Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 39, 400m Vapaauinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 01A493 | 50 m | 4:11.01 | 4:11.01 | |
2 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 50 m | 4:18.61 | 4:18.61 | |
3 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 50 m | 4:19.93 | 4:19.93 | |
4 | Jeskanen Samuli | 1996 | Cetus | 96A361 | 25 m | 4:12.08 | 4:20.08 | |
5 | Pärismaa Uku | 2001 | Briis | 50 m | 4:25.32 | 4:25.32 | ||
6 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 50 m | 4:26.30 | 4:26.30 | |
7 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 98B044 | 25 m | 4:18.72 | 4:26.72 | |
8 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 25 m | 4:20.29 | 4:28.29 | |
9 | Broman Jere | 2002 | Pyry | 02A116 | 25 m | 4:22.36 | 4:30.36 | |
10 | Fredriksson Johan Krister | 2003 | HSS | 03A724 | 25 m | 4:23.41 | 4:31.41 | |
11 | Raninen Eemeli | 2001 | HSS | 01A495 | 25 m | 4:25.84 | 4:33.84 | |
12 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 4:26.79 | 4:34.79 | |
13 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 25 m | 4:31.61 | 4:39.61 | |
14 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 50 m | 4:40.21 | 4:40.21 | |
15 | Kylmä Eemil | 2001 | Cetus | 01A631 | 25 m | 4:34.18 | 4:42.18 | |
16 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 4:35.54 | 4:43.54 | |
17 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 00A504 | 50 m | 4:44.87 | 4:44.87 | |
18 | Vahtera Lukas | 2001 | SiWa | 01B137 | 25 m | 4:42.45 | 4:50.45 | |
19 | Annala Teemu | 2001 | Cetus | 01A514 | 25 m | 4:44.17 | 4:52.17 | |
20 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 50 m | 4:52.98 | 4:52.98 | |
21 | Ylikulppi Leevi | 2003 | Cetus | 03A266 | 25 m | 4:49.11 | 4:57.11 | |
22 | Huhtala Alexander | 2003 | Cetus | 03A751 | 25 m | 4:49.65 | 4:57.65 | |
23 | Isoranta Jonne | 2003 | LaUS | 03A748 | 25 m | 4:49.70 | 4:57.70 | |
24 | Cranston Joonas | 2003 | NumKis | 03B233 | 50 m | 4:59.21 | 4:59.21 | |
25 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 03A423 | 50 m | 4:59.67 | 4:59.67 | |
26 | Fyhr Alexander | 2002 | HSS | 02A637 | 25 m | 4:54.97 | 5:02.97 | |
27 | Akkanen Niko | 2003 | RiUS | 03A813 | 50 m | 5:15.74 | 5:15.74 | |
28 | Kuivalainen Joonatan | 2003 | RiUS | 03A620 | 50 m | 5:39.68 | 5:39.68 | |
29 | Janhunen Mattias | 2003 | Cetus | 03A689 | 25 m | 5:35.79 | 5:43.79 | |
30 | Pesonen Antti | 2003 | JUK | 03B263 | 25 m | 5:36.61 | 5:44.61 | |
31 | Suuronen Karri | 2003 | Cetus | 03A802 | 25 m | 5:37.40 | 5:45.40 | |
32 | Vatiainen Mikael | 2003 | SiWa | 03A977 | 50 m | 5:58.35 | 5:58.35 | |
33 | Vihavainen Tuomas | 2003 | SiWa | 03B082 | 50 m | 6:09.59 | 6:09.59 | |
34 | Rasinmäki Aapo | 2003 | RiUS | 03A916 | 25 m | 6:24.85 | 6:32.85 | |
35 | Mäkelä Niko | 1998 | RiUS | 98A679 | 25 m | |||
36 | Ahvonen Otto | 2003 | HäUS | 03A671 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 May 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 14:57 |