2020-02-27   16:37:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 27
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:50   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 27, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Sponsori: OMA SÄÄSTÖPANKKI 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Akseli Savolainen  2007  07A405  Cetus    25m  1:08.55  1:08.55 
Iikka Liitola  2008  08A102  RiUS    50m  1:05.20  1:03.70 
Mikael Suni  2007  07A197  Cetus    50m  1:03.58  1:02.08 
Lenni Nevalainen  2007  07A173  Cetus    25m  1:02.47  1:02.47 
Väinö Sohlman  2006  06A650  RiUS    25m  1:05.32  1:05.32 
Tuomas Marttila  2008  08A411  LaUS    25m     
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iakov Ivar Bogdanov  2009  09A130  LaUS    25m  58.72  58.72 
Henri Koskela  2007  07A472  Cetus    25m  58.13  58.13 
Veikko Hautaniemi  2007  07A304  Cetus    50m  59.29  57.79 
Eljas Pekkola  2007  07A509  Cetus    50m  58.26  56.76 
Joonas Keränen  2007  07A172  Cetus    50m  58.82  57.32 
Aleksi Salo  2008  08A115  LaUS    25m  57.95  57.95 
Eero Tarkiainen  2006  06A553  UH    50m  59.71  58.21 
Otto Vauhkonen  2007  07A174  Cetus    50m  1:01.34  59.84 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Syvänen  2007  07A401  Cetus    50m  57.59  56.09 
Roope Liimatainen  2007  07A544  Cetus    50m  54.03  52.53 
Miika Toivonen  2007  07A089  RiUS    25m  51.65  51.65 
Matti Klümper  2008  08A190  Cetus    50m  52.66  51.16 
Leevi Immonen  2007  07A249  LaUS    25m  51.19  51.19 
Tommi Mosconi  2008  08A187  Cetus    50m  53.83  52.33 
Tuukka Visto  2007  07A318  RiUS    25m  55.88  55.88 
Raman Bajalan  2007  07A326  LaUS    50m  57.69  56.19 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonas Pulkkinen  2007  07A083  LaUS    25m  48.46  48.46 
Artemi Tsinjonnõi  2008  08A169  Cetus    50m  49.19  47.69 
Niko Akkanen  2003  03A813  RiUS    25m  41.01  41.01 
Viljami Töhönen  2002  02A280  RiUS    25m  37.85  37.85 
Harri Koski  1957  57A024  HyUS    50m  41.23  39.73 
Aaro Tenhu  2004  04B217  La-Ka    50m  44.91  43.41 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  47.78  47.78 
Nikita Rantsev  2007  07A393  USH    25m  48.58  48.58 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner