Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 62
|
Tävling |
Neptuniaden 2018 |
|
Utskriftsdatum |
13 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
12:37 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 62, 200m Medley Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
409 |
1 |
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
AC2507 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
269 |
2 |
Tee Thern |
2006 |
AC3106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
82 |
3 |
Gustav Hedin |
2005 |
AA0115 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
3:46.16 |
415 |
4 |
Tommy Ritmberg |
2007 |
AG6307 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
3:29.29 |
270 |
5 |
Alexander Trindade |
2006 |
AP6106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:31.23 |
239 |
6 |
Vincent Nordlander |
2007 |
AF2707 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
359 |
7 |
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
AC7707 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
223 |
8 |
Ludvig Löfström |
2006 |
AI4506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
0 |
Theodor Gladare |
2007 |
AC0707 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:20.89 |
199 |
1 |
Allan Herulf |
2006 |
AN4506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:19.20 |
266 |
2 |
Christos Theodosiadis |
2006 |
AI7106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:12.56 |
200 |
3 |
Walter Herulf |
2006 |
AN3506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:10.43 |
321 |
4 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:02.53 |
221 |
5 |
Marcus Lundgren |
2006 |
AN1506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:06.15 |
261 |
6 |
Axel Skott Storheden |
2006 |
AI3506 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:11.80 |
255 |
7 |
Tim Rogersson |
2005 |
AN5305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:17.90 |
257 |
8 |
Oliver Rundström |
2008 |
AC9108 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:20.85 |
177 |
9 |
Milton Eriksson |
2007 |
AC8307 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:21.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
0 |
David Holmberg |
2005 |
AH7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:53.33 |
201 |
1 |
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:49.08 |
333 |
2 |
Einar Styrman |
2005 |
AH3305 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:45.92 |
411 |
3 |
Henry Plavans |
2005 |
AB6105 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:42.21 |
166 |
4 |
Theo Djuphammar |
2005 |
AC6105 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.99 |
376 |
5 |
Kevin Hellman |
2005 |
AC6705 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:42.04 |
145 |
6 |
Ferdinand Bang |
2005 |
AF1305 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:42.36 |
36 |
7 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:48.36 |
174 |
8 |
Jonatan Eriksson |
2006 |
AB1106 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:49.69 |
304 |
9 |
William Erneholm |
2006 |
AD5506 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:00.58 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
12:37 |
|