2020-04-08   05:14:29
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för DM/JDM samt Vårsimiaden Final 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 100m Ryggsim Damer Senior 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
282  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  50 m  1:04.29   
330  Palm Caroline  1992  LASS  AG1692  50 m  1:04.65   
288  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  50 m  1:05.10   
320  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  50 m  1:06.02   
262  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  50 m  1:06.46   
274  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  50 m  1:07.00   
263  Ristl Elin  1999  JÖNKÖPING  AD1499  50 m  1:07.62   
233  Andersson Lova  2000  JÖNKÖPING  AA3600  50 m  1:07.97   
364  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  50 m  1:08.50   
10  335  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  50 m  1:09.42   
11  323  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  50 m  1:10.17   
12  287  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  50 m  1:11.21   
13  251  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  50 m  1:12.34   
14  272  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  1:13.11   
15  234  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  50 m  1:13.23   
16  259  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  50 m  1:13.36   
17  378  Fransson Johanna  2004  OSKARSHAMN  AT6404  50 m  1:14.78   
18  231  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  50 m  1:14.98   
19  374  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  50 m  1:15.28   
20  241  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  50 m  1:15.41   
21  308  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  50 m  1:16.06   
22  109  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  50 m  1:16.46   
23  366  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  50 m  1:17.16   
24  386  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  50 m  1:17.51   
25  334  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  50 m  1:17.63   
26  435  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  50 m  1:17.78  EFT 
27  368  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  50 m  1:18.51   
28  434  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  50 m  1:18.56  EFT 
29  358  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  50 m  1:20.36   
30  331  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  1:05.22   
31  318  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:09.21   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner