2021-11-28   12:57:41
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

35_S
Gren 35, 200m Brstsim Herrar Senior 
 
Sponsor: Lundbergs El 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Funktionsnedsttning  Bassng  Anmtid  Status 









 
79  Williamsson Olle  1998  HS    50 m  2:17.43   
65  Persson Gustav  2000  HS    50 m  2:19.78   
148  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA    50 m  2:24.01   
59  Mathisen August  2001  HS    50 m  2:24.83   
155  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA    50 m  2:28.70   
31  Edvardsson Albin  2000  HS    50 m  2:31.27   
355  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS    50 m  2:31.42   
154  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA    50 m  2:34.58   
371  Juliusson Erik  1998  NGELHOLM    50 m  2:37.76   
10  192  Andrn Axel  2001  MKK    50 m  2:38.61   
11  166  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA    50 m  2:41.16   
12  123  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN    50 m  2:41.22   
13  309  Forsgren Linus  2003  SK TRITON    50 m  2:42.62   
14  115  Persson Simon  2003  KK KARPEN    50 m  2:43.16   
15  30  Edelhamre Kalle  2003  HS    50 m  2:44.54   
16  424  Li Daniel  2002  POSEIDON    50 m  2:46.52   
17  40  Jovic Alan  2004  HS    50 m  2:47.32   
18  370  Ingvarsson Wilmer  2003  NGELHOLM    50 m  2:49.92   
19  269  Malmgren Noah  2004  S 71    50 m  2:50.06   
20  365  Greiner Stig  2003  NGELHOLM    50 m  2:50.83   
21  423  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON    50 m  2:52.45   
22  430  Pettersson Emil  2002  POSEIDON    50 m  2:52.74   
23  433  Waldo Alexander  1998  POSEIDON    25 m  2:37.16   
24  146  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA    25 m  2:38.20   
25  56  Lupu Vlad  2003  HS    25 m  2:39.24  RES 
26  235  Strmland Jakob  2003  MKK    25 m  2:40.97  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  03 juni 2018 
Licensierad till: Ystads Simsllskap  Utskriftstid  14:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner