284  strm Ofelia  2008  SKK  AO6808  50 m     
239  290  Boman Julia  2008  SDERTLJE  AT3408  50 m     
240  317  Wahlstedt Lova  2010  SDERTLJE  AC0610  50 m     
241  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SDERTLJE  BS7604  50 m     
242  373  Brnesson Fidelie  2007  TYRES SS  AZ8207  50 m     
243  382  Pahln Ella  2007  TYRES SS  AZ0407  50 m     
244  430  Olsson Sande Emma  2005  TBY SIM  AU5205  50 m     
245  440  Sommar Hannah  2007  TBY SIM  AV9407  50 m     
246  554  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  50 m     
247  604  Sjdn-Sikstrm Alice  2006  SPIF SF  BM0806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
6_S
Gren 6, 50m Fjrilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
84  Flodqvist Pontus  1988  SK NEPTUN  AB5388  25 m  23.53   
580  Danielsson Jacob  1998  SPIF SF  AB9798  25 m  24.49   
596  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  24.77   
634  Marandi Markus  2000  KALEVI    50 m  26.15   
614  strm Alfred  1997  SPIF SF  AP0197  25 m  26.90   
583  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  27.25   
17  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  27.28   
13  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  27.76   
648  Loeng Kristoffer  2001  TS&LK    50 m  27.88   
10  207  Flykt-Rosn Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  27.99   
11  297  Illanes Guillermo  2000  SDERTLJE  AE8100  50 m  28.05   
12  640  Fossmo Sundby Gard  2000  NORDLYS    50 m  28.19   
13  716  Norheim Henrik  2003  Brum    50 m  28.31   
14  706  Birkeland Simen Littorin  2002  Brum    50 m  28.58   
15  635  Valliste Ragmar  1999  KALEVI    50 m  28.76   
16  647  Barstad Jonas Fiskaa  2000  TS&LK    50 m  28.79   
17  672  Johansen Alexey Koryachko  2003  Karasjok    25 m  28.87   
18  542  Bschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  29.29   
19  19  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  29.38   
20  212  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  29.39   
21  741  Hagring Richard  2004  Skjetten    50 m  29.49   
22  641  Forfot Bjarne  2000  TS&LK    50 m  29.79   
23  662  Aloe Robin  2000  KEILA    50 m  29.98   
24  314  Thorm Rova Johan  2004  SDERTLJE  AK7504  25 m  30.20   
25  488  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  50 m  30.21   
26  206  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  30.26   
27  471  Karlsson Alexander  2002  UPSALA S  AQ4102  50 m  30.31   
28  555  Hennert Lars  1961  SS04  AA5561  25 m  30.46   
29  713  Holmann Mathias Rike  2004  Brum    50 m  30.47   
30  646  Storstad Johan Hjelseth  2003  TS&LK    50 m  30.49   
31  205  Bckstrm Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  30.58   
32  738  Srensen Emil Mathias  2004  Skjetten    50 m  30.63   
33  572  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  30.67   
34  627  Red Herman  2005  SPEED    50 m  30.69   
35  656  Skjervold Vegard  2002  TS&LK    50 m  31.02   
36  584  Gnalin Daniel  2003  SPIF SF  AR7303  25 m  31.88   
37  653  Amundsen Sebastian  2004  TS&LK    50 m  31.97   
38  467  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  50 m  32.09   
39  585  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  50 m  32.10   
40  318  Vrbanus Valentino  2006  SDERTLJE  AG9106  25 m  32.23   
41  182  Mrvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  32.36   
42  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  32.46   
43  200  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  50 m  32.63   
44  245  Holmberg David  2005  SPRVGEN  AH7905  25 m  32.86   
45  663  Tiede Kai Robert  2004  KEILA    50 m  32.96   
46  255  Sahifi Aydin  2002  SPRVGEN  AF6702  25 m  32.98   
47  300  Lange Jacob  2002  SDERTLJE  AR5702  25 m  33.17   
48  357  Pavlovic Cano Nicola  2007  SDERTRN  AC2507  25 m  33.19   
49  736  Kristiansen Daniel  2003  Skjetten    50 m  33.33   
50  737  Sand Sander  2004  Skjetten    50 m  33.35   
51  678  Fagervik Robert  2005  Brum    50 m  33.85   
52  441  Stein Tor  2003  TBY SIM  AR2903  50 m  33.86   
53  664  Ojala Ander  2003  KEILA    50 m  34.37   
54  364  Vainio Lucas  2004  SDERTRN  AN2504  50 m  34.39   
55  295  Karlstrm Huerta Spencer  2004  SDERTLJE  AV5504  50 m  34.56   
56  133  Rogersson Tim  2005  SK NEPTUN  AN5305  50 m  34.60   
57  110  Lundgren Marcus  2006  SK NEPTUN  AN1506  25 m  34.71   
58  363  Storell Gustav  2006  SDERTRN  AL4106  50 m  34.76   
59  287  Berg Emil  2003  SDERTLJE  AK4903  25 m  34.81   
60  681  Windel Stang August  2005  Brum    50 m  34.85   
61  726  Grnlie Marius  2004  Skjetten    50 m  34.98   
62  101  Hrmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  35.11   
63  700  Klafstad Kristian  2005  Brum    50 m  35.52   
64  393  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  25 m  35.70   
65  680  Mendez Johannessen Sebastian  2005  Brum    50 m  35.70   
66  341  Hamzehnejad Alvin  2004  SDERTRN  AV9304  50 m  35.79   
67  247  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPRVGEN  AE5706  50 m  35.95   
68  418  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TBY SIM  AI2505  25 m  36.32   
69  671  Dalseng Ivar Aigin Schanche  2006  Karasjok    25 m  36.37   
70  463  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  36.45   
71  735  Hansrud-Kjaer Adam  2003  Skjetten    50 m  36.45   
72  419  Kappling Albin  2003  TBY SIM  AS2503  50 m  36.51   
73  603  Sarkisyants Gevork  2004  SPIF SF  AY9904  25 m  36.74   
74  679  Kalv Dalby Sindre  2005  Brum    50 m  36.90   
75  415  Humble Caspian  2005  TBY SIM  AO6705  25 m  36.95   
76  157  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  37.01   
77  143  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  25 m  37.04   
78  243  Hellberg Adrian  2005  SPRVGEN  AJ3105  25 m  37.20   
79  575  Youssef Alexander  2004  SS04  AS2504  25 m  37.40   
80  135  Rundstrm Oliver  2008  SK NEPTUN  AC9108  25 m  37.73   
81  379  Lundvall Love  2004  TYRES SS  AK8504  50 m  38.09   
82  170  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  25 m  38.14   
83  682  Hagen Sebastian  2006  Brum    50 m  38.28   
84  103  Hrberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  25 m  38.45   
85  298  Kndell Lennon  2004  SDERTLJE  AO3104  25 m  38.76   
86  484  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  38.83   
87  543  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  38.86   
88  330  Dorch Juliusson Julius  2007  SDERTRN  AC7707  25 m  39.13   
89  345  Hgglund Filip  2004  SDERTRN  AV5304  25 m  39.15   
90  703  Riiser Waldemar  2007  Brum    50 m  39.25   
91  403  Ersson Sixten  2007  TBY SIM  AD5307  25 m  39.69   
92  203  Brnstrm Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  50 m  39.70   
93  536  Takala Theo  2007  VSBY SS  AC5907  25 m  39.72   
94  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  50 m  39.92   
95  313  Tetli Felix  2007  SDERTLJE  AH6507  25 m  40.19   
96  705  von Krogh Fredrick  2006  Brum    50 m  40.22   
97  468  Hgstrm Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  50 m  40.54   
98  42  Glaas Albin  2006  HARNS SKU  AN4706  25 m  40.65   
99  10  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  40.73   
100  411  Haux Oliver  2005  TBY SIM  AR4705  25 m  40.74   
101  238  Goulet Lucas  2008  SPRVGEN  AB0708  25 m  40.79   
102  392  Bebenek Daniel  2006  TBY SIM  AC4706  25 m  40.94   
103  568  Nmm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  40.98   
104  733  Sigvartsen Fillip  2005  Skjetten    50 m  41.71   
105  236  Geaney Oliver  2006  SPRVGEN  AH0506  25 m  41.77   
106  704  Strande Lukas  2006  Brum    50 m  41.78   
107  693  Birkeland Even Littorin  2006  Brum    50 m  42.40   
108  692  Arneson Aksel Wium  2005  Brum    50 m  42.42   
109  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  42.45   
110  702  Nordquist Martin Srlie  2006  Brum    50 m  42.50   
111  525  Khattab Junes  2006  VSBY SS  AK0106  25 m  42.70   
112  437  Sevonen Troy  2008  TBY SIM  AE6708  25 m  42.90   
113  85  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  25 m  42.91   
114  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  25 m  43.21   
115  39  Ekman Elliot  2007  HARNS SKU  AG6907  25 m  43.59   
116  220  Alexandersson Nathanael  2006  SPRVGEN  AJ7706  25 m  43.71   
117  294  Engqvist Arvid  2005  SDERTLJE  AM6505  25 m  44.17   
118  356  Nygren Niklas  2006  SDERTRN  AL1106  25 m  44.30   
119  628  Schiong Oliver  2005  SPEED    50 m  44.38   
120  447  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TBY SIM  AM7706  25 m  44.43   
121  462  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  44.52   
122  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  44.58   
123  30  Westman Oscar  2005  FALUN  AD9505  25 m  44.61   
124  267  stling Hugo  2007  SPRVGEN  AK8107  25 m  45.08   
125  136  Sandstrm Zacharias  2007  SK NEPTUN  AL7307  25 m  45.57   
126  87  Fridliand Daniel  2007  SK NEPTUN  AL6307  25 m  46.16   
127  162  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  46.76   
128  28  Wahlqvist Joel  2006  FALUN  AS2506  25 m  46.78   
129  70  Blix Grimaldi Marco  2007  SK NEPTUN  AL3307  25 m  47.13   
130  202  Brnstrm Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  47.26   
131  188  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  47.73   
132  48  Pagard Axel  2006  HARNS SKU  AM1506  25 m  48.98   
133  274  Alveskr Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  49.15   
134  459  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  49.91   
135  126  Priftakis Abascal Theo  2007  SK NEPTUN  AL2307  25 m  50.50   
136  587  Hagberg Oliver  2006  SPIF SF  AO9906  50 m  54.87   
137  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  55.60   
138  307  Selander Sixten  2006  SDERTLJE  AF3906  25 m  55.79   
139  62  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  50 m     
140  138  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  50 m     
141  149  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  50 m     
142  256  Shewa Japheth  2007  SPRVGEN  AL1507  50 m     
143  266  st Rasmus  2007  SPRVGEN  AE3507  50 m     
144  291  Bckstrand Cherokee  2006  SDERTLJE  AP3906  50 m     
145  304  Pytsi Rafael  2003  SDERTLJE  AL2103  50 m     
146  348  Karlsson Moritz  2008  SDERTRN  AC8908  50 m     
147  353  Netzell Lucas  2008  SDERTRN  AD4108  50 m     
148  376  Hrding-Nordkvist Vilgot  2008  TYRES SS  AK7308  50 m     
149  420  Lenstad Kevin  2005  TBY SIM  AU3905  50 m     
150  429  Olsson Carl  2008  TBY SIM  AE5708  50 m     
151  606  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  50 m     
152  747  Farjo Markus  2005  SPRVGEN  AS7705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
7_S
Gren 7, 4X50m Frisim Damer 
 
Sponsor: HEAD 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
661  Trondheim SLK Girls  TS&LK    50 m  1:59.79   
268  Sprvgen Damer Lag1  SPRVGEN    25 m  2:06.74   
498  Upsala S Damer Mix Lag 1  UPSALA S    50 m  2:07.49   
50  Harns Sku Damer [2003]  2003  HARNS SKU    25 m  2:10.04   
617  Polisen 2  SPIF SF    25 m  2:10.49   
166  S 77 Damer  S 77    25 m  2:12.28   
387  Tyres SS Damer  TYRES SS    50 m  2:13.87   
499  Upsala S Damer Mix Lag 2  UPSALA S    50 m  2:14.99   
500  Upsala S Damer Mix Lag 3  UPSALA S    50 m  2:22.49   
10  320  Sdertlje 2 Damer  SDERTLJE    50 m     
11  323  Sdertlje Damer  SDERTLJE    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
8_S
Gren 8, 4X50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: HEAD 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
660  Trondheim SLK Boys  TS&LK    50 m  1:52.16   
501  Upsala S Herrar Mix Lag 1  UPSALA S    50 m  1:54.99   
502  Upsala S Herrar Mix Lag 2  UPSALA S    50 m  2:02.49   
270  Sprvgen Herrar Lag1  SPRVGEN    25 m  2:06.94   
51  Harns Sku Herrar  HARNS SKU    25 m  2:07.69   
191  Sala SS Herrar  SALA SS    25 m  2:11.04   
388  Tyres SS Herrar  2002  TYRES SS    50 m  2:11.17   
324  Sdertlje Herrar  SDERTLJE    50 m     
615  Polisen 1  SPIF SF    50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 
9_S
Gren 9, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
260  Thunberg Alma  2005  SPRVGEN  AV1605  25 m  2:33.29   
252  Odin Fanny  2000  SPRVGEN  AR7200  25 m  2:34.45   
708  Borchgrenvik Una  2003  Brum    50 m  2:34.75   
168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:34.97   
556  Hglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  2:37.51   
740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  2:38.11   
20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  2:38.44   
436  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  2:38.53   
623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  2:39.09   
10  717  Sauthon Tia  2003  Brum    50 m  2:39.91   
11  754  Lindn Alexandra  2001  SPIF SF  bg4801  50 m  2:40.10   
12  466  Holmstrm Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  2:41.14   
13  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  2:41.23   
14  465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:41.28   
15  228  Danes Ioana  2002  SPRVGEN  AY3802  25 m  2:41.41   
16  262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  2:42.08   
17  654  Aadahl Silje  2002  TS&LK    50 m  2:42.67   
18  78  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  2:43.17   
19  652  Skar Nina  2003  TS&LK    50 m  2:43.19   
20  486  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  2:43.51   
21  636  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  2:44.40   
22  209  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  2:44.58   
23  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  2:44.63   
24  638  Strand Haugen Emma  2000  NORDLYS    50 m  2:44.71   
25  302  Mardo Jennifer  2005  SDERTLJE  AW1405  25 m  2:44.94   
26  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  2:44.95   
27  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  2:45.69   
28  397  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  25 m  2:45.74   
29  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  2:46.49   
30  394  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  2:46.83   
31  289  Blomberg Angelica  2002  SDERTLJE  AD8802  25 m  2:47.96   
32  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  2:49.11   
33  535  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  2:49.71   
34  642  Baarholm Embla  2004  TS&LK    50 m  2:49.75   
35  105  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  2:49.86   
36  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  2:50.20   
37  594  Lindstrm Ida  2004  SPIF SF  BK1404  25 m  2:50.38   
38  490  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  2:50.84   
39  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  2:51.56   
40  65  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  2:51.90   
41  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  2:51.91   
42  38  Edvinsson Agnes  2006  HARNS SKU  AP5606  25 m  2:52.99   
43  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  2:53.28   
44  396  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  2:53.53   
45  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  2:53.75   
46  261  Uddeholt Lisa  2005  SPRVGEN  AX6405  25 m  2:53.95   
47  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  25 m  2:54.31   
48  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  2:54.87   
49  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  50 m  2:55.38   
50  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Brum    50 m  2:55.42   
51  731  Fremstad Prven Victoria  2005  Skjetten    50 m  2:55.53   
52  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  2:55.67   
53  146  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  2:55.93   
54  214  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  2:55.93   
55  622  Helene Hildrum Cora  2006  SPEED    50 m  2:56.66   
56  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  2:56.66   
57  398  Borgfors Amanda  2004  TBY SIM  AS1804  25 m  2:56.92   
58  639  Sipliae Naess Siiri  2001  NORDLYS    50 m  2:56.94   
59  127  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  50 m  2:57.29   
60  534  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  2:57.45   
61  625  Helsingeng Navelsak Sirin  2005  SPEED    50 m  2:57.71   
62  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  2:58.50   
63  445  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  50 m  2:59.13   
64  75  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  2:59.16   
65  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  2:59.24   
66  367  strm Cornelia  2002  TIMR SK  BE5802  25 m  2:59.40   
67  601  Rams Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  2:59.59   
68  303  Porling Evelina  2002  SDERTLJE  BH9202  25 m  3:00.24   
69  130  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  3:00.36   
70  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  3:00.42   
71  728  Lkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  3:00.98   
72  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  3:01.02   
73  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  3:02.74   
74  491  Svegrdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  3:03.88   
75  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Brum    50 m  3:03.93   
76  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  3:05.33   
77  310  Teljstedt Clara  2006  SDERTLJE  AL7806  25 m  3:05.48   
78  248  Loqvist Frida  2006  SPRVGEN  BB6806  25 m  3:05.65   
79  632  Wold Andrea  2006  SPEED    50 m  3:06.09   
80  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  3:06.41   
81  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  3:06.50   
82  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  50 m  3:06.62   
83  226  Claesson Johanna  2006  SPRVGEN  AY2406  25 m  3:07.03   
84  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  25 m  3:07.22   
85  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  3:07.67   
86  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Brum    50 m  3:07.84   
87  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RNN  AQ2605  50 m  3:08.10   
88  292  Bckstrand Cheyenne  2005  SDERTLJE  AY8205  25 m  3:08.77   
89  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  3:08.83   
90  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  3:10.75   
91  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RNN  BM6605  50 m  3:11.23   
92  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m  3:11.47   
93  217  rsing Emma  2005  SKURU IK  BK0805  25 m  3:12.88   
94  545  Darvish Adla  2003  SS04  BX0203  25 m  3:14.27   
95  285  Adielsson Cecilia  2006  SDERTLJE  BC6406  25 m  3:15.68   
96  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  3:16.35   
97  558  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  3:17.14   
98  194  Carlsson Ebba  2005  SALTSJB  AG9805  25 m  3:17.47   
99  519  Eklund Cecilia  2005  VSBY SS  BF0205  25 m  3:18.05   
100  286  Andersson Sara  2005  SDERTLJE  BQ2405  25 m  3:18.09   
101  697  Heim Sofia  2005  Brum    50 m  3:18.89   
102  699  Johansen Milla Saus  2004  Brum    50 m  3:18.97   
103  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  3:19.44   
104  250  Nivenius Karolina  2005  SPRVGEN  BC8405  25 m  3:20.27   
105  493  Trnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  3:20.55   
106  196  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJB  AK1206  25 m  3:22.47   
107  412  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  50 m  3:23.83   
108  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  50 m  3:27.26   
109  689  Tamburplass Amelia  2004  Brum    50 m  3:29.67   
110  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  3:30.82   
111  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Brum    50 m  3:32.12   
112  701  Lossius Josefine  2005  Brum    50 m  3:35.13   
113  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  50 m  3:35.45   
114  526  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  3:36.92   
115  696  Hegstad Anna Elise  2005  Brum    50 m  3:42.02   
116  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SDERTLJE  BS7604  25 m  3:43.03   
117  750  Berg Moa  2006  SDERTLJE  AC7206  50 m  3:47.22   
118  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  50 m     
119  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m     
120  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  50 m     
121  263  Wik Iris  2006  SPRVGEN  BC8406  50 m     
122  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  50 m     
123  571  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  50 m     
124  604  Sjdn-Sikstrm Alice  2006  SPIF SF  BM0806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:18 
 
10_S
Gren 10, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
108  Lulek William  1998  SK NEPTUN  AJ6998  25 m  2:00.16   
611  Wilkman Dennis  1998  SPIF SF  AE6198  25 m  2:05.61   
583  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  2:07.04   
648  Loeng Kristoffer  2001  TS&LK    50 m  2:23.01   
328  Camacho Alexis  2001  SDERTRN  AE5301  25 m  2:23.70   
178  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  2:23.80   
647  Barstad Jonas Fiskaa  2000  TS&LK    50 m  2:23.81   
691  Wathne Henrik  Brum    50 m  2:25.26   
352  Lundberg Max  2001  SDERTRN  AQ8301  25 m  2:26.19   
10  706  Birkeland Simen Littorin  2002  Brum    50 m  2:26.56   
11  716  Norheim Henrik  2003  Brum    50 m  2:27.16   
12  672  Johansen Alexey Koryachko  2003  Karasjok    25 m  2:27.42   
13  646  Storstad Johan Hjelseth  2003  TS&LK    50 m  2:27.46   
14  741  Hagring Richard  2004  Skjetten    50 m  2:28.07   
15  653  Amundsen Sebastian  2004  TS&LK    50 m  2:29.97   
16  655  Gilbu Tobias  2002  TS&LK    50 m  2:30.17   
17  251  OMalley Aaron  2002  SPRVGEN  AI3902  25 m  2:32.03   
18  616  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  2:32.48   
19  129  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  25 m  2:32.92   
20  662  Aloe Robin  2000  KEILA    50 m  2:33.64   
21  60  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  2:34.51   
22  212  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  2:35.09   
23  225  Backlund Nils  2002  SPRVGEN  AX9302  25 m  2:35.10   
24  651  Gorodkov Maxim  2005  TS&LK    50 m  2:35.28   
25  723  Breang Hagen Martin  2004  Skjetten    50 m  2:35.47   
26  63  Bang Ferdinand  2005  SK NEPTUN  AF1305  25 m  2:35.96   
27  681  Windel Stang August  2005  Brum    50 m  2:36.99   
28  721  Soelberg Henning  2003  Skjetten    50 m  2:37.58   
29  738  Srensen Emil Mathias  2004  Skjetten    50 m  2:38.63   
30  183  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  2:38.66   
31  79  Eriksson Jonatan  2006  SK NEPTUN  AB1106  25 m  2:39.26   
32  678  Fagervik Robert  2005  Brum    50 m  2:39.69   
33  98  Hillerstrm Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  2:39.93   
34  205  Bckstrm Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  2:42.35   
35  101  Hrmark Uno  2005  SK NEPTUN  AD8705  25 m  2:42.41   
36  182  Mrvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  2:43.66   
37  726  Grnlie Marius  2004  Skjetten    50 m  2:44.24   
38  346  Hgglund Oskar  1999  SDERTRN  AW5399  25 m  2:44.47   
39  300  Lange Jacob  2002  SDERTLJE  AR5702  25 m  2:44.81   
40  537  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  2:46.33   
41  415  Humble Caspian  2005  TBY SIM  AO6705  25 m  2:46.98   
42  627  Red Herman  2005  SPEED    50 m  2:49.14   
43  318  Vrbanus Valentino  2006  SDERTLJE  AG9106  25 m  2:49.87   
44  737  Sand Sander  2004  Skjetten    50 m  2:50.14   
45  157  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  2:50.19   
46  247  Lehtonen Hebert Liam  2006  SPRVGEN  AE5706  25 m  2:50.27   
47  232  Eriksson Alan  2005  SPRVGEN  AH2905  25 m  2:51.00   
48  736  Kristiansen Daniel  2003  Skjetten    50 m  2:51.67   
49  679  Kalv Dalby Sindre  2005  Brum    50 m  2:53.21   
50  671  Dalseng Ivar Aigin Schanche  2006  Karasjok    25 m  2:53.46   
51  641  Forfot Bjarne  2000  TS&LK    50 m  2:54.14   
52  392  Bebenek Daniel  2006  TBY SIM  AC4706  25 m  2:54.60   
53  243  Hellberg Adrian  2005  SPRVGEN  AJ3105  25 m  2:55.85   
54  103  Hrberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  50 m  2:57.09   
55  484  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  2:57.36   
56  118  Monka Isak  2003  SK NEPTUN  AY8903  50 m  2:57.62   
57  419  Kappling Albin  2003  TBY SIM  AS2503  50 m  2:58.24   
58  287  Berg Emil  2003  SDERTLJE  AK4903  25 m  3:00.35   
59  733  Sigvartsen Fillip  2005  Skjetten    50 m  3:00.70   
60  462  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  3:02.17   
61  379  Lundvall Love  2004  TYRES SS  AK8504  25 m  3:02.96   
62  700  Klafstad Kristian  2005  Brum    50 m  3:03.88   
63  735  Hansrud-Kjaer Adam  2003  Skjetten    50 m  3:04.76   
64  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  25 m  3:05.88   
65  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  3:05.95   
66  704  Strande Lukas  2006  Brum    50 m  3:06.32   
67  10  Bergqvist Harald  2005  FALUN  AB3705  25 m  3:06.74   
68  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  3:07.14   
69  631  Wang Alexander  2006  SPEED    50 m  3:07.21   
70  692  Arneson Aksel Wium  2005  Brum    50 m  3:07.61   
71  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  3:07.78   
72  568  Nmm Malkolm  2005  SS04  AT6905  50 m  3:11.10   
73  702  Nordquist Martin Srlie  2006  Brum    50 m  3:12.35   
74  693  Birkeland Even Littorin  2006  Brum    50 m  3:22.52   
75  705  von Krogh Fredrick  2006  Brum    50 m  3:23.55   
76  447  Todorovac Hallongren Benjamin  2006  TBY SIM  AM7706  25 m  3:23.79   
77  406  Fransson Eric  2006  TBY SIM  AN0506  25 m  3:25.40   
78  468  Hgstrm Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  25 m  3:25.88   
79  236  Geaney Oliver  2006  SPRVGEN  AH0506  25 m  3:27.78   
80  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  25 m  3:28.45   
81  162  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  3:29.31   
82  446  Thoresson Arvid  2005  TBY SIM  AS5505  25 m  3:36.23   
83  274  Alveskr Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  3:41.80   
84  30  Westman Oscar  2005  FALUN  AD9505  50 m     
85  333  Ekman Isak  2004  SDERTRN  AZ6904  50 m     
86  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  50 m     
87  525  Khattab Junes  2006  VSBY SS  AK0106  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:18 
 
11_S
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
296  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  32.00   
Granholm Jemina  2002  BOTK-RNN  BB9802  25 m  32.91   
327  Aspberg Michelle  2002  SDERTRN  AT8402  25 m  33.06   
460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  33.13   
675  Somby Stine Lise Nordsletta  2004  Karasjok    25 m  33.24   
61  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  33.28   
189  Wiell Jeanna  2001  SALA SS  BB9201  25 m  33.31   
442  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  33.37   
Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RNN  BA3601  25 m  33.92   
10  12  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  33.98   
11  528  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  34.09   
12  636  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  34.18   
13  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  34.49   
14  407  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  34.50   
15  684  Kvadsheim Carina  2003  Brum    50 m  34.58   
16  709  Dahl Elde Nora  2002  Brum    50 m  34.63   
17  712  Holberg Lisa  2002  Brum    50 m  34.69   
18  104  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  34.82   
19  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  34.85   
20  717  Sauthon Tia  2003  Brum    50 m  35.01   
21  710  Grape Anna  2004  Brum    50 m  35.15   
22  724  Hagymasi Vivian  2005  Skjetten    50 m  35.18   
23  607  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  35.19   
24  465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  35.33   
25  666  Sikk Aliise  2003  KEILA    50 m  35.39   
26  623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  35.41   
27  677  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  35.41   
28  169  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  35.52   
29  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  35.55   
30  106  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  35.62   
31  720  Walker Marina  2005  Brum    50 m  35.67   
32  486  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  50 m  35.69   
33  739  Kristengrd Silje  2000  Skjetten    50 m  35.76   
34  343  Hanikat Filippa  2007  SDERTRN  AK7207  25 m  35.87   
35  186  Sjsten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  35.91   
36  674  Somby Julia  2004  Karasjok    25 m  35.94   
37  153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  36.03   
38  231  Eld Wilma  2005  SPRVGEN  AS5205  50 m  36.03   
39  386  Trnqvist Ella  2003  TYRES SS  AQ1603  25 m  36.13   
40  366  Olavi Tindra  2003  TIMR SK  AH6403  25 m  36.14   
41  339  Frejd Maja  2004  SDERTRN  BL8404  50 m  36.15   
42  719  Vinje Ida  2003  Brum    50 m  36.32   
43  316  Tshibanda Emilia  2004  SDERTLJE  AL2404  25 m  36.36   
44  685  Norheim Ingrid  2005  Brum    50 m  36.41   
45  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Brum    50 m  36.43   
46  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNS SKU  BO6204  25 m  36.47   
47  718  Tjugum Nora  2003  Brum    50 m  36.54   
48  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  36.68   
49  261  Uddeholt Lisa  2005  SPRVGEN  AX6405  25 m  36.70   
50  416  Hllkvist Emmy  2008  TBY SIM  AF0208  25 m  36.73   
51  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  36.77   
52  180  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  36.85   
53  669  Madar Kirke  2007  KEILA    50 m  36.93   
54  332  Ehn Gabriella  2003  SDERTRN  BE5403  50 m  36.95   
55  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  37.02   
56  160  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  37.04   
57  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  37.06   
58  658  Jenss Vrin  2003  TS&LK    50 m  37.07   
59  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  37.39   
60  329  Camacho Felicia  2004  SDERTRN  BL9404  25 m  37.62   
61  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  50 m  37.71   
62  396  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  37.83   
63  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  37.90   
64  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  25 m  37.91   
65  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  37.91   
66  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  38.08   
67  400  Davies Alice  2004  TBY SIM  BH5404  25 m  38.26   
68  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  25 m  38.30   
69  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  38.39   
70  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  38.46   
71  715  Mrne-Thomassen Hedda  2004  Brum    50 m  38.48   
72  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  38.50   
73  687  Holmann Malin Rike  2006  Brum    50 m  38.51   
74  359  Srikkanth Tara  2005  SDERTRN  AP6405  25 m  38.54   
75  40  Eriksson Alva  2005  HARNS SKU  BN3405  50 m  38.57   
76  673  Eikjok Lone Charlotte  2004  Karasjok    50 m  38.57   
77  683  Bjrnlund Agnes  2004  Brum    50 m  38.60   
78  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  50 m  38.64   
79  711  Hammerling Linette Frida  2004  Brum    50 m  38.65   
80  559  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  38.74   
81  69  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  50 m  38.87   
82  469  Hgstrm Nora  2007  UPSALA S  AG1807  50 m  38.89   
83  694  Dragsund Selma Flage  2005  Brum    50 m  38.96   
84  Nordstrm-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RNN  AZ4205  50 m  38.98   
85  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  39.11   
86  368  strm Isabelle  2004  TIMR SK  AJ2404  25 m  39.11   
87  431  Osund-Ireland Ida  2007  TBY SIM  BH0607  50 m  39.15   
88  668  Rogatkin Aila Ly  2007  KEILA    50 m  39.30   
89  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  39.34   
90  292  Bckstrand Cheyenne  2005  SDERTLJE  AY8205  25 m  39.34   
91  391  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  39.51   
92  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  39.78   
93  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  39.81   
94  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  40.35   
95  303  Porling Evelina  2002  SDERTLJE  BH9202  25 m  40.35   
96  355  Nygren Elin  2003  SDERTRN  BP3203  25 m  40.39   
97  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RNN  BM6605  50 m  40.53   
98  571  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  40.57   
99  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  40.66   
100  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  40.75   
101  64  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  40.79   
102  46  Nilsson Matilda  2004  HARNS SKU  BP1804  25 m  40.83   
103  548  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  50 m  40.86   
104  730  Kristengrd Victoria  2004  Skjetten    50 m  40.89   
105  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  40.93   
106  527  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  25 m  40.94   
107  285  Adielsson Cecilia  2006  SDERTLJE  BC6406  25 m  40.98   
108  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNS SKU  AM4607  25 m  41.09   
109  432  Pedersen Stina  2007  TBY SIM  AN5807  25 m  41.10   
110  374  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRES SS  BB3805  25 m  41.13   
111  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RNN  BD2606  50 m  41.34   
112  667  Aloe Elisabeth  2006  KEILA    50 m  41.35   
113  457  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  41.38   
114  477  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  41.39   
115  478  Lng Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  41.47   
116  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  25 m  41.65   
117  132  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  25 m  41.68   
118  15  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  41.70   
119  196  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJB  AK1206  25 m  41.75   
120  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  41.91   
121  629  Srensen Sofie  2005  SPEED    50 m  41.98   
122  26  Strmse Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  42.13   
123  310  Teljstedt Clara  2006  SDERTLJE  AL7806  25 m  42.18   
124  334  Eldh Ellinor  2006  SDERTRN  BA0206  25 m  42.25   
125  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  25 m  42.30   
126  49  stlund Hillevi  2007  HARNS SKU  AX0807  25 m  42.37   
127  340  Gunnarsson Ella  2006  SDERTRN  AT5206  25 m  42.41   
128  184  Nordstrm Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m  42.50   
129  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  42.56   
130  612  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  42.58   
131  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  50 m  42.59   
132  734  Vu Lin-Na  2005  Skjetten    50 m  42.78   
133  259  Thunberg Agnes  2007  SPRVGEN  AD8807  25 m  42.83   
134  365  Jansson Linnea  2005  TIMR SK  BD0805  25 m  42.83   
135  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  42.88   
136  338  Forsgren Moa  2008  SDERTRN  AL0808  25 m  42.89   
137  560  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  43.16   
138  384  Ridhagen Elma  2004  TYRES SS  BS9804  25 m  43.29   
139  278  Eklf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  43.30   
140  351  Lundberg Malva  2007  SDERTRN  AM6207  25 m  43.46   
141  315  Tshibanda Elina  2007  SDERTLJE  AB7407  25 m  43.62   
142  286  Andersson Sara  2005  SDERTLJE  BQ2405  25 m  43.65   
143  326  Aalo Alicia  2007  SDERTRN  AH5607  25 m  43.82   
144  569  Revster Asta  2007  SS04  AP4607  25 m  43.85   
145  750  Berg Moa  2006  SDERTLJE  AC7206  50 m  44.02   
146  358  Persson Alice  2003  SDERTRN  BP2403  25 m  44.11   
147  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  50 m  44.11   
148  43  Harnesk Elsa  2007  HARNS SKU  AX4607  25 m  44.42   
149  134  Ronquist Delara  2007  SK NEPTUN  AN7807  25 m  44.62   
150  475  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  44.70   
151  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  25 m  44.79   
152  524  Johansson Saga  2008  VSBY SS  AH7208  25 m  44.91   
153  150  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  44.97   
154  493  Trnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  45.01   
155  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  25 m  45.05   
156  47  Olsson Tyra  2003  HARNS SKU  BZ6803  25 m  45.07   
157  541  Bckstrm Sofia  2004  SS04  CA7404  25 m  45.07   
158  589  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  25 m  45.18   
159  579  Chinbat Khulan  2004  SPIF SF  BS1804  25 m  45.28   
160  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  45.37   
161  557  Hrberg Amanda  2006  SS04  BB8806  25 m  45.51   
162  240  Gustafson Agnes  2008  SPRVGEN  AT3608  25 m  45.68   
163  472  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  25 m  45.68   
164  165  Wallin Saga  2007  S 77  AW7207  25 m  45.70   
165  159  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  45.72   
166  453  Andersson Ella  2007  UPSALA S  AA6207  25 m  45.78   
167  32  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  25 m  45.81   
168  299  Landegren Wilma  2004  SDERTLJE  AL1404  25 m  46.04   
169  422  Lindberg Amanda  2006  TBY SIM  AP7206  25 m  46.09   
170  335  Eriksson Annie  2009  SDERTRN  AE7209  25 m  46.11   
171  526  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  46.30   
172  21  Karsberg Carla  2007  FALUN  AJ1407  25 m  46.43   
173  25  Sadeghi Karin  2005  FALUN  BU9805  25 m  46.66   
174  413  Hlawatsch Beatrice  2007  TBY SIM  AN1807  25 m  47.12   
175  Nordstrm Renlund Mimmi  2007  BOTK-RNN  AO8207  25 m  47.16   
176  275  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  47.39   
177  112  Lfstrm Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  25 m  47.41   
178  378  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRES SS  BR7804  25 m  47.42   
179  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SDERTLJE  BS7604  25 m  47.47   
180  246  Karlsson Matilda  2007  SPRVGEN  AD4807  25 m  47.62   
181  518  Edin ngla  2006  VSBY SS  BE2606  25 m  47.65   
182  66  Berg Felicia  2007  SK NEPTUN  AZ1407  25 m  47.75   
183  551  Gomez Anna  2007  SS04  AW0807  25 m  48.00   
184  119  Mueller Signe  2007  SK NEPTUN  AZ5207  25 m  48.01   
185  549  Edstrm Nellie  2008  SS04  AO9608  50 m  48.05   
186  276  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  48.18   
187  284  strm Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  48.20   
188  175  Hammarstrand Nathalie  2007  SALA SS  BA5607  25 m  48.27   
189  336  Eriksson Liv  2010  SDERTRN  AB7410  25 m  48.38   
190  448  Wahlqvist Emma  2007  TBY SIM  AZ3807  25 m  48.51   
191  382  Pahln Ella  2007  TYRES SS  AZ0407  25 m  48.64   
192  435  Sandberg Alexandra  2009  TBY SIM  AH2409  25 m  48.68   
193  237  Goulet Emma  2006  SPRVGEN  BB5806  25 m  48.75   
194  179  Lindblom Moa  2008  SALA SS  AM8208  25 m  48.81   
195  434  Rylander Emilia  2008  TBY SIM  AS7408  25 m  48.91   
196  24  Nystrm Maja  2007  FALUN  AR7407  25 m  49.02   
197  86  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m  49.03   
198  550  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  50 m  49.12   
199  331  Dorch Juliusson Lilly  2009  SDERTRN  AG0609  25 m  49.15   
200  554  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  49.42   
201  280  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  49.51   
202  273  Alveskr Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  49.76   
203  109  Lundgren Julia  2007  SK NEPTUN  AZ2207  25 m  49.96   
204  140  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  25 m  49.99   
205  373  Brnesson Fidelie  2007  TYRES SS  AZ8207  25 m  50.03   
206  538  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m  50.23   
207  349  Lande Lotta  2007  SDERTRN  AY4407  25 m  50.53   
208  531  Rang Rebecka  2006  VSBY SS  AU4806  25 m  51.49   
209  427  Mikalsen Nora  2008  TBY SIM  AS6808  25 m  51.55   
210  370  Andersson Maja  2006  TYRES SS  BI9206  25 m  51.71   
211  34  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  25 m  51.74   
212  111  Lundstrm Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  50 m  51.79   
213  264  Yavuz Elin  2007  SPRVGEN  AW9807  25 m  52.00   
214  401  Elofsson Matilda  2007  TBY SIM  AZ4407  25 m  52.49   
215  74  Duit Hedvig  2008  SK NEPTUN  AM4608  25 m  52.70   
216  244  Hellberg Julia  2007  SPRVGEN  AR8607  25 m  52.89   
217  744  Ek Noa  2008  SDERTLJE  AA8108  50 m  53.61   
218  395  Bjrk Alva  2008  TBY SIM  AS9408  25 m  53.78   
219  290  Boman Julia  2008  SDERTLJE  AT3408  25 m  54.14   
220  533  Smeds Alva  2007  VSBY SS  AT3607  25 m  54.95   
221  553  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m  55.50   
222  317  Wahlstedt Lova  2010  SDERTLJE  AC0610  25 m  55.58   
223  35  Zetterberg Josefin  2008  FALUN  AN0208  25 m  55.92   
224  360  Stasiak Emelie  2009  SDERTRN  AH0209  25 m  56.17   
225  523  Jansson stlund Junie  2006  VSBY SS  BF9806  25 m  56.75   
226  18  Hansson Meja  2007  FALUN  BD9407  50 m     
227  217  rsing Emma  2005  SKURU IK  BK0805  50 m     
228  229  Danfelter Lisa  2005  SPRVGEN  BL9605  50 m     
229  450  Wertheim Isabell  2008  TBY SIM  AT1208  50 m     
230  487  Repa Kristina  1976  UPSALA S  AB2276  50 m     
231  574  Wilmo Johansson Frida  2004  SS04  CA8804  50 m     
232  598  Olsson Elisa  2007  SPIF SF  BH8207  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:18 
 
12_S
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
596  Nilsson Martin  1993  SPIF SF  AL6793  25 m  24.76   
583  Falk Martin  1999  SPIF SF  AC1199  25 m  27.21   
297  Illanes Guillermo  2000  SDERTLJE  AE8100  25 m  28.76   
716  Norheim Henrik  2003  Brum    50 m  29.56   
713  Holmann Mathias Rike  2004  Brum    50 m  29.67   
13  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  29.95   
199  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  30.36   
178  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  30.55   
640  Fossmo Sundby Gard  2000  NORDLYS    50 m  31.35   
10  542  Bschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  31.65   
11  572  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  31.79   
12  328  Camacho Alexis  2001  SDERTRN  AE5301  25 m  31.81   
13  300  Lange Jacob  2002  SDERTLJE  AR5702  25 m  32.44   
14  352  Lundberg Max  2001  SDERTRN  AQ8301  25 m  32.44   
15  418  Juhlin Fredriksson Noah  2005  TBY SIM  AI2505  25 m  33.17   
16  318  Vrbanus Valentino  2006  SDERTLJE  AG9106  25 m  33.21   
17  314  Thorm Rova Johan  2004  SDERTLJE  AK7504  25 m  33.34   
18  467  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  33.61   
19  515  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  50 m  33.71   
20  183  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  33.91   
21  441  Stein Tor  2003  TBY SIM  AR2903  50 m  34.11   
22  670  Somby Kurt Mortelmans  2005  Karasjok    25 m  34.42   
23  305  Runfjll Casper  2002  SDERTLJE  AJ7102  25 m  34.51   
24  216  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  34.65   
25  182  Mrvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  25 m  34.76   
26  167  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  34.78   
27  585  Gnalin Jakob  2003  SPIF SF  AR8303  25 m  35.06   
28  408  Gleryz Leo  2006  TBY SIM  AA4906  25 m  35.10   
29  393  Bergstrm Alexander  2002  TBY SIM  AP2502  50 m  35.12   
30  537  Tittelbach Adrian  2001  VSBY SS  AI2901  25 m  35.19   
31  124  Palmqvist Philip  2005  SK NEPTUN  AR1505  50 m  35.23   
32  680  Mendez Johannessen Sebastian  2005  Brum    50 m  35.38   
33  497  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  50 m  35.97   
34  682  Hagen Sebastian  2006  Brum    50 m  36.38   
35  345  Hgglund Filip  2004  SDERTRN  AV5304  50 m  36.71   
36  656  Skjervold Vegard  2002  TS&LK    50 m  36.98   
37  476  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  25 m  37.03   
38  363  Storell Gustav  2006  SDERTRN  AL4106  25 m  37.08   
39  461  Glantz Ludvig  2006  UPSALA S  AJ9906  25 m  37.22   
40  29  Werkmstar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  37.38   
41  704  Strande Lukas  2006  Brum    50 m  37.86   
42  379  Lundvall Love  2004  TYRES SS  AK8504  25 m  37.93   
43  215  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  37.96   
44  238  Goulet Lucas  2008  SPRVGEN  AB0708  25 m  38.14   
45  341  Hamzehnejad Alvin  2004  SDERTRN  AV9304  50 m  38.27   
46  621  Heydari Pedram  2005  SPEED    50 m  38.39   
47  364  Vainio Lucas  2004  SDERTRN  AN2504  50 m  38.62   
48  298  Kndell Lennon  2004  SDERTLJE  AO3104  25 m  38.63   
49  568  Nmm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  38.69   
50  437  Sevonen Troy  2008  TBY SIM  AE6708  25 m  38.71   
51  295  Karlstrm Huerta Spencer  2004  SDERTLJE  AV5504  50 m  38.85   
52  536  Takala Theo  2007  VSBY SS  AC5907  25 m  38.87   
53  103  Hrberg Jonathan  2004  SK NEPTUN  AT0304  25 m  39.13   
54  403  Ersson Sixten  2007  TBY SIM  AD5307  25 m  39.81   
55  162  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  39.86   
56  543  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  39.87   
57  113  Lfstrm Ludvig  2006  SK NEPTUN  AI4506  25 m  39.91   
58  348  Karlsson Moritz  2008  SDERTRN  AC8908  25 m  39.94   
59  81  Eriksson Milton  2007  SK NEPTUN  AC8307  25 m  40.13   
60  90  Gladare Theodor  2007  SK NEPTUN  AC0707  50 m  40.22   
61  732  Haugland Patrick  2004  Skjetten    50 m  40.38   
62  203  Brnstrm Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m  40.43   
63  494  Wahlberg Adam  2006  UPSALA S  AI7306  25 m  40.44   
64  202  Brnstrm Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m  40.64   
65  85  Forss Vincent  2007  SK NEPTUN  AL9107  50 m  40.75   
66  294  Engqvist Arvid  2005  SDERTLJE  AM6505  50 m  40.78   
67  473  Leijon Gabriel  2006  UPSALA S  AL8706  25 m  40.91   
68  185  Samuelsson Max  2005  SALA SS  AO4905  25 m  41.08   
69  48  Pagard Axel  2006  HARNS SKU  AM1506  25 m  41.12   
70  414  Holmgren Albin  2009  TBY SIM  AA9309  25 m  41.12   
71  33  von Hofsten Linus  2006  FALUN  AN6306  25 m  41.21   
72  133  Rogersson Tim  2005  SK NEPTUN  AN5305  50 m  41.29   
73  54  Gustavsson Axel  2005  LIDING SK  AK8705  25 m  41.37   
74  463  Helin Tage  2007  UPSALA S  AB2907  25 m  41.50   
75  525  Khattab Junes  2006  VSBY SS  AK0106  25 m  41.77   
76  693  Birkeland Even Littorin  2006  Brum    50 m  42.08   
77  233  Eriksson Brian  2007  SPRVGEN  AF1907  25 m  42.14   
78  177  Hrnstedt Eric  2008  SALA SS  AH7508  25 m  42.71   
79  188  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  43.33   
80  356  Nygren Niklas  2006  SDERTRN  AL1106  25 m  43.95   
81  312  Tetli Albin  2005  SDERTLJE  AR9705  25 m  43.97   
82  11  Bondensson Gustav  2007  FALUN  AD7307  25 m  44.10   
83  222  Alkas Alias Nikolaj  2008  SPRVGEN  AA7508  25 m  44.16   
84  411  Haux Oliver  2005  TBY SIM  AR4705  25 m  44.20   
85  44  Horn Aston  2007  HARNS SKU  AM4907  25 m  44.61   
86  449  Watson Edward  2008  TBY SIM  AC8108  25 m  44.68   
87  468  Hgstrm Arvid  2006  UPSALA S  AI3306  50 m  44.68   
88  406  Fransson Eric  2006  TBY SIM  AN0506  25 m  44.79   
89  483  Norman Artur  2005  UPSALA S  AL2705  50 m  44.79   
90  371  Andersson Otto  2008  TYRES SS  AG5308  25 m  45.44   
91  236  Geaney Oliver  2006  SPRVGEN  AH0506  25 m  45.92   
92  429  Olsson Carl  2008  TBY SIM  AE5708  25 m  46.14   
93  313  Tetli Felix  2007  SDERTLJE  AH6507  25 m  46.29   
94  459  Fischer Johannes  2007  UPSALA S  AA1907  25 m  46.61   
95  470  Kargar Zartosht  2005  UPSALA S  AE1905  25 m  46.74   
96  307  Selander Sixten  2006  SDERTLJE  AF3906  25 m  47.10   
97  267  stling Hugo  2007  SPRVGEN  AK8107  25 m  47.54   
98  375  Frborgen Erik  2008  TYRES SS  AF0708  25 m  47.73   
99  446  Thoresson Arvid  2005  TBY SIM  AS5505  50 m  47.92   
100  28  Wahlqvist Joel  2006  FALUN  AS2506  25 m  48.37   
101  173  Gullberg Alvar  2008  SALA SS  AF6908  25 m  48.47   
102  187  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  25 m  48.69   
103  529  Martin Oliver  2008  VSBY SS  AI3908  25 m  50.48   
104  174  Gullberg Wilhelm  2006  SALA SS  AR5506  25 m  50.49   
105  197  Willquist Frans  2005  SALTSJB  AQ5905  25 m  51.26   
106  530  Peterson Milo  2009  VSBY SS  AB4909  25 m  51.27   
107  399  Costa Matteo  2008  TBY SIM  AJ6508  25 m  51.46   
108  126  Priftakis Abascal Theo  2007  SK NEPTUN  AL2307  25 m  51.73   
109  517  Dua Ansh  2005  VSBY SS  AO5505  25 m  51.79   
110  532  Rtt William  2005  VSBY SS  AO1705  25 m  53.70   
111  266  st Rasmus  2007  SPRVGEN  AE3507  25 m  54.06   
112  344  Hanikat Viggo  2009  SDERTRN  AD4109  25 m  54.39   
113  425  Lundstrm Noel  2007  TBY SIM  AO9307  25 m  55.69   
114  362  Stenbacka Viggo  2009  SDERTRN  AD2309  25 m  56.13   
115  149  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  50 m     
116  230  Ekblad Aron  2005  SPRVGEN  AU6505  50 m     
117  420  Lenstad Kevin  2005  TBY SIM  AU3905  50 m     
118  606  Stridh Gustav  2008  SPIF SF  AG5908  50 m     
119  703  Riiser Waldemar  2007  Brum    50 m     
120  757  Bckstrm Gustav  2008  TYRES SS  AG8308  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:18 
 
13_S
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
125  Pavlu Lewin Marlene  1997  SK NEPTUN  AH9497  25 m  56.40   
137  Segerbrand Tiffani  1999  SK NEPTUN  AI0699  25 m  57.85   
380  Olsson Sara  1999  TYRES SS  AR6899  25 m  58.49   
117  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  58.84   
637  Norbye Kaia Viktoria  1996  NORDLYS    50 m  59.63   
296  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  1:00.53   
96  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m  1:01.48   
528  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  1:01.73   
643  Andersen Frdis Vatn  2001  TS&LK    50 m  1:02.08   
10  168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:02.76   
11  665  Mooro Anette  2003  KEILA    50 m  1:03.34   
12  714  Johannessen Ella Kristine W.  2002  Brum    50 m  1:03.54   
13  12  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:03.85   
14  386  Trnqvist Ella  2003  TYRES SS  AQ1603  25 m  1:03.94   
15  644  Jrgensen Hege Solberg  2002  TS&LK    50 m  1:03.98   
16  712  Holberg Lisa  2002  Brum    50 m  1:04.14   
17  302  Mardo Jennifer  2005  SDERTLJE  AW1405  25 m  1:04.61   
18  708  Borchgrenvik Una  2003  Brum    50 m  1:04.63   
19  436  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  1:04.75   
20  260  Thunberg Alma  2005  SPRVGEN  AV1605  25 m  1:04.76   
21  397  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  50 m  1:05.08   
22  311  Teljstedt Linna  2003  SDERTLJE  AZ6203  25 m  1:05.11   
23  618  Saluveer Heidi  2003  SPIF SF  AM5303  50 m  1:05.11   
24  116  Martinsson Iris  2005  SK NEPTUN  AF3405  25 m  1:05.14   
25  465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:05.20   
26  94  Grhs Elin  2004  SK NEPTUN  BD4204  25 m  1:05.42   
27  442  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  1:05.63   
28  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  1:05.73   
29  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:05.77   
30  754  Lindn Alexandra  2001  SPIF SF  bg4801  50 m  1:05.84   
31  262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  1:05.86   
32  570  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:05.88   
33  339  Frejd Maja  2004  SDERTRN  BL8404  25 m  1:06.11   
34  720  Walker Marina  2005  Brum    50 m  1:06.34   
35  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNS SKU  BO6204  25 m  1:06.35   
36  104  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:06.53   
37  372  Back Sofie  1999  TYRES SS  AU0699  25 m  1:06.55   
38  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:06.56   
39  209  Furingsten Elin  2004  SKURU IK  AT1404  25 m  1:06.62   
40  740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  1:06.66   
41  153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  1:06.67   
42  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  1:06.68   
43  394  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  1:06.70   
44  358  Persson Alice  2003  SDERTRN  BP2403  25 m  1:06.83   
45  638  Strand Haugen Emma  2000  NORDLYS    50 m  1:06.84   
46  466  Holmstrm Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:07.21   
47  289  Blomberg Angelica  2002  SDERTLJE  AD8802  25 m  1:07.22   
48  490  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:07.30   
49  228  Danes Ioana  2002  SPRVGEN  AY3802  25 m  1:07.34   
50  218  stlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  25 m  1:07.35   
51  128  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  1:07.47   
52  366  Olavi Tindra  2003  TIMR SK  AH6403  25 m  1:07.47   
53  676  Somby Mariela Nordsletta  2005  Karasjok    25 m  1:07.55   
54  652  Skar Nina  2003  TS&LK    50 m  1:07.56   
55  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RNN  BA3601  25 m  1:07.60   
56  Nordstrm-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RNN  AZ4205  25 m  1:07.65   
57  684  Kvadsheim Carina  2003  Brum    50 m  1:07.84   
58  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  1:07.86   
59  619  Berg Ljuba  2000  SPIF SF  BH4400  50 m  1:07.89   
60  709  Dahl Elde Nora  2002  Brum    50 m  1:07.93   
61  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Brum    50 m  1:08.12   
62  639  Sipliae Naess Siiri  2001  NORDLYS    50 m  1:08.23   
63  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  1:08.37   
64  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:08.38   
65  180  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:08.43   
66  445  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  25 m  1:08.50   
67  739  Kristengrd Silje  2000  Skjetten    50 m  1:08.52   
68  204  Bckstrm Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:08.55   
69  607  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:08.59   
70  535  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  1:08.67   
71  186  Sjsten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:08.72   
72  573  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:08.89   
73  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  1:08.90   
74  608  Thur Emma  2004  SPIF SF  AR1804  25 m  1:08.91   
75  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:08.93   
76  367  strm Cornelia  2002  TIMR SK  BE5802  50 m  1:08.95   
77  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:08.96   
78  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  25 m  1:08.98   
79  687  Holmann Malin Rike  2006  Brum    50 m  1:09.01   
80  221  Alkas Alias Alexandra  2006  SPRVGEN  AE2406  25 m  1:09.17   
81  728  Lkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  1:09.19   
82  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  1:09.21   
83  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  1:09.27   
84  594  Lindstrm Ida  2004  SPIF SF  BK1404  50 m  1:09.36   
85  636  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  1:09.37   
86  719  Vinje Ida  2003  Brum    50 m  1:09.44   
87  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  1:09.55   
88  677  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  1:09.58   
89  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  1:09.62   
90  710  Grape Anna  2004  Brum    50 m  1:09.68   
91  38  Edvinsson Agnes  2006  HARNS SKU  AP5606  25 m  1:09.69   
92  214  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:09.76   
93  106  Lind Emilia  2006  SK NEPTUN  AR8806  25 m  1:09.78   
94  707  Bjrkengren Clara  2004  Brum    50 m  1:10.01   
95  261  Uddeholt Lisa  2005  SPRVGEN  AX6405  25 m  1:10.02   
96  146  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  1:10.06   
97  407  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  1:10.06   
98  332  Ehn Gabriella  2003  SDERTRN  BE5403  25 m  1:10.22   
99  642  Baarholm Embla  2004  TS&LK    50 m  1:10.22   
100  605  Solehav Linn  2005  SPIF SF  AM7605  25 m  1:10.26   
101  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  1:10.31   
102  731  Fremstad Prven Victoria  2005  Skjetten    50 m  1:10.37   
103  718  Tjugum Nora  2003  Brum    50 m  1:10.38   
104  755  Bothe Vinona  1999  SPIF SF  bn6899  50 m  1:10.41   
105  685  Norheim Ingrid  2005  Brum    50 m  1:10.55   
106  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  1:10.55   
107  316  Tshibanda Emilia  2004  SDERTLJE  AL2404  50 m  1:10.66   
108  398  Borgfors Amanda  2004  TBY SIM  AS1804  25 m  1:10.73   
109  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  1:10.80   
110  457  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:10.82   
111  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  1:10.92   
112  374  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRES SS  BB3805  25 m  1:11.00   
113  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:11.05   
114  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  1:11.23   
115  658  Jenss Vrin  2003  TS&LK    50 m  1:11.24   
116  400  Davies Alice  2004  TBY SIM  BH5404  50 m  1:11.34   
117  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:11.34   
118  303  Porling Evelina  2002  SDERTLJE  BH9202  25 m  1:11.38   
119  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  1:11.40   
120  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  1:11.51   
121  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:11.59   
122  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  25 m  1:11.67   
123  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:11.67   
124  130  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  1:11.78   
125  64  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  1:12.01   
126  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Brum    50 m  1:12.04   
127  329  Camacho Felicia  2004  SDERTRN  BL9404  25 m  1:12.07   
128  65  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  1:12.08   
129  47  Olsson Tyra  2003  HARNS SKU  BZ6803  25 m  1:12.29   
130  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  1:12.39   
131  416  Hllkvist Emmy  2008  TBY SIM  AF0208  25 m  1:12.63   
132  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  1:12.68   
133  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  1:12.93   
134  559  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:12.95   
135  40  Eriksson Alva  2005  HARNS SKU  BN3405  25 m  1:13.06   
136  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  1:13.06   
137  76  Eneroth Anna  2007  SK NEPTUN  AK4607  25 m  1:13.22   
138  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Brum    50 m  1:13.23   
139  715  Mrne-Thomassen Hedda  2004  Brum    50 m  1:13.25   
140  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Brum    50 m  1:13.38   
141  95  Gustafsson Amelia  2006  SK NEPTUN  BB0606  50 m  1:13.43   
142  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  50 m  1:13.46   
143  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  1:13.52   
144  694  Dragsund Selma Flage  2005  Brum    50 m  1:13.57   
145  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  1:13.59   
146  75  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  50 m  1:13.82   
147  683  Bjrnlund Agnes  2004  Brum    50 m  1:13.87   
148  315  Tshibanda Elina  2007  SDERTLJE  AB7407  25 m  1:13.98   
149  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  1:14.02   
150  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:14.18   
151  391  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  1:14.30   
152  612  Zakeri Martinez Nerejda Nicoleta  2005  SPIF SF  AZ5405  25 m  1:14.45   
153  601  Rams Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  50 m  1:14.58   
154  334  Eldh Ellinor  2006  SDERTRN  BA0206  25 m  1:14.70   
155  730  Kristengrd Victoria  2004  Skjetten    50 m  1:14.75   
156  699  Johansen Milla Saus  2004  Brum    50 m  1:14.97   
157  355  Nygren Elin  2003  SDERTRN  BP3203  25 m  1:15.01   
158  630  Skogstad Tuv Ane  2006  SPEED    50 m  1:15.07   
159  69  Blanco Engla  2006  SK NEPTUN  AS0206  25 m  1:15.10   
160  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  1:15.11   
161  147  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:15.12   
162  491  Svegrdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  1:15.19   
163  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  50 m  1:15.25   
164  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNS SKU  AM4607  25 m  1:15.29   
165  478  Lng Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  50 m  1:15.33   
166  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  25 m  1:15.50   
167  626  Andersen Nordli Maja  2005  SPEED    50 m  1:15.87   
168  292  Bckstrand Cheyenne  2005  SDERTLJE  AY8205  50 m  1:15.99   
169  565  Krans Cecilia  2005  SS04  BL4805  25 m  1:16.20   
170  26  Strmse Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  1:16.21   
171  593  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  1:16.38   
172  545  Darvish Adla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:16.53   
173  564  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:16.56   
174  600  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  50 m  1:16.56   
175  571  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  1:16.59   
176  534  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  1:16.62   
177  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  1:16.87   
178  412  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  25 m  1:16.89   
179  384  Ridhagen Elma  2004  TYRES SS  BS9804  50 m  1:16.94   
180  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  1:16.95   
181  46  Nilsson Matilda  2004  HARNS SKU  BP1804  50 m  1:16.98   
182  589  Johansson Meja  2006  SPIF SF  BF8806  25 m  1:17.03   
183  226  Claesson Johanna  2006  SPRVGEN  AY2406  25 m  1:17.13   
184  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  1:17.34   
185  527  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  50 m  1:17.44   
186  547  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  25 m  1:17.62   
187  248  Loqvist Frida  2006  SPRVGEN  BB6806  25 m  1:17.76   
188  558  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  50 m  1:17.76   
189  217  rsing Emma  2005  SKURU IK  BK0805  25 m  1:17.99   
190  310  Teljstedt Clara  2006  SDERTLJE  AL7806  25 m  1:18.05   
191  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  1:18.11   
192  299  Landegren Wilma  2004  SDERTLJE  AL1404  25 m  1:18.20   
193  689  Tamburplass Amelia  2004  Brum    50 m  1:18.26   
194  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Brum    50 m  1:18.50   
195  259  Thunberg Agnes  2007  SPRVGEN  AD8807  25 m  1:18.59   
196  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  25 m  1:19.01   
197  132  Rodin Lea  2006  SK NEPTUN  BH1206  25 m  1:19.13   
198  340  Gunnarsson Ella  2006  SDERTRN  AT5206  25 m  1:19.36   
199  432  Pedersen Stina  2007  TBY SIM  AN5807  25 m  1:19.54   
200  114  Lf Saga  2005  SK NEPTUN  BE2205  25 m  1:19.61   
201  194  Carlsson Ebba  2005  SALTSJB  AG9805  50 m  1:19.66   
202  286  Andersson Sara  2005  SDERTLJE  BQ2405  25 m  1:19.69   
203  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:19.69   
204  326  Aalo Alicia  2007  SDERTRN  AH5607  25 m  1:19.72   
205  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RNN  BD2606  50 m  1:19.73   
206  97  Hedman Sheila  2006  SK NEPTUN  BB1606  25 m  1:19.76   
207  100  Homnr Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:19.84   
208  15  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:20.21   
209  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  1:20.25   
210  361  Stenbacka Juni  2007  SDERTRN  AV7607  25 m  1:20.44   
211  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  1:20.88   
212  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  50 m  1:20.95   
213  111  Lundstrm Elsa  2006  SK NEPTUN  BB5606  25 m  1:21.26   
214  734  Vu Lin-Na  2005&nbs