2019-12-16   15:31:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt4 - 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 11
Seedede heat 
 
  Stævne navn  FynRundt 4 - 2018    Udskriftsdato  21 april 2018   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  11:16   
  Arrangør  FREM         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 april 2018         
 
 
 
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
35  Atalie R. L. Pedersen  2007  0752AS  H2Odense    25m   
73  Sara Lund Larsen  2008  0818AB  RINGE    25m   
140  Klara Kaysen  2008  0808AB  NYBORG    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
133  Signe Christiansen  2008  0838AJ  NYBORG    25m   
23  Ida Kofod Bjørnsten  2008  0878AK  H2Odense    25m   
11  Selma Lübker Adamsen  2007  0736AR  SVENDBORG    25m   
144  Lise Kronborg  2007  0726AR  NYBORG    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
150  Frida Steen Mühring  2009  0938AA  NYBORG    25m   
80  Thea Keinicke  2007  0774AR  RINGE    25m  2:39.98 
43  Trille Elmelund Nielsen  2005    SØLØVEN    25m  2:26.00 
79  Carla Korsgaard  2009  0936AB  RINGE    25m  2:34.30 
151  Nanna Steen Mühring  2009  0928AA  NYBORG    25m   
Ella Krogager Jensen  2008  0874AK  SVENDBORG    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
107  Victoria Juul Larsen  2006  0618AM  FREM    25m  2:15.29 
136  Sille Grønfeldt  2008  0808AD  NYBORG    25m  2:02.12 
103  Lisa Lindgren Jeppesen  2005  0582AX  FREM    25m  1:57.63 
26  Mille Buch  2006  0612AP  H2Odense    25m  2:01.89 
25  Matilde A. B. Buch  2008  0834AH  H2Odense    25m  2:04.91 
83  Caroline Søgaard  2006  0602AS  RINGE    25m  2:20.88 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
120  Dagmar Stahl  2007  0738AK  H2Odense    25m  1:51.09 
67  Mathilde Hvidberg  2007  0774AE  RINGE    25m  1:46.44 
93  Jenny Cao  2003  0372BB  FREM    50m  1:26.63 
37  Amalie F. Piiters  2006  0628AT  H2Odense    25m  1:45.64 
109  Vigga Londero  2006  0662AP  FREM    25m  1:47.51 
72  Sofie Dyrelund Rasmussen  2007  0722AG  RINGE    25m  1:56.46 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  21 april 2018 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  11:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark