Program for Neptuniaden 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 14, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:04.11 | |
2 | 300 | Eld Wilma | 2005 | SPRVGEN | AS5205 | 50 m | 1:07.02 | |
3 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 1:07.42 | |
4 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 1:07.73 | |
5 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JRFLLA S | AJ4205 | 50 m | 1:09.57 | |
6 | 12 | Nordstrm-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RNN | AZ4205 | 50 m | 1:09.80 | |
7 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 1:09.93 | |
8 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JRFLLA S | AJ2405 | 50 m | 1:10.55 | |
9 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 1:11.40 | |
10 | 102 | Jgerskog Boel | 2005 | JRFLLA S | AJ7205 | 50 m | 1:13.29 | |
11 | 156 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 50 m | 1:13.78 | |
12 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRES SS | BB3805 | 50 m | 1:14.00 | |
13 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRES SS | AW9405 | 50 m | 1:14.54 | |
14 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 1:14.83 | |
15 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | SMO SS | AA7606 | 50 m | 1:15.03 | |
16 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:15.96 | |
17 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 1:15.99 | |
18 | 25 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 50 m | 1:16.34 | |
19 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 1:16.57 | |
20 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RNN | AQ2605 | 50 m | 1:17.93 | |
21 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 1:18.36 | |
22 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 1:18.76 | |
23 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SDERTRN | BA0206 | 50 m | 1:19.63 | |
24 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 1:20.20 | |
25 | 290 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPRVGEN | AE2406 | 50 m | 1:21.40 | |
26 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 1:22.66 | |
27 | 306 | Geaney Jennifer | 2005 | SPRVGEN | AS9805 | 50 m | 1:24.51 | |
28 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 1:25.68 | |
29 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SDERTRN | AV7607 | 50 m | 1:25.89 | |
30 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 1:28.63 | |
31 | 286 | Midby Laura | 2006 | SALTSJB | AG9806 | 50 m | 1:29.13 | |
32 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 1:29.58 | |
33 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 1:33.23 | |
34 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 1:40.12 | |
35 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 1:42.99 | |
36 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 1:45.53 | |
37 | 131 | Herold Ida | 2005 | LIDING SK | BU8405 | 50 m | ||
38 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | ||
39 | 399 | Matilainen Chanel | 2007 | SDERTRN | BH6207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |