2020-02-20   07:42:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

10_S
Laji 10, 100m SU N, T13, T11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1698  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  25 m  1:24.80  1:26.80   
1857  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  25 m  1:26.69  1:28.69   
1799  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  25 m  1:28.05  1:30.05   
1978  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  1:29.59  1:31.59   
1869  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m  1:30.49  1:32.49   
2182  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  50 m  1:34.01  1:34.01   
1493  Oksa Sofia  2007  NumKis  07A269  50 m  1:34.84  1:34.84   
1627  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  1:33.77  1:35.77   
1491  Mäkinen Anita  2007  NumKis  07A113  50 m  1:35.97  1:35.97   
10  1879  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  25 m  1:34.92  1:36.92   
11  1836  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  25 m  1:35.17  1:37.17   
12  2053  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  25 m  1:35.84  1:37.84   
13  1527  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:38.37  1:40.37   
14  1718  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  1:40.97  1:42.97   
15  1520  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  1:43.59  1:43.59   
16  2030  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  1:41.97  1:43.97   
17  1986  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  25 m  1:42.68  1:44.68   
18  1913  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  25 m  1:43.40  1:45.40   
19  1460  Honkanen Nella  2007  HyUS  07A539  25 m  1:44.14  1:46.14   
20  1458  Herva Julia  2007  HyUS  07A572  25 m  1:45.84  1:47.84   
21  1898  Airevuo Mimosa  2007  UiTa  07A653  25 m  1:47.41  1:49.41   
22  2017  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  25 m  1:47.53  1:49.53   
23  1629  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m  1:48.43  1:50.43   
24  1993  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  25 m  1:48.99  1:50.99   
25  1905  Auri Fanni  2007  UiTa  07A612  25 m  1:52.15  1:54.15   
26  1752  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  50 m  2:02.47  2:02.47   
27  1690  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m       
28  1883  Peetsu Liisa  2007  UKK  07A355  25 m       
29  1899  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  25 m       
30  1920  Gadd Olivia  2008  UiTa  08A505  25 m       
31  2141  Borremans Lotte  2008  NU  08A470  25 m       
32  2145  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  25 m       
33  2151  Tamminen Ursula  2008  NU  08A467  25 m       
12 - 13 v 
1499  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  1:14.05  1:14.05   
1811  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  1:13.34  1:15.34   
1498  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  50 m  1:15.58  1:15.58   
1805  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  1:15.52  1:17.52   
1734  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  1:17.98  1:17.98   
1503  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  25 m  1:17.84  1:19.84   
1505  Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  25 m  1:19.43  1:21.43   
1849  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  1:19.52  1:21.52   
1817  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:19.73  1:21.73   
10  1938  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:20.97  1:22.97   
11  2137  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  1:21.03  1:23.03   
12  2081  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  25 m  1:21.84  1:23.84   
13  1992  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m  1:23.00  1:25.00   
14  1660  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  1:26.02  1:26.02   
15  1930  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  25 m  1:24.91  1:26.91   
16  1991  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  1:25.53  1:27.53   
17  2003  Lydén Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m  1:25.88  1:27.88   
18  2042  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  1:26.14  1:28.14   
19  2179  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  50 m  1:28.32  1:28.32   
20  1468  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  1:27.46  1:29.46   
21  1686  Juhola Jenna  2006  RaUS  06A573  25 m  1:27.46  1:29.46   
22  1790  Bódi Boglárka  2005  VeUS  05A388  50 m  1:29.67  1:29.67   
23  1651  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  50 m  1:30.05  1:30.05   
24  2176  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  25 m  1:28.74  1:30.74   
25  1650  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  1:28.77  1:30.77   
26  2183  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  1:29.82  1:31.82   
27  2178  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  50 m  1:32.32  1:32.32   
28  2072  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  25 m  1:30.42  1:32.42   
29  1546  Lepistö Sofia  2006  MiUS  06A346  50 m  1:32.73  1:32.73   
30  2056  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  25 m  1:31.43  1:33.43   
31  2036  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m  1:31.67  1:33.67   
32  1519  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  50 m  1:34.22  1:34.22   
33  1893  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m  1:32.81  1:34.81   
34  1874  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  25 m  1:34.74  1:36.74   
35  1798  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  50 m  1:36.81  1:36.81   
36  2057  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  25 m  1:35.31  1:37.31   
37  1966  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  25 m  1:35.51  1:37.51   
38  1497  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  25 m  1:35.61  1:37.61   
39  2039  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m  1:36.07  1:38.07   
40  1876  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  50 m  1:38.29  1:38.29   
41  2108  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  25 m  1:36.64  1:38.64   
42  1976  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  50 m  1:38.93  1:38.93   
43  2008  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  1:37.14  1:39.14   
44  2049  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  25 m  1:37.44  1:39.44   
45  1965  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  25 m  1:37.93  1:39.93   
46  2147  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  50 m  1:42.03  1:42.03   
47  1753  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:40.04  1:42.04   
48  2184  Salminen Ida  2005  RaisU  05A502  50 m  1:42.35  1:42.35   
49  1967  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  25 m  1:40.60  1:42.60   
50  1624  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  1:40.70  1:42.70   
51  1610  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  50 m  1:47.96  1:47.96   
52  2073  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  1:48.18  1:50.18   
53  2092  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  50 m  1:50.58  1:50.58   
54  2044  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  25 m  1:49.24  1:51.24   
55  1882  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  50 m  1:52.77  1:52.77   
56  1951  Jurttila Julia  2006  UiTa  06A863  25 m  1:51.24  1:53.24   
57  2144  Katajainen Helie  2005  NU  05B134  25 m  1:54.94  1:56.94   
58  2040  Pesonen Nella  2006  UiTa  06A883  25 m  1:56.35  1:58.35   
59  2013  Myllyntausta Jenna  2006  UiTa  06A946  25 m  1:56.56  1:58.56   
60  2101  Viitanen Solina  2006  UiTa  06A955  25 m  1:57.15  1:59.15   
61  2024  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m  2:12.04  2:14.04   
62  1945  Hyttinen Java  2006  UiTa  06A999  25 m       
14 - 99 v 
2156  Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  25 m  58.24  1:00.24   
2154  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m  1:01.53  1:03.53   
1557  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:02.15  1:04.15   
1672  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  1:02.73  1:04.73   
2029  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  25 m  1:03.07  1:05.07   
2164  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  25 m  1:03.65  1:05.65   
1556  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  25 m  1:03.97  1:05.97   
1942  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  1:04.28  1:06.28   
1667  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:04.36  1:06.36   
10  1758  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  25 m  1:05.57  1:07.57   
11  1729  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  1:06.01  1:08.01   
12  1633  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  1:06.20  1:08.20   
13  1552  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  1:06.55  1:08.55   
14  2031  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m  1:07.15  1:09.15   
15  2119  Grundström Vilja  2003  Vanders  03B185  25 m  1:07.87  1:09.87   
16  1543  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  1:09.91  1:09.91   
17  1541  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:10.13  1:10.13   
18  1562  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  25 m  1:08.41  1:10.41   
19  1674  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  1:08.60  1:10.60   
20  2048  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:08.82  1:10.82   
21  1643  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  1:09.14  1:11.14   
22  2128  Nikkanen Milla  2002  Vanders  02A124  25 m  1:09.62  1:11.62   
23  1794  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  1:09.80  1:11.80   
24  2102  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:12.08  1:12.08   
25  2041  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  1:11.13  1:13.13   
26  1644  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  25 m  1:11.21  1:13.21   
27  1508  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:11.38  1:13.38   
28  2018  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  25 m  1:11.43  1:13.43   
29  2158  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:12.10  1:14.10   
30  1932  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  25 m  1:12.19  1:14.19   
31  2106  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  1:12.32  1:14.32   
32  1683  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  25 m  1:13.09  1:15.09   
33  1820  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m  1:13.39  1:15.39   
34  1971  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:15.60  1:15.60   
35  1608  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  1:14.17  1:16.17   
36  1539  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  50 m  1:16.70  1:16.70   
37  1713  Ellonen Susanna  1999  TaTU  99A781  25 m  1:15.41  1:17.41   
38  1724  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  25 m  1:15.79  1:17.79   
39  2035  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:16.00  1:18.00   
40  1853  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  1:16.16  1:18.16   
41  1737  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:17.16  1:19.16   
42  2026  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  1:17.66  1:19.66   
43  1807  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  25 m  1:17.74  1:19.74   
44  1494  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  1:18.33  1:20.33   
45  1591  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m  1:19.50  1:21.50   
46  2129  Nikkilä Julie  2003  Vanders  03A256  25 m  1:19.53  1:21.53   
47  1510  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  1:21.75  1:21.75   
48  1547  Partanen Senni  2004  MiUS  04A938  25 m  1:20.31  1:22.31   
49  2162  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  1:22.52  1:22.52   
50  2079  Siukonen Kaisa  2001  UiTa  01A802  25 m  1:20.67  1:22.67   
51  1907  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  50 m  1:22.93  1:22.93   
52  2171  Penttilä Viola  2004  STR  04A578  25 m  1:21.28  1:23.28   
53  1950  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  25 m  1:21.32  1:23.32   
54  1764  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  50 m  1:23.36  1:23.36   
55  2155  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  25 m  1:22.34  1:24.34   
56  1854  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  1:24.65  1:24.65   
57  1868  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  25 m  1:22.78  1:24.78   
58  2104  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  1:23.75  1:25.75   
59  1621  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  25 m  1:25.01  1:27.01   
60  1934  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  25 m  1:25.19  1:27.19   
61  1495  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  1:26.26  1:28.26   
62  1823  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  50 m  1:28.63  1:28.63   
63  2123  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  1:28.11  1:30.11   
64  1968  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  50 m  1:31.34  1:31.34   
65  1927  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  1:29.66  1:31.66   
66  1828  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  50 m  1:34.34  1:34.34   
67  2084  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  1:40.36  1:42.36   
68  2150  Rautiainen Maria  2004  NU  04B284  25 m  1:45.42  1:47.42   
69  2037  Paulaharju Tuulia  2004  UiTa  04B255  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner