Ohjelma XVII Marli Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 24, 100 m PU P13,P16,P18 |
Sponsori: Best-Hall Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 56.31 | 58.31 | |
2 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 56.63 | 58.63 | |
3 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 1:00.93 | 1:00.93 | |
4 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 59.03 | 1:01.03 | |
5 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 50 m | 1:01.07 | 1:01.07 | |
6 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 1:01.43 | 1:01.43 | |
7 | Lietzén Jesper | 2002 | ÅSK | 02A171 | 25 m | 59.95 | 1:01.95 | |
8 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 1:02.55 | 1:02.55 | |
9 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 50 m | 1:03.51 | 1:03.51 | |
10 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 25 m | 1:04.44 | 1:06.44 | |
11 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 1:08.81 | 1:08.81 | |
12 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 50 m | 1:09.79 | 1:09.79 | |
13 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 50 m | 1:11.71 | 1:11.71 | |
14 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 50 m | 1:12.59 | 1:12.59 | |
15 | Repo Oskari | 2003 | Cetus | 03A824 | 50 m | 1:18.25 | 1:18.25 | |
16 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 50 m | 1:18.50 | 1:18.50 | |
17 | Nurminen Otto | 2004 | RaisU | 04A804 | 50 m | 1:19.00 | 1:19.00 | |
18 | Huhtala Alexander | 2003 | Cetus | 03A751 | 25 m | 1:17.57 | 1:19.57 | |
19 | Toppinen Tuomas | 2005 | AUi | 05A167 | 50 m | 1:19.58 | 1:19.58 | |
20 | Lehtonen Tuomas | 2005 | Pyry | 05A783 | 50 m | 1:19.76 | 1:19.76 | |
21 | Saari Samuel | 2004 | Cetus | 04A676 | 50 m | 1:19.97 | 1:19.97 | |
22 | Liukkonen Akseli | 2005 | UiTa | 05A362 | 25 m | 1:18.21 | 1:20.21 | |
23 | Kojo Jimi | 2005 | AQUILA | 05A032 | 25 m | 1:18.47 | 1:20.47 | |
24 | Nuoranne Markus | 2003 | Pyry | 03B039 | 50 m | 1:22.59 | 1:22.59 | |
25 | Byskov Jan | 2004 | NU | 04A474 | 25 m | 1:21.40 | 1:23.40 | |
26 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 25 m | 1:23.67 | 1:25.67 | |
27 | Pulkkinen Juuso | 2004 | Cetus | 04A145 | 25 m | 1:24.16 | 1:26.16 | |
28 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 1:26.42 | 1:26.42 | |
29 | Aalto-Hardy Oliver | 2005 | ÅSF | 05B102 | 25 m | 1:25.49 | 1:27.49 | |
30 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 1:29.05 | 1:29.05 | |
31 | Reijonen Eemil | 2005 | Cetus | 05A746 | 25 m | 1:27.88 | 1:29.88 | |
32 | Björkstrand Adam | 2005 | VUS-VSS | 05A478 | 25 m | 1:30.99 | 1:32.99 | |
33 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 25 m | 1:32.38 | 1:34.38 | |
34 | Salminen Topi | 2004 | Pyry | 04A856 | 50 m | 1:34.55 | 1:34.55 | |
35 | Nokikuru Niko | 2005 | RiUS | 05A305 | 50 m | 1:36.35 | 1:36.35 | |
36 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 1:36.87 | 1:38.87 | |
37 | Töyrylä Niklas | 2006 | UiTa | 06A090 | 25 m | 1:37.83 | 1:39.83 | |
38 | Nurminen Miika | 2005 | SalU | 05A624 | 50 m | 1:40.33 | 1:40.33 | |
39 | Gavrilov Ivan | 2005 | Cetus | 05A769 | 25 m | 1:39.36 | 1:41.36 | |
40 | Pitkänen Väinö | 2006 | UiTa | 06A199 | 50 m | 1:44.05 | 1:44.05 | |
41 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 1:42.89 | 1:44.89 | |
42 | Leinonen Henrik | 2005 | UiTa | 05A619 | 25 m | |||
43 | Cavrag Matias | 2005 | RaisU | 05A828 | 25 m | |||
44 | Kallio Luukas | 2005 | UiTa | 05B025 | 25 m | |||
45 | Salminen Rasmus | 2004 | Ui-Va | 04B262 | 25 m | |||
46 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 25 m | |||
47 | Chupakhin Ivan | 2005 | UiTa | 05A628 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 16:07 |