2020-02-23   15:36:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:50   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Veeti Inkilä  2006  06A411  Cetus    25m     
Chris Veide  2003  03A561  RiUS    25m  1:58.72  1:58.72 
Joonatan Paalanen  2006  06A276  RiUS    50m  1:56.91  1:54.91 
Olli Järvenpää  2006  06A690  Cetus    50m  1:57.97  1:55.97 
Niilo Helkearo  2006  06A932  Cetus    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  04A868  RiUS    25m  1:50.70  1:50.70 
Anton Helén  2006  06A270  RiUS    25m  1:48.95  1:48.95 
Aapo Rasinmäki  2003  03A916  RiUS    50m  1:43.66  1:41.66 
Juho Mantila  2005  05A295  RiUS    25m  1:40.42  1:40.42 
Vilho Teno  2006  06A245  LaUS    50m  1:42.84  1:40.84 
Jonne Mustalahti  2005  05A560  RiUS    50m  1:44.23  1:42.23 
Evan Mustonen  2005  05A896  Cetus    25m  1:49.17  1:49.17 
Emil Tirkkonen  2006  06A865  Cetus    50m  1:53.00  1:51.00 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Virkkala  2004  04A566  RiUS    25m  1:38.97  1:38.97 
Ville Nieminen  2004  04B274  UH    25m  1:35.79  1:35.79 
Eemi Niininen  2004  04B126  UH    25m  1:34.88  1:34.88 
Manu Rosendahl  2003  03A828  RiUS    25m  1:31.09  1:31.09 
Rasmus Lempinen  2005  05A077  RiUS    50m  1:34.71  1:32.71 
Vinski Saarikallio  2004  04A863  RiUS    50m  1:37.77  1:35.77 
Henrik Rokityanskiy  2006  06A159  HSS    50m  1:39.55  1:37.55 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    25m  1:39.08  1:39.08 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    50m  1:30.40  1:28.40 
Joel Lipponen  2004  04B103  UH    25m  1:28.21  1:28.21 
Niko Nokikuru  2005  05A305  RiUS    50m  1:29.26  1:27.26 
Valtteri Niemimuukko  2005  05A561  RiUS    50m  1:28.23  1:26.23 
Niko Akkanen  2003  03A813  RiUS    25m  1:27.05  1:27.05 
Petri Shkolny  2003  03A556  RiUS    25m  1:27.31  1:27.31 
Aaro Imppola  2006  06A298  UH    50m  1:30.33  1:28.33 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  1:28.49  1:28.49 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Egor Bortsov  2004  04B136  LaUS    25m  1:20.51  1:20.51 
Teo Mattelmäki  2005  05A743  Cetus    50m  1:21.19  1:19.19 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    50m  1:11.44  1:09.44 
Niko Mäkelä  1998  98A679  RiUS    25m  57.30  57.30 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    25m  1:07.43  1:07.43 
Tino Lukkaroinen  2002  02A246  RiUS    25m  1:09.66  1:09.66 
Viljami Töhönen  2002  02A280  RiUS    25m  1:20.34  1:20.34 
Topias Ojanen  2002  02A862  RiUS    25m  1:23.39  1:23.39 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner