2020-02-27   16:44:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 4X50m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
119  Rius Ärjyt 1  1997  RiUS    25 m  1:37.73  1:37.73   
246  Laus Miehet [1919]  2000  LaUS    25 m  1:48.29  1:48.29   
309  Rius Ärjyt 2  2001  RiUS    25 m  1:52.39  1:52.39   
251  Laus Miehet 2  2000  LaUS    25 m  1:53.48  1:53.48   
310  Rius Ärjyt 3  2002  RiUS    25 m  2:00.84  2:00.84   
249  Laus Miehet [2005]  2005  LaUS    25 m  2:06.54  2:06.54   
113  Fireball-3  2003  RiUS    25 m  2:07.44  2:07.44   
302  Uh Miehet [1919]  1999  UH    25 m  2:09.98  2:09.98   
256  Laus Pojat 2  2005  LaUS    25 m  2:17.01  2:17.01   
10  116  Rius Röllit  2005  RiUS    25 m  2:18.06  2:18.06   
11  185  Cetus 1  2005  Cetus    25 m  2:21.32  2:21.32   
12  120  Rius Siksak  1997  RiUS    25 m  2:22.60  2:22.60   
13  257  Laus Pojat 3  2005  LaUS    25 m  2:28.69  2:28.69   
14  304  Uh Uhkaajat  2004  UH    25 m  2:32.59  2:32.59   
15  190  Cetus 3  2005  Cetus    25 m  2:39.39  2:39.39   
16  193  Cetus 4  2005  Cetus    25 m  2:41.59  2:41.59   
17  187  Cetus 2  2005  Cetus    25 m  2:48.07  2:48.07   
18  198  Cetus 6  2005  Cetus    25 m  2:50.63  2:50.63   
19  196  Cetus 5  2005  Cetus    25 m  2:51.61  2:51.61   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
2_S
Laji 2, 4X50m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
117  Rius Salamat 1  1998  RiUS    25 m  1:52.22  1:52.22   
303  Uh Naiset  1992  UH    25 m  1:57.98  1:57.98   
253  Laus Naiset  2000  LaUS    25 m  2:02.00  2:02.00   
118  Rius Salamat 2  2002  RiUS    25 m  2:02.49  2:02.49   
307  Uh Uhoajat  2004  UH    25 m  2:12.49  2:12.49   
258  Laus Tytöt 1  2006  LaUS    25 m  2:13.05  2:13.05   
188  Cetus 2  2006  Cetus    25 m  2:17.13  2:17.13   
186  Cetus 1  2006  Cetus    25 m  2:18.88  2:18.88   
115  Rius Flikflak  1998  RiUS    25 m  2:21.86  2:21.86   
10  191  Cetus 3  2006  Cetus    25 m  2:21.91  2:21.91   
11  279  Nu Naiset 1  2001  NU    25 m  2:25.54  2:25.54   
12  259  Laus Tytöt 2  2006  LaUS    25 m  2:36.91  2:36.91   
13  192  Cetus 4  2006  Cetus    25 m  2:48.19  2:48.19   
14  197  Cetus 6  2006  Cetus    25 m  2:50.48  2:50.48   
15  194  Cetus 5  2006  Cetus    25 m  2:55.59  2:55.59   
16  305  Uh Uhmakkaat  2004  UH    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
3_S
Laji 3, 400m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
88  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  4:49.37  4:41.37   
29  Järvinen Perttu  2003  RiUS  03A819  25 m  4:56.90  4:56.90   
218  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m  5:03.90  5:03.90   
148  Mattelmäki Teo  2005  Cetus  05A743  25 m  5:10.11  5:10.11   
55  Männistö Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  5:11.39  5:11.39   
89  Seppä Kalle  2003  RiUS  03A257  25 m  5:26.54  5:26.54   
237  Saltykov Stefan  2005  LaUS  05A145  25 m  5:28.54  5:28.54   
79  Rosendahl Manu  2003  RiUS  03A828  25 m  5:51.95  5:51.95   
238  Semenov Viacheslav  2006  LaUS  06A319  25 m  5:53.83  5:53.83   
10  98  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  7:11.14  7:11.14   
11  26  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  25 m  7:34.17  7:34.17   
12  19  Halonen Juha-matti  1990  RiUS  90A636  25 m       
13  280  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
4_S
Laji 4, 400m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
38  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  4:36.67  4:36.67   
70  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  4:40.24  4:40.24   
64  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  4:58.67  4:58.67   
299  Yritys Maria  2002  UH  02A147  25 m  5:00.17  5:00.17   
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  5:09.42  5:09.42   
92  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  5:13.96  5:13.96   
234  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  5:14.64  5:14.64   
87  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  5:21.92  5:21.92   
112  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  5:29.29  5:29.29   
10  177  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m  5:42.09  5:42.09   
11  69  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  50 m  5:54.18  5:46.18   
12  239  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  25 m  5:54.70  5:54.70   
13  199  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  6:01.41  6:01.41   
14  298  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  25 m  6:11.24  6:11.24   
15  287  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  50 m  6:34.28  6:26.28   
16  24  Hokkanen Senni  2006  RiUS  06A513  25 m  7:11.39  7:11.39   
17  Kekkonen Julia  2000  HTU  00A088  25 m       
18  283  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
5_S
Laji 5, 50m Selkäuinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
260  Vatanen Ensio  1964  BraUi  64A062  50 m  37.28  36.28   
37  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  25 m  39.33  39.33   
292  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  50 m  41.11  40.11   
200  Tenhu Aaro  2004  La-Ka  04B217  50 m  42.01  41.01   
111  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  50 m  43.29  42.29   
297  Tsvetkov Vladimir  2006  UH  06A595  25 m  43.27  43.27   
180  Tsinjonnõi Artemi  2008  Cetus  08A169  50 m  45.08  44.08   
66  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  44.69  44.69   
176  Syvänen Lenni  2007  Cetus  07A401  50 m  45.97  44.97   
10  204  Bogdanov Iakov Ivar  2009  LaUS  09A130  25 m  45.87  45.87   
11  224  Marttila Tuomas  2008  LaUS  08A411  25 m  45.99  45.99   
12  236  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  25 m  46.34  46.34   
13  203  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  25 m  47.03  47.03   
14  162  Pekkola Eljas  2007  Cetus  07A509  50 m  48.32  47.32   
15  154  Nevalainen Lenni  2007  Cetus  07A173  50 m  48.72  47.72   
16  141  Liimatainen Roope  2007  Cetus  07A544  25 m  47.90  47.90   
17  45  Liitola Iikka  2008  RiUS  08A102  50 m  48.95  47.95   
18  211  Immonen Leevi  2007  LaUS  07A249  25 m  48.76  48.76   
19  170  Savolainen Akseli  2007  Cetus  07A405  50 m  51.20  50.20   
20  135  Klümper Matti  2008  Cetus  08A190  25 m  50.22  50.22   
21  150  Mosconi Tommi  2008  Cetus  08A187  50 m  51.23  50.23   
22  175  Suni Mikael  2007  Cetus  07A197  50 m  51.36  50.36   
23  137  Koskela Henri  2007  Cetus  07A472  50 m  52.15  51.15   
24  96  Toivonen Miika  2007  RiUS  07A089  25 m  53.70  53.70   
25  134  Keränen Joonas  2007  Cetus  07A172  50 m  55.62  54.62   
26  48  Malinen Aukusti  2007  RiUS  07A589  25 m  55.29  55.29   
27  128  Hautaniemi Veikko  2007  Cetus  07A304  50 m  56.33  55.33   
28  140  Leinonen Tomas  2008  Cetus  08A376  50 m  56.46  55.46   
29  182  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  50 m  57.83  56.83   
30  Lavikainen Valtteri  2008  HyUS  08A427  25 m  59.56  59.56   
31  34  Kohvakka Onni  2007  RiUS  07A302  25 m  59.79  59.79   
32  93  Sohlman Väinö  2006  RiUS  06A650  25 m  1:03.02  1:03.02   
33  101  Uotila Eetu  2008  RiUS  08A315  25 m  1:04.00  1:04.00   
34  80  Rosendahl Väinö  2007  RiUS  07A566  25 m  1:05.65  1:05.65   
35  25  Johansson Elias  2008  RiUS  08A318  25 m  1:05.93  1:05.93   
36  30  Kataja Onni  2007  RiUS  07A576  25 m  1:07.01  1:07.01   
37  Hiltunen Konsta  2009  HyUS  09A199  25 m       
38  32  Kettunen Eelis  2008  RiUS  08A512  25 m       
39  179  Toivanen Topias  2007  Cetus  07A709  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
6_S
Laji 6, 50m Selkäuinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
262  Tammilehto Pauliina  1981  Vanders  81A070  25 m  34.01  34.01   
235  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  35.32  35.32   
76  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  37.39  37.39   
94  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  37.80  37.80   
241  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  39.21  39.21   
92  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  50 m  41.10  40.10   
28  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  41.13  41.13   
281  Imppola Eedi  2008  UH  08A165  50 m  45.28  44.28   
144  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  50 m  47.35  46.35   
10  221  Lehtiö Liisi  2008  LaUS  08A101  25 m  47.54  47.54   
11  53  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  50 m  48.88  47.88   
12  139  Larjomaa Vuokko  2007  Cetus  07A454  50 m  49.25  48.25   
13  317  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  50 m  50.64  49.64   
14  213  Järvinen Lotta  2008  LaUS  08A304  25 m  50.03  50.03   
15  271  Siimes Marja Anna  2008  USH  08A381  25 m  51.00  51.00   
16  229  Pulkkinen Moona  2008  LaUS  08A206  25 m  51.30  51.30   
17  33  Kittelä Helmi  2008  RiUS  08A095  50 m  52.75  51.75   
18  122  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m  51.87  51.87   
19  181  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  50 m  52.89  51.89   
20  267  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m  51.92  51.92   
21  51  Mantila Laura  2008  RiUS  08A164  25 m  52.44  52.44   
22  49  Malinen Elina  2009  RiUS  09A134  25 m  52.62  52.62   
23  219  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  25 m  53.88  53.88   
24  86  Savulahti Eerika  2008  RiUS  08A113  25 m  55.28  55.28   
25  225  Pitkänen Saaga  2008  LaUS  08A111  25 m  55.32  55.32   
26  222  Leppänen Annika  2006  LaUS  06A921  25 m  58.10  58.10   
27  Juvonen Lotta  2008  HyUS  08A405  25 m  59.00  59.00   
28  63  Paalanen Kaisla  2008  RiUS  08A326  25 m  59.55  59.55   
29  99  Tuukkanen Iiris  2008  RiUS  08A316  25 m  1:03.68  1:03.68   
30  Huusela Iina  2008  HyUS  08A391  25 m  1:03.86  1:03.86   
31  104  Vallius Annika  2008  RiUS  08A364  25 m  1:04.42  1:04.42   
32  15  Anttila Moona  2008  RiUS  08A289  25 m  1:09.24  1:09.24   
33  12  Suomi Ella  2008  HyUS  08A461  25 m       
34  56  Niemi Anna  2008  RiUS  08A298  25 m       
35  136  Kortelainen Bea  2006  Cetus  06B001  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  57.30  57.30   
244  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  25 m  1:07.43  1:07.43   
84  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  1:11.44  1:09.44   
47  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  1:09.66  1:09.66   
42  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  1:20.20  1:18.20   
148  Mattelmäki Teo  2005  Cetus  05A743  50 m  1:21.19  1:19.19   
100  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:20.34  1:20.34   
206  Bortsov Egor  2004  LaUS  04B136  25 m  1:20.51  1:20.51   
215  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  1:21.94  1:21.94   
10  61  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  1:23.39  1:23.39   
11  103  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  50 m  1:26.07  1:24.07   
12  58  Niemimuukko Valtteri  2005  RiUS  05A561  50 m  1:28.23  1:26.23   
13  13  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  1:27.05  1:27.05   
14  60  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  50 m  1:29.26  1:27.26   
15  90  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  1:27.31  1:27.31   
16  284  Lipponen Joel  2004  UH  04B103  25 m  1:28.21  1:28.21   
17  280  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  50 m  1:30.33  1:28.33   
18  184  Westerberg Oscar  2005  Cetus  05A519  50 m  1:30.40  1:28.40   
19  161  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  25 m  1:28.49  1:28.49   
20  79  Rosendahl Manu  2003  RiUS  03A828  25 m  1:31.09  1:31.09   
21  43  Lempinen Rasmus  2005  RiUS  05A077  50 m  1:34.71  1:32.71   
22  289  Niininen Eemi  2004  UH  04B126  25 m  1:34.88  1:34.88   
23  83  Saarikallio Vinski  2004  RiUS  04A863  50 m  1:37.77  1:35.77   
24  288  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  25 m  1:35.79  1:35.79   
25  308  Rokityanskiy Henrik  2006  HSS  06A159  50 m  1:39.55  1:37.55   
26  109  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  25 m  1:38.97  1:38.97   
27  124  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  25 m  1:39.08  1:39.08   
28  50  Mantila Juho  2005  RiUS  05A295  25 m  1:40.42  1:40.42   
29  242  Teno Vilho  2006  LaUS  06A245  50 m  1:42.84  1:40.84   
30  121  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  1:43.05  1:41.05   
31  75  Rasinmäki Aapo  2003  RiUS  03A916  50 m  1:43.66  1:41.66   
32  207  Haverinen Kasperi  2005  LaUS  05B041  25 m  1:41.91  1:41.91   
33  52  Mustalahti Jonne  2005  RiUS  05A560  50 m  1:44.23  1:42.23   
34  20  Helén Anton  2006  RiUS  06A270  25 m  1:48.95  1:48.95   
35  151  Mustonen Evan  2005  Cetus  05A896  25 m  1:49.17  1:49.17   
36  74  Raitala Aki Eetu Petteri  2004  RiUS  04A868  25 m  1:50.70  1:50.70   
37  178  Tirkkonen Emil  2006  Cetus  06A865  50 m  1:53.00  1:51.00   
38  62  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  50 m  1:56.91  1:54.91   
39  132  Järvenpää Olli  2006  Cetus  06A690  50 m  1:57.97  1:55.97   
40  106  Veide Chris  2003  RiUS  03A561  25 m  1:58.72  1:58.72   
41  126  Gummerus Verneri  2006  Cetus  06A850  25 m       
42  127  Harja Niilo  2006  Cetus  06A990  25 m       
43  129  Helkearo Niilo  2006  Cetus  06A932  25 m       
44  131  Inkilä Veeti  2006  Cetus  06A411  25 m       
45  133  Jääskö Jermu  2006  Cetus  06A894  25 m       
46  214  Kabanov Vasily  2006  LaUS  06A327  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
8_S
Laji 8, 100m Selkäuinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
18  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:11.36  1:11.36   
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  50 m  1:17.25  1:15.25   
87  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  50 m  1:19.63  1:17.63   
209  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:18.80  1:18.80   
240  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  25 m  1:18.80  1:18.80   
17  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:20.57  1:20.57   
157  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  25 m  1:21.22  1:21.22   
10  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m  1:23.65  1:23.65   
153  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  25 m  1:24.37  1:24.37   
10  91  Siivonen Anna-maria  2004  RiUS  04A563  25 m  1:24.73  1:24.73   
11  276  Saarela Laura  2006  NU  06A748  50 m  1:27.68  1:25.68   
12  273  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  1:27.14  1:27.14   
13  85  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:27.57  1:27.57   
14  78  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  50 m  1:31.27  1:29.27   
15  231  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:29.59  1:29.59   
16  166  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  50 m  1:32.97  1:30.97   
17  202  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  1:31.84  1:31.84   
18  123  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  25 m  1:31.94  1:31.94   
19  138  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  50 m  1:34.17  1:32.17   
20  82  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  50 m  1:34.31  1:32.31   
21  295  Tarkiainen Sonja  2004  UH  04B117  25 m  1:33.00  1:33.00   
22  22  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  50 m  1:35.05  1:33.05   
23  298  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  25 m  1:33.65  1:33.65   
24  105  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  50 m  1:36.14  1:34.14   
25  208  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  50 m  1:36.18  1:34.18   
26  46  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  50 m  1:36.98  1:34.98   
27  316  Silvola Emmi  2004  UH    25 m  1:36.42  1:36.42   
28  72  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  1:40.03  1:40.03   
29  39  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  50 m  1:43.67  1:41.67   
30  31  Keskimäki Suvi  2006  RiUS  06A257  50 m  1:44.80  1:42.80   
31  291  Ponnikas Hanna  2004  UH  04B112  25 m  1:42.85  1:42.85   
32  171  Savolainen Ida  2007  Cetus  07A574  50 m  1:45.81  1:43.81   
33  27  Jukarainen Karoliina  2006  RiUS  06A659  25 m  1:44.28  1:44.28   
34  142  Lindholm Anna  2007  Cetus  07A682  50 m  1:46.59  1:44.59   
35  65  Pasma Annu  2006  RiUS  06A867  50 m  1:47.09  1:45.09   
36  159  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  50 m  1:48.95  1:46.95   
37  156  Nieminen Petra  2007  Cetus  07A645  50 m  1:49.97  1:47.97   
38  183  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  25 m  1:48.85  1:48.85   
39  108  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:49.79  1:49.79   
40  169  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  50 m  1:58.14  1:56.14   
41  97  Tuominen Saaga  2007  RiUS  07A096  25 m  1:58.79  1:58.79   
42  102  Uskali Taika  2005  RiUS  05A925  50 m  2:03.71  2:01.71   
43  57  Niemi Vieno  2007  RiUS  07A266  50 m  2:09.86  2:07.86   
44  59  Nokikuru Aino  2007  RiUS  07A268  50 m  2:11.90  2:09.90   
45  68  Perikangas Rosa  2007  RiUS  07A614  25 m  2:10.12  2:10.12   
46  233  Rumask Isabel  2006  LaUS  06A823  25 m  2:12.42  2:12.42   
47  40  Kurvinen Krista-matleena  2006  RiUS  06A940  25 m  2:28.36  2:28.36   
48  16  Eronen Nelli  2007  RiUS  07A540  25 m  2:30.71  2:30.71   
49  44  Lievonen Kukka-sofia  2006  RiUS  06B000  25 m       
50  130  Idman Eine  2007  Cetus  07A631  25 m       
51  143  Lindholm Vilma  2007  Cetus  07A779  25 m       
52  145  Löytty Olivia  2007  Cetus  07A436  25 m       
53  146  Mannersalo Hilma  2008  Cetus  08A357  25 m       
54  147  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m       
55  158  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  25 m       
56  160  Pakarinen Iida  2007  Cetus  07A671  25 m       
57  163  Puuronen Ella  2007  Cetus  07A559  25 m       
58  172  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  25 m       
59  173  Shumeylo Lybov  2007  Cetus  07A557  25 m       
60  263  Aghayeva Säminä  2007  USH  07A697  25 m       
61  268  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m       
62  272  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
9_S
Laji 9, 200m Selkäuinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
47  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  2:29.44  2:29.44   
217  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  2:46.89  2:46.89   
77  Riihelä Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  3:04.10  3:04.10   
110  Visto Miikka  2004  RiUS  04A569  25 m  3:07.40  3:07.40   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
10_S
Laji 10, 200m Selkäuinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  2:42.80  2:42.80   
285  Luoma Lumi  2005  UH  05A133  50 m  2:50.75  2:46.75   
23  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  50 m  2:54.79  2:50.79   
220  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  2:56.86  2:56.86   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
11_S
Laji 11, 200m Sekauinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
41  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  2:06.42  2:06.42   
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  2:08.11  2:08.11   
261  Vatanen Esa  1967  BraUi  67A078  25 m  2:45.52  2:45.52   
243  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  50 m  2:50.57  2:45.57   
55  Männistö Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  2:49.34  2:49.34   
42  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  2:50.98  2:50.98   
14  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  2:55.72  2:55.72   
165  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  3:03.35  2:58.35   
37  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  25 m  2:59.55  2:59.55   
10  200  Tenhu Aaro  2004  La-Ka  04B217  25 m  3:00.98  3:00.98   
11  61  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  3:04.35  3:04.35   
12  227  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  50 m  3:13.64  3:08.64   
13  216  Katunov Denis  2006  LaUS  06A164  25 m  3:15.01  3:15.01   
14  124  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  50 m  3:23.63  3:18.63   
15  228  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  50 m  3:35.55  3:30.55   
16  111  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  25 m  3:33.67  3:33.67   
17  98  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  3:39.00  3:39.00   
18  11  Pohjolainen Matti  1987  HyUS  87A271  25 m       
19  20  Helén Anton  2006  RiUS  06A270  25 m       
20  149  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  25 m       
21  155  Nieminen Ilmari  2007  Cetus  07A667  25 m       
22  232  Ruban Antero  2004  LaUS  04B114  25 m       
23  266  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  25 m       
24  269  Rantsev Nikita  2007  USH  07A393  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
12_S
Laji 12, 200m Sekauinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
38  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  2:31.81  2:31.81   
64  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  2:35.66  2:35.66   
23  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  50 m  2:45.37  2:40.37   
301  Yritys Taiga  2003  UH  03A036  25 m  2:42.88  2:42.88   
230  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  50 m  2:54.14  2:49.14   
94  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  2:50.02  2:50.02   
17  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  2:50.07  2:50.07   
283  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  2:55.47  2:55.47   
91  Siivonen Anna-maria  2004  RiUS  04A563  25 m  2:59.16  2:59.16   
10  276  Saarela Laura  2006  NU  06A748  50 m  3:07.82  3:02.82   
11  239  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  50 m  3:08.22  3:03.22   
12  157  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  50 m  3:10.07  3:05.07   
13  112  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  3:05.30  3:05.30   
14  82  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  25 m  3:28.26  3:28.26   
15  53  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  25 m  3:47.69  3:47.69   
16  221  Lehtiö Liisi  2008  LaUS  08A101  25 m       
17  264  Baindurashvili Taisiya  2008  USH  08A215  25 m       
18  267  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
13_S
Laji 13, 50m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  50 m  23.50  22.50   
84  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  26.87  25.87   
293  Savander Jani  1999  UH  99B230  25 m  27.71  27.71   
77  Riihelä Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  28.50  28.50   
Mikkola Jarkko  1969  HyUS  69A091  25 m  32.07  32.07   
286  Luoma Nicolas  2010  UH  10A027  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
14_S
Laji 14, 50m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
300  Yritys Saana  2003  UH  03A035  50 m  29.55  28.55   
95  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  50 m  29.67  28.67   
76  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  30.42  29.42   
282  Kontiainen Aino  2002  UH  02A770  25 m  29.50  29.50   
299  Yritys Maria  2002  UH  02A147  50 m  30.90  29.90   
199  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  30.07  30.07   
81  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  30.21  30.21   
234  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  50 m  31.42  30.42   
235  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  30.80  30.80   
10  287  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  25 m  33.36  33.36   
11  296  Tiljander Erja  2000  UH  00B194  50 m  34.71  33.71   
12  274  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  33.93  33.93   
13  112  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  34.09  34.09   
14  Haimakainen Laura  1979  HyUS  79A115  25 m  34.87  34.87   
15  295  Tarkiainen Sonja  2004  UH  04B117  25 m  35.46  35.46   
16  40  Kurvinen Krista-matleena  2006  RiUS  06A940  25 m  1:11.69  1:11.69   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
15_S
Laji 15, 100m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
41  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  55.17  53.17   
84  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  57.96  55.96   
88  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  1:00.52  58.52   
47  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  50 m  1:01.21  59.21   
218  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m  59.46  59.46   
29  Järvinen Perttu  2003  RiUS  03A819  50 m  1:02.08  1:00.08   
212  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  50 m  1:02.65  1:00.65   
Koskinen Pekka  1978  HyUS  78A127  25 m  1:00.78  1:00.78   
90  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  1:04.32  1:04.32   
10  100  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  50 m  1:06.57  1:04.57   
11  243  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  1:04.76  1:04.76   
12  260  Vatanen Ensio  1964  BraUi  64A062  50 m  1:08.85  1:06.85   
13  261  Vatanen Esa  1967  BraUi  67A078  25 m  1:07.67  1:07.67   
14  89  Seppä Kalle  2003  RiUS  03A257  25 m  1:07.68  1:07.68   
15  103  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  50 m  1:10.98  1:08.98   
16  58  Niemimuukko Valtteri  2005  RiUS  05A561  25 m  1:09.26  1:09.26   
17  66  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  1:09.54  1:09.54   
18  232  Ruban Antero  2004  LaUS  04B114  25 m  1:09.80  1:09.80   
19  237  Saltykov Stefan  2005  LaUS  05A145  25 m  1:10.12  1:10.12   
20  292  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  50 m  1:12.25  1:10.25   
21  206  Bortsov Egor  2004  LaUS  04B136  50 m  1:12.44  1:10.44   
22  37  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  50 m  1:13.79  1:11.79   
23  79  Rosendahl Manu  2003  RiUS  03A828  50 m  1:14.44  1:12.44   
24  165  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  1:15.03  1:13.03   
25  210  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  50 m  1:15.04  1:13.04   
26  215  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  1:13.25  1:13.25   
27  227  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  50 m  1:15.89  1:13.89   
28  Mikkola Jarkko  1969  HyUS  69A091  50 m  1:16.38  1:14.38   
29  266  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  25 m  1:14.46  1:14.46   
30  161  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  25 m  1:14.70  1:14.70   
31  245  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  50 m  1:17.69  1:15.69   
32  60  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  50 m  1:17.84  1:15.84   
33  284  Lipponen Joel  2004  UH  04B103  50 m  1:18.09  1:16.09   
34  280  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  50 m  1:18.42  1:16.42   
35  184  Westerberg Oscar  2005  Cetus  05A519  50 m  1:18.91  1:16.91   
36  124  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  50 m  1:19.62  1:17.62   
37  83  Saarikallio Vinski  2004  RiUS  04A863  50 m  1:20.61  1:18.61   
38  75  Rasinmäki Aapo  2003  RiUS  03A916  50 m  1:20.79  1:18.79   
39  308  Rokityanskiy Henrik  2006  HSS  06A159  25 m  1:19.08  1:19.08   
40  238  Semenov Viacheslav  2006  LaUS  06A319  25 m  1:19.24  1:19.24   
41  43  Lempinen Rasmus  2005  RiUS  05A077  25 m  1:19.27  1:19.27   
42  155  Nieminen Ilmari  2007  Cetus  07A667  25 m  1:19.42  1:19.42   
43  228  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  50 m  1:22.11  1:20.11   
44  109  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  25 m  1:20.24  1:20.24   
45  149  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  50 m  1:23.08  1:21.08   
46  288  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  50 m  1:24.89  1:22.89   
47  50  Mantila Juho  2005  RiUS  05A295  25 m  1:23.04  1:23.04   
48  121  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  1:25.07  1:23.07   
49  150  Mosconi Tommi  2008  Cetus  08A187  50 m  1:25.17  1:23.17   
50  74  Raitala Aki Eetu Petteri  2004  RiUS  04A868  25 m  1:23.34  1:23.34   
51  131  Inkilä Veeti  2006  Cetus  06A411  25 m  1:24.66  1:24.66   
52  289  Niininen Eemi  2004  UH  04B126  25 m  1:25.35  1:25.35   
53  297  Tsvetkov Vladimir  2006  UH  06A595  50 m  1:28.00  1:26.00   
54  106  Veide Chris  2003  RiUS  03A561  25 m  1:26.36  1:26.36   
55  111  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  50 m  1:29.63  1:27.63   
56  26  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  50 m  1:30.53  1:28.53   
57  242  Teno Vilho  2006  LaUS  06A245  25 m  1:28.67  1:28.67   
58  179  Toivanen Topias  2007  Cetus  07A709  25 m  1:28.84  1:28.84   
59  182  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  25 m  1:28.92  1:28.92   
60  133  Jääskö Jermu  2006  Cetus  06A894  25 m  1:29.03  1:29.03   
61  176  Syvänen Lenni  2007  Cetus  07A401  50 m  1:31.32  1:29.32   
62  52  Mustalahti Jonne  2005  RiUS  05A560  50 m  1:31.43  1:29.43   
63  126  Gummerus Verneri  2006  Cetus  06A850  50 m  1:32.24  1:30.24   
64  203  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  25 m  1:30.42  1:30.42   
65  236  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  25 m  1:30.43  1:30.43   
66  154  Nevalainen Lenni  2007  Cetus  07A173  50 m  1:32.48  1:30.48   
67  207  Haverinen Kasperi  2005  LaUS  05B041  25 m  1:30.90  1:30.90   
68  180  Tsinjonnõi Artemi  2008  Cetus  08A169  50 m  1:33.07  1:31.07   
69  170  Savolainen Akseli  2007  Cetus  07A405  25 m  1:31.61  1:31.61   
70  175  Suni Mikael  2007  Cetus  07A197  50 m  1:34.95  1:32.95   
71  214  Kabanov Vasily  2006  LaUS  06A327  25 m  1:33.28  1:33.28   
72  204  Bogdanov Iakov Ivar  2009  LaUS  09A130  25 m  1:33.70  1:33.70   
73  151  Mustonen Evan  2005  Cetus  05A896  50 m  1:36.04  1:34.04   
74  134  Keränen Joonas  2007  Cetus  07A172  25 m  1:34.26  1:34.26   
75  178  Tirkkonen Emil  2006  Cetus  06A865  25 m  1:34.61  1:34.61   
76  135  Klümper Matti  2008  Cetus  08A190  25 m  1:37.08  1:37.08   
77  140  Leinonen Tomas  2008  Cetus  08A376  50 m  1:39.42  1:37.42   
78  141  Liimatainen Roope  2007  Cetus  07A544  50 m  1:39.55  1:37.55   
79  127  Harja Niilo  2006  Cetus  06A990  25 m  1:37.76  1:37.76   
80  96  Toivonen Miika  2007  RiUS  07A089  25 m  1:38.13  1:38.13   
81  162  Pekkola Eljas  2007  Cetus  07A509  25 m  1:38.23  1:38.23   
82  137  Koskela Henri  2007  Cetus  07A472  25 m  1:38.79  1:38.79   
83  224  Marttila Tuomas  2008  LaUS  08A411  25 m  1:38.92  1:38.92   
84  62  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  50 m  1:43.41  1:41.41   
85  34  Kohvakka Onni  2007  RiUS  07A302  25 m  1:41.87  1:41.87   
86  211  Immonen Leevi  2007  LaUS  07A249  25 m  1:42.46  1:42.46   
87  45  Liitola Iikka  2008  RiUS  08A102  25 m  1:42.55  1:42.55   
88  132  Järvenpää Olli  2006  Cetus  06A690  25 m  1:43.07  1:43.07   
89  128  Hautaniemi Veikko  2007  Cetus  07A304  50 m  1:48.56  1:46.56   
90  48  Malinen Aukusti  2007  RiUS  07A589  25 m  1:49.62  1:49.62   
91  25  Johansson Elias  2008  RiUS  08A318  25 m  1:59.45  1:59.45   
92  Lavikainen Valtteri  2008  HyUS  08A427  25 m  1:59.84  1:59.84   
93  30  Kataja Onni  2007  RiUS  07A576  25 m  2:03.93  2:03.93   
94  80  Rosendahl Väinö  2007  RiUS  07A566  25 m  2:03.95  2:03.95   
95  101  Uotila Eetu  2008  RiUS  08A315  25 m  2:07.54  2:07.54   
96  93  Sohlman Väinö  2006  RiUS  06A650  25 m  2:14.10  2:14.10   
97  Hiltunen Konsta  2009  HyUS  09A199  25 m       
98  19  Halonen Juha-matti  1990  RiUS  90A636  25 m       
99  129  Helkearo Niilo  2006  Cetus  06A932  25 m       
100  265  Björn Daniel  2006  USH  06A716  25 m       
101  294  Tarkiainen Eero  2006  UH  06A553  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
16_S
Laji 16, 100m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
71  Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS  98A156  50 m  58.39  56.39   
38  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  50 m  1:03.33  1:01.33   
76  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:06.98  1:04.98   
209  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:07.01  1:07.01   
240  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  50 m  1:10.66  1:08.66   
94  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  1:09.82  1:09.82   
220  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:09.90  1:09.90   
69  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:10.68  1:10.68   
125  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  50 m  1:13.18  1:11.18   
10  91  Siivonen Anna-maria  2004  RiUS  04A563  25 m  1:11.32  1:11.32   
11  166  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  50 m  1:14.22  1:12.22   
12  153  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  50 m  1:14.49  1:12.49   
13  278  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:12.56  1:12.56   
14  85  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  50 m  1:14.89  1:12.89   
15  10  Paloniemi Petra  1992  HyUS  92A106  25 m  1:14.81  1:14.81   
16  208  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  50 m  1:18.30  1:16.30   
17  174  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:16.47  1:16.47   
18  46  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  25 m  1:16.62  1:16.62   
19  78  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  1:16.84  1:16.84   
20  152  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  1:18.88  1:16.88   
21  164  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  50 m  1:19.31  1:17.31   
22  107  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  50 m  1:19.71  1:17.71   
23  82  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  50 m  1:19.75  1:17.75   
24  138  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  50 m  1:20.15  1:18.15   
25  273  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  1:19.40  1:19.40   
26  202  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  1:19.57  1:19.57   
27  123  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  50 m  1:21.70  1:19.70   
28  298  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  50 m  1:21.72  1:19.72   
29  167  Risso Ricci Rebecca  2006  Cetus  06A548  50 m  1:22.00  1:20.00   
30  171  Savolainen Ida  2007  Cetus  07A574  25 m  1:20.42  1:20.42   
31  39  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  25 m  1:20.82  1:20.82   
32  290  Poikolainen Inka  2005  UH  05B053  50 m  1:23.83  1:21.83   
33  231  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  50 m  1:23.84  1:21.84   
34  168  Risso Ricci Ruth  2006  Cetus  06A550  50 m  1:25.54  1:23.54   
35  316  Silvola Emmi  2004  UH    50 m  1:27.13  1:25.13   
36  291  Ponnikas Hanna  2004  UH  04B112  25 m  1:25.17  1:25.17   
37  281  Imppola Eedi  2008  UH  08A165  50 m  1:27.54  1:25.54   
38  156  Nieminen Petra  2007  Cetus  07A645  25 m  1:27.85  1:27.85   
39  142  Lindholm Anna  2007  Cetus  07A682  25 m  1:28.36  1:28.36   
40  159  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  25 m  1:28.65  1:28.65   
41  144  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  50 m  1:31.61  1:29.61   
42  108  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:30.15  1:30.15   
43  147  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  1:30.38  1:30.38   
44  221  Lehtiö Liisi  2008  LaUS  08A101  50 m  1:32.93  1:30.93   
45  72  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  1:31.16  1:31.16   
46  65  Pasma Annu  2006  RiUS  06A867  25 m  1:32.09  1:32.09   
47  158  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  25 m  1:32.50  1:32.50   
48  27  Jukarainen Karoliina  2006  RiUS  06A659  25 m  1:33.05  1:33.05   
49  139  Larjomaa Vuokko  2007  Cetus  07A454  50 m  1:35.38  1:33.38   
50  136  Kortelainen Bea  2006  Cetus  06B001  25 m  1:34.76  1:34.76   
51  183  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  50 m  1:37.45  1:35.45   
52  146  Mannersalo Hilma  2008  Cetus  08A357  25 m  1:35.52  1:35.52   
53  226  Porter Olivia  2007  LaUS  07A275  25 m  1:36.58  1:36.58   
54  213  Järvinen Lotta  2008  LaUS  08A304  25 m  1:36.61  1:36.61   
55  173  Shumeylo Lybov  2007  Cetus  07A557  25 m  1:36.88  1:36.88   
56  223  Makkula Mea  2006  LaUS  06A859  25 m  1:36.96  1:36.96   
57  317  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  25 m  1:38.04  1:38.04   
58  33  Kittelä Helmi  2008  RiUS  08A095  50 m  1:40.20  1:38.20   
59  169  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  50 m  1:41.50  1:39.50   
60  181  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  25 m  1:39.80  1:39.80   
61  172  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  25 m  1:39.87  1:39.87   
62  122  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m  1:40.45  1:40.45   
63  222  Leppänen Annika  2006  LaUS  06A921  25 m  1:41.97  1:41.97   
64  219  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  50 m  1:44.78  1:42.78   
65  49  Malinen Elina  2009  RiUS  09A134  25 m  1:43.01  1:43.01   
66  86  Savulahti Eerika  2008  RiUS  08A113  25 m  1:43.40  1:43.40   
67  130  Idman Eine  2007  Cetus  07A631  50 m  1:45.76  1:43.76   
68  145  Löytty Olivia  2007  Cetus  07A436  25 m  1:43.86  1:43.86   
69  51  Mantila Laura  2008  RiUS  08A164  25 m  1:44.26  1:44.26   
70  57  Niemi Vieno  2007  RiUS  07A266  50 m  1:46.79  1:44.79   
71  143  Lindholm Vilma  2007  Cetus  07A779  25 m  1:46.29  1:46.29   
72  68  Perikangas Rosa  2007  RiUS  07A614  25 m  1:47.45  1:47.45   
73  59  Nokikuru Aino  2007  RiUS  07A268  50 m  1:50.62  1:48.62   
74  97  Tuominen Saaga  2007  RiUS  07A096  25 m  1:50.14  1:50.14   
75  163  Puuronen Ella  2007  Cetus  07A559  50 m  1:55.61  1:53.61   
76  225  Pitkänen Saaga  2008  LaUS  08A111  25 m  1:54.34  1:54.34   
77  160  Pakarinen Iida  2007  Cetus  07A671  25 m  1:55.93  1:55.93   
78  229  Pulkkinen Moona  2008  LaUS  08A206  25 m  1:57.58  1:57.58   
79  Huusela Iina  2008  HyUS  08A391  25 m  2:00.27  2:00.27   
80  15  Anttila Moona  2008  RiUS  08A289  25 m  2:02.42  2:02.42   
81  63  Paalanen Kaisla  2008  RiUS  08A326  25 m  2:04.14  2:04.14   
82  104  Vallius Annika  2008  RiUS  08A364  25 m  2:07.00  2:07.00   
83  233  Rumask Isabel  2006  LaUS  06A823  25 m  2:13.65  2:13.65   
84  56  Niemi Anna  2008  RiUS  08A298  25 m  2:14.29  2:14.29   
85  36  Korpisaari Ranja  2009  RiUS  09A144  25 m  2:18.90  2:18.90   
86  99  Tuukkanen Iiris  2008  RiUS  08A316  25 m  2:25.28  2:25.28   
87  16  Eronen Nelli  2007  RiUS  07A540  25 m  2:26.95  2:26.95   
88  Juvonen Lotta  2008  HyUS  08A405  25 m       
89  12  Suomi Ella  2008  HyUS  08A461  25 m       
90  35  Koivu Milja  2007  RiUS  07A785  25 m       
91  44  Lievonen Kukka-sofia  2006  RiUS  06B000  25 m       
92  67  Pellikka Emma  2007  RiUS  07A786  25 m       
93  264  Baindurashvili Taisiya  2008  USH  08A215  25 m       
94  268  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m       
95  270  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  25 m       
96  271  Siimes Marja Anna  2008  USH  08A381  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
17_S
Laji 17, 200m Vapaauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
73  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  25 m  1:57.56  1:57.56   
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  1:58.05  1:58.05   
77  Riihelä Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  2:17.88  2:17.88   
14  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  25 m  2:37.69  2:37.69   
200  Tenhu Aaro  2004  La-Ka  04B217  25 m  2:44.94  2:44.94   
110  Visto Miikka  2004  RiUS  04A569  25 m  2:50.39  2:50.39   
19  Halonen Juha-matti  1990  RiUS  90A636  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
18_S
Laji 18, 200m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
70  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  2:11.75  2:11.75   
18  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  50 m  2:16.04  2:12.04   
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  50 m  2:26.80  2:22.80   
205  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  50 m  2:27.72  2:23.72   
23  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  2:36.58  2:36.58   
28  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  2:42.04  2:42.04   
177  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m  2:46.91  2:46.91   
22  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  25 m  2:56.65  2:56.65   
105  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  25 m  3:05.04  3:05.04   
10  31  Keskimäki Suvi  2006  RiUS  06A257  25 m  3:23.69  3:23.69   
11  102  Uskali Taika  2005  RiUS  05A925  25 m  3:51.40  3:51.40   
12  275  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m       
13  277  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
19_S
Laji 19, 50m Perhosuinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
41  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  25.20  24.20   
84  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  29.14  28.14   
293  Savander Jani  1999  UH  99B230  50 m  31.34  30.34   
42  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  32.69  31.69   
66  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  33.08  33.08   
61  Ojanen Topias  2002  RiUS  02A862  25 m  42.44  42.44   
45  Liitola Iikka  2008  RiUS  08A102  25 m  44.44  44.44   
216  Katunov Denis  2006  LaUS  06A164  50 m  46.07  45.07   
269  Rantsev Nikita  2007  USH  07A393  25 m  45.11  45.11   
10  20  Helén Anton  2006  RiUS  06A270  25 m  47.65  47.65   
11  111  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  25 m  48.05  48.05   
12  236  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  25 m  48.92  48.92   
13  133  Jääskö Jermu  2006  Cetus  06A894  25 m  49.07  49.07   
14  121  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  51.84  50.84   
15  131  Inkilä Veeti  2006  Cetus  06A411  25 m  52.22  52.22   
16  211  Immonen Leevi  2007  LaUS  07A249  25 m  53.15  53.15   
17  297  Tsvetkov Vladimir  2006  UH  06A595  50 m  54.64  53.64   
18  96  Toivonen Miika  2007  RiUS  07A089  25 m  57.13  57.13   
19  203  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  25 m  58.38  58.38   
20  151  Mustonen Evan  2005  Cetus  05A896  50 m  1:00.01  59.01   
21  204  Bogdanov Iakov Ivar  2009  LaUS  09A130  25 m  1:01.44  1:01.44   
22  182  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  50 m  1:21.71  1:20.71   
23  155  Nieminen Ilmari  2007  Cetus  07A667  25 m       
24  162  Pekkola Eljas  2007  Cetus  07A509  25 m       
25  176  Syvänen Lenni  2007  Cetus  07A401  25 m       
26  224  Marttila Tuomas  2008  LaUS  08A411  25 m       
27  308  Rokityanskiy Henrik  2006  HSS  06A159  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
20_S
Laji 20, 50m Perhosuinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
81  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  31.46  31.46   
18  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  31.52  31.52   
64  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  32.10  32.10   
95  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  32.36  32.36   
23  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  33.18  33.18   
94  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  33.49  33.49   
205  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  50 m  35.43  34.43   
92  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  35.33  35.33   
199  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  35.90  35.90   
10  296  Tiljander Erja  2000  UH  00B194  25 m  35.96  35.96   
11  87  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  37.48  37.48   
12  239  Simberg Ebba  2007  LaUS  07A087  25 m  38.68  38.68   
13  220  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  39.68  39.68   
14  112  Äikäs Miia  2003  RiUS  03A563  25 m  40.13  40.13   
15  274  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  40.55  40.55   
16  107  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  50 m  42.61  41.61   
17  281  Imppola Eedi  2008  UH  08A165  50 m  44.73  43.73   
18  108  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  44.94  44.94   
19  264  Baindurashvili Taisiya  2008  USH  08A215  25 m  46.29  46.29   
20  223  Makkula Mea  2006  LaUS  06A859  50 m  47.67  46.67   
21  31  Keskimäki Suvi  2006  RiUS  06A257  25 m  47.75  47.75   
22  72  Ploompuu Kätlin  2007  RiUS  07A371  25 m  48.02  48.02   
23  226  Porter Olivia  2007  LaUS  07A275  50 m  52.21  51.21   
24  270  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  25 m  51.75  51.75   
25  53  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  25 m  52.22  52.22   
26  145  Löytty Olivia  2007  Cetus  07A436  25 m  52.66  52.66   
27  213  Järvinen Lotta  2008  LaUS  08A304  50 m  55.43  54.43   
28  147  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  54.60  54.60   
29  33  Kittelä Helmi  2008  RiUS  08A095  25 m  54.70  54.70   
30  172  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  25 m  55.08  55.08   
31  219  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  50 m  56.36  55.36   
32  159  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  25 m  55.82  55.82   
33  225  Pitkänen Saaga  2008  LaUS  08A111  25 m  55.90  55.90   
34  222  Leppänen Annika  2006  LaUS  06A921  25 m  56.01  56.01   
35  169  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  50 m  57.94  56.94   
36  97  Tuominen Saaga  2007  RiUS  07A096  50 m  1:03.37  1:02.37   
37  57  Niemi Vieno  2007  RiUS  07A266  25 m  1:02.58  1:02.58   
38  122  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m       
39  144  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  25 m       
40  158  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  25 m       
41  181  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  25 m       
42  183  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  25 m       
43  229  Pulkkinen Moona  2008  LaUS  08A206  25 m       
44  263  Aghayeva Säminä  2007  USH  07A697  25 m       
45  267  Kondratjeva Kira  2008  USH  08A417  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
21_S
Laji 21, 100m Perhosuinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
73  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  50 m  1:01.60  59.60   
88  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  50 m  1:15.23  1:13.23   
201  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  1:13.24  1:13.24   
100  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:14.95  1:14.95   
217  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m  1:18.95  1:18.95   
14  Alanko Aleksi  2003  RiUS  03A301  50 m  1:23.46  1:21.46   
89  Seppä Kalle  2003  RiUS  03A257  25 m  1:21.95  1:21.95   
55  Männistö Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  1:22.86  1:22.86   
90  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  1:23.63  1:23.63   
10  161  Partanen Eeli  2005  Cetus  05A202  25 m  1:24.13  1:24.13   
11  37  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  25 m  1:24.54  1:24.54   
12  Mikkola Jarkko  1969  HyUS  69A091  25 m  1:30.68  1:30.68   
13  292  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  25 m  1:31.03  1:31.03   
14  79  Rosendahl Manu  2003  RiUS  03A828  25 m  1:33.43  1:33.43   
15  60  Nokikuru Niko  2005  RiUS  05A305  50 m  1:36.35  1:34.35   
16  227  Pulkkinen Arto  2005  LaUS  05A629  25 m  1:35.22  1:35.22   
17  124  Gavrilov Ivan  2005  Cetus  05A769  25 m       
18  165  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  25 m       
19  210  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
22_S
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
70  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:08.00  1:08.00   
301  Yritys Taiga  2003  UH  03A036  50 m  1:13.98  1:11.98   
76  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  50 m  1:18.62  1:16.62   
17  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  50 m  1:19.48  1:17.48   
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  50 m  1:20.53  1:18.53   
230  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  25 m  1:18.72  1:18.72   
241  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  50 m  1:23.57  1:21.57   
234  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  50 m  1:27.69  1:25.69   
91  Siivonen Anna-maria  2004  RiUS  04A563  25 m  1:26.72  1:26.72   
10  283  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  1:27.07  1:27.07   
11  85  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:29.65  1:29.65   
12  164  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  25 m  1:36.79  1:36.79   
13  157  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  25 m  1:38.11  1:38.11   
14  273  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  1:40.50  1:40.50   
15  174  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:42.98  1:42.98   
16  123  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  25 m  1:43.43  1:43.43   
17  287  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  50 m  1:49.09  1:47.09   
18  Haimakainen Laura  1979  HyUS  79A115  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
23_S
Laji 23, 200m Perhosuinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
13  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  3:02.19  3:02.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
25_S
Laji 25, 100m Sekauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  55.46  55.46   
73  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  25 m  1:03.27  1:03.27   
11  Pohjolainen Matti  1987  HyUS  87A271  25 m  1:08.82  1:08.82   
218  Koskinen Eetu  2002  LaUS  02A250  25 m  1:09.55  1:09.55   
244  Uosukainen Lauri  2002  LaUS  02A568  25 m  1:10.33  1:10.33   
212  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  25 m  1:13.02  1:13.02   
201  Airas Julius  2003  LaUS  03A835  25 m  1:16.61  1:16.61   
260  Vatanen Ensio  1964  BraUi  64A062  25 m  1:17.39  1:17.39   
77  Riihelä Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  1:17.48  1:17.48   
10  66  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  1:19.56  1:19.56   
11  243  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  25 m  1:20.30  1:20.30   
12  237  Saltykov Stefan  2005  LaUS  05A145  25 m  1:21.81  1:21.81   
13  58  Niemimuukko Valtteri  2005  RiUS  05A561  25 m  1:22.15  1:22.15   
14  215  Karvanen Maksim  2005  LaUS  05A421  25 m  1:24.71  1:24.71   
15  103  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  1:24.78  1:24.78   
16  Koski Harri  1957  HyUS  57A024  25 m  1:26.17  1:26.17   
17  110  Visto Miikka  2004  RiUS  04A569  25 m  1:27.57  1:27.57   
18  206  Bortsov Egor  2004  LaUS  04B136  25 m  1:31.25  1:31.25   
19  280  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  25 m  1:31.38  1:31.38   
20  284  Lipponen Joel  2004  UH  04B103  25 m  1:32.39  1:32.39   
21  245  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  25 m  1:32.67  1:32.67   
22  109  Virkkala Jesse  2004  RiUS  04A566  25 m  1:36.24  1:36.24   
23  75  Rasinmäki Aapo  2003  RiUS  03A916  25 m  1:40.35  1:40.35   
24  288  Nieminen Ville  2004  UH  04B274  25 m  1:41.35  1:41.35   
25  242  Teno Vilho  2006  LaUS  06A245  25 m  1:41.43  1:41.43   
26  83  Saarikallio Vinski  2004  RiUS  04A863  25 m  1:42.82  1:42.82   
27  74  Raitala Aki Eetu Petteri  2004  RiUS  04A868  25 m  1:51.67  1:51.67   
28  184  Westerberg Oscar  2005  Cetus  05A519  25 m  1:52.85  1:52.85   
29  26  Johansson Leevi  2006  RiUS  06A254  25 m  1:53.56  1:53.56   
30  127  Harja Niilo  2006  Cetus  06A990  25 m       
31  129  Helkearo Niilo  2006  Cetus  06A932  25 m       
32  179  Toivanen Topias  2007  Cetus  07A709  25 m       
33  207  Haverinen Kasperi  2005  LaUS  05B041  25 m       
34  261  Vatanen Esa  1967  BraUi  67A078  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
26_S
Laji 26, 100m Sekauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
71  Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS  98A156  25 m  1:05.53  1:05.53   
38  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:09.49  1:09.49   
64  Pasma Aida  2003  RiUS  03A816  25 m  1:10.56  1:10.56   
70  Pihkamäki Annukka  2004  RiUS  04A161  25 m  1:11.34  1:11.34   
18  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:14.40  1:14.40   
209  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:15.67  1:15.67   
76  Ravalt Nikita  2002  RiUS  02A653  25 m  1:16.46  1:16.46   
235  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  25 m  1:16.49  1:16.49   
95  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  1:16.94  1:16.94   
10  23  Hinkkala Maija  2005  RiUS  05A091  25 m  1:17.77  1:17.77   
11  21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  25 m  1:18.48  1:18.48   
12  262  Tammilehto Pauliina  1981  Vanders  81A070  25 m  1:19.28  1:19.28   
13  230  Romo Julia  2003  LaUS  03A094  25 m  1:19.45  1:19.45   
14  205  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  25 m  1:20.00  1:20.00   
15  17  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:20.31  1:20.31   
16  87  Savulahti Iida  2004  RiUS  04A121  25 m  1:22.52  1:22.52   
17  278  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  1:23.83  1:23.83   
18  276  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m  1:28.11  1:28.11   
19  28  Jumppainen Minka  2003  RiUS  03A847  25 m  1:28.51  1:28.51   
20  274  Leskinen Lyydia  2005  NU  05A839  25 m  1:29.82  1:29.82   
21  105  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  25 m  1:30.00  1:30.00   
22  78  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  1:30.27  1:30.27   
23  46  Lukkaroinen Sade  2004  RiUS  04A281  25 m  1:33.76  1:33.76   
24  153  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  25 m  1:34.46  1:34.46   
25  295  Tarkiainen Sonja  2004  UH  04B117  25 m  1:35.75  1:35.75   
26  231  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:35.80  1:35.80   
27  69  Perkkiö Saana  2005  RiUS  05A349  25 m  1:36.78  1:36.78   
28  125  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  25 m  1:37.74  1:37.74   
29  272  Havantola Heli  2003  NU  03B260  25 m  1:38.41  1:38.41   
30  177  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m  1:38.56  1:38.56   
31  202  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  1:39.26  1:39.26   
32  107  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  25 m  1:39.34  1:39.34   
33  290  Poikolainen Inka  2005  UH  05B053  25 m  1:39.41  1:39.41   
34  277  Sevenius Emma  2002  NU  02B046  25 m  1:40.13  1:40.13   
35  82  Ruponen Siiri  2005  RiUS  05A287  25 m  1:40.59  1:40.59   
36  123  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  25 m  1:42.82  1:42.82   
37  152  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  25 m  1:43.43  1:43.43   
38  31  Keskimäki Suvi  2006  RiUS  06A257  25 m  1:44.62  1:44.62   
39  164  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  25 m  1:44.91  1:44.91   
40  291  Ponnikas Hanna  2004  UH  04B112  25 m  1:45.43  1:45.43   
41  108  Viitanen Krista  2005  RiUS  05A078  25 m  1:45.92  1:45.92   
42  174  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:46.87  1:46.87   
43  223  Makkula Mea  2006  LaUS  06A859  25 m  1:47.87  1:47.87   
44  138  Kostiainen Malla  2006  Cetus  06A418  25 m  1:47.92  1:47.92   
45  22  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  25 m  1:49.31  1:49.31   
46  27  Jukarainen Karoliina  2006  RiUS  06A659  25 m  1:50.13  1:50.13   
47  65  Pasma Annu  2006  RiUS  06A867  25 m       
48  130  Idman Eine  2007  Cetus  07A631  25 m       
49  142  Lindholm Anna  2007  Cetus  07A682  25 m       
50  143  Lindholm Vilma  2007  Cetus  07A779  25 m       
51  156  Nieminen Petra  2007  Cetus  07A645  25 m       
52  160  Pakarinen Iida  2007  Cetus  07A671  25 m       
53  163  Puuronen Ella  2007  Cetus  07A559  25 m       
54  166  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  25 m       
55  171  Savolainen Ida  2007  Cetus  07A574  25 m       
56  173  Shumeylo Lybov  2007  Cetus  07A557  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
27_S
Laji 27, 50m Rintauinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
100  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  37.85  37.85   
Koski Harri  1957  HyUS  57A024  50 m  41.23  39.73   
42  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  50 m  41.95  40.45   
13  Akkanen Niko  2003  RiUS  03A813  25 m  41.01  41.01   
200  Tenhu Aaro  2004  La-Ka  04B217  50 m  44.91  43.41   
180  Tsinjonnõi Artemi  2008  Cetus  08A169  50 m  49.19  47.69   
266  Kajava Daniel  2007  USH  07A391  25 m  47.78  47.78   
228  Pulkkinen Joonas  2007  LaUS  07A083  25 m  48.46  48.46   
269  Rantsev Nikita  2007  USH  07A393  25 m  48.58  48.58   
10  135  Klümper Matti  2008  Cetus  08A190  50 m  52.66  51.16   
11  211  Immonen Leevi  2007  LaUS  07A249  25 m  51.19  51.19   
12  96  Toivonen Miika  2007  RiUS  07A089  25 m  51.65  51.65   
13  150  Mosconi Tommi  2008  Cetus  08A187  50 m  53.83  52.33   
14  141  Liimatainen Roope  2007  Cetus  07A544  50 m  54.03  52.53   
15  111  Visto Tuukka  2007  RiUS  07A318  25 m  55.88  55.88   
16  176  Syvänen Lenni  2007  Cetus  07A401  50 m  57.59  56.09   
17  203  Bajalan Raman  2007  LaUS  07A326  50 m  57.69  56.19   
18  162  Pekkola Eljas  2007  Cetus  07A509  50 m  58.26  56.76   
19  134  Keränen Joonas  2007  Cetus  07A172  50 m  58.82  57.32   
20  128  Hautaniemi Veikko  2007  Cetus  07A304  50 m  59.29  57.79   
21  236  Salo Aleksi  2008  LaUS  08A115  25 m  57.95  57.95   
22  137  Koskela Henri  2007  Cetus  07A472  25 m  58.13  58.13   
23  294  Tarkiainen Eero  2006  UH  06A553  50 m  59.71  58.21   
24  204  Bogdanov Iakov Ivar  2009  LaUS  09A130  25 m  58.72  58.72   
25  182  Vauhkonen Otto  2007  Cetus  07A174  50 m  1:01.34  59.84   
26  175  Suni Mikael  2007  Cetus  07A197  50 m  1:03.58  1:02.08   
27  154  Nevalainen Lenni  2007  Cetus  07A173  25 m  1:02.47  1:02.47   
28  45  Liitola Iikka  2008  RiUS  08A102  50 m  1:05.20  1:03.70   
29  93  Sohlman Väinö  2006  RiUS  06A650  25 m  1:05.32  1:05.32   
30  170  Savolainen Akseli  2007  Cetus  07A405  25 m  1:08.55  1:08.55   
31  224  Marttila Tuomas  2008  LaUS  08A411  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
28_S
Laji 28, 50m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
240  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  25 m  40.09  40.09   
33  Kittelä Helmi  2008  RiUS  08A095  25 m  48.23  48.23   
298  Wallenius Wilma  2005  UH  05A795  25 m  48.26  48.26   
181  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  50 m  50.98  49.48   
167  Risso Ricci Rebecca  2006  Cetus  06A548  50 m  52.68  51.18   
53  Mustonen Veera  2008  RiUS  08A332  50 m  52.99  51.49   
122  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  50 m  53.69  52.19   
275  Raittinen Jenni  2001  NU  01B362  25 m  52.32  52.32   
270  Ratner Serafima  2008  USH  08A422  25 m  52.60  52.60   
10  225  Pitkänen Saaga  2008  LaUS  08A111  25 m  53.46  53.46   
11  168  Risso Ricci Ruth  2006  Cetus  06A550  50 m  56.27  54.77   
12  317  Mäkihannu Minttu  2008  TaTU  08A388  50 m  57.13  55.63   
13  144  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  50 m  57.52  56.02   
14  86  Savulahti Eerika  2008  RiUS  08A113  25 m  56.19  56.19   
15  139  Larjomaa Vuokko  2007  Cetus  07A454  25 m  56.57  56.57   
16  146  Mannersalo Hilma  2008  Cetus  08A357  50 m  58.26  56.76   
17  219  Koskinen Lotta  2008  LaUS  08A096  25 m  57.47  57.47   
18  213  Järvinen Lotta  2008  LaUS  08A304  50 m  1:00.84  59.34   
19  271  Siimes Marja Anna  2008  USH  08A381  25 m  1:02.43  1:02.43   
20  229  Pulkkinen Moona  2008  LaUS  08A206  25 m  1:03.02  1:03.02   
21  136  Kortelainen Bea  2006  Cetus  06B001  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
29_S
Laji 29, 100m Rintauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
73  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  25 m  1:09.98  1:09.98   
Koskinen Pekka  1978  HyUS  78A127  50 m  1:16.57  1:13.57   
47  Lukkaroinen Tino  2002  RiUS  02A246  25 m  1:16.98  1:16.98   
66  Paukola Olli  2003  RiUS  03A817  25 m  1:17.72  1:17.72   
261  Vatanen Esa  1967  BraUi  67A078  25 m  1:20.21  1:20.21   
89  Seppä Kalle  2003  RiUS  03A257  25 m  1:21.21  1:21.21   
260  Vatanen Ensio  1964  BraUi  64A062  25 m  1:24.32  1:24.32   
55  Männistö Olavi  2003  RiUS  03A282  25 m  1:27.16  1:27.16   
232  Ruban Antero  2004  LaUS  04B114  50 m  1:31.76  1:28.76   
10  216  Katunov Denis  2006  LaUS  06A164  50 m  1:32.09  1:29.09   
11  77  Riihelä Kasimir  2002  RiUS  02A316  25 m  1:29.60  1:29.60   
12  165  Reijonen Eemil  2005  Cetus  05A746  50 m  1:33.02  1:30.02   
13  90  Shkolny Petri  2003  RiUS  03A556  25 m  1:33.54  1:33.54   
14  103  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  25 m  1:34.04  1:34.04   
15  210  Huuhka Riku  2005  LaUS  05A549  50 m  1:37.94  1:34.94   
16  20  Helén Anton  2006  RiUS  06A270  25 m  1:38.58  1:38.58   
17  289  Niininen Eemi  2004  UH  04B126  50 m  1:43.56  1:40.56   
18  292  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  25 m  1:41.46  1:41.46   
19  238  Semenov Viacheslav  2006  LaUS  06A319  25 m  1:43.48  1:43.48   
20  245  Virtanen Miko  2005  LaUS  05A764  25 m  1:44.55  1:44.55   
21  106  Veide Chris  2003  RiUS  03A561  25 m  1:46.43  1:46.43   
22  265  Björn Daniel  2006  USH  06A716  25 m  1:47.20  1:47.20   
23  214  Kabanov Vasily  2006  LaUS  06A327  25 m  1:49.43  1:49.43   
24  151  Mustonen Evan  2005  Cetus  05A896  25 m  1:49.56  1:49.56   
25  43  Lempinen Rasmus  2005  RiUS  05A077  25 m  1:54.27  1:54.27   
26  131  Inkilä Veeti  2006  Cetus  06A411  50 m  1:57.42  1:54.42   
27  98  Tuukkanen Elias  2006  RiUS  06A555  25 m  2:03.60  2:03.60   
28  62  Paalanen Joonatan  2006  RiUS  06A276  25 m  2:22.73  2:22.73   
29  121  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  25 m       
30  132  Järvenpää Olli  2006  Cetus  06A690  25 m       
31  133  Jääskö Jermu  2006  Cetus  06A894  25 m       
32  140  Leinonen Tomas  2008  Cetus  08A376  25 m       
33  149  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  25 m       
34  178  Tirkkonen Emil  2006  Cetus  06A865  25 m       
35  308  Rokityanskiy Henrik  2006  HSS  06A159  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
30_S
Laji 30, 100m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
282  Kontiainen Aino  2002  UH  02A770  50 m  1:19.07  1:16.07   
94  Taiponen Aada  2004  RiUS  04A449  25 m  1:20.45  1:20.45   
300  Yritys Saana  2003  UH  03A035  25 m  1:23.58  1:23.58   
241  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  1:25.29  1:25.29   
21  Hellberg Ronja  2003  RiUS  03A420  50 m  1:30.01  1:27.01   
283  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  50 m  1:30.79  1:27.79   
85  Saarinen Vilja  2005  RiUS  05A087  25 m  1:30.99  1:30.99   
208  Haverinen Siiri  2007  LaUS  07A176  50 m  1:34.29  1:31.29   
164  Rantaniitty Iisa-lotta  2006  Cetus  06A450  25 m  1:31.38  1:31.38   
10  125  Granberg Janina  2006  Cetus  06A403  50 m  1:34.48  1:31.48   
11  296  Tiljander Erja  2000  UH  00B194  25 m  1:31.94  1:31.94   
12  174  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:33.31  1:33.31   
13  39  Kultaranta Meri  2004  RiUS  04A264  50 m  1:37.19  1:34.19   
14  153  Mänttäri Annaliina  2006  Cetus  06A031  25 m  1:35.30  1:35.30   
15  287  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  50 m  1:39.76  1:36.76   
16  105  Weckman Vilmiina  2004  RiUS  04A267  50 m  1:40.11  1:37.11   
17  107  Veide Emma  2005  RiUS  05A082  50 m  1:41.61  1:38.61   
18  78  Romppanen Helmi  2004  RiUS  04A152  25 m  1:40.04  1:40.04   
19  152  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  1:43.57  1:40.57   
20  276  Saarela Laura  2006  NU  06A748  25 m  1:41.13  1:41.13   
21  157  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  50 m  1:44.68  1:41.68   
22  316  Silvola Emmi  2004  UH    50 m  1:46.57  1:43.57   
23  166  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  25 m  1:43.83  1:43.83   
24  24  Hokkanen Senni  2006  RiUS  06A513  25 m  1:44.69  1:44.69   
25  172  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  50 m  1:50.28  1:47.28   
26  273  Korhonen Milja  2006  NU  06A588  25 m  1:48.13  1:48.13   
27  158  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  50 m  1:53.08  1:50.08   
28  290  Poikolainen Inka  2005  UH  05B053  50 m  1:55.27  1:52.27   
29  226  Porter Olivia  2007  LaUS  07A275  50 m  1:56.75  1:53.75   
30  233  Rumask Isabel  2006  LaUS  06A823  25 m  2:05.74  2:05.74   
31  97  Tuominen Saaga  2007  RiUS  07A096  25 m  2:05.80  2:05.80   
32  57  Niemi Vieno  2007  RiUS  07A266  25 m  2:10.43  2:10.43   
33  59  Nokikuru Aino  2007  RiUS  07A268  25 m  2:13.95  2:13.95   
34  183  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  25 m  2:15.06  2:15.06   
35  102  Uskali Taika  2005  RiUS  05A925  25 m  2:27.01  2:27.01   
36  145  Löytty Olivia  2007  Cetus  07A436  25 m       
37  147  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m       
38  159  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  25 m       
39  169  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  25 m       
40  263  Aghayeva Säminä  2007  USH  07A697  25 m       
41  268  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
31_S
Laji 31, 200m Rintauinti Miehet 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
88  Savulahti Ville  2003  RiUS  03A086  25 m  2:49.12  2:49.12   
100  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  2:50.63  2:50.63   
54  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m       
217  Koskinen Aapo  2004  LaUS  04A115  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
32_S
Laji 32, 200m Rintauinti Naiset 
 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
92  Silvennoinen Enni  2003  RiUS  03A629  25 m  3:05.13  3:05.13   
285  Luoma Lumi  2005  UH  05A133  25 m  3:07.02  3:07.02   
22  Helminen Jenna  2005  RiUS  05A300  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
33_S
Laji 33, 4X100m Sekauinti Miehet 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
311  Rius Jyrähdys 1  1997  RiUS    25 m  4:00.11  4:00.11   
250  Laus Miehet 1  2000  LaUS    25 m  4:25.90  4:25.90   
312  Rius Jyrähdys 2  2001  RiUS    25 m  4:44.27  4:44.27   
251  Laus Miehet 2  2000  LaUS    25 m  4:45.76  4:45.76   
313  Rius Jyrähdys 3  2002  RiUS    25 m  5:07.23  5:07.23   
255  Laus Pojat 1  2005  LaUS    25 m  5:16.68  5:16.68   
256  Laus Pojat 2  2005  LaUS    25 m  6:00.86  6:00.86   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 
34_S
Laji 34, 4X100m Sekauinti Naiset 
 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
314  Rius Välähdys 1  1999  RiUS    25 m  4:36.05  4:36.05   
303  Uh Naiset  1992  UH    25 m  4:41.10  4:41.10   
315  Rius Välähdys 2  2001  RiUS    25 m  4:58.16  4:58.16   
114  Power-3  2003  RiUS    25 m  5:10.85  5:10.85   
254  Laus Naiset 1  2000  LaUS    25 m  5:18.99  5:18.99   
258  Laus Tytöt 1  2006  LaUS    25 m  5:31.31  5:31.31   
307  Uh Uhoajat  2004  UH    25 m  5:36.61  5:36.61   
259  Laus Tytöt 2  2006  LaUS    25 m  7:15.73  7:15.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:47 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner