2022-01-21   23:34:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

Heatlista Gren 38
Heatlista 
 
  Tvling  DM-JDM    Utskriftsdatum  03 juni 2018   
  Tvlingsort  Simrishamn    Utskriftstid  14:21   
  Arrangr  Sknes Simfrbund - Ystad Simsllskap         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  02 juni 2018         
 
 
 
Gren 38, 200m Ryggsim Damer  Finaler (5) 
Sponsor: All p sterlen 
 
Berknad start 18:23 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid  Funktionsnedsttning 
 
                 
                 
324  Tyra hlin  2004  AX5204  SK TRITON    25m  2:32.09   
297  Gabriella Wivstter  2003  AE4603  SK SYDSIM    50m  2:50.63   
199  Ester Eilertsson  2003  AE0203  MKK    25m  2:30.98   
                 
                 
                 

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid  Funktionsnedsttning 
 
                 
181  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LDDE    50m  2:49.00   
366  Nelly Hansson  2004  AG9204  NGELHOLM    50m  2:45.31   
339  Thea Wicknertz  2005  AT3405  VELLINGE-N    50m  2:41.60   
183  Carolina sberg  2002  AJ1802  SK LDDE    50m  2:41.81   
270  Anna-Luisa Permarker  2002  AH1402  S 71    50m  2:45.46   
99  Tuva Plsson  2003  AC8803  KARLSKRONA    50m  2:50.11   
                 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid  Funktionsnedsttning 
 
399  Julia Olsson  2004  AL0804  KIVIKS SK    50m  2:40.61   
245  Agnes Cato  2001  AB8201  OSBY SS    50m  2:40.35   
113  Emilia Olsson  2002  AA6802  KK KARPEN    50m  2:40.26   
332  Frida Rdin  2000  AI3800  VELLINGE-N    50m  2:39.71   
212  Johanna Ingner  2002  AI4202  MKK    50m  2:39.76   
334  Alice Skoglund  2003  BO5603  VELLINGE-N    50m  2:40.31   
143  Josefin Dellhede  2003  AD3403  LANDSKRONA    50m  2:40.40   
291  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  SK SYDSIM    50m  2:41.20   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid  Funktionsnedsttning 
 
96  Emma Ljungcrantz  2001  AR7401  KARLSKRONA    50m  2:38.45   
386  Hannah Olsson-Lindh  2003  AB6203  TRELLEBORG    50m  2:37.71   
178  Emma Persson  1999  AM7299  SK LDDE    50m  2:34.77   
248  Simone Karlsson  2001  AI2201  OSBY SS    50m  2:32.60   
151  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    50m  2:32.89   
134  Annie Thulin  2003  AK1803  KSLS    50m  2:35.22   
147  Emelie Ek-Vrn  2004  AJ8604  LANDSKRONA    50m  2:37.93   
159  Wilma Rundblad  2003  AP5803  LANDSKRONA    50m  2:38.77   

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid  Funktionsnedsttning 
 
383  Davilda Lareva  2000  AE4400  TRELLEBORG    50m  2:31.43   
223  Mollie Morfelt  2003  AG8803  MKK    50m  2:30.45   
144  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  LANDSKRONA    50m  2:27.42   
267  Isabella Revstedt  2001  AN2801  SK RAN    50m  2:20.97   
72  Julia Stenhrd  2000  AN1200  HS    50m  2:23.60   
64  Alice Persson  2003  AN5803  HS    50m  2:27.91   
39  Alicia Johansson  2003  AI2603  HS    50m  2:30.88   
290  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    50m  2:32.42   

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 juni 2018 
Licensierad till: Ystads Simsllskap  Utskriftstid  14:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner