2020-02-20   07:47:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 100m VU N, T13, T11 
Sponsori: Pirkanmaan Kodin Ehostus 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1857  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  25 m  1:13.27  1:15.27   
1698  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  25 m  1:13.61  1:15.61   
1509  Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:14.07  1:16.07   
2182  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m  1:15.14  1:17.14   
1662  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  50 m  1:18.57  1:18.57   
1869  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m  1:16.81  1:18.81   
1493  Oksa Sofia  2007  NumKis  07A269  50 m  1:18.84  1:18.84   
1690  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  50 m  1:19.64  1:19.64   
1819  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  50 m  1:21.39  1:21.39   
10  1836  Soini Petra  2007  Pyry  07A191  50 m  1:21.50  1:21.50   
11  1978  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  50 m  1:21.76  1:21.76   
12  2053  Pälviranta Ines  2007  UiTa  07A106  50 m  1:22.22  1:22.22   
13  1513  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:20.68  1:22.68   
14  1527  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:21.11  1:23.11   
15  1520  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:21.23  1:23.23   
16  1684  Heinikangas Erin  2007  RaUS  07A193  50 m  1:24.49  1:24.49   
17  1491  Mäkinen Anita  2007  NumKis  07A113  50 m  1:25.27  1:25.27   
18  2188  Ruottinen Aino  2007  LrU  07A145  50 m  1:25.27  1:25.27   
19  1523  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  1:24.28  1:26.28   
20  1627  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  1:24.48  1:26.48   
21  1979  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  25 m  1:24.95  1:26.95   
22  2030  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  1:25.86  1:27.86   
23  1898  Airevuo Mimosa  2007  UiTa  07A653  25 m  1:29.13  1:31.13   
24  1718  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  50 m  1:32.65  1:32.65   
25  1993  Laukkanen Stella  2007  UiTa  07A213  25 m  1:30.97  1:32.97   
26  1986  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  25 m  1:31.78  1:33.78   
27  1969  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m  1:32.40  1:34.40   
28  1913  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  25 m  1:33.04  1:35.04   
29  1905  Auri Fanni  2007  UiTa  07A612  25 m  1:33.18  1:35.18   
30  2145  Katajisto Hertta  2007  NU  07A374  25 m  1:33.59  1:35.59   
31  1883  Peetsu Liisa  2007  UKK  07A355  25 m  1:34.79  1:36.79   
32  1762  Saloniemi Janna  2009  TaTU  09A037  50 m  1:36.93  1:36.93   
33  1460  Honkanen Nella  2007  HyUS  07A539  25 m  1:35.40  1:37.40   
34  1635  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  1:36.74  1:38.74   
35  1781  Valtonen Oona  2008  TaTU  08A125  50 m  1:39.02  1:39.02   
36  1830  Rauhala Hippu  2010  Pyry  10A021  25 m  1:37.49  1:39.49   
37  1611  Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  25 m  1:37.50  1:39.50   
38  2017  Mäkinen Rebecca  2008  UiTa  08A232  25 m  1:37.54  1:39.54   
39  2067  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m  1:37.88  1:39.88   
40  1752  Pennanen Iida  2008  TaTU  08A002  25 m  1:38.86  1:40.86   
41  2174  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  1:39.76  1:41.76   
42  1899  Ala-Karvia Selma  2008  UiTa  08A229  25 m  1:39.84  1:41.84   
43  1464  Karialho Venla  2007  HyUS  07A730  25 m  1:41.28  1:43.28   
44  1458  Herva Julia  2007  HyUS  07A572  25 m  1:42.24  1:44.24   
45  2047  Pitrè Ameli  2008  UiTa  08A379  25 m  1:43.32  1:45.32   
46  1931  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  25 m  1:44.80  1:46.80   
47  1641  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  1:47.43  1:47.43   
48  1473  Niklander Kia  2007  HyUS  07A100  25 m  1:46.74  1:48.74   
49  2055  Rajala Teea  2008  UiTa  08A334  25 m  1:46.79  1:48.79   
50  1816  Laine Lotta  2008  Pyry  08A356  25 m  1:47.37  1:49.37   
51  1455  Arvela Ella  2007  HyUS  07A598  25 m  1:49.28  1:51.28   
52  1467  Kuisma Hanna-mari  2009  HyUS  09A064  25 m  1:50.33  1:52.33   
53  1984  Kuivanen Nella  2008  UiTa  08A497  25 m  1:51.10  1:53.10   
54  1949  Jokinen Emmi  2008  UiTa  08A048  25 m  1:52.71  1:54.71   
55  1920  Gadd Olivia  2008  UiTa  08A505  25 m  2:08.24  2:10.24   
56  1806  Juvonen Milja  2007  Pyry  07A723  25 m       
57  1821  Meskanen Minttu  2008  Pyry  08A445  25 m       
12 - 13 v 
1517  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  1:03.72  1:03.72   
1502  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:03.20  1:05.20   
1811  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  1:06.97  1:06.97   
1670  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  50 m  1:07.06  1:07.06   
2110  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m  1:05.37  1:07.37   
2136  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  25 m  1:05.37  1:07.37   
2179  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  1:05.68  1:07.68   
1498  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  25 m  1:05.99  1:07.99   
1499  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  50 m  1:08.37  1:08.37   
10  1852  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  50 m  1:08.42  1:08.42   
11  2115  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  50 m  1:08.43  1:08.43   
12  1453  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  1:07.62  1:09.62   
13  1835  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  50 m  1:10.39  1:10.39   
14  1505  Sundt Wilma  2006  Cetus  06A142  50 m  1:10.44  1:10.44   
15  1504  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  50 m  1:11.38  1:11.38   
16  2070  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  25 m  1:09.45  1:11.45   
17  1849  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  1:10.21  1:12.21   
18  1501  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  50 m  1:12.37  1:12.37   
19  2178  Kallio Katriina  2006  RaisU  06A022  25 m  1:10.54  1:12.54   
20  1938  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:10.91  1:12.91   
21  1619  Ellonen Emmi  2005  PUS  05A117  25 m  1:11.00  1:13.00   
22  1638  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  25 m  1:11.14  1:13.14   
23  1858  Turunen Elina  2005  OU  05A444  50 m  1:13.16  1:13.16   
24  1734  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  1:11.46  1:13.46   
25  1884  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  25 m  1:11.46  1:13.46   
26  2003  Lydén Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m  1:11.85  1:13.85   
27  2081  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  25 m  1:11.95  1:13.95   
28  1790  Bódi Boglárka  2005  VeUS  05A388  50 m  1:14.04  1:14.04   
29  1992  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m  1:12.78  1:14.78   
30  1991  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  1:13.49  1:15.49   
31  1637  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  25 m  1:14.93  1:16.93   
32  2028  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  25 m  1:15.32  1:17.32   
33  1519  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:15.40  1:17.40   
34  1604  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m  1:15.49  1:17.49   
35  2087  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  1:15.55  1:17.55   
36  1871  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:17.65  1:17.65   
37  2183  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  1:16.27  1:18.27   
38  1468  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  1:16.33  1:18.33   
39  1650  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  50 m  1:18.71  1:18.71   
40  1609  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  25 m  1:16.73  1:18.73   
41  2042  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  1:17.51  1:19.51   
42  1944  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  25 m  1:17.52  1:19.52   
43  1661  Tall Veera  2005  PUS  05A638  25 m  1:17.71  1:19.71   
44  1685  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  50 m  1:19.81  1:19.81   
45  2056  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  25 m  1:18.41  1:20.41   
46  1651  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  50 m  1:20.52  1:20.52   
47  1472  Määttä Elsa  2006  HyUS  06A670  25 m  1:18.87  1:20.87   
48  1610  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  1:18.97  1:20.97   
49  1686  Juhola Jenna  2006  RaUS  06A573  25 m  1:19.23  1:21.23   
50  1966  Keskinen Saana  2005  UiTa  05A834  25 m  1:19.76  1:21.76   
51  2008  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  1:19.76  1:21.76   
52  2131  Oila Ada  2005  Vanders  05A135  50 m  1:22.17  1:22.17   
53  2105  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  1:20.97  1:22.97   
54  1658  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  1:21.12  1:23.12   
55  1891  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  50 m  1:23.23  1:23.23   
56  1798  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m  1:21.35  1:23.35   
57  2000  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  1:21.60  1:23.60   
58  2049  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  25 m  1:22.14  1:24.14   
59  1917  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m  1:22.20  1:24.20   
60  1800  Haraholma Ronja  2005  Pyry  05A704  25 m  1:23.10  1:25.10   
61  2036  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m  1:23.13  1:25.13   
62  1645  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  1:24.39  1:26.39   
63  1876  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  50 m  1:26.62  1:26.62   
64  2092  Turunen Eerika  2005  UiTa  05A901  25 m  1:24.70  1:26.70   
65  1688  Koppel Kätrin  2005  RaUS  05A771  25 m  1:24.74  1:26.74   
66  1753  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  50 m  1:26.74  1:26.74   
67  2184  Salminen Ida  2005  RaisU  05A502  25 m  1:25.21  1:27.21   
68  1461  Hurme Iines  2005  HyUS  05B120  25 m  1:25.24  1:27.24   
69  1976  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  50 m  1:27.29  1:27.29   
70  2147  Kivi Jinna  2005  NU  05B093  50 m  1:28.01  1:28.01   
71  1967  Kiiveri Viivi  2006  UiTa  06A260  25 m  1:26.25  1:28.25   
72  2108  Vuorivirta Venla  2005  UiTa  05A898  25 m  1:26.47  1:28.47   
73  1951  Jurttila Julia  2006  UiTa  06A863  25 m  1:27.89  1:29.89   
74  1874  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  25 m  1:28.22  1:30.22   
75  2073  Savisto Maisa  2006  UiTa  06A209  25 m  1:28.32  1:30.32   
76  2039  Peltotalo Peppi  2006  UiTa  06A290  25 m  1:28.53  1:30.53   
77  1624  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  1:28.63  1:30.63   
78  1463  Jokiniemi Anniina  2006  HyUS  06A846  25 m  1:29.57  1:31.57   
79  1475  Parkkonen Kaisla-kerttu  2006  HyUS  06A855  25 m  1:29.91  1:31.91   
80  2033  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m  1:29.92  1:31.92   
81  2057  Rantala Veera  2006  UiTa  06A547  25 m  1:30.52  1:32.52   
82  1597  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m  1:30.90  1:32.90   
83  1469  Lavikainen Iisa  2006  HyUS  06A679  25 m  1:31.47  1:33.47   
84  2044  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  25 m  1:32.65  1:34.65   
85  2024  Niemi Ada  2005  UiTa  05A926  25 m  1:33.04  1:35.04   
86  2040  Pesonen Nella  2006  UiTa  06A883  25 m  1:33.29  1:35.29   
87  1882  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  50 m  1:36.07  1:36.07   
88  1454  Arenius Henna  2005  HyUS  05B075  25 m  1:38.08  1:40.08   
89  1945  Hyttinen Java  2006  UiTa  06A999  25 m  1:38.24  1:40.24   
90  2013  Myllyntausta Jenna  2006  UiTa  06A946  25 m  1:39.51  1:41.51   
91  1910  Bajrami Suela  2005  UiTa  05B104  25 m  1:42.23  1:44.23   
92  2101  Viitanen Solina  2006  UiTa  06A955  25 m  1:51.89  1:53.89   
93  1459  Hirvonen Matilda  2006  HyUS  06A969  25 m  1:52.29  1:54.29   
94  1687  Kliujeva Aleksandra  2006  RaUS  06A896  25 m  1:54.24  1:56.24   
14 - 99 v 
2156  Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  25 m  53.55  55.55   
1680  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  56.16  58.16   
1671  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  50 m  58.75  58.75   
1777  Tynkkynen Emma-lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  58.75  58.75   
1758  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  58.77  58.77   
2029  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  25 m  56.90  58.90   
2120  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  57.20  59.20   
2160  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  25 m  57.23  59.23   
1769  Suihkonen Amanda  1995  TaTU  95A544  50 m  59.36  59.36   
10  1673  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  1:00.01  1:00.01   
11  2009  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  1:00.11  1:00.11   
12  2102  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:00.32  1:00.32   
13  1558  Pentti Sonja  1999  SWIM  99A133  25 m  58.48  1:00.48   
14  1921  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  50 m  1:00.53  1:00.53   
15  1633  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:00.99  1:00.99   
16  2018  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  1:00.99  1:00.99   
17  2058  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  50 m  1:01.06  1:01.06   
18  1932  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  1:01.13  1:01.13   
19  1450  Parviainen Erika  1995  HSS  95A583  50 m  1:01.16  1:01.16   
20  1674  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  59.38  1:01.38   
21  2186  Åvist Claudia  1997  HyUS  97A007  50 m  1:01.70  1:01.70   
22  1489  Vartiainen Vera  2002  JUK  02A772  25 m  59.80  1:01.80   
23  1867  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:01.91  1:01.91   
24  1906  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:01.93  1:01.93   
25  1451  Parviainen Henrika  1997  HSS  97A553  50 m  1:01.99  1:01.99   
26  1667  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  1:02.03  1:02.03   
27  1613  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  50 m  1:02.12  1:02.12   
28  2164  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  50 m  1:02.29  1:02.29   
29  1541  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  25 m  1:00.65  1:02.65   
30  1679  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:00.73  1:02.73   
31  2048  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:03.19  1:03.19   
32  1570  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  25 m  1:01.32  1:03.32   
33  1683  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  1:03.47  1:03.47   
34  1521  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  1:01.48  1:03.48   
35  1713  Ellonen Susanna  1999  TaTU  99A781  50 m  1:03.49  1:03.49   
36  1853  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  1:01.61  1:03.61   
37  1843  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  25 m  1:01.65  1:03.65   
38  1562  Kangasniemi Kiira  2003  SeUi  03A124  25 m  1:01.70  1:03.70   
39  1870  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  50 m  1:03.74  1:03.74   
40  1552  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  50 m  1:03.75  1:03.75   
41  1916  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:01.91  1:03.91   
42  1915  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  1:04.10  1:04.10   
43  1526  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  25 m  1:02.22  1:04.22   
44  2080  Suova Johanna  1999  UiTa  99A118  50 m  1:04.53  1:04.53   
45  1643  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  50 m  1:04.54  1:04.54   
46  1856  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  1:02.68  1:04.68   
47  2125  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  50 m  1:04.81  1:04.81   
48  2163  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  25 m  1:02.81  1:04.81   
49  1875  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  1:02.86  1:04.86   
50  1580  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  1:04.89  1:04.89   
51  1676  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  50 m  1:05.07  1:05.07   
52  1659  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:05.17  1:05.17   
53  2031  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m  1:03.24  1:05.24   
54  2020  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  1:05.32  1:05.32   
55  2126  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  1:05.39  1:05.39   
56  1510  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  1:05.57  1:05.57   
57  2010  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  1:03.63  1:05.63   
58  1549  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  1:03.71  1:05.71   
59  1881  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  1:05.80  1:05.80   
60  1897  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:05.95  1:05.95   
61  1838  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  50 m  1:06.54  1:06.54   
62  2152  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  1:06.54  1:06.54   
63  1862  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  1:04.65  1:06.65   
64  1809  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  25 m  1:04.94  1:06.94   
65  1845  Juutinen Malla  2003  OU  03A215  25 m  1:04.99  1:06.99   
66  1515  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  1:07.12  1:07.12   
67  1851  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  1:05.23  1:07.23   
68  1482  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  50 m  1:07.24  1:07.24   
69  1569  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:05.27  1:07.27   
70  1608  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  1:07.46  1:07.46   
71  1632  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  1:05.86  1:07.86   
72  1494  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  1:05.88  1:07.88   
73  1934  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  50 m  1:08.17  1:08.17   
74  1484  Mylly Mariel  2001  JUK  01B048  50 m  1:08.22  1:08.22   
75  1829  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  1:08.25  1:08.25   
76  1524  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  1:06.30  1:08.30   
77  1571  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:06.31  1:08.31   
78  2014  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  1:08.33  1:08.33   
79  2187  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  1:06.47  1:08.47   
80  1988  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  1:06.52  1:08.52   
81  2168  Uusitalo Ella  2003  Plaani  03A145  25 m  1:06.64  1:08.64   
82  2158  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:06.87  1:08.87   
83  1841  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  50 m  1:08.99  1:08.99   
84  1970  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  25 m  1:06.99  1:08.99   
85  2129  Nikkilä Julie  2003  Vanders  03A256  50 m  1:09.02  1:09.02   
86  1574  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  25 m  1:07.28  1:09.28   
87  1764  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  25 m  1:07.79  1:09.79   
88  1544  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  1:08.02  1:10.02   
89  1855  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  25 m  1:08.02  1:10.02   
90  1925  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  1:08.34  1:10.34   
91  2054  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  1:08.34  1:10.34   
92  2019  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  1:08.40  1:10.40   
93  1599  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:10.42  1:10.42   
94  1844  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  1:10.51  1:10.51   
95  1561  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  50 m  1:10.57  1:10.57   
96  1564  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  25 m  1:08.68  1:10.68   
97  1591  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m  1:08.85  1:10.85   
98  1539  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  1:08.91  1:10.91   
99  1914  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m  1:09.09  1:11.09   
100  1968  Kirjonen Tessa  2003  UiTa  03A080  25 m  1:09.47  1:11.47   
101  1854  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  25 m  1:09.66  1:11.66   
102  1525  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  50 m  1:11.87  1:11.87   
103  2093  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  1:09.98  1:11.98   
104  1927  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  25 m  1:10.04  1:12.04   
105  1846  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  50 m  1:13.10  1:13.10   
106  2104  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  1:11.52  1:13.52   
107  2091  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  1:11.54  1:13.54   
108  1640  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  50 m  1:13.80  1:13.80   
109  1495  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  1:13.91  1:13.91   
110  1778  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  1:13.93  1:13.93   
111  1621  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  50 m  1:14.04  1:14.04   
112  1873  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:12.35  1:14.35   
113  2189  Rautava Jenna  2003  VeUS  03A972  50 m  1:14.64  1:14.64   
114  2098  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  1:15.83  1:15.83   
115  2123  Linna Gabriella  2004  Vanders  04A224  25 m  1:14.37  1:16.37   
116  1755  Peuraniemi Iida  2002  TaTU  02B265  50 m  1:16.58  1:16.58   
117  1631  Kallio Pinja  2004  PUS  04A146  25 m  1:15.51  1:17.51   
118  2133  Pakaslahti Lilja  2002  Vanders  02A881  50 m  1:17.87  1:17.87   
119  2138  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  50 m  1:19.44  1:19.44   
120  1828  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m  1:17.75  1:19.75   
121  1578  Kajander Alisa  2002  HäUS  02B167  25 m  1:18.01  1:20.01   
122  1649  Rahola Amanda  2003  PUS  03A071  25 m  1:18.58  1:20.58   
123  1626  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  1:20.81  1:22.81   
124  1575  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  50 m  1:26.83  1:26.83   
125  1957  Järvinen Sonja  2004  UiTa  04B099  25 m  1:26.61  1:28.61   
126  2037  Paulaharju Tuulia  2004  UiTa  04B255  25 m  1:26.81  1:28.81   
127  1568  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  1:29.35  1:31.35   
128  1623  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  25 m  1:31.07  1:33.07   
129  1716  Hirvonen Martina  2003  TaTU  03B295  50 m  1:34.16  1:34.16   
130  2150  Rautiainen Maria  2004  NU  04B284  25 m  1:33.40  1:35.40   
131  1909  Bajrami Olta  2004  UiTa  04B273  25 m  1:38.29  1:40.29   
132  1579  Kantolinna Sara  2003  HäUS  03B297  25 m       
133  1732  Lammi Ella  1998  TaTU  98A995  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner