Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Neptuniaden 2018 |
|
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:10 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
607 |
2 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
50m |
2:56.29 |
264 |
3 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:34.76 |
60 |
4 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:31.17 |
280 |
5 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
50m |
2:34.59 |
151 |
6 |
Evelina Berg |
2002 |
BX0402 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:48.29 |
197 |
7 |
Filippa Hammarén |
2002 |
BY2602 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
0 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:29.11 |
456 |
1 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:27.21 |
40 |
2 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:25.78 |
316 |
3 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:25.09 |
35 |
4 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:24.36 |
62 |
5 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:24.84 |
455 |
6 |
Clara Wettergren |
2002 |
AQ3802 |
TUREBERG |
|
50m |
2:25.40 |
149 |
7 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:26.35 |
402 |
8 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:27.47 |
57 |
9 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:29.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
564 |
0 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
50m |
2:23.96 |
262 |
1 |
Elma Starrost |
2002 |
AN4202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:23.25 |
26 |
2 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:21.59 |
536 |
3 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
50m |
2:20.60 |
34 |
4 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:20.13 |
624 |
5 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
50m |
2:20.51 |
322 |
6 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:21.12 |
107 |
7 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:21.61 |
154 |
8 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:23.78 |
115 |
9 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:24.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
0 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:19.22 |
61 |
1 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:17.46 |
559 |
2 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SS04 |
|
50m |
2:15.70 |
275 |
3 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:12.83 |
90 |
4 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:12.01 |
416 |
5 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:12.40 |
439 |
6 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
50m |
2:14.59 |
311 |
7 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:16.41 |
29 |
8 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:18.32 |
99 |
9 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:20.01 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:10 |
|