2020-02-23   17:53:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM samt Vårsimiaden Final 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

1_J
Gren 1, 200m Frisim Damer Junior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
244  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  50 m  2:00.67   
325  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  50 m  2:07.81   
282  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  50 m  2:08.31   
257  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  50 m  2:08.44   
268  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  50 m  2:13.87   
364  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  50 m  2:15.04   
424  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  50 m  2:15.48   
310  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  50 m  2:15.67   
312  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  50 m  2:16.06   
10  360  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  50 m  2:16.51   
11  234  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  2:16.52   
12  276  Thörnros Alice  2001  JÖNKÖPING  AT8601  50 m  2:17.31   
13  334  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  50 m  2:18.29   
14  322  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  50 m  2:20.74   
15  335  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  50 m  2:20.75   
16  397  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  50 m  2:21.05   
17  313  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  50 m  2:21.09   
18  416  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  2:21.09   
19  272  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  2:21.45   
20  326  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  50 m  2:21.66   
21  341  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  2:21.68   
22  231  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  50 m  2:22.01   
23  385  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  50 m  2:22.46   
24  264  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  2:23.15   
25  316  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  50 m  2:23.20   
26  238  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  50 m  2:23.66   
27  270  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING  AL3403  50 m  2:23.94   
28  391  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  50 m  2:24.22   
29  240  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  50 m  2:24.38   
30  393  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  50 m  2:24.98   
31  251  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  50 m  2:25.27   
32  229  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  50 m  2:27.40   
33  387  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  50 m  2:27.75   
34  384  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  50 m  2:28.50   
35  235  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  2:29.49   
36  128  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  50 m  2:33.17   
37  284  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  50 m  2:33.88   
38  377  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  50 m  2:35.43   
39  352  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  50 m  2:37.54   
40  308  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  50 m  2:40.72   
41  213  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  50 m  2:42.78   
42  353  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  2:24.50   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 juni 2018 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  18:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner