2020-04-09   09:17:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 29
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:50   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 29, 100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Olli Järvenpää  2006  06A690  Cetus    25m     
Emil Tirkkonen  2006  06A865  Cetus    25m     
Jermu Jääskö  2006  06A894  Cetus    25m     
Boris Minkovski  2006  06A905  Cetus    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henrik Rokityanskiy  2006  06A159  HSS    25m     
Elias Tuukkanen  2006  06A555  RiUS    25m  2:03.60  2:03.60 
Rasmus Lempinen  2005  05A077  RiUS    25m  1:54.27  1:54.27 
Daniel Björn  2006  06A716  USH    25m  1:47.20  1:47.20 
Evan Mustonen  2005  05A896  Cetus    25m  1:49.56  1:49.56 
Veeti Inkilä  2006  06A411  Cetus    50m  1:57.42  1:54.42 
Joonatan Paalanen  2006  06A276  RiUS    25m  2:22.73  2:22.73 
Tomas Leinonen  2008  08A376  Cetus    25m     

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miko Virtanen  2005  05A764  LaUS    25m  1:44.55  1:44.55 
Eemi Niininen  2004  04B126  UH    50m  1:43.56  1:40.56 
Riku Huuhka  2005  05A549  LaUS    50m  1:37.94  1:34.94 
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    50m  1:33.02  1:30.02 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  1:33.54  1:33.54 
Anton Helén  2006  06A270  RiUS    25m  1:38.58  1:38.58 
Viacheslav Semenov  2006  06A319  LaUS    25m  1:43.48  1:43.48 
Chris Veide  2003  03A561  RiUS    25m  1:46.43  1:46.43 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Denis Katunov  2006  06A164  LaUS    50m  1:32.09  1:29.09 
Ensio Vatanen  1964  64A062  BraUi    25m  1:24.32  1:24.32 
Olli Paukola  2003  03A817  RiUS    25m  1:17.72  1:17.72 
Pekka Koskinen  1978  78A127  HyUS    50m  1:16.57  1:13.57 
Tino Lukkaroinen  2002  02A246  RiUS    25m  1:16.98  1:16.98 
Esa Vatanen  1967  67A078  BraUi    25m  1:20.21  1:20.21 
Olavi Männistö  2003  03A282  RiUS    25m  1:27.16  1:27.16 
Kasimir Riihelä  2002  02A316  RiUS    25m  1:29.60  1:29.60 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner