Program for MADWAVE Challenge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
MADWAVE CHALLENGE 2018 |
|
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Bryst H 2001-2003 |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
194 |
3 |
Christoffer Hove |
2002 |
0241AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:31.09 |
183 |
4 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:22.48 |
408 |
5 |
Xander Pontoppidan |
2003 |
0353AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:30.62 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
425 |
2 |
Roar Andersen |
2001 |
0183AA |
KVIK |
|
25m |
1:19.85 |
250 |
3 |
Jens Bomgaard |
2002 |
0273AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:19.70 |
193 |
4 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:18.39 |
406 |
5 |
Mathias Parkhøi |
2003 |
0383AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:18.77 |
443 |
6 |
Carl Heyn Stage |
2003 |
0331AD |
KVIK |
|
25m |
1:19.73 |
100 |
7 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
25m |
1:21.53 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
318 |
1 |
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
0207AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:17.20 |
126 |
2 |
Harald Wiehe Struberg |
2003 |
0331AT |
HERLEV |
|
25m |
1:16.62 |
188 |
3 |
Fillip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:15.69 |
363 |
4 |
Oscar Cleemann |
2003 |
0349AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:14.29 |
167 |
5 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.69 |
251 |
6 |
Valdemar Brøns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.19 |
370 |
7 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:16.88 |
390 |
8 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:17.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.45 |
75 |
2 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
1:10.15 |
37 |
3 |
Christoffer H. Andersen |
2002 |
0285AH |
SØLLERØD |
|
25m |
1:08.04 |
484 |
4 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:06.19 |
184 |
5 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:08.02 |
187 |
6 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:09.90 |
431 |
7 |
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
0193AA |
KVIK |
|
25m |
1:10.79 |
119 |
8 |
Nicklas Östman Pedersen |
2002 |
0231AC |
HERLEV |
|
50m |
1:14.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
15 september 2018 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:06 |
|