2020-02-18   09:30:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 200m SKU M, P14, P12 
Sponsori: Marjex, makuja luonnosta 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1785  Vlasov Lev  2007  TaTU  07A017  25 m  2:51.22  2:56.22   
2046  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  25 m  3:18.28  3:23.28   
1630  Kallio Juho  2007  PUS  07A032  50 m  3:24.97  3:24.97   
1814  Kvist Casper  2006  Pyry  06A352  25 m  3:21.53  3:26.53   
1462  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  25 m  3:37.00  3:42.00   
1715  Heinonen Kalle  2006  TaTU  06A105  25 m  3:40.80  3:45.80   
1782  Vierre Miki  2006  TaTU  06A572  25 m  3:52.43  3:57.43   
1768  Soukka Tero  2007  TaTU  07A110  25 m  4:04.13  4:09.13   
1466  Koppelmäki Oiva  2007  HyUS  07A201  50 m  4:19.89  4:19.89   
10  1656  Salo Benjamin  2006  PUS  06A781  25 m       
11  1878  Nieminen Eetu  2006  UKK  06A540  25 m       
12  1880  Nieminen Pyry  2007  UKK  07A658  25 m       
13 - 14 v 
1749  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  2:29.12  2:34.12   
1911  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  2:34.02  2:39.02   
1560  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  2:39.79  2:44.79   
1996  Lehtonen Lenni  2004  UiTa  04A478  25 m  2:49.05  2:54.05   
1689  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  50 m  2:54.39  2:54.39   
1550  Vilén Veeti  2004  MiUS  04A930  25 m  2:49.89  2:54.89   
1681  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  2:51.61  2:56.61   
2083  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  2:52.49  2:57.49   
1663  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  50 m  3:02.87  3:02.87   
10  1474  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  25 m  2:58.72  3:03.72   
11  2059  Rasimus Sebastian  2004  UiTa  04B113  25 m  3:00.03  3:05.03   
12  1697  Sandelin Julius  2005  RaUS  05A235  25 m  3:00.61  3:05.61   
13  1973  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  3:02.62  3:07.62   
14  2027  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  25 m  3:03.08  3:08.08   
15  1694  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  50 m  3:10.90  3:10.90   
16  1528  Riekki Frans  2005  JoUS  05A475  25 m  3:06.23  3:11.23   
17  1602  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  25 m  3:06.66  3:11.66   
18  2177  Jalonen Kasperi  2005  RaisU  05A110  50 m  3:13.13  3:13.13   
19  2015  Mäkinen Lauri  2004  UiTa  04A752  25 m  3:11.38  3:16.38   
20  2175  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  3:12.48  3:17.48   
21  1739  Luoma Ville  2004  TaTU  04B070  25 m  3:22.68  3:27.68   
22  2088  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  25 m  3:40.42  3:45.42   
23  1583  Kyllönen Iiro  2005  HäUS  05A758  25 m  3:44.57  3:49.57   
24  1457  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  25 m       
25  1895  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m       
15 - 99 v 
2052  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  25 m  1:59.04  2:04.04   
1981  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  25 m  2:04.61  2:09.61   
1531  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  50 m  2:13.35  2:13.35   
2075  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  2:10.74  2:15.74   
1793  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m  2:13.59  2:18.59   
1639  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  2:14.74  2:19.74   
1563  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  50 m  2:24.35  2:24.35   
1553  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  2:25.63  2:25.63   
1677  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  2:20.80  2:25.80   
10  1567  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  2:26.06  2:26.06   
11  1797  Broman Jere  2002  Pyry  02A116  25 m  2:23.91  2:28.91   
12  1606  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  25 m  2:24.07  2:29.07   
13  1598  Reinonen Jaakko  2001  HäUS  01A300  50 m  2:31.60  2:31.60   
14  1565  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  2:27.31  2:32.31   
15  1714  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  2:32.93  2:32.93   
16  1754  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  50 m  2:33.71  2:33.71   
17  1483  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  2:34.09  2:34.09   
18  1486  Roine Jerry  2002  JUK  02B140  50 m  2:39.38  2:39.38   
19  1490  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  50 m  2:40.35  2:40.35   
20  1616  Ylikoski Akseli  2002  PTU  02A113  25 m  2:39.37  2:44.37   
21  1530  Timonen Jonni  2000  JoUS  00B198  25 m  2:40.98  2:45.98   
22  1614  Lampinen Dan  2003  PTU  03A323  25 m  2:43.71  2:48.71   
23  1863  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  2:48.49  2:53.49   
24  2099  Varpukari Joona  2003  UiTa  03B181  50 m  2:57.68  2:57.68   
25  1511  Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  50 m  2:58.31  2:58.31   
26  1772  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  50 m  3:03.07  3:03.07   
27  1703  Purmonen Lasse  1985  S.C.P.  85A005  25 m  3:23.28  3:28.28   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner