Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 13
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:06 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 kesäkuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 13, 200m RU T-13, 14, 15 |
Loppukilpailut (11) |
Oletettu alkamisaika 10:00 |
Erä 1 (11) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nelli Lehmijoki |
2005 |
05A030 |
Pyry |
|
50m |
3:09.98 |
3:09.98 |
4 |
Ronja Maude |
2005 |
05A886 |
ÅSK |
|
50m |
3:09.95 |
3:09.95 |
5 |
Melissa Miettinen |
2005 |
05A199 |
HU |
|
50m |
3:09.97 |
3:09.97 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lumi Luoma |
2005 |
05A133 |
UH |
|
25m |
3:03.87 |
3:09.87 |
3 |
Elina Ryynänen |
2005 |
05A067 |
SiWa |
|
50m |
3:09.25 |
3:09.25 |
4 |
Sivi Juvakka |
2005 |
05A609 |
Pyry |
|
50m |
3:08.91 |
3:08.91 |
5 |
Sofi Andström |
2005 |
05A556 |
ORCA |
|
50m |
3:09.02 |
3:09.02 |
6 |
Sofia Rinne |
2005 |
05A850 |
Cetus |
|
50m |
3:09.57 |
3:09.57 |
7 |
Maija Hinkkala |
2005 |
05A091 |
RiUS |
|
50m |
3:09.92 |
3:09.92 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roosa Tuomainen |
2005 |
05A304 |
SalU |
|
50m |
3:07.71 |
3:07.71 |
2 |
Saara Raulos |
2005 |
05A823 |
Cetus |
|
50m |
3:06.07 |
3:06.07 |
3 |
Vilma Kiviniemi |
2005 |
05A181 |
OU |
|
50m |
3:04.56 |
3:04.56 |
4 |
Pinja Nieminen |
2004 |
04A258 |
Cetus |
|
50m |
3:03.89 |
3:03.89 |
5 |
Teea Jestoi |
2005 |
05A173 |
KUS-GSS |
|
50m |
3:04.33 |
3:04.33 |
6 |
Meea Juntunen |
2005 |
05A451 |
TuUS |
|
50m |
3:04.60 |
3:04.60 |
7 |
Hilla Penttilä |
2005 |
05A093 |
UKK |
|
50m |
3:06.09 |
3:06.09 |
8 |
Aino Koskelo |
2005 |
05A053 |
NU |
|
50m |
3:08.09 |
3:08.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anni Konnu |
2004 |
04B138 |
UI |
|
50m |
3:03.53 |
3:03.53 |
2 |
Jessika Liimatta |
2004 |
04A169 |
TaTU |
|
50m |
3:02.91 |
3:02.91 |
3 |
Aada Hirvasoja |
2005 |
05A577 |
HAHE |
|
50m |
3:02.68 |
3:02.68 |
4 |
Milla Karttunen |
2005 |
05A220 |
RaisU |
|
50m |
3:02.48 |
3:02.48 |
5 |
Nessa Järvinen |
2004 |
04A159 |
AQUILA |
|
50m |
3:02.62 |
3:02.62 |
6 |
Inka Vahtola |
2005 |
05A401 |
Cetus |
|
50m |
3:02.79 |
3:02.79 |
7 |
Ellen Kettunen |
2005 |
05A201 |
Cetus |
|
50m |
3:03.33 |
3:03.33 |
8 |
Aamu Knuuttila |
2004 |
04A531 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:03.54 |
3:03.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jessica Mäkinen |
2004 |
04A198 |
UiTa |
|
25m |
2:56.36 |
3:02.36 |
2 |
Julia Tuura |
2004 |
04A297 |
RiUS |
|
50m |
3:02.07 |
3:02.07 |
3 |
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
04A412 |
UiTa |
|
50m |
3:01.59 |
3:01.59 |
4 |
Sara Myller |
2003 |
03B029 |
TuUS |
|
50m |
3:00.56 |
3:00.56 |
5 |
Milla Lempiälä |
2005 |
05A436 |
LUS |
|
50m |
3:01.50 |
3:01.50 |
6 |
Helmiina Toivonen |
2004 |
04A030 |
HSS |
|
25m |
2:55.66 |
3:01.66 |
7 |
Frida Ekman |
2004 |
04A550 |
UiTa |
|
25m |
2:56.33 |
3:02.33 |
8 |
Anni Hyttinen |
2004 |
04A194 |
AUi |
|
50m |
3:02.41 |
3:02.41 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
04A365 |
HyUS |
|
50m |
3:00.26 |
3:00.26 |
2 |
Viljaana Myllärinen |
2004 |
04A492 |
UI |
|
25m |
2:53.91 |
2:59.91 |
3 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
Pyry |
|
50m |
2:59.20 |
2:59.20 |
4 |
Aada Taiponen |
2004 |
04A449 |
RiUS |
|
25m |
2:51.46 |
2:57.46 |
5 |
Emma Jormanainen |
2003 |
03A789 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:51.89 |
2:57.89 |
6 |
Sofia Nurkkala |
2004 |
04A067 |
KUS-GSS |
|
50m |
2:59.87 |
2:59.87 |
7 |
Hilla Kuuva |
2003 |
03A513 |
LrU |
|
50m |
3:00.02 |
3:00.02 |
8 |
Iida Herrala |
2004 |
04A283 |
SiWa |
|
50m |
3:00.32 |
3:00.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aada Hakala |
2004 |
04A041 |
UiTa |
|
50m |
2:56.83 |
2:56.83 |
2 |
Siiri Pellinen |
2003 |
03A581 |
SWIM |
|
25m |
2:50.71 |
2:56.71 |
3 |
Laura Markuksela |
2004 |
04A336 |
OuLo |
|
50m |
2:54.88 |
2:54.88 |
4 |
Emma Johansson |
2003 |
03A017 |
Cetus |
|
50m |
2:53.71 |
2:53.71 |
5 |
Winona Forslund |
2003 |
03A476 |
BS-PU |
|
50m |
2:54.69 |
2:54.69 |
6 |
Anna Edwards |
2004 |
04A597 |
HSS |
|
25m |
2:49.33 |
2:55.33 |
7 |
Inka Metiäinen |
2003 |
03A640 |
SWIM |
|
25m |
2:50.81 |
2:56.81 |
8 |
Milla-lotta Tapanainen |
2003 |
03A610 |
Cetus |
|
25m |
2:50.84 |
2:56.84 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Hämäläinen |
2003 |
03A424 |
ViesU |
|
25m |
2:46.95 |
2:52.95 |
2 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
25m |
2:46.01 |
2:52.01 |
3 |
Julia Sairanen |
2003 |
03A868 |
LaUS |
|
25m |
2:45.61 |
2:51.61 |
4 |
Mathilda Puutio |
2003 |
03A347 |
OU |
|
25m |
2:43.69 |
2:49.69 |
5 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
03A051 |
OuLo |
|
50m |
2:50.68 |
2:50.68 |
6 |
Aida Pasma |
2003 |
03A816 |
RiUS |
|
50m |
2:51.87 |
2:51.87 |
7 |
Inka Elamaa |
2004 |
04A328 |
OuLo |
|
50m |
2:52.70 |
2:52.70 |
8 |
Greta Beszteri |
2004 |
04A257 |
Cetus |
|
50m |
2:53.35 |
2:53.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viivi Säntti |
2005 |
05A161 |
OU |
|
50m |
2:59.99 |
2:59.99 |
2 |
Maria Korkalainen |
2005 |
05A667 |
JoUS |
|
50m |
2:57.52 |
2:57.52 |
3 |
Aino Hinkka |
2005 |
05A066 |
UKK |
|
25m |
2:46.26 |
2:52.26 |
4 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
50m |
2:50.74 |
2:50.74 |
5 |
Milla Strandberg |
2005 |
05A006 |
Vanders |
|
50m |
2:52.14 |
2:52.14 |
6 |
Kira Lindroos |
2005 |
05A028 |
Cetus |
|
50m |
2:53.15 |
2:53.15 |
7 |
Rina Rantanen |
2005 |
05A419 |
Cetus |
|
50m |
2:57.82 |
2:57.82 |
8 |
Aino Ollikainen |
2005 |
05A182 |
KeuTo |
|
50m |
3:00.85 |
3:00.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
04A166 |
UKK |
|
50m |
2:50.00 |
2:50.00 |
2 |
Petra Ansaranta |
2004 |
04A064 |
OU |
|
25m |
2:41.84 |
2:47.84 |
3 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
04A222 |
LaUS |
|
25m |
2:40.49 |
2:46.49 |
4 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
50m |
2:40.99 |
2:40.99 |
5 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
04A155 |
KoU |
|
25m |
2:38.64 |
2:44.64 |
6 |
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
04A363 |
UiTa |
|
25m |
2:41.39 |
2:47.39 |
7 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
50m |
2:49.09 |
2:49.09 |
8 |
Iida Heikkinen |
2004 |
04A273 |
UI |
|
25m |
2:45.81 |
2:51.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iiris Yli-Jama |
2003 |
03A354 |
ÅSK |
|
25m |
2:42.51 |
2:48.51 |
2 |
Emma Haglund |
2003 |
03A493 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:44.99 |
2:44.99 |
3 |
Martta Ruuska |
2003 |
03A582 |
SWIM |
|
25m |
2:37.93 |
2:43.93 |
4 |
Rebekka Luoto |
2003 |
03A191 |
RaisU |
|
50m |
2:38.87 |
2:38.87 |
5 |
Siiri Einiö |
2003 |
03A357 |
Gladius |
|
50m |
2:41.23 |
2:41.23 |
6 |
Minja Lukkari |
2003 |
03A364 |
OU |
|
25m |
2:38.01 |
2:44.01 |
7 |
Juulia Käräjämies |
2003 |
03A037 |
NumKis |
|
50m |
2:47.77 |
2:47.77 |
8 |
Róza Nagy |
2003 |
03B208 |
Cetus |
|
25m |
2:42.89 |
2:48.89 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
16 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:06 |
|