Startliste for Spektrum Odder Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Finaler
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Spektrum Odder Swim Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Odder |
|
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|
|
Arrangør |
Odder svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (Årg. 2008-2018) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
289 |
1 |
Reka Szephalmi |
2009 |
0992AD |
S 68 |
|
25m |
47.32 |
339 |
2 |
Caroline K. Sørensen |
2008 |
0848AJ |
THISTED |
|
25m |
41.12 |
326 |
3 |
Freja Jørgensen |
2008 |
0858AA |
THISTED |
|
25m |
38.15 |
258 |
4 |
Helene Lavrsen |
2008 |
0854AG |
NORD |
|
25m |
40.68 |
103 |
5 |
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
0884AD |
HORSENS |
|
25m |
42.46 |
313 |
6 |
Karoline Sander Andersen |
2009 |
0966AC |
THISTED |
|
25m |
47.52 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
0634AR |
HEI |
|
25m |
33.75 |
219 |
2 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
0694AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
32.57 |
405 |
3 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
0634AK |
AALBORG |
|
25m |
29.83 |
398 |
4 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
25m |
32.48 |
88 |
5 |
Signe Kristensen |
2006 |
0624AK |
HORSENS |
|
25m |
33.18 |
380 |
6 |
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
0794AG |
BJERRE HER |
|
25m |
33.90 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
0488AQ |
S 68 |
|
25m |
29.91 |
72 |
2 |
Clara Matilde Carstensen |
2004 |
0436AP |
HORSENS |
|
25m |
29.59 |
54 |
3 |
Nele Schulze |
2004 |
0492AH |
HSK |
|
25m |
27.64 |
5 |
4 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
AGF |
|
25m |
28.86 |
251 |
5 |
Astrid Marie Hassing |
2004 |
0494AM |
NORD |
|
25m |
29.75 |
401 |
6 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
0458AO |
AALBORG |
|
25m |
29.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
1 |
Mira Emilie Schmidt |
2003 |
0394AY |
HSK |
|
25m |
30.61 |
130 |
2 |
Liv Hingeberg |
2001 |
0154AK |
ODDER |
|
25m |
30.42 |
351 |
3 |
Nete Lund Madsen |
2001 |
0186AZ |
AALBORG |
|
25m |
29.50 |
6 |
4 |
Smilla Bruun Christensen |
2001 |
0154BC |
AGF |
|
25m |
29.68 |
330 |
5 |
Therese Mardal |
2002 |
0224AY |
THISTED |
|
25m |
30.58 |
133 |
6 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
0252AV |
ODDER |
|
25m |
30.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
17 marts 2018 |
Licens til Odder IGF |
Udskriftstidspunkt |
15:04 |
|