Program for Kalundborg Swim Cup 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:11.31 | |
2 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:12.55 | |
3 | 112 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:14.32 | |
4 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:15.54 | |
5 | 156 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:16.26 | |
6 | 157 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:16.49 | |
7 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:17.58 | |
8 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 2:18.33 | |
9 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:18.38 | |
10 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:19.54 | |
11 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:21.49 | |
12 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:24.33 | |
13 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:24.36 | |
14 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:26.44 | |
15 | 326 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:28.41 | |
16 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:28.47 | |
17 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:28.63 | |
18 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:30.72 | |
19 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:31.83 | |
20 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 2:33.75 | |
21 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:34.45 | |
22 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:35.20 | |
23 | 332 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:36.15 | |
24 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:38.34 | |
25 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 2:43.18 | |
26 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 2:45.72 | |
27 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 2:47.15 | |
28 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:47.84 | |
29 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 2:51.11 | |
30 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 2:51.30 | |
31 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:52.08 | |
32 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 2:54.03 | |
33 | 11 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 2:55.00 | |
34 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 2:58.51 | |
35 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:59.89 | |
36 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 3:02.86 | |
37 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 3:03.42 | |
38 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 3:06.84 | |
39 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:07.21 | |
40 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:10.43 | |
41 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 3:11.66 | |
42 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:18.25 | |
43 | 171 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 3:19.00 | |
44 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:20.43 | |
45 | 259 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:26.52 | |
46 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 3:30.99 | |
47 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 3:34.38 | |
48 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:38.49 | |
49 | 57 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:38.72 | |
50 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:39.11 | |
51 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:45.24 | |
52 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:46.27 | |
53 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 3:46.33 | |
54 | 121 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:46.38 | |
55 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:51.75 | |
56 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 3:55.70 | |
57 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:58.29 | |
58 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 4:10.89 | |
59 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | ||
60 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
61 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
62 | 176 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
63 | 184 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
64 | 204 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | ||
65 | 213 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | ||
66 | 217 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | ||
67 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | ||
68 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | ||
69 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | ||
70 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
71 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
72 | 271 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | ||
73 | 279 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | ||
74 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | ||
75 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | ||
76 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | ||
77 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:56.95 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:58.61 | |
3 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:03.86 | |
4 | 103 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:04.17 | |
5 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:05.40 | |
6 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:07.59 | |
7 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:10.87 | |
8 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:12.63 | |
9 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:12.81 | |
10 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:13.22 | |
11 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:15.68 | |
12 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:17.79 | |
13 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:19.26 | |
14 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 2:20.09 | |
15 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:23.34 | |
16 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:27.38 | |
17 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:27.90 | |
18 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 2:28.45 | |
19 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:30.51 | |
20 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:30.96 | |
21 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:31.57 | |
22 | 80 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:32.02 | |
23 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:32.78 | |
24 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:33.49 | |
25 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:35.64 | |
26 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:35.65 | |
27 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:37.02 | |
28 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:40.15 | |
29 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:46.40 | |
30 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:47.50 | |
31 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 2:48.07 | |
32 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 2:48.30 | |
33 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:48.35 | |
34 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:48.62 | |
35 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:49.16 | |
36 | 128 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 2:52.79 | |
37 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 2:56.87 | |
38 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:59.03 | |
39 | 30 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 25 m | 3:00.11 | ||
40 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:02.17 | |
41 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:03.24 | |
42 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 3:04.44 | |
43 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 3:04.60 | |
44 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:14.08 | |
45 | 35 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 3:15.11 | ||
46 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:20.62 | |
47 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 3:24.06 | |
48 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 3:28.95 | |
49 | 91 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 3:30.53 | |
50 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:36.53 | |
51 | 188 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 3:43.75 | |
52 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:46.48 | |
53 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 3:55.58 | |
54 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 4:08.21 | |
55 | 174 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | ||
56 | 195 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | ||
57 | 203 | Møllnitz Frederik | 2005 | ROSKILDE | 0571AQ | 25 m | ||
58 | 212 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 25 m | |||
59 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | ||
60 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
61 | 240 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | ||
62 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | ||
63 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | ||
64 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | ||
65 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | ||
66 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | ||
67 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:10.57 | |
2 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:11.22 | |
3 | 333 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:12.37 | |
4 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:12.64 | |
5 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:12.73 | |
6 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:13.70 | |
7 | 307 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:13.71 | |
8 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:14.10 | |
9 | 325 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:14.75 | |
10 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:15.22 | |
11 | 157 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:16.01 | |
12 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:16.11 | |
13 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:16.23 | |
14 | 156 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:16.74 | |
15 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:16.76 | |
16 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:17.75 | |
17 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:18.03 | |
18 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:19.48 | |
19 | 431 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392aj | 25 m | 1:20.06 | |
20 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:20.65 | |
21 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:21.14 | |
22 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:21.83 | |
23 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:21.91 | |
24 | 34 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:22.35 | |
25 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:22.50 | |
26 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:22.52 | |
27 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:22.85 | |
28 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:25.35 | |
29 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:26.69 | |
30 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:28.48 | |
31 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:28.82 | |
32 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:29.40 | |
33 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:29.94 | |
34 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:30.50 | |
35 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:31.73 | |
36 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:32.02 | |
37 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:32.32 | |
38 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:32.67 | |
39 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:32.81 | |
40 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:33.38 | |
41 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:34.31 | |
42 | 58 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.35 | |
43 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:35.91 | |
44 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.92 | |
45 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:37.21 | |
46 | 314 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:38.17 | |
47 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:42.30 | |
48 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:45.16 | |
49 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:45.53 | |
50 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:45.62 | |
51 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:46.68 | |
52 | 311 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:46.73 | |
53 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:47.64 | |
54 | 217 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:49.63 | |
55 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:52.76 | |
56 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:56.41 | |
57 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:56.61 | |
58 | 69 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 25 m | 1:57.26 | ||
59 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:57.92 | |
60 | 213 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | 2:01.56 | |
61 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:04.33 | |
62 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:07.94 | |
63 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 2:13.63 | |
64 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:17.33 | |
65 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 2:20.97 | |
66 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:23.96 | |
67 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 2:26.21 | |
68 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | ||
69 | 176 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
70 | 177 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | ||
71 | 178 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | ||
72 | 182 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
73 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
74 | 184 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
75 | 204 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | ||
76 | 216 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | ||
77 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | ||
78 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | ||
79 | 248 | Dasoji Varsha | 2009 | VEST | 0966AG | 25 m | ||
80 | 266 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
81 | 269 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 25 m | |||
82 | 270 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
83 | 281 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | ||
84 | 304 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
85 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
86 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:03.08 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:03.41 | |
3 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:03.57 | |
4 | 365 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:04.75 | |
5 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:04.79 | |
6 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:08.33 | |
7 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:10.00 | |
8 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:10.22 | |
9 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:11.31 | |
10 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:12.34 | |
11 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:12.54 | |
12 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:14.12 | |
13 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:15.41 | |
14 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:15.70 | |
15 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:16.80 | |
16 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:16.80 | |
17 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:17.01 | |
18 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:17.31 | |
19 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:18.33 | |
20 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 1:18.60 | |
21 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:19.84 | |
22 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:21.16 | |
23 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:21.95 | |
24 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:22.25 | |
25 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:22.80 | |
26 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:23.05 | |
27 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:24.51 | |
28 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:24.51 | |
29 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:25.77 | |
30 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:27.78 | |
31 | 319 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:28.34 | |
32 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:28.49 | |
33 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:31.20 | |
34 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:34.53 | |
35 | 318 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:36.17 | |
36 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:36.30 | |
37 | 302 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:38.29 | |
38 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 1:38.35 | |
39 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:40.36 | |
40 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:40.57 | |
41 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 1:42.56 | |
42 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:43.31 | |
43 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:46.51 | |
44 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:47.09 | |
45 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:47.48 | |
46 | 181 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:48.90 | |
47 | 197 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:51.08 | |
48 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:56.78 | |
49 | 203 | Møllnitz Frederik | 2005 | ROSKILDE | 0571AQ | 25 m | 2:00.57 | |
50 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 2:00.92 | |
51 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 2:04.96 | |
52 | 240 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:08.39 | |
53 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:09.09 | |
54 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:12.06 | |
55 | 174 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 2:13.90 | |
56 | 120 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | ||
57 | 185 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | ||
58 | 195 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | ||
59 | 198 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 25 m | |||
60 | 212 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 25 m | |||
61 | 232 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 0507AN | 25 m | ||
62 | 245 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | ||
63 | 274 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | ||
64 | 282 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | ||
65 | 293 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
66 | 308 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | ||
67 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
68 | 373 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
69 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
70 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 35.79 | |
2 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 36.60 | |
3 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 37.50 | |
4 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 38.01 | |
5 | 100 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 40.60 | |
6 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 41.09 | |
7 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 41.20 | |
8 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 41.22 | |
9 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 41.91 | |
10 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 42.86 | |
11 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 43.46 | |
12 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 44.07 | |
13 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 44.14 | |
14 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 44.83 | |
15 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 44.93 | |
16 | 11 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 45.02 | |
17 | 374 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 45.28 | |
18 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 45.58 | |
19 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 46.12 | |
20 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 46.29 | |
21 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 47.37 | |
22 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 47.71 | |
23 | 312 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 49.45 | |
24 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 49.83 | |
25 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 50.00 | ||
26 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 50.04 | |
27 | 324 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 50.26 | |
28 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 50.33 | |
29 | 299 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 50.73 | |
30 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 51.24 | |
31 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 51.46 | |
32 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 51.55 | |
33 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 52.73 | |
34 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 53.27 | |
35 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 53.33 | |
36 | 121 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 53.34 | |
37 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 54.07 | |
38 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 54.23 | |
39 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.26 | |
40 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 54.28 | |
41 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 54.77 | |
42 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 55.17 | |
43 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 56.46 | |
44 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 58.36 | |
45 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 59.74 | |
46 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:00.76 | |
47 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:01.09 | |
48 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:01.11 | |
49 | 271 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 1:01.78 | |
50 | 111 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 1:01.93 | |
51 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:02.15 | |
52 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:02.28 | |
53 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:02.74 | |
54 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 1:03.97 | |
55 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:04.47 | |
56 | 368 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:04.51 | |
57 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:04.86 | |
58 | 314 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:07.34 | |
59 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:07.49 | |
60 | 279 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:10.21 | |
61 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:10.93 | |
62 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:11.89 | |
63 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:12.07 | |
64 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:21.04 | |
65 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:21.76 | |
66 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:24.69 | |
67 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:38.18 | |
68 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
69 | 182 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | ||
70 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
71 | 216 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | ||
72 | 217 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | ||
73 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | ||
74 | 304 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
75 | 306 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
76 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
77 | 390 | Agensø Dikte Kollenberg | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
78 | 391 | Agensø Katinka Kollenberg | 2007 | ODSHERRED | 25 m | |||
79 | 404 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
80 | 412 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
81 | 420 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
82 | 422 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 29.91 | |
2 | 335 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 32.27 | |
3 | 135 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 33.47 | |
4 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 33.51 | |
5 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.73 | |
6 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 34.52 | |
7 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 34.69 | |
8 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 34.88 | |
9 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 35.01 | |
10 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | 35.15 | |
11 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 36.08 | |
12 | 175 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 36.25 | |
13 | 370 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 36.64 | |
14 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 37.03 | |
15 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 37.11 | |
16 | 167 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 37.78 | |
17 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 37.85 | |
18 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 39.62 | |
19 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 39.86 | |
20 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 39.87 | |
21 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.19 | |
22 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 40.48 | |
23 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 40.56 | |
24 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 40.65 | |
25 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 40.90 | |
26 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 41.94 | |
27 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 43.40 | |
28 | 97 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 43.47 | |
29 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 44.14 | |
30 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 44.44 | |
31 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 44.99 | |
32 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 45.03 | |
33 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 45.06 | |
34 | 80 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 46.01 | |
35 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.23 | |
36 | 31 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 47.19 | |
37 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 47.57 | |
38 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 48.19 | |
39 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 48.36 | |
40 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 48.68 | |
41 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 49.10 | |
42 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 49.28 | |
43 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.43 | |
44 | 30 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 25 m | 50.11 | ||
45 | 5 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 0635AP | 25 m | 50.63 | |
46 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 52.33 | |
47 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 53.99 | |
48 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 55.52 | |
49 | 197 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 56.51 | |
50 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 57.58 | |
51 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 58.53 | |
52 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 59.43 | |
53 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:01.22 | |
54 | 91 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:04.88 | |
55 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:05.62 | |
56 | 128 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:08.99 | |
57 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:15.15 | |
58 | 181 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:21.22 | |
59 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:26.31 | |
60 | 120 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | ||
61 | 338 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
62 | 344 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
63 | 347 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
64 | 349 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
65 | 350 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
66 | 373 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
67 | 379 | Ronenberg Mikkel | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
68 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
69 | 394 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
70 | 400 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
71 | 402 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
72 | 403 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
73 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | ||
74 | 410 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
75 | 414 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:29.16 | |
2 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:31.34 | |
3 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:32.55 | |
4 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:36.37 | |
5 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:37.63 | |
6 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:41.04 | |
7 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:43.21 | |
8 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:45.25 | |
9 | 429 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:46.34 | |
10 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:48.74 | |
11 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:49.87 | |
12 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:50.93 | |
13 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:52.00 | |
14 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:52.60 | |
15 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:52.73 | |
16 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:53.52 | |
17 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:53.66 | |
18 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:53.73 | |
19 | 326 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:54.12 | |
20 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:54.24 | |
21 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:54.55 | |
22 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:56.93 | |
23 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:58.54 | |
24 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:59.81 | |
25 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:01.06 | |
26 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 3:02.42 | |
27 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 3:03.46 | |
28 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:05.89 | |
29 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:07.08 | |
30 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 3:07.75 | |
31 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:08.20 | |
32 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:11.07 | |
33 | 332 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 3:11.57 | |
34 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:12.07 | |
35 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:12.57 | |
36 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 3:15.85 | |
37 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 3:21.44 | |
38 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 3:22.97 | |
39 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:28.32 | |
40 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:30.46 | |
41 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:35.68 | |
42 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:37.05 | |
43 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:38.68 | |
44 | 311 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 3:54.40 | |
45 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
46 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
47 | 259 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
48 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:13.14 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:14.03 | |
3 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:17.26 | |
4 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:38.60 | |
5 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:38.82 | |
6 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:39.60 | |
7 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:42.07 | |
8 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:42.14 | |
9 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:44.66 | |
10 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:47.39 | |
11 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:48.16 | |
12 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:48.61 | |
13 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:53.62 | |
14 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:55.02 | |
15 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:56.74 | |
16 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:58.93 | |
17 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:59.09 | |
18 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:00.07 | |
19 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:01.12 | |
20 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:04.02 | |
21 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:06.07 | |
22 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:06.88 | |
23 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 3:11.53 | |
24 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 3:12.67 | |
25 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 3:17.55 | |
26 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:24.40 | |
27 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 3:26.99 | |
28 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:30.58 | |
29 | 302 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 3:46.68 | |
30 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 3:54.68 | |
31 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 4:01.23 | |
32 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | ||
33 | 188 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | ||
34 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
35 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
36 | 308 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | ||
37 | 318 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:04.77 | |
2 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:05.67 | |
3 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:11.04 | |
4 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:11.20 | |
5 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:14.30 | |
6 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:15.04 | |
7 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:18.57 | |
8 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:19.26 | |
9 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:20.78 | |
10 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:21.11 | |
11 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:22.90 | |
12 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:24.72 | |
13 | 374 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:32.86 | |
14 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:44.67 | |
15 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
16 | 324 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
17 | 333 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:00.05 | |
2 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:04.53 | |
3 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:05.50 | |
4 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:05.87 | |
5 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:08.12 | |
6 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:08.21 | |
7 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.19 | |
8 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:11.39 | |
9 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:12.18 | |
10 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:12.19 | |
11 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.77 | |
12 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:12.81 | |
13 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:13.57 | |
14 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:13.77 | |
15 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:15.94 | |
16 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:21.20 | |
17 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:22.05 | |
18 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:23.66 | |
19 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:24.45 | |
20 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:29.85 | |
21 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:30.76 | |
22 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:34.60 | |
23 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:36.31 | |
24 | 128 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:37.12 | |
25 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 27.32 | |
2 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 27.38 | |
3 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 28.46 | |
4 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 28.70 | |
5 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 28.74 | |
6 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 28.76 | |
7 | 333 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 28.84 | |
8 | 100 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 28.92 | |
9 | 112 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 29.13 | |
10 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 29.15 | |
11 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 29.16 | |
12 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 29.16 | |
13 | 157 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.43 | |
14 | 156 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 29.63 | |
15 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 29.79 | |
16 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.01 | |
17 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 30.09 | |
18 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 30.21 | |
19 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.24 | |
20 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 30.39 | |
21 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 30.57 | |
22 | 431 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392aj | 25 m | 30.62 | |
23 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 30.76 | |
24 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 30.80 | |
25 | 307 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 30.84 | |
26 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 30.86 | |
27 | 326 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 30.91 | |
28 | 325 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 31.08 | |
29 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 31.09 | |
30 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 31.22 | |
31 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 31.35 | |
32 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 31.41 | |
33 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 31.47 | |
34 | 374 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
35 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 31.61 | |
36 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 31.78 | |
37 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 31.80 | |
38 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 31.94 | |
39 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 32.25 | |
40 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 32.30 | |
41 | 34 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 32.51 | |
42 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 32.52 | |
43 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 32.70 | |
44 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 33.06 | |
45 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 33.14 | |
46 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 33.38 | |
47 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 33.71 | |
48 | 11 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 33.87 | |
49 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 33.93 | |
50 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 34.02 | |
51 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 34.09 | |
52 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 34.74 | |
53 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 34.76 | |
54 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 34.76 | |
55 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 34.82 | |
56 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 34.83 | |
57 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 34.84 | |
58 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 35.30 | |
59 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 35.31 | |
60 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.52 | |
61 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | 36.49 | |
62 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 36.60 | |
63 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 36.72 | |
64 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 37.15 | |
65 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 37.73 | |
66 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 37.96 | |
67 | 299 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 38.10 | |
68 | 311 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 38.15 | |
69 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 38.21 | |
70 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 38.38 | |
71 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 38.68 | |
72 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 38.69 | |
73 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 39.04 | |
74 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.31 | |
75 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 39.68 | |
76 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 41.04 | |
77 | 171 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 41.17 | |
78 | 69 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 25 m | 41.72 | ||
79 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 41.78 | |
80 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 42.00 | ||
81 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 42.09 | |
82 | 57 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 42.24 | |
83 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 42.49 | |
84 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 42.59 | |
85 | 176 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | 42.59 | |
86 | 217 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 43.11 | |
87 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 43.13 | |
88 | 259 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 43.17 | |
89 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 43.45 | |
90 | 204 | Nelkop Freja | 2009 | ROSKILDE | 0974AF | 25 m | 43.46 | |
91 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | 43.49 | |
92 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 43.66 | |
93 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 43.75 | |
94 | 271 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 44.02 | |
95 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 44.10 | |
96 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 44.17 | |
97 | 314 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 44.78 | |
98 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 44.92 | |
99 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 45.73 | |
100 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 45.93 | |
101 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 46.68 | |
102 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 46.75 | |
103 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 47.20 | |
104 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 47.94 | |
105 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 48.49 | |
106 | 213 | Schyth Sofie | 2008 | ROSKILDE | 0868AL | 25 m | 48.80 | |
107 | 368 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 50.03 | |
108 | 182 | Eriksen Sarah Hjulgaard | 2008 | ROSKILDE | 0896AO | 25 m | 50.09 | |
109 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 51.23 | |
110 | 177 | Bro Marie Lund | 2008 | ROSKILDE | 0816AO | 25 m | 51.37 | |
111 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 52.25 | |
112 | 216 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 52.61 | |
113 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 55.42 | |
114 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 56.88 | |
115 | 111 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 58.55 | |
116 | 279 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 59.62 | |
117 | 178 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 1:00.72 | |
118 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:02.09 | |
119 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:04.34 | |
120 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:04.72 | |
121 | 281 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:09.28 | |
122 | 248 | Dasoji Varsha | 2009 | VEST | 0966AG | 25 m | 1:20.58 | |
123 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
124 | 184 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
125 | 266 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
126 | 269 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 25 m | |||
127 | 270 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
128 | 304 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
129 | 306 | Boberg Clara | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
130 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
131 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
132 | 390 | Agensø Dikte Kollenberg | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
133 | 391 | Agensø Katinka Kollenberg | 2007 | ODSHERRED | 25 m | |||
134 | 404 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
135 | 412 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
136 | 420 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
137 | 422 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 24.42 | |
2 | 337 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 24.91 | |
3 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
4 | 335 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 25.49 | |
5 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 25.51 | |
6 | 365 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 26.42 | |
7 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 26.46 | |
8 | 103 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 26.61 | |
9 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.86 | |
10 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 26.86 | |
11 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 27.07 | |
12 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 27.30 | |
13 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 27.38 | |
14 | 167 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 27.64 | |
15 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 27.91 | |
16 | 175 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 28.30 | |
17 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 28.42 | |
18 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.68 | |
19 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 28.94 | |
20 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 29.39 | |
21 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 29.44 | |
22 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 29.67 | |
23 | 370 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 29.69 | |
24 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 29.98 | |
25 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 30.17 | |
26 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 30.31 | |
27 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 30.34 | |
28 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 30.44 | |
29 | 97 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 30.66 | |
30 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 30.67 | |
31 | 319 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 30.87 | |
32 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 30.99 | |
33 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 31.85 | |
34 | 80 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 32.24 | |
35 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 32.25 | |
36 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 32.28 | |
37 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 32.31 | |
38 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 32.46 | |
39 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 32.65 | |
40 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 32.73 | |
41 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 32.74 | |
42 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 33.08 | |
43 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 33.13 | |
44 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 33.25 | |
45 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 33.39 | |
46 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 33.51 | |
47 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 33.69 | |
48 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 33.69 | |
49 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 33.79 | |
50 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 34.17 | |
51 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 34.93 | |
52 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 35.60 | |
53 | 302 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.61 | |
54 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 35.96 | |
55 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 36.16 | |
56 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 36.29 | |
57 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.58 | |
58 | 128 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 36.61 | |
59 | 308 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 37.39 | |
60 | 318 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 37.41 | |
61 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 37.45 | |
62 | 31 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 37.50 | |
63 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 37.75 | |
64 | 5 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 0635AP | 25 m | 37.99 | |
65 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 38.05 | |
66 | 232 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 0507AN | 25 m | 38.09 | |
67 | 30 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 25 m | 38.11 | ||
68 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 38.56 | |
69 | 197 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 39.31 | |
70 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 39.69 | |
71 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 39.92 | |
72 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 40.15 | ||
73 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 40.18 | |
74 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 40.59 | |
75 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 40.77 | |
76 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 40.92 | |
77 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 41.12 | |
78 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 41.30 | |
79 | 91 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 41.72 | |
80 | 174 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 41.96 | |
81 | 35 | Rasmussen Mic Langhoff | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 42.11 | ||
82 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 42.93 | |
83 | 203 | Møllnitz Frederik | 2005 | ROSKILDE | 0571AQ | 25 m | 43.00 | |
84 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 43.27 | |
85 | 293 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 43.72 | |
86 | 181 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 43.91 | |
87 | 188 | Hemmingsen Morten | 2006 | ROSKILDE | 0683AK | 25 m | 44.57 | |
88 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 46.10 | |
89 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 47.64 | |
90 | 240 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 48.33 | |
91 | 344 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 48.77 | |
92 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 48.94 | |
93 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 52.39 | |
94 | 403 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 53.32 | |
95 | 373 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | 54.09 | ||
96 | 195 | Kjørup Kristian | 2007 | ROSKILDE | 0763AM | 25 m | 54.57 | |
97 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 55.07 | |
98 | 120 | Høgild Nicolas F. | 2009 | RINGSTED | 0969AD | 25 m | 57.39 | |
99 | 185 | Friis Villads Elias | 2010 | ROSKILDE | 1023AB | 25 m | 57.63 | |
100 | 414 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 25 m | 59.95 | ||
101 | 282 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:04.82 | |
102 | 274 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:04.86 | |
103 | 245 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:05.61 | |
104 | 198 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 25 m | |||
105 | 212 | Rasmussen Kalle | 2008 | ROSKILDE | 25 m | |||
106 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
107 | 338 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
108 | 347 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
109 | 349 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
110 | 350 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
111 | 379 | Ronenberg Mikkel | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
112 | 394 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
113 | 400 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
114 | 402 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
115 | 410 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:43.72 | |
2 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:45.27 | |
3 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:57.58 | |
4 | 429 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:00.35 | |
5 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 3:05.73 | |
6 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:10.69 | |
7 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 3:12.49 | |
8 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:12.56 | |
9 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:15.96 | |
10 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:21.64 | |
11 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:21.85 | |
12 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:27.15 | |
13 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 3:33.32 | |
14 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 3:35.16 | |
15 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 3:35.61 | |
16 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 3:40.45 | |
17 | 324 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:44.53 | |
18 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:51.16 | |
19 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:57.96 | |
20 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:59.50 | |
21 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 4:01.50 | |
22 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 4:10.71 | |
23 | 58 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 4:13.82 | |
24 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
25 | 171 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
26 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | ||
27 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
28 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | ||
29 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
30 | 325 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | ||
31 | 332 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:31.30 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:42.19 | |
3 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:42.53 | |
4 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:42.95 | |
5 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:46.96 | |
6 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:48.97 | |
7 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 2:53.69 | |
8 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:59.83 | |
9 | 319 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 3:01.46 | |
10 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:04.77 | |
11 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:07.02 | |
12 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:09.37 | |
13 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:14.44 | |
14 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 3:19.92 | |
15 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:21.22 | |
16 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:28.15 | |
17 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 3:29.66 | |
18 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:32.12 | |
19 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:37.38 | |
20 | 31 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 3:37.67 | |
21 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 3:38.54 | |
22 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:49.07 | |
23 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 3:50.52 | |
24 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 3:53.16 | |
25 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 3:56.31 | |
26 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
27 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
28 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
29 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
30 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
31 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 15, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Piger 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 143 | Ringsted Piger 1 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:08.11 | ||
3 | 425 | Hg Pige 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 158 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:12.43 | ||
5 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:15.11 | ||
6 | 40 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.51 | ||
7 | 144 | Ringsted Piger 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 359 | Piger 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 426 | Hg Pige 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 41 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.91 | ||
11 | 159 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:28.56 | ||
12 | 145 | Ringsted Piger 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 360 | Piger 3 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.11 | ||
15 | 160 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.80 | ||
16 | 283 | Vest Piger 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:39.69 | ||
17 | 361 | Piger 4 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 427 | Hg Pige 3 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 161 | Skjoldmøer 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:45.91 | ||
20 | 393 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 25 m | 3:00.00 | ||
21 | 284 | Vest Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:08.13 | ||
22 | 256 | Vest Talent Girlzz | 2008 | VEST | 25 m | 3:19.50 | ||
23 | 295 | Vest Talent Tøser | 2008 | VEST | 25 m | 3:31.50 | ||
24 | 146 | Ringsted Piger 4 | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 16, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Ringsted Drenge 1 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:52.00 | ||
2 | 38 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:53.70 | ||
3 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:55.11 | ||
4 | 357 | Hyldeknægtene Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 107 | Ringsted Drenge 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 352 | Drenge 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
7 | 39 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.08 | ||
8 | 162 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:09.99 | ||
9 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:10.11 | ||
10 | 423 | Hg Drenge 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 108 | Ringsted Drenge 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 163 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:18.76 | ||
13 | 353 | Drenge 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 424 | Hg Drenge 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 249 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:28.99 | ||
16 | 393 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:38.00 | ||
17 | 164 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:38.42 | ||
18 | 354 | Drenge 3 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 8 | Dragsholm Drenge 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
20 | 165 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:43.73 | ||
21 | 250 | Vest Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:46.56 | ||
22 | 355 | Drenge 4 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
23 | 166 | Vikinger 5 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:55.40 | ||
24 | 236 | Vest Talent Big Guns | 2007 | VEST | 25 m | 3:16.20 | ||
25 | 109 | Ringsted Drenge 4 | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 58.48 | |
2 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:01.97 | |
3 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:02.27 | |
4 | 433 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:02.89 | |
5 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.95 | |
6 | 25 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:03.14 | |
7 | 157 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.34 | |
8 | 156 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:04.37 | |
9 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.57 | |
10 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:04.75 | |
11 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.49 | |
12 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:05.61 | |
13 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:05.96 | |
14 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:06.43 | |
15 | 431 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392aj | 25 m | 1:06.62 | |
16 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:06.65 | |
17 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:07.10 | |
18 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:07.14 | |
19 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:07.20 | |
20 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:07.42 | |
21 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:07.76 | |
22 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:07.97 | |
23 | 343 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:08.70 | |
24 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:08.90 | |
25 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:09.69 | |
26 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:10.71 | |
27 | 44 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:10.96 | |
28 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:11.01 | |
29 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:11.08 | |
30 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:11.13 | |
31 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:11.31 | |
32 | 371 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:11.33 | |
33 | 34 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:11.51 | |
34 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:11.63 | |
35 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:11.65 | |
36 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:11.73 | |
37 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:11.91 | |
38 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:12.02 | |
39 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:12.51 | |
40 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:12.76 | |
41 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:13.68 | |
42 | 187 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:15.06 | |
43 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:15.11 | |
44 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:15.38 | |
45 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:15.53 | |
46 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 1:15.93 | |
47 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:16.08 | |
48 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:16.20 | |
49 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:16.75 | |
50 | 15 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:17.24 | |
51 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:17.62 | |
52 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:17.90 | |
53 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:17.99 | |
54 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:18.68 | |
55 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:18.73 | |
56 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:18.84 | |
57 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:19.22 | |
58 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 1:21.18 | |
59 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:22.02 | |
60 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | 1:23.72 | |
61 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:23.91 | |
62 | 125 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:24.14 | |
63 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:24.57 | |
64 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:25.25 | |
65 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:25.46 | |
66 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 1:26.03 | |
67 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:26.68 | |
68 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:26.77 | |
69 | 58 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:27.20 | |
70 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 1:28.96 | |
71 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:28.99 | |
72 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 1:30.00 | ||
73 | 173 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:30.08 | |
74 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:31.21 | |
75 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:31.39 | |
76 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 1:31.66 | |
77 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:32.73 | |
78 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:33.49 | |
79 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:33.87 | |
80 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:35.63 | |
81 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:35.92 | |
82 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 1:36.33 | |
83 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:37.09 | |
84 | 57 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:37.12 | |
85 | 22 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 1:37.91 | |
86 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:37.92 | |
87 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 1:38.09 | |
88 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:38.89 | |
89 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | 1:39.05 | |
90 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:40.64 | |
91 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:41.85 | |
92 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:41.86 | |
93 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:43.01 | |
94 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:43.19 | |
95 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:45.57 | |
96 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:45.64 | |
97 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:45.78 | |
98 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:46.92 | |
99 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:47.06 | |
100 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:47.21 | |
101 | 368 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:50.84 | |
102 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:54.08 | |
103 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:00.40 | |
104 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:02.59 | |
105 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:03.74 | |
106 | 63 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 2:10.95 | |
107 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 2:12.90 | |
108 | 111 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 2:13.24 | |
109 | 279 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:13.34 | |
110 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 2:23.24 | |
111 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 2:39.60 | |
112 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
113 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
114 | 266 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
115 | 269 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 25 m | |||
116 | 270 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
117 | 281 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | ||
118 | 304 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 53.89 | |
2 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 55.15 | |
3 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 55.95 | |
4 | 365 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 56.26 | |
5 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 57.64 | |
6 | 103 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 57.87 | |
7 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 57.87 | |
8 | 55 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.15 | |
9 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 59.03 | |
10 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 59.81 | |
11 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 59.99 | |
12 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:00.46 | |
13 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:00.96 | |
14 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:01.05 | |
15 | 392 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:01.84 | |
16 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:02.11 | |
17 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:02.22 | |
18 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:02.60 | |
19 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:03.58 | |
20 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:04.12 | |
21 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:04.65 | |
22 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:05.13 | |
23 | 46 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:06.51 | |
24 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:06.61 | |
25 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:06.64 | |
26 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:08.06 | |
27 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:08.07 | |
28 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:08.73 | |
29 | 370 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:09.01 | |
30 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:09.17 | |
31 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 1:09.57 | |
32 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:10.36 | |
33 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:10.40 | |
34 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:10.52 | |
35 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:10.52 | |
36 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:10.67 | |
37 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:10.72 | |
38 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:12.05 | |
39 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:12.24 | |
40 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:12.82 | |
41 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:12.82 | |
42 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:12.96 | |
43 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:13.12 | |
44 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:13.15 | |
45 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:14.09 | |
46 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:14.52 | |
47 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:14.61 | |
48 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:15.74 | |
49 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:17.15 | |
50 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:20.58 | |
51 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:21.05 | |
52 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:21.31 | |
53 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:21.89 | |
54 | 230 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 0327AQ | 25 m | 1:22.02 | |
55 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:23.51 | |
56 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:23.57 | |
57 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:24.01 | |
58 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:24.39 | |
59 | 202 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:24.72 | |
60 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:26.37 | |
61 | 232 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 0507AN | 25 m | 1:26.53 | |
62 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:27.41 | |
63 | 131 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:27.50 | |
64 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:28.05 | |
65 | 214 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:29.11 | |
66 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | 1:30.61 | |
67 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:30.70 | |
68 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 1:33.07 | |
69 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:33.95 | |
70 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:34.63 | |
71 | 82 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:34.81 | |
72 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:36.18 | |
73 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 1:37.04 | |
74 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:37.19 | |
75 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:37.21 | |
76 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:37.41 | |
77 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:40.57 | |
78 | 220 | Aldahhak Karim | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 1:45.00 | ||
79 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:45.22 | |
80 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:45.24 | |
81 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:45.39 | |
82 | 240 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:51.85 | |
83 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:52.19 | |
84 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:53.69 | |
85 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:58.02 | |
86 | 344 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 2:04.15 | |
87 | 31 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | ||
88 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
89 | 231 | Peick Daniel Theil | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
90 | 245 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | ||
91 | 274 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | ||
92 | 282 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | ||
93 | 293 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | ||
94 | 308 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | ||
95 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
96 | 338 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
97 | 347 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
98 | 349 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
99 | 350 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
100 | 379 | Ronenberg Mikkel | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
101 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:19.41 | |
2 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:21.92 | |
3 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:39.29 | |
4 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:50.56 | |
5 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 4:12.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:14.10 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:17.08 | |
3 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:23.63 | |
4 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:24.11 | |
5 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:26.23 | |
6 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:41.11 | |
7 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:49.88 | |
8 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:52.15 | |
9 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:15.00 | |
10 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:15.00 | |
11 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:15.00 | |
12 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | ||
13 | 428 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 30.51 | |
2 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 33.04 | |
3 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 33.60 | |
4 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 33.68 | |
5 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 33.97 | |
6 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 34.09 | |
7 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 34.54 | |
8 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 34.72 | |
9 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 34.80 | |
10 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 35.15 | |
11 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 35.31 | |
12 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 35.58 | |
13 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 35.60 | |
14 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 35.88 | |
15 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 36.04 | |
16 | 112 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 36.32 | |
17 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.78 | |
18 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 37.32 | |
19 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 37.54 | |
20 | 34 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 37.60 | |
21 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 37.76 | |
22 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 37.84 | |
23 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 37.87 | |
24 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 37.96 | |
25 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 38.00 | |
26 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 38.08 | |
27 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 38.21 | |
28 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 38.60 | |
29 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 38.78 | |
30 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 38.80 | |
31 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 39.04 | |
32 | 44 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 39.35 | |
33 | 374 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
34 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 39.94 | |
35 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 40.05 | |
36 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 40.48 | |
37 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 40.80 | |
38 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 41.29 | |
39 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 42.16 | |
40 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 42.71 | |
41 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 42.98 | |
42 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 43.03 | |
43 | 125 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 44.72 | |
44 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 45.18 | |
45 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | 45.59 | |
46 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 46.13 | |
47 | 314 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 46.35 | |
48 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 46.41 | |
49 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 46.45 | |
50 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 46.58 | |
51 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 46.66 | |
52 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 46.93 | |
53 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 47.71 | |
54 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 48.15 | |
55 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 48.98 | |
56 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 49.64 | |
57 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 49.76 | |
58 | 121 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 49.80 | |
59 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | 50.12 | |
60 | 173 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 50.32 | |
61 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 50.82 | |
62 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | 51.62 | |
63 | 63 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 55.40 | |
64 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 55.40 | |
65 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 56.28 | |
66 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 57.69 | |
67 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 58.77 | |
68 | 368 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 59.28 | |
69 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 59.50 | |
70 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 1:02.28 | |
71 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:02.62 | |
72 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:05.90 | |
73 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:07.73 | |
74 | 266 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:09.96 | |
75 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:11.33 | |
76 | 281 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:11.52 | |
77 | 111 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 1:12.01 | |
78 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
79 | 269 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 25 m | |||
80 | 270 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | ||
81 | 304 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
82 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
83 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
84 | 404 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
85 | 412 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
86 | 420 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
87 | 422 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.43 | |
2 | 365 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 29.20 | |
3 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 29.61 | |
4 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.74 | |
5 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 31.08 | |
6 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 32.53 | |
7 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 32.72 | |
8 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 33.34 | |
9 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 33.79 | |
10 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 34.09 | |
11 | 167 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 35.26 | |
12 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 35.33 | |
13 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 35.56 | |
14 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 36.29 | |
15 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 37.79 | |
16 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 38.46 | |
17 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 38.72 | |
18 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 39.13 | |
19 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 39.69 | |
20 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 40.51 | |
21 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 40.63 | |
22 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 40.89 | |
23 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 41.72 | |
24 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 41.90 | |
25 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 43.34 | |
26 | 202 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 43.86 | |
27 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 44.82 | |
28 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 45.42 | |
29 | 232 | Sprenger Mads | 2005 | ODSHERRED | 0507AN | 25 m | 46.61 | |
30 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 47.04 | |
31 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 47.79 | |
32 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 47.81 | |
33 | 95 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 47.95 | |
34 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 48.89 | |
35 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | 49.38 | |
36 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 49.65 | |
37 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 51.05 | |
38 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 51.48 | |
39 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | 51.82 | |
40 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 51.99 | |
41 | 240 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 52.34 | |
42 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 53.93 | |
43 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 57.84 | |
44 | 220 | Aldahhak Karim | 2005 | ODSHERRED | 25 m | 1:00.00 | ||
45 | 344 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:00.09 | |
46 | 293 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:00.57 | |
47 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:01.34 | |
48 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:06.66 | |
49 | 414 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 25 m | 1:09.47 | ||
50 | 403 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 1:10.43 | |
51 | 274 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:16.26 | |
52 | 245 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:16.35 | |
53 | 282 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:17.96 | |
54 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
55 | 230 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 0327AQ | 25 m | ||
56 | 338 | Bagge Jakob | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
57 | 347 | Jakobsen Julius | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
58 | 349 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
59 | 350 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
60 | 373 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 25 m | |||
61 | 379 | Ronenberg Mikkel | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
62 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
63 | 394 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
64 | 400 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
65 | 402 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
66 | 410 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
67 | 416 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 4:35.08 | |
2 | 157 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 4:46.78 | |
3 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:49.65 | |
4 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 4:51.27 | |
5 | 156 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:52.68 | |
6 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:55.09 | |
7 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:01.48 | |
8 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 5:10.08 | |
9 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 5:15.59 | |
10 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:16.23 | |
11 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:23.21 | |
12 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 6:31.54 | |
13 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 6:55.96 | |
14 | 62 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 7:05.97 | |
15 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 24, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:03.31 | |
2 | 135 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 4:11.77 | |
3 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:21.76 | |
4 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:27.34 | |
5 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 4:34.63 | |
6 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 4:40.36 | |
7 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 4:49.57 | |
8 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 4:51.11 | |
9 | 432 | Nørregaard Halfdan | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 5:00.00 | ||
10 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 5:09.72 | |
11 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 5:14.40 | |
12 | 126 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 5:21.59 | |
13 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 5:25.61 | |
14 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 5:32.75 | |
15 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 5:32.91 | |
16 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 5:41.30 | |
17 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 25, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:11.07 | |
3 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:11.83 | |
4 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:12.93 | |
5 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:13.26 | |
6 | 433 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:14.05 | |
7 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.21 | |
8 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:14.58 | |
9 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:14.94 | |
10 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 1:15.16 | |
11 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:15.43 | |
12 | 25 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:15.46 | |
13 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:17.76 | |
14 | 66 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:19.23 | |
15 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:19.32 | |
16 | 301 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:19.70 | |
17 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:19.99 | |
18 | 37 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:20.19 | |
19 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:21.19 | |
20 | 429 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:21.39 | |
21 | 343 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:21.92 | |
22 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:22.66 | |
23 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:23.01 | |
24 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:23.23 | |
25 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:23.31 | |
26 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:23.83 | |
27 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:24.00 | |
28 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:24.47 | |
29 | 186 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:24.95 | |
30 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:25.36 | |
31 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:25.84 | |
32 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:26.86 | |
33 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:27.30 | |
34 | 84 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:27.74 | |
35 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:28.22 | |
36 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:28.70 | |
37 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:29.16 | |
38 | 64 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:29.43 | |
39 | 15 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:30.67 | |
40 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:32.10 | |
41 | 114 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:32.86 | |
42 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:33.55 | |
43 | 187 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:33.91 | |
44 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:33.97 | |
45 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:35.83 | |
46 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:37.65 | |
47 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:37.94 | |
48 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 1:38.64 | |
49 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:39.23 | |
50 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:39.79 | |
51 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:40.79 | |
52 | 83 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:41.06 | |
53 | 125 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:41.31 | |
54 | 58 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:41.87 | |
55 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:42.75 | |
56 | 121 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:43.15 | |
57 | 384 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:43.98 | |
58 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:45.06 | |
59 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:45.29 | |
60 | 153 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:47.94 | |
61 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:48.77 | |
62 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:49.31 | |
63 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:51.51 | |
64 | 173 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:52.59 | |
65 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:52.82 | |
66 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:53.94 | |
67 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | 1:55.41 | |
68 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:58.83 | |
69 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:59.85 | |
70 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:00.09 | |
71 | 57 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 2:01.42 | |
72 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 2:01.93 | |
73 | 367 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBORG | 0638AU | 25 m | 2:03.33 | |
74 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 2:06.15 | |
75 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:13.83 | |
76 | 331 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:33.91 | |
77 | 22 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | ||
78 | 92 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | ||
79 | 138 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
80 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | ||
81 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
82 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
83 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
84 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
85 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
86 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
87 | 346 | Hvidberg Caroline Fobian | 2008 | KALUNDBORG | 0882AL | 25 m | ||
88 | 348 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBORG | 0876AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 26, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:01.58 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:02.76 | |
3 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:05.02 | |
4 | 365 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:05.71 | |
5 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:06.46 | |
6 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:07.03 | |
7 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:07.38 | |
8 | 55 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:07.84 | |
9 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:09.09 | |
10 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:10.65 | |
11 | 133 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:10.98 | |
12 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:11.02 | |
13 | 392 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:12.13 | |
14 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:12.31 | |
15 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:15.80 | |
16 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:16.07 | |
17 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:16.89 | |
18 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:17.06 | |
19 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:17.38 | |
20 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:18.16 | |
21 | 370 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:18.25 | |
22 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:18.33 | |
23 | 428 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:19.33 | |
24 | 46 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:19.53 | |
25 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:20.50 | |
26 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:20.91 | |
27 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:22.19 | |
28 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:22.28 | |
29 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:22.73 | |
30 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:22.75 | |
31 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:23.32 | |
32 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:23.75 | |
33 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:24.48 | |
34 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:24.93 | |
35 | 18 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:25.45 | |
36 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:27.29 | |
37 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:28.93 | |
38 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:29.00 | |
39 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:29.95 | |
40 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:30.43 | |
41 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:31.20 | |
42 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:32.64 | |
43 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:34.54 | |
44 | 131 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:35.34 | |
45 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:35.39 | |
46 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:35.96 | |
47 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:37.05 | |
48 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:37.27 | |
49 | 308 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 1:39.90 | |
50 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:40.66 | |
51 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:41.56 | |
52 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:43.72 | |
53 | 168 | Ammitzbøll William | 2006 | ROSKILDE | 0613AK | 25 m | 1:45.20 | |
54 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:46.04 | |
55 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:46.88 | |
56 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:50.34 | |
57 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:52.64 | |
58 | 82 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:58.84 | |
59 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 2:07.44 | |
60 | 20 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | ||
61 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | ||
62 | 95 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
63 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | ||
64 | 219 | Østerlund Frederik | 2006 | ROSKILDE | 0643AK | 25 m | ||
65 | 220 | Aldahhak Karim | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
66 | 230 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 0327AQ | 25 m | ||
67 | 231 | Peick Daniel Theil | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
68 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
69 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
70 | 239 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
71 | 241 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | ||
72 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
73 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 29.50 | |
2 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 30.14 | |
3 | 137 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 30.91 | |
4 | 372 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.38 | |
5 | 210 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.53 | |
6 | 218 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 31.74 | |
7 | 112 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 31.82 | |
8 | 433 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 31.89 | |
9 | 330 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 32.81 | |
10 | 363 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 32.82 | |
11 | 21 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 32.83 | |
12 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 33.27 | |
13 | 150 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 33.96 | |
14 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 34.38 | |
15 | 343 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 34.51 | |
16 | 431 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392aj | 25 m | 34.63 | |
17 | 322 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 34.84 | |
18 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 35.10 | |
19 | 44 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 35.35 | |
20 | 139 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 35.69 | |
21 | 208 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 36.22 | |
22 | 192 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 36.54 | |
23 | 374 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 37.57 | |
24 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 38.09 | |
25 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 38.18 | |
26 | 78 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 38.22 | |
27 | 81 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 38.71 | |
28 | 336 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 39.03 | |
29 | 56 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 40.22 | |
30 | 339 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 41.09 | |
31 | 75 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 41.16 | |
32 | 64 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 41.35 | |
33 | 129 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 41.83 | |
34 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 42.56 | |
35 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 42.90 | |
36 | 233 | Sprenger Maria | 2005 | ODSHERRED | 0554AW | 25 m | 44.64 | |
37 | 207 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 44.95 | |
38 | 341 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBORG | 0756AK | 25 m | 45.42 | |
39 | 315 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 45.48 | |
40 | 72 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 45.69 | |
41 | 226 | Kurps Amalie | 2004 | ODSHERRED | 0472BC | 25 m | 45.86 | |
42 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 46.82 | |
43 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 47.00 | ||
44 | 121 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 49.01 | |
45 | 227 | Kaarde Cecilie | 2004 | ODSHERRED | 0478BC | 25 m | 50.25 | |
46 | 327 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 50.76 | |
47 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 53.24 | |
48 | 221 | Christensen Sofie L. | 2006 | ODSHERRED | 0648AV | 25 m | 53.47 | |
49 | 368 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:01.86 | |
50 | 183 | Erringsø Kristine | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
51 | 404 | Grydholt Mathilde Maria | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
52 | 412 | Jepsen Julie | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
53 | 419 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | ||
54 | 420 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
55 | 422 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 27.28 | |
2 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 27.83 | |
3 | 14 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.04 | |
4 | 24 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 28.75 | |
5 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 29.05 | |
6 | 167 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 29.07 | |
7 | 103 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 29.12 | |
8 | 32 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 29.42 | |
9 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 30.15 | |
10 | 194 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 30.50 | |
11 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 30.61 | |
12 | 60 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 30.63 | |
13 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 30.82 | |
14 | 405 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 31.32 | |
15 | 190 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 31.43 | |
16 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 31.88 | |
17 | 175 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 32.47 | |
18 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 32.99 | |
19 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 33.08 | |
20 | 119 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 33.14 | |
21 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 33.74 | |
22 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 34.92 | |
23 | 16 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 35.15 | |
24 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 35.27 | |
25 | 300 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 35.34 | |
26 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 35.71 | |
27 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 35.74 | |
28 | 378 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 35.93 | |
29 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 36.85 | |
30 | 230 | Olesen Jonas | 2003 | ODSHERRED | 0327AQ | 25 m | 36.88 | |
31 | 397 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 36.93 | |
32 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 37.67 | |
33 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 39.09 | |
34 | 191 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 39.50 | |
35 | 70 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.60 | |
36 | 202 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 42.21 | |
37 | 152 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 44.12 | |
38 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 44.19 | |
39 | 364 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 45.73 | |
40 | 95 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 46.67 | |
41 | 214 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 47.44 | |
42 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 47.77 | |
43 | 264 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 49.24 | |
44 | 375 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 49.32 | |
45 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 50.24 | |
46 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 52.37 | |
47 | 127 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:06.93 | |
48 | 344 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:15.62 | |
49 | 49 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
50 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
51 | 349 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
52 | 350 | Júrak Marton Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | |||
53 | 394 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 25 m | |||
54 | 400 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
55 | 402 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 25 m | |||
56 | 403 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | ||
57 | 407 | Heuser Noah | 2007 | HOLBÆK | 0785AD | 25 m | ||
58 | 410 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
59 | 414 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 25 m | |||
60 | 416 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:31.82 | |
2 | 154 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:33.55 | |
3 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:34.17 | |
4 | 170 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:36.66 | |
5 | 351 | Kaiser Thea | 2004 | KALUNDBORG | 0402AZ | 25 m | 2:40.77 | |
6 | 102 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:41.38 | |
7 | 7 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:44.72 | |
8 | 59 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:45.16 | |
9 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:48.27 | |
10 | 151 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:49.91 | |
11 | 10 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:54.18 | |
12 | 29 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 2:59.11 | |
13 | 267 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:00.79 | |
14 | 74 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:01.57 | |
15 | 34 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 3:04.91 | |
16 | 65 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 3:08.52 | |
17 | 155 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:10.38 | |
18 | 273 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:16.63 | |
19 | 265 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:22.29 | |
20 | 215 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:23.69 | |
21 | 253 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:27.43 | |
22 | 62 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 3:32.74 | |
23 | 314 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:34.08 | |
24 | 222 | Christensen Zille-Marie | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | ||
25 | 242 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
26 | 260 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
27 | 261 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
28 | 268 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | ||
29 | 275 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | ||
30 | 290 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:09.17 | |
2 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:10.54 | |
3 | 12 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:18.36 | |
4 | 13 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:40.72 | |
5 | 205 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:42.57 | |
6 | 387 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:44.36 | |
7 | 206 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:51.31 | |
8 | 289 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:52.17 | |
9 | 262 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:59.16 | |
10 | 398 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 3:00.05 | |
11 | 342 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 3:00.34 | |
12 | 252 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:11.00 | |
13 | 169 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:11.12 | |
14 | 189 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 3:19.36 | |
15 | 247 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 3:29.91 | |
16 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 3:33.93 | |
17 | 317 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 3:38.31 | |
18 | 382 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 3:41.13 | |
19 | 234 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
20 | 294 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | ||
21 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:16.91 | |
2 | 71 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:17.26 | |
3 | 386 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 1:17.86 | |
4 | 25 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:22.82 | |
5 | 211 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:25.11 | |
6 | 429 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:25.23 | |
7 | 343 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:25.82 | |
8 | 320 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:28.28 | |
9 | 288 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:29.15 | |
10 | 371 | Møller Sille | 2004 | KALUNDBORG | 0404AU | 25 m | 1:29.95 | |
11 | 225 | Jensen Isabella Flyvholm | 2004 | ODSHERRED | 0474BA | 25 m | 1:31.06 | |
12 | 321 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:31.12 | |
13 | 303 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:34.03 | |
14 | 369 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:34.35 | |
15 | 33 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:35.39 | |
16 | 380 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 1:35.53 | |
17 | 17 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:37.60 | |
18 | 395 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:38.06 | |
19 | 64 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:38.36 | |
20 | 187 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:39.12 | |
21 | 388 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:40.72 | |
22 | 297 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:41.59 | |
23 | 27 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 1:41.90 | |
24 | 15 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:42.06 | |
25 | 310 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:45.29 | |
26 | 228 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:45.63 | |
27 | 9 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:48.69 | |
28 | 134 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:49.05 | |
29 | 116 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:49.62 | |
30 | 45 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:49.97 | |
31 | 280 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:53.98 | |
32 | 199 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:54.54 | |
33 | 62 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:54.58 | |
34 | 263 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:54.99 | |
35 | 323 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:55.00 | |
36 | 313 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:55.50 | |
37 | 22 | Neess Emilie | 2007 | DRAGSHOLM | 0794AL | 25 m | 1:56.63 | |
38 | 58 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:57.97 | |
39 | 258 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:02.31 | |
40 | 149 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 2:02.78 | |
41 | 292 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:04.15 | |
42 | 316 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:04.67 | |
43 | 63 | Holmgaard Silke | 2007 | NÆSTVED | 0766AS | 25 m | 2:12.16 | |
44 | 276 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:12.73 | |
45 | 111 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 2:13.88 | |
46 | 305 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 2:13.88 | |
47 | 122 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:19.36 | |
48 | 124 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 2:19.61 | |
49 | 246 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 2:31.35 | |
50 | 57 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 2:32.66 | |
51 | 279 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:36.46 | |
52 | 54 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 2:39.35 | |
53 | 86 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:50.88 | |
54 | 99 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
55 | 101 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | ||
56 | 224 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
57 | 257 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
58 | 296 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:11.67 | |
2 | 36 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:14.32 | |
3 | 104 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:14.46 | |
4 | 88 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:14.64 | |
5 | 113 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:15.01 | |
6 | 136 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:15.58 | |
7 | 366 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:16.41 | |
8 | 392 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:17.01 | |
9 | 23 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:17.48 | |
10 | 55 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:17.99 | |
11 | 52 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0473AS | 25 m | 1:18.13 | |
12 | 79 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:18.28 | |
13 | 430 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:19.15 | |
14 | 309 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:20.84 | |
15 | 96 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:21.35 | |
16 | 53 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:22.97 | |
17 | 179 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:24.24 | |
18 | 132 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:24.37 | |
19 | 370 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 0457AK | 25 m | 1:26.68 | |
20 | 98 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:27.25 | |
21 | 193 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:27.45 | |
22 | 287 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.19 | |
23 | 277 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:28.49 | |
24 | 110 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:28.96 | |
25 | 43 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:29.29 | |
26 | 175 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:29.48 | |
27 | 201 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:29.55 | |
28 | 28 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:30.55 | |
29 | 428 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:30.66 | |
30 | 286 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:31.36 | |
31 | 117 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:32.03 | |
32 | 377 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:33.26 | |
33 | 42 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:35.08 | |
34 | 229 | Obsen Mikkel | 2005 | ODSHERRED | 0575AN | 25 m | 1:35.11 | |
35 | 244 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.92 | |
36 | 141 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:36.65 | |
37 | 328 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:37.03 | |
38 | 46 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:37.33 | |
39 | 148 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:42.77 | |
40 | 19 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:43.26 | |
41 | 142 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:43.32 | |
42 | 61 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:45.07 | |
43 | 118 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:45.22 | |
44 | 90 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:45.26 | |
45 | 385 | Thomsen Thoke | 2006 | KALUNDBORG | 0681AF | 25 m | 1:45.29 | |
46 | 31 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:46.76 | |
47 | 238 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:47.93 | |
48 | 115 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:48.31 | |
49 | 123 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:48.48 | |
50 | 131 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:50.56 | |
51 | 130 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:56.19 | |
52 | 329 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:58.00 | |
53 | 237 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:58.23 | |
54 | 85 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:59.24 | |
55 | 140 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 2:10.46 | |
56 | 214 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 2:23.47 | |
57 | 26 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | ||
58 | 223 | Danielsen Marius | 2005 | ODSHERRED | 0569AP | 25 m | ||
59 | 231 | Peick Daniel Theil | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
60 | 235 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
61 | 340 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | ||
62 | 376 | Pettersen Noah | 2007 | KALUNDBORG | 0749AJ | 25 m | ||
63 | 381 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | |||
64 | 389 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 358 | Piger 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 143 | Ringsted Piger 1 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:54.30 | ||
3 | 144 | Ringsted Piger 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:58.50 | ||
4 | 359 | Piger 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:59.00 | ||
5 | 2 | Dragsholm Piger 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:59.11 | ||
6 | 40 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:01.98 | ||
7 | 158 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.16 | ||
8 | 360 | Piger 3 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 145 | Ringsted Piger 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 4 | Dragsholm Piger 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:12.11 | ||
11 | 159 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:13.16 | ||
12 | 41 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:13.38 | ||
13 | 425 | Hg Pige 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 426 | Hg Pige 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 283 | Vest Piger 1 | 2007 | VEST | 25 m | 2:19.35 | ||
16 | 160 | Skjoldmøer 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:22.16 | ||
17 | 361 | Piger 4 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 362 | Piger 5 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 284 | Vest Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:40.68 | ||
20 | 393 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:45.00 | ||
21 | 256 | Vest Talent Girlzz | 2008 | VEST | 25 m | 2:50.00 | ||
22 | 295 | Vest Talent Tøser | 2008 | VEST | 25 m | 3:04.80 | ||
23 | 254 | Vest Mini Girlz 1 | 2009 | VEST | 25 m | 4:20.00 | ||
24 | 146 | Ringsted Piger 4 | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Ringsted Drenge 1 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:39.00 | ||
2 | 357 | Hyldeknægtene Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:43.00 | ||
3 | 1 | Dragsholm Drenge 1 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:44.11 | ||
4 | 38 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:47.67 | ||
5 | 107 | Ringsted Drenge 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:50.00 | ||
6 | 352 | Drenge 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 108 | Ringsted Drenge 3 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 162 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:57.99 | ||
9 | 423 | Hg Drenge 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 3 | Dragsholm Drenge 2 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:00.11 | ||
11 | 393 | Holbæk | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:06.30 | ||
12 | 249 | Vest Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:06.47 | ||
13 | 163 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:07.15 | ||
14 | 353 | Drenge 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
15 | 164 | Vikinger 3 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:16.09 | ||
16 | 39 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:16.59 | ||
17 | 250 | Vest Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:19.66 | ||
18 | 8 | Dragsholm Drenge 3 | 0 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
19 | 251 | Vest Drenge 3 | 2007 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
20 | 354 | Drenge 3 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 165 | Vikinger 4 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:25.23 | ||
22 | 355 | Drenge 4 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:35.00 | ||
23 | 236 | Vest Talent Big Guns | 2007 | VEST | 25 m | 2:48.80 | ||
24 | 356 | Drenge 5 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:50.00 | ||
25 | 243 | Vest Mini Boyz | 2008 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
26 | 109 | Ringsted Drenge 4 | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 07:34 |