2023-03-21   09:53:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Polisen Head Summer Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

3_S
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
91  Glimmerud-Gullbjrk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  25 m  1:04.49   
99  Hippi Jaqueline  1996  SK NEPTUN  AJ8496  25 m  1:04.52   
442  Strmdahl Amanda  2000  TBY SIM  AL7400  25 m  1:10.36   
168  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:10.49   
296  Huslid Tina  2000  SDERTLJE  AF0600  25 m  1:10.69   
460  Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  1:11.08   
Granholm Jemina  2002  BOTK-RNN  BB9802  25 m  1:11.95   
708  Borchgrenvik Una  2003  Brum    50 m  1:12.66   
479  Lding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:13.33   
10  104  Johnston Nike  2005  SK NEPTUN  AJ5405  25 m  1:13.40   
11  12  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:13.54   
12  573  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  1:13.65   
13  623  Ingvaldsen Karls Kristina  2004  SPEED    50 m  1:13.75   
14  20  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:14.56   
15  204  Bckstrm Elsa  2004  SKURU IK  AU3204  25 m  1:14.96   
16  712  Holberg Lisa  2002  Brum    50 m  1:15.06   
17  599  Papachristou Nicole  2003  SPIF SF  AW4203  25 m  1:15.14   
18  607  Sderstrm Emelie  2003  SPIF SF  AW5203  25 m  1:15.33   
19  407  Gustavsson Agnes  2005  TBY SIM  AV3405  25 m  1:15.36   
20  456  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:16.18   
21  332  Ehn Gabriella  2003  SDERTRN  BE5403  25 m  1:16.45   
22  386  Trnqvist Ella  2003  TYRES SS  AQ1603  25 m  1:16.46   
23  405  Franks Louise  2005  TBY SIM  AG7605  25 m  1:16.49   
24  650  Graczyk Maja  2002  TS&LK    50 m  1:16.59   
25  740  Kjensli Aurora  2004  Skjetten    50 m  1:16.73   
26  260  Thunberg Alma  2005  SPRVGEN  AV1605  25 m  1:16.91   
27  262  Westermark Eliane  2003  SPRVGEN  AX4603  25 m  1:16.99   
28  153  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  1:17.08   
29  343  Hanikat Filippa  2007  SDERTRN  AK7207  25 m  1:17.18   
30  654  Aadahl Silje  2002  TS&LK    50 m  1:17.32   
31  675  Somby Stine Lise Nordsletta  2004  Karasjok    50 m  1:17.32   
32  37  Blomdahl Tuva  2004  HARNS SKU  BO6204  25 m  1:17.35   
33  186  Sjsten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:17.37   
34  718  Tjugum Nora  2003  Brum    50 m  1:17.44   
35  684  Kvadsheim Carina  2003  Brum    50 m  1:17.55   
36  358  Persson Alice  2003  SDERTRN  BP2403  25 m  1:17.67   
37  709  Dahl Elde Nora  2002  Brum    50 m  1:17.82   
38  717  Sauthon Tia  2003  Brum    50 m  1:17.82   
39  127  Ramsten Lovisa  2005  SK NEPTUN  BK1605  25 m  1:17.96   
40  396  Bjrklund Amanda  2006  TBY SIM  AF1606  25 m  1:17.96   
41  482  Myrelid Lisen  2005  UPSALA S  AD0805  25 m  1:18.07   
42  410  Haux Hannah  2004  TBY SIM  BC3804  25 m  1:18.16   
43  728  Lkken Bendiksen Benedikte  2005  Skjetten    50 m  1:18.17   
44  720  Walker Marina  2005  Brum    50 m  1:18.24   
45  642  Baarholm Embla  2004  TS&LK    50 m  1:18.99   
46  710  Grape Anna  2004  Brum    50 m  1:19.02   
47  92  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  1:19.15   
48  211  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  1:19.33   
49  649  Liasj Lisa  2005  TS&LK    50 m  1:19.38   
50  624  Knutsen Wilhemina  2004  SPEED    50 m  1:19.90   
51  481  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:20.10   
52  366  Olavi Tindra  2003  TIMR SK  AH6403  25 m  1:20.38   
53  677  Bengtsson Liv  2005  VERDALA    50 m  1:20.49   
54  146  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  1:20.51   
55  707  Bjrkengren Clara  2004  Brum    50 m  1:20.61   
56  439  Sommar Emma  2004  TBY SIM  BA5604  25 m  1:20.85   
57  688  Olsen Malin Elisabeth  2004  Brum    50 m  1:21.01   
58  152  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:21.06   
59  141  Sundberg Elisa  2005  SK NEPTUN  AP6805  25 m  1:21.22   
60  334  Eldh Ellinor  2006  SDERTRN  BA0206  25 m  1:21.28   
61  686  Vlaisavljevic Nadja  2004  Brum    50 m  1:21.31   
62  23  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:21.42   
63  581  Dimitriou Anna  2006  SPIF SF  AN7606  25 m  1:21.56   
64  464  Hermann Ellinor  2003  UPSALA S  AN9403  25 m  1:21.59   
65  421  Li Rose  2006  TBY SIM  AV1806  25 m  1:21.61   
66  687  Holmann Malin Rike  2006  Brum    50 m  1:21.62   
67  652  Skar Nina  2003  TS&LK    50 m  1:21.75   
68  337  Flink Maria  2005  SDERTRN  AP8205  25 m  1:21.79   
69  715  Mrne-Thomassen Hedda  2004  Brum    50 m  1:21.82   
70  164  Rngeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  1:22.02   
71  377  Karlsson Bertoli Emilia  2005  TYRES SS  AW9405  25 m  1:22.08   
72  645  Nestgaard Inga  2002  TS&LK    50 m  1:22.10   
73  495  Wahlstrm Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  25 m  1:22.55   
74  355  Nygren Elin  2003  SDERTRN  BP3203  25 m  1:22.82   
75  683  Bjrnlund Agnes  2004  Brum    50 m  1:23.02   
76  306  Seeliger Marit  2005  SDERTLJE  AP7205  25 m  1:23.12   
77  147  Wijk Ines  2006  SK NEPTUN  AH2406  25 m  1:23.16   
78  451  Westerdahl Clara  2005  TBY SIM  BG4605  25 m  1:23.37   
79  424  Lingham Maja  2004  TBY SIM  BC8204  25 m  1:23.40   
80  685  Norheim Ingrid  2005  Brum    50 m  1:23.41   
81  729  Storo Dahl Erika  2004  Skjetten    50 m  1:23.42   
82  226  Claesson Johanna  2006  SPRVGEN  AY2406  25 m  1:23.55   
83  308  Srensen Ella  2004  SDERTLJE  BO6604  25 m  1:23.83   
84  469  Hgstrm Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  1:24.04   
85  547  Dicander Tove  2005  SS04  BI0805  50 m  1:24.11   
86  400  Davies Alice  2004  TBY SIM  BH5404  25 m  1:24.19   
87  158  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  1:24.46   
88  402  Emtemo Filippa  2005  TBY SIM  BB5605  25 m  1:25.23   
89  620  Antonsen Madelen  2005  SPEED    50 m  1:25.28   
90  626  Andersen Nordli Maja  2005  SPEED    50 m  1:25.40   
91  689  Tamburplass Amelia  2004  Brum    50 m  1:25.72   
92  201  Bergstrm Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  1:25.76   
93  567  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  1:26.07   
94  698  Aavitsland Hem Nela  2005  Brum    50 m  1:26.19   
95  527  Krekula Mimmi  2003  VSBY SS  AZ3403  25 m  1:26.27   
96  316  Tshibanda Emilia  2004  SDERTLJE  AL2404  50 m  1:26.29   
97  478  Lng Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:26.40   
98  697  Heim Sofia  2005  Brum    50 m  1:26.45   
99  632  Wold Andrea  2006  SPEED    50 m  1:26.67   
100  534  Stromberg Ebba  2002  VSBY SS  AV7402  25 m  1:26.76   
101  431  Osund-Ireland Ida  2007  TBY SIM  BH0607  50 m  1:27.01   
102  694  Dragsund Selma Flage  2005  Brum    50 m  1:27.05   
103  248  Loqvist Frida  2006  SPRVGEN  BB6806  25 m  1:27.08   
104  730  Kristengrd Victoria  2004  Skjetten    50 m  1:27.18   
105  235  Geaney Jennifer  2005  SPRVGEN  AS9805  25 m  1:28.00   
106  391  Alsn Emma  2007  TBY SIM  AJ5207  25 m  1:28.10   
107  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RNN  BM6605  50 m  1:28.11   
108  64  Bang Sofia  2007  SK NEPTUN  AH4607  25 m  1:28.32   
109  163  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  50 m  1:28.39   
110  477  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  1:28.77   
111  156  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  25 m  1:28.82   
112  489  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  1:29.00   
113  46  Nilsson Matilda  2004  HARNS SKU  BP1804  25 m  1:29.28   
114  350  Lindberg Lovisa  2007  SDERTRN  AK0407  25 m  1:29.39   
115  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RNN  BD2606  50 m  1:29.47   
116  432  Pedersen Stina  2007  TBY SIM  AN5807  25 m  1:29.50   
117  546  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:29.89   
118  315  Tshibanda Elina  2007  SDERTLJE  AB7407  25 m  1:30.91   
119  351  Lundberg Malva  2007  SDERTRN  AM6207  25 m  1:31.16   
120  480  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  1:31.18   
121  368  strm Isabelle  2004  TIMR SK  AJ2404  25 m  1:31.33   
122  151  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  1:31.49   
123  564  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:31.49   
124  361  Stenbacka Juni  2007  SDERTRN  AV7607  25 m  1:32.49   
125  150  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  1:32.54   
126  45  Nilsson Isabelle  2007  HARNS SKU  AM4607  25 m  1:32.69   
127  711  Hammerling Linette Frida  2004  Brum    50 m  1:32.72   
128  493  Trnkvist Alice  2004  UPSALA S  BE2804  25 m  1:32.92   
129  586  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  25 m  1:33.18   
130  696  Hegstad Anna Elise  2005  Brum    50 m  1:33.86   
131  699  Johansen Milla Saus  2004  Brum    50 m  1:33.88   
132  49  stlund Hillevi  2007  HARNS SKU  AX0807  25 m  1:33.99   
133  454  Bergman Felicia  2005  UPSALA S  AX6205  25 m  1:34.15   
134  430  Olsson Sande Emma  2005  TBY SIM  AU5205  25 m  1:34.76   
135  734  Vu Lin-Na  2005  Skjetten    50 m  1:34.81   
136  695  Grove-Knutsen Minna  2005  Brum    50 m  1:34.82   
137  548  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  50 m  1:34.90   
138  472  Larsson Doris  2004  UPSALA S  BY6804  25 m  1:35.23   
139  750  Berg Moa  2006  SDERTLJE  AC7206  50 m  1:35.61   
140  15  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:36.21   
141  16  Frank Hanna  2006  FALUN  BB9406  25 m  1:36.35   
142  492  Sfsten Mrta  2006  UPSALA S  BD4806  25 m  1:36.59   
143  412  Hedbeck Rebecka  2004  TBY SIM  BR0604  25 m  1:36.80   
144  576  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  1:37.48   
145  278  Eklf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  1:37.84   
146  365  Jansson Linnea  2005  TIMR SK  BD0805  25 m  1:38.06   
147  Allvin Agnes  2006  FALUN  AV0406  25 m  1:38.21   
148  422  Lindberg Amanda  2006  TBY SIM  AP7206  25 m  1:38.39   
149  25  Sadeghi Karin  2005  FALUN  BU9805  25 m  1:38.41   
150  526  Krekula Fanny  2006  VSBY SS  AU8606  25 m  1:39.29   
151  280  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  1:40.20   
152  26  Strmse Sara  2006  FALUN  AV2406  25 m  1:40.43   
153  440  Sommar Hannah  2007  TBY SIM  AV9407  25 m  1:41.24   
154  14  Castillo Cornelia  2005  FALUN  BG5605  25 m  1:41.57   
155  276  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  1:43.37   
156  458  Ekman Linnea  2004  UPSALA S  BM0804  50 m  1:43.37   
157  32  von Hofsten Doris  2008  FALUN  AE9808  25 m  1:43.72   
158  240  Gustafson Agnes  2008  SPRVGEN  AT3608  50 m  1:43.73   
159  588  Ignatjovic Sandra  2007  SPIF SF  BA4207  25 m  1:43.95   
160  701  Lossius Josefine  2005  Brum    50 m  1:44.07   
161  66  Berg Felicia  2007  SK NEPTUN  AZ1407  25 m  1:44.21   
162  319  Yelda Bibo Jenny  2004  SDERTLJE  BS7604  25 m  1:45.38   
163  475  Lindqvist Lucia  2004  UPSALA S  BM5604  25 m  1:45.73   
164  538  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m  1:46.65   
165  520  Engberg Felicia  2005  VSBY SS  BI7205  25 m  1:48.08   
166  373  Brnesson Fidelie  2007  TYRES SS  AZ8207  25 m  1:48.21   
167  595  Markowicz LIndn Andrea  2004  SPIF SF  BS7804  25 m  1:48.36   
168  159  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  1:49.71   
169  244  Hellberg Julia  2007  SPRVGEN  AR8607  25 m  1:49.72   
170  273  Alveskr Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  1:50.05   
171  258  Sundbom Ida  2007  SPRVGEN  BF4607  50 m  1:50.35   
172  382  Pahln Ella  2007  TYRES SS  AZ0407  25 m  1:50.39   
173  518  Edin ngla  2006  VSBY SS  BE2606  25 m  1:51.73   
174  279  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  1:53.62   
175  413  Hlawatsch Beatrice  2007  TBY SIM  AN1807  50 m  1:56.94   
176  21  Karsberg Carla  2007  FALUN  AJ1407  50 m     
177  34  Zetterberg Carolin  2006  FALUN  BL0806  50 m     
178  74  Duit Hedvig  2008  SK NEPTUN  AM4608  50 m     
179  112  Lfstrm Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m     
180  275  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  50 m     
181  284  strm Ofelia  2008  SKK  AO6808  50 m     
182  524  Johansson Saga  2008  VSBY SS  AH7208  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  28 juni 2018 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  18:23 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner