2020-02-18   09:22:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Manse-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

9_S
Laji 9, 100m SU M, P14, P12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
1766  Sojolin Sebastian  2006  TaTU  06A292  50 m  1:30.97  1:30.97   
1832  Räty Iiro  2006  Pyry  06A452  50 m  1:32.36  1:32.36   
2112  Zautasvili Áron  2006  UiTa  06A560  25 m  1:32.30  1:34.30   
1886  Pietilä Saku  2006  UKK  06A344  25 m  1:33.17  1:35.17   
1827  Passoja Anton  2006  Pyry  06A302  50 m  1:36.16  1:36.16   
1702  Yrjälä Onni  2006  RaUS  06A480  25 m  1:34.78  1:36.78   
1695  Okkonen Vilho  2006  RaUS  06A838  25 m  1:35.41  1:37.41   
2016  Mäkinen Matias  2006  UiTa  06A486  25 m  1:36.35  1:38.35   
2180  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  50 m  1:38.56  1:38.56   
10  1462  Jakoaho Joona  2006  HyUS  06A583  25 m  1:38.78  1:40.78   
11  1936  Heittokangas Veeti  2006  UiTa  06A104  25 m  1:39.06  1:41.06   
12  2065  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  25 m  1:41.14  1:43.14   
13  2185  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  25 m  1:42.24  1:44.24   
14  1496  Penttinen Matti  2006  NumKis  06A005  25 m  1:44.20  1:46.20   
15  2100  Vienamo Ossi  2006  UiTa  06A487  25 m  1:46.06  1:48.06   
16  1953  Juuti Eelis  2006  UiTa  06A263  25 m  1:46.17  1:48.17   
17  1456  Halttunen Ahti  2006  HyUS  06A447  25 m  1:46.91  1:48.91   
18  1745  Niemi Vili  2006  TaTU  06A329  25 m  1:49.00  1:51.00   
19  2066  Ruusila Luca  2006  UiTa  06A491  25 m  1:50.83  1:52.83   
20  1956  Järveläinen Julius  2006  UiTa  06A488  25 m  1:51.20  1:53.20   
21  1708  Backman Ferdinand  2006  TaTU  06A021  25 m  1:53.85  1:55.85   
22  2140  Borremans Kasper  2006  NU  06A962  25 m  1:53.94  1:55.94   
23  1746  Nissinen Eetu  2008  TaTU  08A123  25 m  1:55.57  1:57.57   
24  1955  Järveläinen Aamos  2006  UiTa  06A489  25 m  2:01.63  2:03.63   
25  2107  Vuohelainen Aleksi  2007  UiTa  07A585  25 m  2:02.48  2:04.48   
26  1948  Iskala Konsta  2006  UiTa  06A852  25 m  2:03.06  2:05.06   
27  1476  Tikkanen Aaron  2006  HyUS  06A842  25 m       
28  1810  Korpikoski Joona  2007  Pyry  07A316  25 m       
29  1840  Vehmas Eetu  2007  Pyry  07A484  25 m       
30  2061  Roihankorpi Severi  2006  UiTa  06A492  25 m       
31  2109  Vähäsantanen Julius  2006  UiTa  06A931  25 m       
32  2113  Äikäs Topi  2007  UiTa  07A599  25 m       
13 - 14 v 
2135  Seksenov Danil  2004  Vanders  04A126  25 m  1:04.07  1:06.07   
1710  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  1:07.62  1:09.62   
1480  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  1:12.31  1:12.31   
1831  Rautaporras Eero  2005  Pyry  05A055  25 m  1:10.36  1:12.36   
1470  Maaranen Akseli  2004  HyUS  04A834  25 m  1:11.03  1:13.03   
1744  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  1:13.85  1:15.85   
2090  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  25 m  1:14.12  1:16.12   
2082  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  1:14.37  1:16.37   
1725  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m  1:14.79  1:16.79   
10  1560  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  50 m  1:17.47  1:17.47   
11  2083  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  25 m  1:16.03  1:18.03   
12  1877  Nieminen Atte  2004  UKK  04A652  25 m  1:16.60  1:18.60   
13  2124  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m  1:17.78  1:19.78   
14  1887  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  25 m  1:17.90  1:19.90   
15  2034  Pajumäki Onni  2004  UiTa  04A396  25 m  1:18.88  1:20.88   
16  1912  Chupakhin Ivan  2005  UiTa  05A628  25 m  1:18.93  1:20.93   
17  2068  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  1:20.97  1:20.97   
18  2001  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  1:19.46  1:21.46   
19  1903  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m  1:19.77  1:21.77   
20  1512  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  1:24.09  1:26.09   
21  1514  Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  1:24.38  1:26.38   
22  1918  Eskelinen Aarne  2004  UiTa  04A085  50 m  1:26.63  1:26.63   
23  1973  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  1:24.75  1:26.75   
24  1847  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  1:26.86  1:26.86   
25  1728  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  1:25.92  1:27.92   
26  1730  Kurppa Joona  2004  TaTU  04A686  50 m  1:29.45  1:29.45   
27  1818  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  25 m  1:28.45  1:30.45   
28  1457  Herva Juho  2005  HyUS  05B044  25 m  1:28.47  1:30.47   
29  1812  Kupiainen Topias  2004  Pyry  04A334  25 m  1:29.20  1:31.20   
30  1834  Salminen Topi  2004  Pyry  04A856  50 m  1:31.43  1:31.43   
31  1727  Koskinen Markus  2005  TaTU  05A207  50 m  1:31.60  1:31.60   
32  1964  Karti Jaakko  2004  UiTa  04A818  25 m  1:33.93  1:35.93   
33  1596  Pykälistö Luka  2004  HäUS  04A920  25 m  1:35.22  1:37.22   
34  1478  Virtanen Lauri  2005  HyUS  05B089  25 m  1:35.41  1:37.41   
35  2114  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  50 m  1:37.60  1:37.60   
36  1972  Koivuniemi Aapo  2004  UiTa  04A890  25 m  1:39.14  1:41.14   
37  1994  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  25 m  1:39.28  1:41.28   
38  2050  Puustinen Juuso  2004  UiTa  04B238  25 m  1:40.44  1:42.44   
39  1924  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  1:41.48  1:43.48   
40  1607  Wiberg Eelis  2004  HäUS  04A788  25 m  1:41.63  1:43.63   
41  2078  Sioofy Khojine Iliad  2004  UiTa  04B083  25 m  1:42.41  1:44.41   
42  2002  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  25 m  1:43.61  1:45.61   
43  1999  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  25 m  1:43.90  1:45.90   
44  1756  Popov Markus  2005  TaTU  05B014  25 m  1:45.66  1:47.66   
45  1963  Kallio Tuomas  2005  UiTa  05A806  25 m  1:46.60  1:48.60   
46  1962  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m  1:46.67  1:48.67   
47  2089  Tuominen Elias  2005  UiTa  05A489  25 m  1:47.01  1:49.01   
48  1767  Solante Oskari  2005  TaTU  05A777  50 m  1:49.07  1:49.07   
49  1603  Salmi Miko  2005  HäUS  05A936  50 m  1:56.04  1:56.04   
50  2012  Muje Severi  2005  UiTa  05A845  25 m  1:56.57  1:58.57   
15 - 99 v 
2060  Rautalin Jaakko  1989  UiTa  89A051  25 m  53.88  55.88   
1555  Markkanen Janne Markus  1994  SWIM  94A792  25 m  54.49  56.49   
1786  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  25 m  54.86  56.86   
1723  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  25 m  56.99  58.99   
2052  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  59.24  59.24   
1666  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m  57.71  59.71   
1507  Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  25 m  57.91  59.91   
1712  Eerola Juho  1995  TaTU  95A753  25 m  58.09  1:00.09   
1551  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  58.30  1:00.30   
10  1974  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  1:00.08  1:02.08   
11  2130  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  1:00.41  1:02.41   
12  1516  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  1:00.70  1:02.70   
13  2097  Valkonen Niklas  1997  UiTa  97B255  25 m  1:01.00  1:03.00   
14  1981  Koskinen Werneri  1998  UiTa  98A828  25 m  1:01.58  1:03.58   
15  1998  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  25 m  1:03.03  1:05.03   
16  1946  Hörkkö Tatu  2001  UiTa  01A394  25 m  1:03.26  1:05.26   
17  2062  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  1:05.37  1:05.37   
18  1822  Mikkola Perttu  2001  Pyry  01B142  25 m  1:04.86  1:06.86   
19  2116  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  1:05.42  1:07.42   
20  1926  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  1:06.06  1:08.06   
21  1784  Viitanen Teemu  2000  TaTU  00A915  25 m  1:06.24  1:08.24   
22  1813  Kuronen Onni  2000  Pyry  00A863  25 m  1:07.23  1:09.23   
23  1628  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  1:07.63  1:09.63   
24  1773  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  50 m  1:09.73  1:09.73   
25  2146  Katajisto Ville-veikko  2002  NU  02A868  25 m  1:07.76  1:09.76   
26  1538  Hämäläinen Ville  2002  KuUS  02A842  25 m  1:08.81  1:10.81   
27  2007  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  50 m  1:11.66  1:11.66   
28  1983  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  1:09.72  1:11.72   
29  1711  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  50 m  1:11.81  1:11.81   
30  2005  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  1:12.08  1:12.08   
31  1485  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  25 m  1:10.53  1:12.53   
32  1977  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  1:12.24  1:14.24   
33  2022  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  1:15.09  1:17.09   
34  1735  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  25 m  1:15.20  1:17.20   
35  1894  Vaikkola Miko  2003  UKK  03A520  25 m  1:18.91  1:20.91   
36  1581  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  25 m  1:19.61  1:21.61   
37  1975  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  1:27.09  1:29.09   
38  1952  Jussila Valtteri  2003  UiTa  03A131  50 m  1:30.88  1:30.88   
39  1929  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  50 m  1:31.37  1:31.37   
40  1783  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner