2020-02-18   09:12:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:23   
  Järjestäjä  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 100m SU M, P14, P12  Loppukilpailut (13) 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Topi Äikäs  2007  07A599  UiTa    25m     
Julius Vähäsantanen  2006  06A931  UiTa    25m     
Eetu Vehmas  2007  07A484  Pyry    25m     
Teemu Viitanen  1992  92A506  TaTU    50m     
Joona Korpikoski  2007  07A316  Pyry    25m     
Severi Roihankorpi  2006  06A492  UiTa    25m     
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Vuohelainen  2007  07A585  UiTa    25m  2:02.48  2:04.48 
Severi Muje  2005  05A845  UiTa    25m  1:56.57  1:58.57 
Miko Salmi  2005  05A936  HäUS    50m  1:56.04  1:56.04 
Julius Järveläinen  2006  06A488  UiTa    25m  1:51.20  1:53.20 
Ferdinand Backman  2006  06A021  TaTU    25m  1:53.85  1:55.85 
Eetu Nissinen  2008  08A123  TaTU    25m  1:55.57  1:57.57 
Aamos Järveläinen  2006  06A489  UiTa    25m  2:01.63  2:03.63 
Konsta Iskala  2006  06A852  UiTa    25m  2:03.06  2:05.06 

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Tuominen  2005  05A489  UiTa    25m  1:47.01  1:49.01 
Luukas Kallio  2005  05B025  UiTa    25m  1:46.67  1:48.67 
Eelis Juuti  2006  06A263  UiTa    25m  1:46.17  1:48.17 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    25m  1:44.20  1:46.20 
Markus Popov  2005  05B014  TaTU    25m  1:45.66  1:47.66 
Tuomas Kallio  2005  05A806  UiTa    25m  1:46.60  1:48.60 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    25m  1:46.91  1:48.91 
Oskari Solante  2005  05A777  TaTU    50m  1:49.07  1:49.07 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    25m  1:42.41  1:44.41 
Eelis Wiberg  2004  04A788  HäUS    25m  1:41.63  1:43.63 
Rasmus Ruotoistenmäki  2006  06A320  UiTa    25m  1:41.14  1:43.14 
Veeti Heittokangas  2006  06A104  UiTa    25m  1:39.06  1:41.06 
Alex Lehtola  2005  05A840  UiTa    25m  1:39.28  1:41.28 
Sauli Gummerus  2004  04A876  UiTa    25m  1:41.48  1:43.48 
Ville Suojasto  2006  06A272  RaisU    25m  1:42.24  1:44.24 
Henrik Leinonen  2005  05A619  UiTa    25m  1:43.90  1:45.90 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Nurminen  2006  06A431  RaisU    50m  1:38.56  1:38.56 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    50m  1:37.60  1:37.60 
Lauri Virtanen  2005  05B089  HyUS    25m  1:35.41  1:37.41 
Onni Yrjälä  2006  06A480  RaUS    25m  1:34.78  1:36.78 
Luka Pykälistö  2004  04A920  HäUS    25m  1:35.22  1:37.22 
Vilho Okkonen  2006  06A838  RaUS    25m  1:35.41  1:37.41 
Matias Mäkinen  2006  06A486  UiTa    25m  1:36.35  1:38.35 
Joona Jakoaho  2006  06A583  HyUS    25m  1:38.78  1:40.78 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saku Pietilä  2006  06A344  UKK    25m  1:33.17  1:35.17 
Iiro Räty  2006  06A452  Pyry    50m  1:32.36  1:32.36 
Topi Salminen  2004  04A856  Pyry    50m  1:31.43  1:31.43 
Valtteri Jussila  2003  03A131  UiTa    50m  1:30.88  1:30.88 
Sebastian Sojolin  2006  06A292  TaTU    50m  1:30.97  1:30.97 
Markus Koskinen  2005  05A207  TaTU    50m  1:31.60  1:31.60 
Áron Zautasvili  2006  06A560  UiTa    25m  1:32.30  1:34.30 
Anton Passoja  2006  06A302  Pyry    50m  1:36.16  1:36.16 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuomas Lehtonen  2005  05A783  Pyry    25m  1:28.45  1:30.45 
Karri Korhonen  2002  02A759  UiTa    25m  1:27.09  1:29.09 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    50m  1:26.86  1:26.86 
Konsta Kauppinen  2005  05A260  JoUS    25m  1:24.38  1:26.38 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  1:24.75  1:26.75 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    25m  1:25.92  1:27.92 
Joona Kurppa  2004  04A686  TaTU    50m  1:29.45  1:29.45 
Juho Herva  2005  05B044  HyUS    25m  1:28.47  1:30.47 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    25m  1:19.77  1:21.77 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  UiTa    25m  1:19.46  1:21.46 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  1:18.91  1:20.91 
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    25m  1:17.90  1:19.90 
Onni Pajumäki  2004  04A396  UiTa    25m  1:18.88  1:20.88 
Ivan Chupakhin  2005  05A628  UiTa    25m  1:18.93  1:20.93 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m  1:19.61  1:21.61 
Aleksi Hämäläinen  2004  04A525  JoUS    25m  1:24.09  1:26.09 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  1:16.60  1:18.60 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    25m  1:15.20  1:17.20 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:14.79  1:16.79 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  1:14.12  1:16.12 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  1:14.37  1:16.37 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    25m  1:15.09  1:17.09 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m  1:16.03  1:18.03 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  1:17.78  1:19.78 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    25m  1:11.03  1:13.03 
Eero Rautaporras  2005  05A055  Pyry    25m  1:10.36  1:12.36 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    50m  1:12.08  1:12.08 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  1:09.72  1:11.72 
Miska Birkstedt  2002  02A105  TaTU    50m  1:11.81  1:11.81 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    50m  1:12.31  1:12.31 
Aarne Myllynen  2002  02A328  JUK    25m  1:10.53  1:12.53 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:13.85  1:15.85 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Hämäläinen  2002  02A842  KuUS    25m  1:08.81  1:10.81 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    50m  1:09.73  1:09.73 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  1:07.62  1:09.62 
Teemu Viitanen  2000  00A915  TaTU    25m  1:06.24  1:08.24 
Onni Kuronen  2000  00A863  Pyry    25m  1:07.23  1:09.23 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  1:07.63  1:09.63 
Ville-Veikko Katajisto  2002  02A868  NU    25m  1:07.76  1:09.76 
Valtteri Länsipuro  2000  00A604  UiTa    50m  1:11.66  1:11.66 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Mikkola  2001  01B142  Pyry    25m  1:04.86  1:06.86 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    50m  1:05.37  1:05.37 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  1:00.70  1:02.70 
Joona Korhonen  2000  00A464  UiTa    25m  1:00.08  1:02.08 
Erik Nurmi  2001  01A470  Vanders    25m  1:00.41  1:02.41 
Werneri Koskinen  1998  98A828  UiTa    25m  1:01.58  1:03.58 
Danil Seksenov  2004  04A126  Vanders    25m  1:04.07  1:06.07 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  1:06.06  1:08.06 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Eerola  1995  95A753  TaTU    25m  58.09  1:00.09 
Kalle Pyykkönen  1996  96A549  UiTa    50m  59.24  59.24 
Petja Yritys  1993  93A330  TaTU    25m  54.86  56.86 
Jaakko Rautalin  1989  89A051  UiTa    25m  53.88  55.88 
Janne Markus Markkanen  1994  94A792  SWIM    25m  54.49  56.49 
Roope Kastarinen  1994  94A478  TaTU    25m  56.99  58.99 
Roope Eiserbeck  1999  99A294  JoUS    25m  57.91  59.91 
Danila Dobrzhanskiy  1998  98B028  SWIM    25m  58.30  1:00.30 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  10:23 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner