Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 11, 800m VU P-14, 15, 16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
14 v |
1 | Koski Tomas | 2004 | HeiI | 04B309 | 50 m | 9:15.53 | 9:15.53 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 9:12.40 | 9:28.40 | |
3 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 25 m | 9:22.14 | 9:38.14 | |
4 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 50 m | 9:42.00 | 9:42.00 | |
5 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 50 m | 9:43.61 | 9:43.61 | |
6 | Aho Elmeri | 2004 | SeUi | 04A232 | 25 m | 9:31.22 | 9:47.22 | |
7 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 9:53.19 | 9:53.19 | |
8 | Juurakko Veerti | 2004 | Cetus | 04A476 | 50 m | 9:55.56 | 9:55.56 | |
9 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 25 m | 9:42.25 | 9:58.25 | |
10 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 9:45.57 | 10:01.57 | |
11 | Pastucha Seweryn | 2004 | RaisU | 04A100 | 50 m | 10:02.12 | 10:02.12 |
15 v |
1 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 8:36.00 | 8:52.00 | |
2 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 8:59.86 | 8:59.86 | |
3 | Kaila Aku | 2003 | RaisU | 03A054 | 50 m | 9:00.76 | 9:00.76 | |
4 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 8:54.13 | 9:10.13 | |
5 | Hakala Akseli | 2003 | UiTa | 03A023 | 25 m | 8:54.67 | 9:10.67 | |
6 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 03A382 | 25 m | 8:59.06 | 9:15.06 | |
7 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 9:19.49 | 9:19.49 | |
8 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 25 m | 9:10.79 | 9:26.79 | |
9 | Matela Niko | 2003 | LrU | 03A039 | 25 m | 9:13.07 | 9:29.07 | |
10 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 9:29.32 | 9:29.32 | |
11 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 9:17.27 | 9:33.27 | |
12 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 25 m | 9:18.10 | 9:34.10 | |
13 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 9:20.01 | 9:36.01 | |
14 | Martikainen Risto | 2003 | KoU | 03A605 | 25 m | 9:20.91 | 9:36.91 | |
15 | Kauppinen Aleksi | 2003 | LrU | 03A839 | 25 m | 9:25.92 | 9:41.92 | |
16 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 25 m | 9:30.97 | 9:46.97 | |
17 | Lehtoniemi Nooa | 2003 | UKK | 03A103 | 25 m | 9:33.86 | 9:49.86 | |
18 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 50 m | 9:51.39 | 9:51.39 |
16 v |
1 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 8:20.44 | 8:36.44 | |
2 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 8:32.84 | 8:48.84 | |
3 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 25 m | 8:38.83 | 8:54.83 | |
4 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 8:53.08 | 9:09.08 | |
5 | Juntunen Elias | 2002 | OU | 02A075 | 25 m | 8:53.36 | 9:09.36 | |
6 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 25 m | 8:54.29 | 9:10.29 | |
7 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 50 m | 9:21.50 | 9:21.50 | |
8 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 9:12.67 | 9:28.67 | |
9 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 9:15.09 | 9:31.09 | |
10 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 25 m | 9:20.89 | 9:36.89 | |
11 | Järvi Joonas | 2002 | VUS-VSS | 02A227 | 25 m | 9:23.13 | 9:39.13 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |