2021-11-28   13:27:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

35_J
Gren 35, 200m Brstsim Herrar Junior 
 
Sponsor: Lundbergs El 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Funktionsnedsttning  Bassng  Anmtid  Status 









 
79  Williamsson Olle  1998  HS    50 m  2:17.43   
65  Persson Gustav  2000  HS    50 m  2:19.78   
148  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA    50 m  2:24.01   
59  Mathisen August  2001  HS    50 m  2:24.83   
155  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA    50 m  2:28.70   
31  Edvardsson Albin  2000  HS    50 m  2:31.27   
355  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS    50 m  2:31.42   
154  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA    50 m  2:34.58   
371  Juliusson Erik  1998  NGELHOLM    50 m  2:37.76   
10  192  Andrn Axel  2001  MKK    50 m  2:38.61   
11  123  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN    50 m  2:41.22   
12  309  Forsgren Linus  2003  SK TRITON    50 m  2:42.62   
13  115  Persson Simon  2003  KK KARPEN    50 m  2:43.16   
14  30  Edelhamre Kalle  2003  HS    50 m  2:44.54   
15  424  Li Daniel  2002  POSEIDON    50 m  2:46.52   
16  40  Jovic Alan  2004  HS    50 m  2:47.32   
17  370  Ingvarsson Wilmer  2003  NGELHOLM    50 m  2:49.92   
18  269  Malmgren Noah  2004  S 71    50 m  2:50.06   
19  433  Waldo Alexander  1998  POSEIDON    25 m  2:37.16   
20  146  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA    25 m  2:38.20   
21  56  Lupu Vlad  2003  HS    25 m  2:39.24   
22  165  Svrd Casper  2001  LANDSKRONA    25 m  2:40.72   
23  235  Strmland Jakob  2003  MKK    25 m  2:40.97   
24  365  Greiner Stig  2003  NGELHOLM    50 m  2:50.83  RES 
25  423  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON    50 m  2:52.45  RES 
26  430  Pettersson Emil  2002  POSEIDON    50 m  2:52.74  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 juni 2018 
Licensierad till: Ystads Simsllskap  Utskriftstid  08:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner