Program for Neptuniaden 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 33, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 452 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 1:00.74 | |
2 | 522 | Bergstrm Jennifer | 2002 | KERSBERGA | AA9402 | 50 m | 1:00.81 | |
3 | 88 | Arrhn Andersson Ella | 2002 | JRFLLA S | AX8402 | 50 m | 1:01.26 | |
4 | 29 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 50 m | 1:01.66 | |
5 | 91 | Edbom Ebba | 2002 | JRFLLA S | AQ4602 | 50 m | 1:01.94 | |
6 | 439 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 1:02.27 | |
7 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 1:02.29 | |
8 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 1:02.34 | |
9 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:02.42 | |
10 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPRVGEN | AU6402 | 50 m | 1:02.46 | |
11 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 1:02.64 | |
12 | 617 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:03.02 | |
13 | 197 | Hammarn Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | 1:03.77 | |
14 | 115 | Strand Sara | 2002 | JRFLLA S | AQ1802 | 50 m | 1:03.90 | |
15 | 35 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 1:04.38 | |
16 | 322 | Malm Lovisa | 2002 | SPRVGEN | BD4402 | 50 m | 1:04.57 | |
17 | 154 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 1:04.78 | |
18 | 262 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 1:04.84 | |
19 | 402 | Nilsson Amanda | 2002 | SDERTRN | BS9202 | 50 m | 1:04.88 | |
20 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRES SS | AJ8201 | 50 m | 1:05.03 | |
21 | 564 | Nordstrm Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:05.08 | |
22 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JRFLLA S | AC7402 | 50 m | 1:05.28 | |
23 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JRFLLA S | AU6202 | 50 m | 1:05.32 | |
24 | 462 | Bjrkman Sofia | 2002 | TYRES SS | AL8802 | 50 m | 1:05.85 | |
25 | 347 | Aspberg Michelle | 2002 | SDERTRN | AT8402 | 50 m | 1:06.05 | |
26 | 316 | Karlsson Karlstrm Maja | 2002 | SPRVGEN | BF6602 | 50 m | 1:06.21 | |
27 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJB | AC9602 | 50 m | 1:06.29 | |
28 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 1:07.26 | |
29 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:07.27 | |
30 | 264 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 1:07.31 | |
31 | 60 | Thorsn Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 1:07.56 | |
32 | 291 | Andras Nomi | 2001 | SPRVGEN | BJ1601 | 50 m | 1:07.88 | |
33 | 149 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 1:07.95 | |
34 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RNN | BA3601 | 50 m | 1:08.06 | |
35 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 1:08.09 | |
36 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPRVGEN | AY3802 | 50 m | 1:08.21 | |
37 | 318 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPRVGEN | BE7801 | 50 m | 1:08.24 | |
38 | 278 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:11.98 | |
39 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 1:12.20 | |
40 | 6 | Hemmlin Pernilla | 2001 | BOTK-RNN | AO3801 | 50 m | 1:12.50 | |
41 | 265 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 1:13.85 | |
42 | 158 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 1:15.33 | |
43 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SDERTRN | BS0202 | 50 m | 1:15.37 | |
44 | 607 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 1:17.31 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |