2022-09-30   15:01:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for H.C. Andersen Swim Cup 2018

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

34_S
Lb 34, 100m Rygsvmning Herrer 
 
Sponsor: Byrgesens Auto Eft. Aps 
Magnus Jkupsson 94 - Farum Svmmeklub - 0.57.30 (29.05.2016) 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
61  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  50 m  58.26   
181  Jrgensen Gustav  2000  SLAGELSE  0075AP  50 m  58.44   
179  Hansen Jonas  2001  SLAGELSE  0123AH  50 m  1:01.71   
265  Rasmussen Anders  2001  VEJLE  0169AF  50 m  1:02.15   
180  Hansen Matthias  2001  SLAGELSE  0191AH  50 m  1:02.42   
143  Danielsen Rasmus  2001  KGE  0183AB  50 m  1:02.69   
60  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  50 m  1:02.83   
259  Munksgaard-Ottosen Aksel  2001  VEJLE  0165AI  50 m  1:03.10   
203  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  50 m  1:05.63   
10  121  Pedersen Frederik  2002  HOLBK  0261AO  50 m  1:06.15   
11  104  Truelsen Ejnar  2002  HERNING  0259AK  50 m  1:06.17   
12  42  Petersen Mikkel Podiss  2002  FREM  0265AE  50 m  1:06.29   
13  43  Strmose William Vig  2002  FREM  0263AA  50 m  1:06.41   
14  292  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  50 m  1:06.68   
15  231  Elkjr Malthe  2003  VEJLE  0367AF  50 m  1:06.70   
16  297  Mikkelsen Matthias Bach  2000  KOLDING  0029AM  50 m  1:06.88   
17  Grinderslev Lucas  2001  ERRITS  0101AR  50 m  1:06.99   
18  62  Baltzer Mads  2002  GTI  0251AG  50 m  1:07.45   
19  192  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  50 m  1:07.90   
20  348  Ravn Philip Andersen  2002  SNDERBORG  0241AL  50 m  1:08.25   
21  317  Guldager Asbjrn  2002  HSK  0227AI  50 m  1:09.13   
22  327  Stamholt Mads  2003  HSK  0353AM  50 m  1:09.43   
23  353  Bjerregaard August B  2003  H2Odense  0313AN  50 m  1:09.75   
24  398  Linde Sander  2002  RINGE  0247AD  50 m  1:10.47   
25  14  Lorey Christian  2003  ERRITS  0367AQ  50 m  1:10.62   
26  251  Kragh Emil  2001  VEJLE  0197AL  50 m  1:10.80   
27  421  Kaalund Johan Siksne  2002  H2Odense  0235AI  50 m  1:11.48   
28  232  Ellekjr Lauritz Baad  2003  VEJLE  0323AG  50 m  1:13.10   
29  321  Oxenvad Christian  2003  HSK  0325AI  50 m  1:14.28   
30  267  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  50 m  1:15.13   
31  250  Kjr Kristoffer Erbo  2001  VEJLE  0101AQ  50 m  1:15.76   
32  193  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  50 m  1:16.63   
33  323  Petersen Rasmus  2002  HSK  0223AU  50 m  1:16.88   
34  148  Gadegaard Oliver  2003  KGE  0321AR  50 m  1:18.21   
35  261  Nguyen Kim Doan  2003  VEJLE  0381AH  50 m  1:19.80   
36  18  Rasmussen Jeppe Sgaard  2002  ERRITS  0269AO  50 m  1:20.79   
37  382  Refer Peter Fritsdal  2001  H2Odense  0151AE  50 m  1:25.54   
38  95  Asfeldt Robert  1996  HERNING  9625AD  50 m     
39  253  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  03 juni 2018 
Licens til Odense Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner