2023-01-29   07:20:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tvling  Polisen HEAD Summer Cup    Utskriftsdatum  29 juni 2018   
  Tvlingsort  Stockholm    Utskriftstid  14:24   
  Arrangr  Stockholmspolisens IF SF         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  30 juni 2018         
 
 
 
Gren 1, 400m Frisim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
               
156  Elsa Gustavsson  2006  AY4806  S 77    50m   
27  Ida Tengvall Williams  2005  BM6405  FALUN    50m   
492  Mrta Sfsten  2006  BD4806  UPSALA S    50m   
154  Maja Edberg  2006  AX7206  S 77    50m   
16  Hanna Frank  2006  BB9406  FALUN    50m   
196  Ebba Kinnunen  2006  AK1206  SALTSJB    50m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
454  Felicia Bergman  2005  AX6205  UPSALA S    50m  6:37.36 
155  Tindra Gustafsson  2004  BJ7204  S 77    25m  6:18.17 
402  Filippa Emtemo  2005  BB5605  TBY SIM    25m  6:05.26 
100  Elin Homnr  2003  BT4203  SK NEPTUN    50m  6:00.36 
593  Alma Lilljequist  2004  BV5404  SPIF SF    50m  5:55.33 
491  Tilde Svegrdh  2005  BD5805  UPSALA S    25m  5:58.02 
235  Jennifer Geaney  2005  AS9805  SPRVGEN    25m  6:01.74 
519  Cecilia Eklund  2005  BF0205  VSBY SS    25m  6:14.72 
474  Edith Lindhagen  2004  BF3204  UPSALA S    25m  6:34.36 
421  Rose Li  2006  AV1806  TBY SIM    50m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
161  Linnea Olofsson  2004  AZ7804  S 77    25m  5:51.10 
398  Amanda Borgfors  2004  AS1804  TBY SIM    25m  5:50.35 
495  Hilma Wahlstrm  2006  AB8806  UPSALA S    25m  5:43.25 
649  Lisa Liasj  2005    TS&LK    50m  5:39.74 
674  Julia Somby  2004    Karasjok    25m  5:38.69 
457  Matilda Bohman  2002  AP0802  UPSALA S    25m  5:39.53 
105  Else Jomaa  2004  AK1204  SK NEPTUN    25m  5:41.18 
75  Li Elveskog  2004  AW0604  SK NEPTUN    25m  5:48.72 
725  Ingeborg Pinyada Wist  2006    Skjetten    50m  5:50.83 
164  Frida Rngeby  2005  AZ8205  S 77    25m  5:52.07 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
410  Hannah Haux  2004  BC3804  TBY SIM    50m  5:34.32 
214  Isabelle Persson  2004  AC7604  SKURU IK    25m  5:33.39 
719  Ida Vinje  2003    Brum    50m  5:30.99 
622  Cora Helene Hildrum  2006    SPEED    50m  5:28.25 
65  Agnes Behrenfeldt  2004  AP9604  SK NEPTUN    25m  5:26.09 
452  Emma Alfredeen  2003  AS7803  UPSALA S    25m  5:27.43 
445  Ella Thermaenius  2005  BB7405  TBY SIM    50m  5:30.40 
308  Ella Srensen  2004  BO6604  SDERTLJE    25m  5:32.86 
451  Clara Westerdahl  2005  BG4605  TBY SIM    25m  5:34.21 
727  Tatiana Trista Rasay  2004    Skjetten    50m  5:35.76 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
56  Elin Eriksson  2004  AY5404  LINDESBERG    25m  5:25.37 
218  Olivia stlund  2003  AZ9203  SKURU IK    50m  5:21.21 
731  Victoria Fremstad Prven  2005    Skjetten    50m  5:16.84 
724  Vivian Hagymasi  2005    Skjetten    50m  5:15.66 
394  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TBY SIM    25m  5:13.92 
455  Alma Bergqvist  2005  AC5205  UPSALA S    25m  5:14.83 
405  Louise Franks  2005  AG7605  TBY SIM    25m  5:15.79 
213  Lovisa Niska Sderqvist  2004  AX2804  SKURU IK    25m  5:21.07 
722  Tuva Wilberg  2005    Skjetten    50m  5:22.48 
377  Emilia Karlsson Bertoli  2005  AW9405  TYRES SS    25m  5:25.38 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
657  Vilde Austmo  2003    TS&LK    50m  5:13.52 
80  Lilly Eriksson  2004  AS1604  SK NEPTUN    25m  5:10.89 
397  Filippa Bolling  2004  BA8404  TBY SIM    50m  5:07.40 
128  Molly Rantil  2005  BL4405  SK NEPTUN    25m  5:06.82 
460  Salma Gabot  2001  AN1801  UPSALA S    25m  5:03.43 
535  Therese Taflin Jghult  2002  BH0602  VSBY SS    25m  5:06.44 
673  Lone Charlotte Eikjok  2004    Karasjok    50m  5:06.90 
436  Mathilda Sandberg  2005  BR2805  TBY SIM    25m  5:07.65 
658  Vrin Jenss  2003    TS&LK    50m  5:11.25 
739  Silje Kristengrd  2000    Skjetten    50m  5:13.90 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
676  Mariela Nordsletta Somby  2005    Karasjok    25m  4:58.15 
465  Vera Hermansson  2003  AY1603  UPSALA S    25m  4:56.51 
153  Wilma Bergman  2002  AR0202  S 77    25m  4:55.77 
262  Eliane Westermark  2003  AX4603  SPRVGEN    25m  4:53.48 
96  Linnea Gyllberg  2000  AL4800  SK NEPTUN    50m  4:43.28 
528  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VSBY SS    25m  4:44.52 
252  Fanny Odin  2000  AR7200  SPRVGEN    25m  4:54.13 
466  Matilda Holmstrm  2005  AF9205  UPSALA S    25m  4:56.08 
644  Hege Solberg Jrgensen  2002    TS&LK    50m  4:57.86 
311  Linna Teljstedt  2003  AZ6203  SDERTLJE    25m  4:58.34 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  14:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner