2022-09-30   15:29:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for H.C. Andersen Swim Cup 2018

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

10_S
Lb 10, 50m Rygsvmning Herrer 
 
Magnus Jkupsson 94 - Farum Svmmeklub - 0.26.41 (28.05.2016) 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
181  Jrgensen Gustav  2000  SLAGELSE  0075AP  50 m  28.21   
58  Strbek Lucas Bruun  2001  GENTOFTE  0135AG  50 m  28.63   
95  Asfeldt Robert  1996  HERNING  9625AD  50 m  28.98   
179  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  50 m  28.98   
265  Rasmussen Anders  2001  VEJLE  0169AF  50 m  29.01   
390  Desmareth Kristoffer  2000  RINGE  0049AC  50 m  29.21   
191  Bonnichsen Kasper  2002  TRITON B  0283AD  50 m  29.50   
60  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  29.54   
214  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  50 m  29.64   
10  297  Mikkelsen Matthias Bach  2000  KOLDING  0029AM  50 m  30.07   
11  323  Petersen Rasmus  2002  HSK  0223AU  50 m  30.09   
12  412  Burgaard Malthe  2000  H2Odense  0071AA  50 m  30.09   
13  259  Munksgaard-Ottosen Aksel  2001  VEJLE  0165AI  50 m  30.10   
14  107  Arneskov David  2002  HOLBK  0287AC  50 m  30.31   
15  203  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  30.41   
16  104  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  50 m  31.00   
17  231  Elkjr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  50 m  31.04   
18  352  Bentsen Lukas Sthr  2003  H2Odense  0351AC  50 m  31.16   
19  317  Guldager Asbjrn  2002  HSK  0227AI  50 m  31.30   
20  Grinderslev Lucas  2001  ERRITS  0101AR  50 m  31.40   
21  42  Petersen Mikkel Podiss  2002  FREM  0265AE  50 m  31.46   
22  298  Larsen Rune Solgaard  2000  KOLDING  0039AU  50 m  31.53   
23  121  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  50 m  31.62   
24  43  Strmose William Vig  2002  FREM  0263AA  50 m  31.64   
25  353  Bjerregaard August B  2003  H2Odense  0313AN  50 m  32.71   
26  442  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  50 m  33.34   
27  232  Ellekjr Lauritz Baad  2003  VEJLE  0323AG  50 m  33.45   
28  372  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  50 m  35.35   
29  402  Nielsen Mikkel Mller  2006  RINGE  0615AC  50 m  35.65   
30  321  Oxenvad Christian  2003  HSK  0325AI  50 m  35.81   
31  288  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  50 m  37.95   
32  257  Majgrd Thor  2005  VEJLE  0503AI  50 m  38.19   
33  299  Thulstrup Lasse  2004  KOLDING  0489AB  50 m  38.71   
34  377  Pedersen Julian Vitus  2007  H2Odense  0775AA  50 m  39.26   
35  343  Munksgaard-Ottosen Anders  2004  SNDERBORG  0459AM  50 m  39.98   
36  151  Heinze Lucas Emil  2005  KGE  0511AK  50 m  40.33   
37  252  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  50 m  40.57   
38  269  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  50 m  40.87   
39  308  Thomsen Axel Kenneth  2005  KOLDING  0541AJ  50 m  40.93   
40  159  Mller Hjalte  2007  KGE  0733AA  50 m  41.59   
41  294  Kabel Rasmus  2004  KOLDING  0455AO  50 m  41.68   
42  374  Pedersen Alexander R. S.  2006  H2Odense  0619AH  50 m  42.04   
43  74  Bennetsen Oliver  2005  HERNING  0565AK  50 m  42.07   
44  281  Batz Casper  2006  KOLDING  0647AI  50 m  43.28   
45  76  Schou Laurits Romvig  2004  HERNING  0479AP  50 m  43.30   
46  165  Poulsen Laurits  2006  KGE  0661AJ  50 m  43.64   
47  293  Jonasen Johannes  2004  KOLDING  0417AQ  50 m  45.48   
48  378  Rasmussen Nicklas Bay  2007  H2Odense  0731AD  50 m  46.09   
49  18  Rasmussen Jeppe Sgaard  2002  ERRITS  0269AO  50 m     
50  78  Jeppesen Mads  2006  HERNING  0613AG  50 m     
51  112  Bjsen Silas  2002  HOLBK  0223AF  50 m     
52  354  Bonjorn Pol Cardeas  2003  H2Odense  0351AT  50 m     
53  432  Jensen Rasmus Brene  2005  H2Odense    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  03 juni 2018 
Licens til Odense Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner