Startliste for DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 4
Gren 38, 200m Ryggsim Damer Junior |
Sponsor: Allé på Österlen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 267 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 50 m | 2:20.97 | ||
2 | 72 | Stenhård Julia | 2000 | HS | 50 m | 2:23.60 | ||
3 | 144 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:27.42 | ||
4 | 64 | Persson Alice | 2003 | HS | 50 m | 2:27.91 | ||
5 | 223 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 50 m | 2:30.45 | ||
6 | 39 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 50 m | 2:30.88 | ||
7 | 383 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 2:31.43 | ||
8 | 282 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 50 m | 2:31.50 | ||
9 | 290 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 50 m | 2:32.42 | ||
10 | 248 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | 50 m | 2:32.60 | ||
11 | 151 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:32.89 | ||
12 | 178 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | 50 m | 2:34.77 | ||
13 | 134 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | 50 m | 2:35.22 | ||
14 | 127 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | 50 m | 2:35.83 | ||
15 | 426 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 50 m | 2:37.45 | ||
16 | 386 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | 50 m | 2:37.71 | ||
17 | 147 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | 50 m | 2:37.93 | ||
18 | 96 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | 50 m | 2:38.45 | ||
19 | 159 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:38.77 | ||
20 | 332 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 50 m | 2:39.71 | ||
21 | 212 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 2:39.76 | ||
22 | 113 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | 50 m | 2:40.26 | ||
23 | 334 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 2:40.31 | ||
24 | 245 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | 50 m | 2:40.35 | ||
25 | 143 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:40.40 | ||
26 | 16 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 2:40.59 | ||
27 | 399 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:40.61 | ||
28 | 291 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:41.20 | ||
29 | 339 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 2:41.60 | ||
30 | 183 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 2:41.81 | ||
31 | 180 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 2:44.73 | ||
32 | 366 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:45.31 | ||
33 | 270 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | 50 m | 2:45.46 | ||
34 | 181 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 2:49.00 | ||
35 | 199 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 25 m | 2:30.98 | ||
36 | 324 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:32.09 | ||
37 | 249 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:32.21 | ||
38 | 99 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | 50 m | 2:50.11 | RES | |
39 | 297 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 2:50.63 | RES | |
40 | 252 | Torkelsson Alma | 2003 | OSBY SS | 25 m | 2:33.85 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 08:31 |