2020-07-14   01:50:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

aamu

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  08:40   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
 
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m     
Maija Nurminen  2005  05A597  SalU    25m  3:26.71  3:30.71 
Aino Puustelli  2005  05A884  HU    25m     
Emma-Lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    25m  3:05.83  3:09.83 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    50m  2:53.71  2:53.71 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    50m  2:48.03  2:48.03 
Alessia Omeri  2001  01B347  ORCA    25m  2:48.60  2:52.60 
Kerttu Heinä  2006  06A261  SalU    25m  3:03.77  3:07.77 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  3:15.91  3:19.91 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  2:38.71  2:42.71 
Elina Ruha  2005  05A113  Cetus    50m  2:41.25  2:41.25 
Senni Räikkönen  2003  03A504  LrU    25m  2:31.39  2:35.39 
Sofia Harju  2002  02A556  JUK    50m  2:35.78  2:35.78 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  2:42.28  2:42.28 
Beata Koroknay-Pál  2004  04A678  Cetus    50m  2:47.16  2:47.16 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Rissanen  2005  05A102  Vanders    50m  2:33.55  2:33.55 
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    50m  2:31.59  2:31.59 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  2:30.51  2:30.51 
Nelli Vihola  2005  05A051  HU    50m  2:31.00  2:31.00 
Tilla Saarentaus  2005  05A335  HU    50m  2:32.94  2:32.94 
Ida Kauppinen  2005  05A319  LrU    25m  2:30.50  2:34.50 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  2:28.50  2:28.50 
Vilma Tikka  2003  03A660  LrU    50m  2:28.43  2:28.43 
Jessika Rissanen  2001  01A646  JUK    50m  2:28.01  2:28.01 
Silja Kinnunen  2003  03A683  LrU    25m  2:24.36  2:28.36 
Aino Tamminen  2005  05A292  LrU    50m  2:28.50  2:28.50 
Saana Perkkiö  2005  05A349  RiUS    50m  2:29.90  2:29.90 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    50m  2:26.70  2:26.70 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    50m  2:24.75  2:24.75 
Pinja Peippo  1999  99A544  SiWa    25m  2:11.00  2:15.00 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  2:17.80  2:17.80 
Liinu Louhikoski  2004  04A046  Vanders    25m  2:22.08  2:26.08 
Milla Hälikkä  2004  04A108  HU    50m  2:27.39  2:27.39 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  08:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner