2020-02-27   19:21:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 30
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  11:50   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 30, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Paaskoski  2007  07A527  Cetus    25m     
Säminä Aghayeva  2007  07A697  USH    25m     
Milka Marjakaarto  2007  07A546  Cetus    25m     
Vivian Vesa  2006  06A807  Cetus    25m  2:15.06  2:15.06 
Taika Uskali  2005  05A925  RiUS    25m  2:27.01  2:27.01 
Karina Pestereva  2007  07A688  USH    25m     
Saga Ronkainen  2007  07A407  Cetus    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vieno Niemi  2007  07A266  RiUS    25m  2:10.43  2:10.43 
Isabel Rumask  2006  06A823  LaUS    25m  2:05.74  2:05.74 
Inka Poikolainen  2005  05B053  UH    50m  1:55.27  1:52.27 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    25m  1:48.13  1:48.13 
Emma Nissinen  2007  07A368  Cetus    50m  1:53.08  1:50.08 
Olivia Porter  2007  07A275  LaUS    50m  1:56.75  1:53.75 
Saaga Tuominen  2007  07A096  RiUS    25m  2:05.80  2:05.80 
Aino Nokikuru  2007  07A268  RiUS    25m  2:13.95  2:13.95 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Senni Hokkanen  2006  06A513  RiUS    25m  1:44.69  1:44.69 
Amanda Nilsson  2006  06A427  Cetus    50m  1:44.68  1:41.68 
Kia Mäennenä  2006  06A189  Cetus    50m  1:43.57  1:40.57 
Emma Veide  2005  05A082  RiUS    50m  1:41.61  1:38.61 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  1:40.04  1:40.04 
Laura Saarela  2006  06A748  NU    25m  1:41.13  1:41.13 
Cécilia Richard  2006  06A790  Cetus    25m  1:43.83  1:43.83 
Sandra Savolainen  2007  07A376  Cetus    50m  1:50.28  1:47.28 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janica Nieminen  2005  05A403  UH    50m  1:39.76  1:36.76 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    50m  1:37.19  1:34.19 
Erja Tiljander  2000  00B194  UH    25m  1:31.94  1:31.94 
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006  06A450  Cetus    25m  1:31.38  1:31.38 
Janina Granberg  2006  06A403  Cetus    50m  1:34.48  1:31.48 
Iiris Soilevaara  2006  06A415  Cetus    25m  1:33.31  1:33.31 
Annaliina Mänttäri  2006  06A031  Cetus    25m  1:35.30  1:35.30 
Vilmiina Weckman  2004  04A267  RiUS    50m  1:40.11  1:37.11 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  1:30.99  1:30.99 
Ronja Hellberg  2003  03A420  RiUS    50m  1:30.01  1:27.01 
Saana Yritys  2003  03A035  UH    25m  1:23.58  1:23.58 
Aino Kontiainen  2002  02A770  UH    50m  1:19.07  1:16.07 
Aada Taiponen  2004  04A449  RiUS    25m  1:20.45  1:20.45 
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  1:25.29  1:25.29 
Elli Lenkkeri  2006  06A782  UH    50m  1:30.79  1:27.79 
Siiri Haverinen  2007  07A176  LaUS    50m  1:34.29  1:31.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  11:50 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner