2023-01-29   06:39:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
96  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  50 m  4:43.28   
528  Lindgren Linnea  2001  VSBY SS  AQ2801  25 m  4:44.52   
262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  4:53.48   
252  Odin Fanny  2000  SPRVGEN  AR7200  25 m  4:54.13   
153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  4:55.77   
466  Holmstrm Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  4:56.08   
465  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  4:56.51   
644  Jrgensen Hege Solberg  2002  TS&LK    50 m  4:57.86   
676  Somby Mariela Nordsletta  2005  Karasjok    25 m  4:58.15   
10  311  Teljstedt Linna  2003  SDERTLJE  AZ6203  25 m  4:58.34   
11  460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  5:03.43   
12  535  Taflin Jghult Therese  2002  VSBY SS  BH0602  25 m  5:06.44   
13  128  Rantil Molly  2005  SK NEPTUN  BL4405  25 m  5:06.82   
14  673  Eikjok Lone Charlotte  2004  Karasjok    50 m  5:06.90   
15  397  Bolling Filippa  2004  TBY SIM  BA8404  50 m  5:07.40   
16  436  Sandberg Mathilda  2005  TBY SIM  BR2805  25 m  5:07.65   
17  80  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  5:10.89   
18  658  Jenss Vrin  2003  TS&LK    50 m  5:11.25   
19  657  Austmo Vilde  2003  TS&LK    50 m  5:13.52   
20  739  Kristengrd Silje  2000  Skjetten    50 m  5:13.90   
21  394  Bergvall Emelie  2003  TBY SIM  BC4603  25 m  5:13.92   
22  455  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  5:14.83   
23  724  Hagymasi Vivian  2005  Skjetten    50 m  5:15.66   
24  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  5:15.79   
25  516  Barmark Jardelid Emmy  2002  VSBY SS  BH2602  25 m  5:15.79   
26  731  Fremstad Prven Victoria  2005  Skjetten    50 m  5:16.84   
27  213  Niska Sderqvist Lovisa  2004  SKURU IK  AX2804  25 m  5:21.07   
28  218  stlund Olivia  2003  SKURU IK  AZ9203  50 m  5:21.21   
29  722  Wilberg Tuva  2005  Skjetten    50 m  5:22.48   
30  56  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  5:25.37   
31  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  5:25.38   
32  65  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  5:26.09   
33  452  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  5:27.43   
34  622  Helene Hildrum Cora  2006  SPEED    50 m  5:28.25   
35  445  Thermaenius Ella  2005  TBY SIM  BB7405  50 m  5:30.40   
36  719  Vinje Ida  2003  Brum    50 m  5:30.99   
37  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  5:32.86   
38  208  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  5:33.24   
39  214  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  5:33.39   
40  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  5:34.21   
41  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  50 m  5:34.32   
42  727  Trista Rasay Tatiana  2004  Skjetten    50 m  5:35.76   
43  674  Somby Julia  2004  Karasjok    25 m  5:38.69   
44  457  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  5:39.53   
45  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  5:39.74   
46  105  Jomaa Else  2004  SK NEPTUN  AK1204  25 m  5:41.18   
47  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  5:43.25   
48  75  Elveskog Li  2004  SK NEPTUN  AW0604  25 m  5:48.72   
49  398  Borgfors Amanda  2004  TBY SIM  AS1804  25 m  5:50.35   
50  725  Pinyada Wist Ingeborg  2006  Skjetten    50 m  5:50.83   
51  161  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  5:51.10   
52  424  Lingham Maja  2004  TBY SIM  BC8204  50 m  5:51.53   
53  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  5:52.07   
54  690  Svenning Anika Jocelyne  2005  Brum    50 m  5:54.55   
55  593  Lilljequist Alma  2004  SPIF SF  BV5404  50 m  5:55.33   
56  301  Lange Oliwia  2004  SDERTLJE  BS6604  50 m  5:55.79   
57  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  50 m  5:56.44   
58  491  Svegrdh Tilde  2005  UPSALA S  BD5805  25 m  5:58.02   
59  100  Homnr Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  6:00.36   
60  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  6:01.74   
61  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  6:05.26   
62  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  6:09.84   
63  519  Eklund Cecilia  2005  VSBY SS  BF0205  25 m  6:14.72   
64  155  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  6:18.17   
65  474  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  6:34.36   
66  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  50 m  6:37.36   
67  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  50 m     
68  27  Tengvall Williams Ida  2005  FALUN  BM6405  50 m     
69  154  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m     
70  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  50 m     
71  196  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJB  AK1206  50 m     
72  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  50 m     
73  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner