2020-02-18   09:37:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

20_S
Laji 20, 50m VU N, T13, T11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
1627  Juhola Hilla-maaria  2007  PUS  07A039  25 m  37.35  38.35   
1986  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  25 m  38.05  39.05   
1979  Koskela Silvia  2007  UiTa  07A257  25 m  38.92  39.92   
1759  Rajala Venla  2008  TaTU  08A055  25 m  40.29  41.29   
1652  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m  41.23  42.23   
1611  Pakkanen Senja  2008  KU  08A051  25 m  41.93  42.93   
1585  Leipijärvi Aino  2007  HäUS  07A651  25 m  42.31  43.31   
1657  Seppälä Stella  2007  PUS  07A042  25 m  44.74  45.74   
2067  Ruuskanen Erika  2007  UiTa  07A644  25 m  45.71  46.71   
10  1641  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  50 m  47.94  47.94   
11  1741  Moisio Minea  2009  TaTU  09A008  50 m  48.10  48.10   
12  2111  Vänni Hanna  2008  UiTa  08A466  25 m  48.84  49.84   
13  1705  Ahtela Lotta  2008  TaTU  08A120  50 m  50.68  50.68   
14  1984  Kuivanen Nella  2008  UiTa  08A497  25 m  51.11  52.11   
15  1761  Ruppa Peppi  2007  TaTU  07A003  50 m  52.36  52.36   
16  1949  Jokinen Emmi  2008  UiTa  08A048  25 m  52.99  53.99   
17  1518  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  25 m  57.96  58.96   
18  1747  Oksanen Emmi  2009  TaTU  09A036  50 m  1:00.06  1:00.06   
19  1920  Gadd Olivia  2008  UiTa  08A505  25 m  1:00.81  1:01.81   
12 - 13 v 
1506  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  50 m  30.66  30.66   
1500  Lindroos Kira  2005  Cetus  05A028  50 m  30.85  30.85   
2110  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m  30.68  31.68   
1503  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  25 m  30.91  31.91   
1498  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  25 m  31.01  32.01   
1660  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  33.20  33.20   
1706  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  50 m  34.53  34.53   
2105  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m  33.74  34.74   
1546  Lepistö Sofia  2006  MiUS  06A346  25 m  33.80  34.80   
10  1548  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  25 m  34.12  35.12   
11  1594  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  50 m  35.13  35.13   
12  1692  Maijala Veera  2005  RaUS  05A272  25 m  34.28  35.28   
13  1661  Tall Veera  2005  PUS  05A638  25 m  34.45  35.45   
14  1609  Viskari Veera  2005  HäUS  05A797  25 m  34.86  35.86   
15  1545  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  34.93  35.93   
16  1965  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  25 m  35.30  36.30   
17  1888  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  37.00  37.00   
18  2072  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  25 m  36.12  37.12   
19  1917  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m  36.27  37.27   
20  2042  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  36.39  37.39   
21  1653  Rantanen Ronja  2005  PUS  05A927  50 m  37.53  37.53   
22  1597  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  25 m  37.31  38.31   
23  2165  Suuronen Ronja  2006  Plaani  06A394  25 m  38.00  39.00   
24  1624  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  38.71  39.71   
25  2023  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  25 m  39.33  40.33   
26  1743  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  50 m  40.62  40.62   
27  2021  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  25 m  41.78  42.78   
28  1945  Hyttinen Java  2006  UiTa  06A999  25 m  44.13  45.13   
29  1576  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  25 m  44.76  45.76   
30  1687  Kliujeva Aleksandra  2006  RaUS  06A896  25 m  46.85  47.85   
31  2101  Viitanen Solina  2006  UiTa  06A955  25 m  48.46  49.46   
14 v ja vanhemmat 
2156  Jallow Mimosa  1994  Plaani  94A395  25 m  24.17  25.17   
1860  Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  25.38  25.38   
2160  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  25 m  26.02  27.02   
1680  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  26.09  27.09   
1669  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  27.21  27.21   
1717  Hulkko Ida  1998  TaTU  98B105  50 m  27.30  27.30   
1942  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  26.48  27.48   
1633  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  26.73  27.73   
1487  Saarela Emmi  2001  JUK  01A846  50 m  27.94  27.94   
10  2120  Haltia Nina  1999  Vanders  99A009  25 m  27.07  28.07   
11  1451  Parviainen Henrika  1997  HSS  97A553  50 m  28.25  28.25   
12  1667  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  28.30  28.30   
13  1450  Parviainen Erika  1995  HSS  95A583  50 m  28.36  28.36   
14  1586  Liukkonen Aliisa  1999  HäUS  99A563  50 m  28.68  28.68   
15  1724  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  28.70  28.70   
16  1679  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  50 m  29.12  29.12   
17  1543  Jämsä Siiri  2002  MiUS  02B117  50 m  29.14  29.14   
18  1916  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  28.30  29.30   
19  1915  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  50 m  29.32  29.32   
20  1958  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  28.32  29.32   
21  1901  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  29.35  29.35   
22  1643  Mattila Senni  2003  PUS  03A003  25 m  28.38  29.38   
23  1526  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  29.40  29.40   
24  1521  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  28.52  29.52   
25  1659  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  25 m  28.66  29.66   
26  2128  Nikkanen Milla  2002  Vanders  02A124  25 m  28.69  29.69   
27  1580  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  50 m  29.94  29.94   
28  1510  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  29.97  29.97   
29  1885  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  25 m  29.03  30.03   
30  1881  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  29.04  30.04   
31  1593  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  30.06  30.06   
32  1608  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  30.08  30.08   
33  1971  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  30.24  30.24   
34  2077  Sinisalo Kastehelmi  2001  UiTa  01A207  25 m  29.32  30.32   
35  2010  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  29.36  30.36   
36  1571  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  50 m  30.43  30.43   
37  1549  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  29.47  30.47   
38  2162  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  30.47  30.47   
39  1481  Haravuori Ella  2002  JUK  02A706  50 m  30.49  30.49   
40  1675  Niskala Riikka  2004  RaisU  04A142  25 m  29.49  30.49   
41  2014  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  29.72  30.72   
42  1515  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  30.89  30.89   
43  1838  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  25 m  29.89  30.89   
44  1484  Mylly Mariel  2001  JUK  01B048  25 m  29.97  30.97   
45  1900  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  30.05  31.05   
46  1524  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  31.06  31.06   
47  1482  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  50 m  31.11  31.11   
48  2011  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  31.40  31.40   
49  1574  Ekroos Erin  2002  HäUS  02B006  50 m  31.41  31.41   
50  1925  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  30.55  31.55   
51  1539  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  30.60  31.60   
52  1700  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  50 m  31.67  31.67   
53  1525  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  50 m  32.56  32.56   
54  1591  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m  31.58  32.58   
55  1544  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  31.62  32.62   
56  1547  Partanen Senni  2004  MiUS  04A938  25 m  32.25  33.25   
57  1780  Usukhsaikhan Saranbolor  2003  TaTU  03B287  25 m  32.25  33.25   
58  1778  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  33.34  33.34   
59  1621  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  25 m  32.67  33.67   
60  1839  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  25 m  32.77  33.77   
61  2189  Rautava Jenna  2003  VeUS  03A972  25 m  33.03  34.03   
62  1873  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  33.35  34.35   
63  2098  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  34.35  34.35   
64  1937  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  25 m  33.92  34.92   
65  1620  Grönlund Linda  2003  PUS  03B285  25 m  35.53  36.53   
66  1649  Rahola Amanda  2003  PUS  03A071  25 m  36.68  37.68   
67  1654  Rauhanen Emmi  2003  PUS  03B056  25 m  39.77  40.77   
68  1623  Heikkilä Bettiina  2004  PUS  04A660  25 m  42.47  43.47   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner