Program for Spektrum Odder Swim Cup 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 4:35.20 | |
2 | 71 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 4:56.51 | |
3 | 130 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 4:56.99 | |
4 | 160 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 4:57.05 | |
5 | 330 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 4:58.61 | |
6 | 274 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 5:03.50 | |
7 | 419 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 5:03.75 | |
8 | 315 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 5:05.00 | |
9 | 72 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 5:05.33 | |
10 | 197 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 5:07.03 | |
11 | 228 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 25 m | 5:18.87 | |
12 | 150 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 5:25.30 | |
13 | 349 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 5:29.82 | |
14 | 205 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 25 m | 5:30.27 | |
15 | 257 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 5:31.84 | |
16 | 149 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 5:33.87 | |
17 | 203 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 25 m | 5:33.92 | |
18 | 329 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 5:35.25 | |
19 | 284 | Holt Line Grøndved | 2004 | S 68 | 0492AY | 25 m | 5:37.41 | |
20 | 302 | Hovalt Mille Fischer | 2004 | SØHESTEN | 0456AW | 25 m | 5:37.86 | |
21 | 298 | Brix Sarah | 2004 | SØHESTEN | 0498AW | 25 m | 5:45.69 | |
22 | 209 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 5:47.71 | |
23 | 297 | Abel Aia Caroline | 2006 | SØHESTEN | 0666AL | 25 m | 5:47.90 | |
24 | 358 | Baltsersen Mathilde | 2003 | VAMDRUP | 0314BB | 25 m | 5:49.76 | |
25 | 285 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 5:57.68 | |
26 | 277 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 7:02.33 | |
27 | 175 | Bjørn Julie | 2006 | SILKEBORG | 0666AO | 50 m | 7:17.27 | |
28 | 198 | Jørgen Silke Sejr Elgaard | 2007 | SILKEBORG | 0718AI | 25 m | 7:46.83 | |
29 | 60 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 25 m | ||
30 | 61 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 25 m | ||
31 | 63 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 25 m | ||
32 | 135 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | ||
33 | 151 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | ||
34 | 159 | Press Sisse Ø. | 2003 | ODDER | 0332AV | 25 m | ||
35 | 181 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 25 m | ||
36 | 196 | Jensen Sarah Manicus | 2007 | SILKEBORG | 0728AI | 25 m | ||
37 | 287 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | ||
38 | 413 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 marts 2018 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 06:59 |