Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:15 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (21) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
758 |
2 |
Maja Ahlén |
2006 |
|
UPSALA S |
|
25m |
52.73 |
598 |
3 |
Elisa Olsson |
2007 |
BH8207 |
SPIF SF |
|
50m |
|
533 |
4 |
Alva Smeds |
2007 |
AT3607 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.43 |
290 |
5 |
Julia Boman |
2008 |
AT3408 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.50 |
280 |
6 |
Elise Karlsson |
2007 |
BA4607 |
SKK |
|
50m |
|
759 |
7 |
Felicia Tiipana-Henriksson |
2008 |
AN4208 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
52.82 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
744 |
0 |
Noa Ek |
2008 |
AA8108 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:07.43 |
360 |
1 |
Emelie Stasiak |
2009 |
AH0209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
58.10 |
34 |
2 |
Carolin Zetterberg |
2006 |
BL0806 |
FALUN |
|
25m |
57.14 |
370 |
3 |
Maja Andersson |
2006 |
BI9206 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
55.89 |
431 |
4 |
Ida Osund-Ireland |
2007 |
BH0607 |
TÄBY SIM |
|
50m |
55.54 |
179 |
5 |
Moa Lindblom |
2008 |
AM8208 |
SALA SS |
|
25m |
55.85 |
244 |
6 |
Julia Hellberg |
2007 |
AR8607 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
57.04 |
112 |
7 |
Louise Löfström |
2008 |
AM0808 |
SK NEPTUN |
|
25m |
57.58 |
284 |
8 |
Ofelia Öström |
2008 |
AO6808 |
SKK |
|
25m |
58.35 |
317 |
9 |
Lova Wahlstedt |
2010 |
AC0610 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:12.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
0 |
Ellen Bystedt |
2007 |
AY2207 |
SKK |
|
25m |
55.27 |
86 |
1 |
Rebecca Friberg |
2006 |
AQ8806 |
SK NEPTUN |
|
25m |
54.31 |
554 |
2 |
Martha Hammes |
2008 |
AO1608 |
SS04 |
|
25m |
53.84 |
184 |
3 |
Moa Nordström |
2007 |
AY4607 |
SALA SS |
|
25m |
53.68 |
165 |
4 |
Saga Wallin |
2007 |
AW7207 |
S 77 |
|
50m |
53.55 |
604 |
5 |
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
BM0806 |
SPIF SF |
|
25m |
53.56 |
332 |
6 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
53.80 |
750 |
7 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
54.12 |
588 |
8 |
Sandra Ignatjovic |
2007 |
BA4207 |
SPIF SF |
|
25m |
55.04 |
523 |
9 |
Junie Jansson Östlund |
2006 |
BF9806 |
VÄSBY SS |
|
25m |
55.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
553 |
0 |
Esther Hammes |
2006 |
BN4206 |
SS04 |
|
25m |
53.12 |
524 |
1 |
Saga Johansson |
2008 |
AH7208 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.81 |
109 |
2 |
Julia Lundgren |
2007 |
AZ2207 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.64 |
454 |
3 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
25m |
52.48 |
492 |
4 |
Märta Säfsten |
2006 |
BD4806 |
UPSALA S |
|
50m |
52.38 |
22 |
5 |
Thea Klingberg |
2006 |
BC1806 |
FALUN |
|
25m |
52.45 |
365 |
6 |
Linnea Jansson |
2005 |
BD0805 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
52.64 |
140 |
7 |
Amy Sterby |
2008 |
AM5608 |
SK NEPTUN |
|
25m |
52.74 |
331 |
8 |
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
AG0609 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
52.97 |
550 |
9 |
Stella Gammel |
2006 |
BN4606 |
SS04 |
|
50m |
53.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
0 |
Liv Eriksson |
2010 |
AB7410 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
52.18 |
175 |
1 |
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
BA5607 |
SALA SS |
|
25m |
51.58 |
557 |
2 |
Amanda Hörberg |
2006 |
BB8806 |
SS04 |
|
50m |
51.32 |
335 |
3 |
Annie Eriksson |
2009 |
AE7209 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
51.13 |
422 |
4 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
50.84 |
548 |
5 |
Maja Dunder |
2005 |
BS5805 |
SS04 |
|
50m |
51.05 |
538 |
6 |
Leona Arganti |
2004 |
BY8404 |
SS04 |
|
25m |
51.18 |
526 |
7 |
Fanny Krekula |
2006 |
AU8606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
51.36 |
630 |
8 |
Ane Skogstad Tuv |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
51.82 |
518 |
9 |
Ängla Edin |
2006 |
BE2606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
453 |
0 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
50.74 |
4 |
1 |
Felicia Klintemar |
2005 |
BM6605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
50.43 |
134 |
2 |
Delara Ronquist |
2007 |
AN7807 |
SK NEPTUN |
|
25m |
50.13 |
579 |
3 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
25m |
49.88 |
421 |
4 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
49.69 |
132 |
5 |
Lea Rodin |
2006 |
BH1206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
49.73 |
273 |
6 |
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
AE2207 |
SKK |
|
25m |
50.07 |
475 |
7 |
Lucia Lindqvist |
2004 |
BM5604 |
UPSALA S |
|
25m |
50.41 |
275 |
8 |
Alma Brorson |
2008 |
AT8208 |
SKK |
|
25m |
50.66 |
5 |
9 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
50.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
0 |
Alice Olsson |
2006 |
AX1406 |
S 77 |
|
25m |
49.52 |
432 |
1 |
Stina Pedersen |
2007 |
AN5807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
49.34 |
156 |
2 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
25m |
49.15 |
6 |
3 |
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
AO8207 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
49.01 |
111 |
4 |
Elsa Lundström |
2006 |
BB5606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
49.00 |
561 |
5 |
Amelie Jäntti |
2005 |
BS8605 |
SS04 |
|
50m |
49.00 |
589 |
6 |
Meja Johansson |
2006 |
BF8806 |
SPIF SF |
|
25m |
49.02 |
315 |
7 |
Elina Tshibanda |
2007 |
AB7407 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
49.24 |
159 |
8 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
25m |
49.42 |
696 |
9 |
Anna Elise Hegstad |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
49.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
412 |
0 |
Rebecka Hedbeck |
2004 |
BR0604 |
TÄBY SIM |
|
50m |
48.77 |
734 |
1 |
Lin-Na Vu |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
48.33 |
72 |
2 |
Molly Brodd |
2008 |
AF1208 |
SK NEPTUN |
|
25m |
48.07 |
489 |
3 |
Alva Stadell |
2006 |
AO7206 |
UPSALA S |
|
50m |
47.92 |
326 |
4 |
Alicia Aalo |
2007 |
AH5607 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
47.77 |
378 |
5 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
47.80 |
668 |
6 |
Aila Ly Rogatkin |
2007 |
|
KEILA |
|
50m |
48.06 |
469 |
7 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
48.19 |
237 |
8 |
Emma Goulet |
2006 |
BB5806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.48 |
612 |
9 |
Nerejda Nicoleta Zakeri Martinez |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
25m |
48.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
368 |
0 |
Isabelle Åström |
2004 |
AJ2404 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
47.41 |
413 |
1 |
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
AN1807 |
TÄBY SIM |
|
25m |
47.35 |
67 |
2 |
Alexandra Berggren |
2002 |
BY5402 |
SK NEPTUN |
|
25m |
47.08 |
541 |
3 |
Sofia Bäckström |
2004 |
CA7404 |
SS04 |
|
25m |
46.95 |
625 |
4 |
Sirin Helsingeng Navelsak |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
46.66 |
493 |
5 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
25m |
46.75 |
697 |
6 |
Sofia Heim |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
47.00 |
83 |
7 |
Linnea Farrar |
2006 |
BK8206 |
SK NEPTUN |
|
50m |
47.17 |
194 |
8 |
Ebba Carlsson |
2005 |
AG9805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
47.39 |
278 |
9 |
Anna Eklöf |
2007 |
AD9807 |
SKK |
|
25m |
47.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
600 |
0 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
25m |
46.49 |
285 |
1 |
Cecilia Adielsson |
2006 |
BC6406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.25 |
351 |
2 |
Malva Lundberg |
2007 |
AM6207 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
46.00 |
229 |
3 |
Lisa Danfelter |
2005 |
BL9605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
45.94 |
730 |
4 |
Victoria Kristengård |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
45.61 |
338 |
5 |
Moa Forsgren |
2008 |
AL0808 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.66 |
576 |
6 |
Danielle Youssef |
2006 |
AY3206 |
SS04 |
|
25m |
45.98 |
49 |
7 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
46.12 |
97 |
8 |
Sheila Hedman |
2006 |
BB1606 |
SK NEPTUN |
|
25m |
46.44 |
667 |
9 |
Elisabeth Aloe |
2006 |
|
KEILA |
|
50m |
46.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
478 |
0 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
45.59 |
145 |
1 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
45.54 |
45 |
2 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
45.39 |
286 |
3 |
Sara Andersson |
2005 |
BQ2405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.16 |
154 |
4 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
25m |
45.10 |
150 |
5 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
45.11 |
114 |
6 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
50m |
45.28 |
319 |
7 |
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
BS7604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.39 |
477 |
8 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
45.55 |
151 |
9 |
Lina Back |
2005 |
AJ7805 |
S 77 |
|
25m |
45.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
0 |
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
AY8205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.00 |
43 |
1 |
Elsa Harnesk |
2007 |
AX4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
44.87 |
40 |
2 |
Alva Eriksson |
2005 |
BN3405 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
44.66 |
347 |
3 |
Emma Johanson |
2008 |
AL9608 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
44.62 |
77 |
4 |
Ebba Eneroth |
2003 |
BW2403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.29 |
649 |
5 |
Lisa Liasjø |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
44.34 |
445 |
6 |
Ella Thermaenius |
2005 |
BB7405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
44.62 |
629 |
7 |
Sofie Sørensen |
2005 |
|
SPEED |
|
50m |
44.78 |
567 |
8 |
Agnes Lundmark |
2006 |
AH2806 |
SS04 |
|
25m |
44.95 |
722 |
9 |
Tuva Wilberg |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
45.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
0 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
44.22 |
674 |
1 |
Julia Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
25m |
44.15 |
100 |
2 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.04 |
472 |
3 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
25m |
43.97 |
250 |
4 |
Karolina Nivenius |
2005 |
BC8405 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
43.64 |
699 |
5 |
Milla Saus Johansen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
43.69 |
299 |
6 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.01 |
366 |
7 |
Tindra Olavi |
2003 |
AH6403 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
44.12 |
7 |
8 |
Lollobelle Nordström-Rehnlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
44.17 |
707 |
9 |
Clara Björkengren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
44.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
0 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.52 |
301 |
1 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.18 |
340 |
2 |
Ella Gunnarsson |
2006 |
AT5206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.12 |
310 |
3 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.03 |
690 |
4 |
Anika Jocelyne Svenning |
2005 |
|
Bærum |
|
50m |
42.92 |
47 |
5 |
Tyra Olsson |
2003 |
BZ6803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
42.97 |
482 |
6 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
43.06 |
204 |
7 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
50m |
43.18 |
306 |
8 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.27 |
622 |
9 |
Cora Helene Hildrum |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
43.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
359 |
0 |
Tara Srikkanth |
2005 |
AP6405 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.78 |
208 |
1 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
42.27 |
715 |
2 |
Hedda Mørne-Thomassen |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
41.69 |
75 |
3 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
41.50 |
712 |
4 |
Lisa Holberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
41.38 |
491 |
5 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
41.44 |
718 |
6 |
Nora Tjugum |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
41.57 |
367 |
7 |
Cornelia Åström |
2002 |
BE5802 |
TIMRÅ SK |
|
25m |
41.97 |
144 |
8 |
Clara Ullenhag |
2004 |
|
SK NEPTUN |
|
50m |
42.40 |
527 |
9 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
669 |
0 |
Kirke Madar |
2007 |
|
KEILA |
|
50m |
41.26 |
711 |
1 |
Linette Frida Hammerling |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
41.11 |
570 |
2 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
41.04 |
731 |
3 |
Victoria Fremstad Prøven |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
40.98 |
65 |
4 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
40.86 |
172 |
5 |
Leia Eriksson |
2004 |
BB6804 |
SALA SS |
|
25m |
40.89 |
601 |
6 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
50m |
41.02 |
486 |
7 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
41.05 |
303 |
8 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.19 |
558 |
9 |
Leah Ishaq |
2006 |
AO6406 |
SS04 |
|
25m |
41.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
400 |
0 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.82 |
3 |
1 |
Julia Kantolouto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
40.69 |
69 |
2 |
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.61 |
152 |
3 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
40.33 |
623 |
4 |
Kristina Ingvaldsen Karls |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
40.14 |
624 |
5 |
Wilhemina Knutsen |
2004 |
|
SPEED |
|
50m |
40.26 |
94 |
6 |
Elin Grähs |
2004 |
BD4204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.53 |
684 |
7 |
Carina Kvadsheim |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
40.62 |
46 |
8 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
40.72 |
559 |
9 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
40.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
535 |
0 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.12 |
727 |
1 |
Tatiana Trista Rasay |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
40.05 |
534 |
2 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
50m |
39.93 |
228 |
3 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
39.86 |
677 |
4 |
Liv Bengtsson |
2005 |
|
VERDALA |
|
50m |
39.67 |
316 |
5 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.77 |
608 |
6 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
39.91 |
451 |
7 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.00 |
396 |
8 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.11 |
607 |
9 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
40.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
398 |
0 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.47 |
436 |
1 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.03 |
466 |
2 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
39.00 |
481 |
3 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
38.80 |
168 |
4 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
38.51 |
687 |
5 |
Malin Rike Holmann |
2006 |
|
Bærum |
|
50m |
38.62 |
439 |
6 |
Emma Sommar |
2004 |
BA5604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.94 |
638 |
7 |
Emma Strand Haugen |
2000 |
|
NORDLYS |
|
50m |
39.00 |
516 |
8 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.24 |
248 |
9 |
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
0 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
38.16 |
221 |
1 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.07 |
666 |
2 |
Aliise Sikk |
2003 |
|
KEILA |
|
50m |
38.02 |
709 |
3 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
37.87 |
654 |
4 |
Silje Aadahl |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
37.66 |
444 |
5 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.83 |
740 |
6 |
Aurora Kjensli |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
37.95 |
457 |
7 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
38.06 |
717 |
8 |
Tia Sauthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
38.13 |
755 |
9 |
Vinona Bothe |
1999 |
bn6899 |
SPIF SF |
|
50m |
38.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
0 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
36.89 |
675 |
1 |
Stine Lise Nordsletta Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
25m |
36.22 |
719 |
2 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
35.78 |
637 |
3 |
Kaia Viktoria Norbye |
1996 |
|
NORDLYS |
|
50m |
34.10 |
107 |
4 |
Linnea Lindberg |
1996 |
AL7696 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.30 |
122 |
5 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.33 |
636 |
6 |
Stine Lise Johansen |
2000 |
|
NORDLYS |
|
50m |
35.51 |
372 |
7 |
Sofie Back |
1999 |
AU0699 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
35.94 |
302 |
8 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.86 |
58 |
9 |
Lovisa Hodell |
2004 |
BD2604 |
LINDESBERG |
|
25m |
37.52 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:15 |
|