Ohjelma TYR Invite
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
TYR Invite |
|
Utskriftsdatum |
29 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
14:28 |
|
|
Arrangör |
Täby sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 31, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (9) |
Beräknad start 15:28 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
Joel Herlitz |
2003 |
AY4703 |
SKURU IK |
|
50m |
|
248 |
3 |
Erik Ahlqvist |
2001 |
AT7501 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
512 |
4 |
Eddie Sjöberg |
2005 |
AP2705 |
A4 IF |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
216 |
2 |
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
AV9304 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
45.20 |
100 |
3 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
41.51 |
114 |
4 |
Mikael Lanestrand |
2005 |
AI7705 |
SKURU IK |
|
25m |
44.40 |
123 |
5 |
Oliver Stafferöd |
2004 |
AT6304 |
SKURU IK |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Simon Seel |
2003 |
AO0903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.92 |
133 |
2 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.30 |
9 |
3 |
Marcus Hedlund |
2002 |
AT1902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
37.98 |
280 |
4 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.03 |
222 |
5 |
Lucas Vainio |
2004 |
AN2504 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.63 |
275 |
6 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
41.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Filip Hägglund |
2004 |
AV5304 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
37.15 |
327 |
2 |
Hugo Westholm |
2004 |
AI2904 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.12 |
316 |
3 |
Tor Stein |
2003 |
AR2903 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.81 |
486 |
4 |
Jakob Gnalin |
2003 |
AR8303 |
SPIF SF |
|
25m |
35.06 |
438 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
36.23 |
200 |
6 |
Rafael Pyötsiä |
2003 |
AL2103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.51 |
285 |
2 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
25m |
33.39 |
413 |
3 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
33.12 |
138 |
4 |
Nils Backlund |
2002 |
AX9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.35 |
510 |
5 |
Nicolas Jernberg |
2001 |
AU4301 |
A4 IF |
|
25m |
33.82 |
385 |
6 |
Kevin Rathnasiri |
2003 |
AJ0103 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
348 |
1 |
Linus Areblad |
2004 |
AI9504 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.76 |
484 |
2 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
50m |
32.13 |
268 |
3 |
Anton Forsberg |
2001 |
AM4901 |
TÄBY SIM |
|
50m |
32.00 |
5 |
4 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
32.12 |
161 |
5 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
32.65 |
242 |
6 |
Elias Törnqvist |
1999 |
AL8999 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.34 |
373 |
2 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.09 |
314 |
3 |
Oliver Simic |
1998 |
AY0198 |
TÄBY SIM |
|
25m |
30.79 |
104 |
4 |
Edvin Eskilsson |
2002 |
AR8102 |
SKURU IK |
|
25m |
30.81 |
118 |
5 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
25m |
31.32 |
496 |
6 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
31.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
390 |
1 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.96 |
250 |
2 |
Isak Alin |
1999 |
AP0799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
29.50 |
249 |
3 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
28.44 |
267 |
4 |
Tobias Fernandez |
1999 |
AN7799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
29.41 |
467 |
5 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
29.78 |
492 |
6 |
Gustav Niring |
2004 |
AE6304 |
SPIF SF |
|
50m |
30.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
414 |
1 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
28.31 |
381 |
2 |
Robert Palosaari |
1992 |
AC1392 |
VÄSBY SS |
|
25m |
28.20 |
402 |
3 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VÄSBY SS |
|
25m |
27.09 |
145 |
4 |
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
27.67 |
354 |
5 |
Simon Brandt |
2000 |
AJ4700 |
VÄSBY SS |
|
25m |
28.31 |
65 |
6 |
Ali Jafaar |
1998 |
AY4598 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.42 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
29 april 2018 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
14:28 |
|