Program for Aarhus Open 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:16.70 | |
2 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 2:28.25 | |
3 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 2:29.46 | |
4 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:31.58 | |
5 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 2:32.63 | |
6 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:33.10 | |
7 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 2:33.17 | |
8 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 2:35.56 | |
9 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 2:35.63 | |
10 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:38.32 | |
11 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 2:38.63 | |
12 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 2:39.20 | |
13 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 2:40.91 | |
14 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:41.05 | |
15 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 2:41.94 | |
16 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 2:45.87 | |
17 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 2:45.99 | |
18 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 2:46.72 | |
19 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 2:46.97 | |
20 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 2:47.00 | |
21 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 2:47.58 | |
22 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 2:47.59 | |
23 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 2:52.30 | |
24 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 2:52.47 | |
25 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 2:53.34 | |
26 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 2:53.86 | |
27 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 2:53.90 | |
28 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 2:54.20 | |
29 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 3:00.27 | |
30 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 3:05.63 | |
31 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 3:08.08 | |
32 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 3:15.12 | |
33 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 3:17.65 | |
34 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 3:18.15 | |
35 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 3:25.44 | |
36 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 3:27.50 | |
37 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | ||
38 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | ||
39 | Høgh Karoline | 2006 | SOLBJERG | 50 m | |||
40 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | ||
41 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |