Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Medley Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
|
209 |
4 |
Louis Ellinghaus |
2008 |
0897AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:33.03 |
97 |
5 |
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
0627AF |
GTI |
|
25m |
3:33.91 |
331 |
6 |
Arthur Kvist Andreassen |
2007 |
0741AF |
VEST |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Mathias Hemmingsen |
2007 |
0731AG |
LYNGBY |
|
25m |
3:28.60 |
475 |
2 |
Martin Daniele |
2006 |
0691AH |
SOLRØD |
|
25m |
3:21.33 |
88 |
3 |
Frederik William Holm |
2007 |
0727AE |
GTI |
|
25m |
3:16.97 |
72 |
4 |
Marius Mains |
2005 |
0551AF |
GTI |
|
25m |
3:12.02 |
76 |
5 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
3:14.04 |
564 |
6 |
Asbjørn Nybroe |
2006 |
0683ac |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:21.09 |
211 |
7 |
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
0673AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:24.57 |
339 |
8 |
Peter Damsø |
2007 |
0761AF |
VEST |
|
25m |
3:30.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
343 |
1 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
25m |
3:09.63 |
182 |
2 |
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
0761AC |
LYNGBY |
|
25m |
3:07.92 |
389 |
3 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
3:04.02 |
173 |
4 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
25m |
3:02.66 |
73 |
5 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
3:02.89 |
346 |
6 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
3:06.07 |
140 |
7 |
Mads Sørensen |
2005 |
0585AB |
KVIK |
|
25m |
3:08.61 |
382 |
8 |
Ditlev Queitsch |
2006 |
0671AB |
VEST |
|
25m |
3:09.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
101 |
1 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
3:00.57 |
113 |
2 |
Frederik Grove Ankerdal |
2005 |
0539AF |
KVIK |
|
25m |
2:52.56 |
63 |
3 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
2:48.31 |
362 |
4 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
2:43.87 |
124 |
5 |
Alexander Hillhouse |
2004 |
0461AL |
KVIK |
|
25m |
2:48.24 |
203 |
6 |
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
0499AJ |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:51.11 |
129 |
7 |
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
0577AJ |
KVIK |
|
25m |
2:54.42 |
336 |
8 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
3:01.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
370 |
1 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
VEST |
|
25m |
2:43.20 |
141 |
2 |
Andreas Eriksen Tankmar |
2004 |
0471AE |
KVIK |
|
25m |
2:39.25 |
371 |
3 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
2:34.96 |
188 |
4 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
0447AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:32.85 |
40 |
5 |
Alexander Marcus Englev |
2004 |
0481AI |
GTI |
|
25m |
2:33.98 |
69 |
6 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
2:37.58 |
195 |
7 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
2:42.67 |
132 |
8 |
Viggo Prehn |
2004 |
0493AE |
KVIK |
|
25m |
2:43.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
2:30.92 |
128 |
2 |
Oscar Kroos |
2004 |
0459AF |
KVIK |
|
25m |
2:30.08 |
150 |
3 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.41 |
546 |
4 |
Christoffer Vang-Jensen |
2001 |
0115AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:26.96 |
120 |
5 |
Niklas Wiese Dobel |
2004 |
0433AB |
KVIK |
|
25m |
2:28.17 |
50 |
6 |
Oliver Kjærsgaard Mølbak |
2004 |
0441AC |
GTI |
|
25m |
2:29.30 |
58 |
7 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
2:30.57 |
406 |
8 |
Oskar Skov Grell |
2002 |
0217AC |
GSK |
|
25m |
2:31.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Mikkel Gummer |
2002 |
0269AF |
GTI |
|
25m |
2:26.07 |
490 |
2 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
2:23.13 |
60 |
3 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
2:21.74 |
344 |
4 |
Asbjørn Floor-Bøjden |
2002 |
0277AI |
VEST |
|
25m |
2:18.87 |
144 |
5 |
Rasmus Warberg |
2004 |
0477AA |
KVIK |
|
25m |
2:21.20 |
156 |
6 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.47 |
152 |
7 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:24.76 |
47 |
8 |
Esben Brasch Jensen |
2003 |
0367AC |
GTI |
|
25m |
2:26.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
534 |
1 |
Leo Badaker |
2002 |
0255AR |
GENTOFTE |
|
25m |
2:15.72 |
539 |
2 |
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
0035AK |
GENTOFTE |
|
25m |
2:11.15 |
164 |
3 |
Rasmus Steenberg |
2000 |
0021AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:08.36 |
567 |
4 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197ae |
LYNGBY |
|
25m |
2:01.90 |
547 |
5 |
Peter Vangsgaard |
2000 |
0001AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:06.80 |
154 |
6 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:10.11 |
548 |
7 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:15.47 |
297 |
8 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
2:18.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|